Başak Burcu Aylık Yorum

BAŞAK BURCU

23 Ağustos / 22 Eylül

  • Mottosu: Planları uyguladığımda başarılıyımdır.
  • Yönetici Gezegeni: Merkür
  • Elementi: Toprak
  • PAYLAŞ

Sevgili Başaklar ve yükselen burcu Başak olanlar, bu ay duygusal gelişiminize ve ilişkilerinize her şeyden daha fazla önem vereceksiniz. Hayatınızda ne varsa mutlaka uyum ve barış içinde olmalısınız. Kendi içinizde bazı çözemediğiniz problemleri artık tamamen çözüyor olacaksınız. İletişim şeklinizin ve fikirlerinizin insanlar tarafından çok güzel geleceği bir ay içindesiniz. Bunu en iyi şekilde değerlendirmelisiniz. Geleceğe yönelik adımlar ve hedeflerinizi belirleyerek hareket edeceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Sizi yoran ya da uzun süredir uğraş verdiğiniz konularda artık nokta koyabilirsiniz. Alım satımla ilgili işleriniz ya da hedefleriniz varsa bu ay gökyüzünün de desteğiyle bu isteklerini gerçekleştirebilirsiniz. Var olan geliriniz ya da mal varlığınızla ilgili yatırım planlarınız için uygun günler görebilirsiniz. Bu ay sadece bunları yaparken korkutucu olan şey aşırı kendinizi gergin ve sinirli hissediyor olmanızdır. Bu duyguyu iyi yönetmelisiniz. Bazı önünüze gelebilecek önemli fırsatlar ya da teklifleri göremeyecek kadar gergin olmamalısınız.

Yaşamınızda size karşı ya da yaptığını fedakarlıklarınıza karşı ilgisiz duran kişileri ayırmanız gereken bir ay. Yani çok sevdiğiniz bir dostunuz ya da bir ilişkiniz ile yolları ayırmak isteyebilirsiniz. Bu yüzden insan kaybetme noktasında asla fevri olmanızı önermiyorum. Sonra pişmanlık fayda vermez. Gereğinden fazla üzerinize aldığınız sorumluluklarınızı ya da görev halinize gelen iyi niyetli davranışlarınızı bırakma zamanı. Kişisel alanlarınız ve dış görünüşünüzle ilgili değişimlere gidebilirsiniz. 14 Eylül’de gerçekleşecek olay balık burcundaki dolunay sizleri adeta şifalandırıcaktır. Eylül ayının değişim ve yenilik etkilerini, duygusal hayatınızda da görmek isteyebilir hikayenize göre istikrarlı ve uzun vadeli ilişkiler için adım atmak isteyebilirsiniz. Çalışma ve özel hayatınızla ilgili atacağınız bu yenilikçi adımlar, uzun ve güzel yolların habercisi olabilir. Yaşayacağınız süreçte stresli ve can sıkıcı durumlarla karşılaşmanız halinde moral bozukluğuna mahal vermemeniz, sağlığınız açısından oldukça önemlidir. İstemekten ve istekleriniz doğrultusunda gayret göstermekten vazgeçmeyeceğiniz güzel bir ay dileriz.

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz, doğduğumuz anda ufuk çizgisinden yükselen burçtur. Dolayısıyla yükselen burç, kendi burcumuz kadar önemlidir ve görünüşü temsil eder. Aşağıda bilgilerinizi girerek yükselen burcunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

Aşağıda bilgilerinizi girerek yükselen burcunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

DOĞUM SAATİNİZ
DOĞUM TARİHİNİZ
Lütfen boş alanları doldurunuz!

Burç Uyumu

Burcunuzu ve onun burcunu seçerek, birbirinize olan uyumunuzu hemen öğrenebilirsiniz.
SENİN BURCUN
ONUN BURCU
BURÇ UYUMUNU GÖSTER
KOÇ
BOĞA
İKİZLER
YENGEÇ
ASLAN
BAŞAK
TERAZİ
AKREP
YAY
OĞLAK
KOVA
BALIK

KOÇ BURCU BUGÜN

Sorunları artık çözüme kavuşturmanız gereken bir gün.Devamı

BOĞA BURCU BUGÜN

Görüşmeleri değerlendirebileceğiniz bir gündesiniz.Devamı

İKİZLER BURCU BUGÜN

Bugün sözcüklerinizi iyi seçmelisiniz.Devamı

YENGEÇ BURCU BUGÜN

Sağlam kararlar değişiminizin ayak sesleri olacaktır.Devamı

ASLAN BURCU BUGÜN

Nerede takıldığınızın tespitini yapmalısınız.Devamı

BAŞAK BURCU BUGÜN

Kaygılarınız mutluluğunuza gölge olmayacaktır.Devamı

TERAZİ BURCU BUGÜN

Kendinize yapacağınız büyük bir iyilik olabilir.Devamı

AKREP BURCU BUGÜN

İdeal bir gündesiniz.Devamı

YAY BURCU BUGÜN

Bugünü parlayarak geçirmek sizin mükafatınız.Devamı

OĞLAK BURCU BUGÜN

Bugünün tadını çıkarmalısınız.Devamı

KOVA BURCU BUGÜN

Öfke kontrolü bugün sizi pişmanlıktan kurtaracak.Devamı

BALIK BURCU BUGÜN

Gününüze yardımlaşma hâkim oluyor.Devamı