Akrep Burcu Aylık Yorum

AKREP BURCU

23 Ekim / 21 Kasım

  • Mottosu: Herkes bu dünyaya yalnız gelir, yalnız gider!
  • Yönetici Gezegeni: Mars, Pluton
  • Elementi: Su
  • PAYLAŞ

Sevgili Akrepler ve yükselen burcu Akrep olanlar, sizleri unutulmaz bir Ekim ayı bekliyor diyebiliriz. Bir şeylere başlıyorsunuz ama içinize sinmiyor gibi hissedebilirsiniz. Belki de yol öyle güzel geliyor ki size kimin ne dediğini çok umursamıyor olabilirsiniz. Aslında uzun zamandır savaşınız verdiğiniz konular karşısındaki yorgunluğunuzun bitip bunun ödüllerini alabileceğiniz bir dönemdesiniz. Hak ettiğinizi düşündüğünüz, hayalini kurduğunuz iş, evlilik, çocuk veya projeleriniz, sürprizlerle yüzünüzü güldürebilir. Kişisel özgürlüklerinizi gerçekleştirmek adına radikal kararlar alabilirsiniz ve sizi bu yola iten önemli gelişmeler meydana gelebilir.

Kariyer hayatınızı olumlu açıdan destekleyecek kişilerle karşılaşabilirsiniz. Yabancı ortaklar ve uluslararası iş bağlantıları karşınıza çıkarsa bunları değerlendirmenizde fayda var. Finansal konularınızla ilgili sorunların üstesinden gelebilirsiniz. İş hayatınızda parlamalar yaşarken aynı zamanda bazı rekabetler ve can sıkıcı durumlarla karşılaşabilirsiniz. Sakin ve mantıklı hamlelerle bu durumun etkisini azaltabilirsiniz. Ters gittiğini düşündüğünüz işler varsa, ayın ikinci yarısında bu konu fazlasıyla gündeminiz olabilir. Bazı gizli bilgiler, yalanlamalar ve ithamların sakinliğinizi bozmasına müsaade etmemelisiniz. Gökyüzü, iş hayatınızı iyileştireceği gibi duygusal yaşantınıza da sihirli dokunuşlar yapabilir. Yalnız bir Akrep burcu iseniz, beklentiniz olmasa da aşk kapınızı çalabilir ve ciddi adımlar hakkında düşünmeye başlayabilirsiniz.

13 Ekim’de gerçekleşecek dolunay, sizi şaşırtan gelişmeleri beraberinde getirebilir. Bu süreçte bir alım satım yapmak ya da bir karar vermeniz gerekmesi halinde, tüm açılarıyla düşünerek hareket etmelisiniz. Banka kartlarınız, kimliğiniz veya önemli belgelerinize dikkat etmeniz gerekmektedir. Bunları çaldırma veya kaybetme gibi durumlara karşı daha öngörülü olmalısınız. “Yok ya ne olacak” ya da “kim ne yapsın” gibi düşünceler içinde olmamalısınız. Bu ay çok fazla mahkeme ve dava gibi konular içerisine girmemelisiniz. Aile içinde yaşanan huzursuzluklara çözümler bulmak isterken baskıcı davranışlarınızla tüm okları kendi üzerinize çekmemelisiniz. Özellikle akraba veya yakın ilişkilerinizde üzerinize vazife olmayan hiçbir bağlantıya dahil olmamalısınız. Parasal olarak aşırı harcamalardan kaçınmalısınız. Doğru kararların doğru ve mutlu eden sonuçları getireceği güzel bir ay dileriz.

 

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz, doğduğumuz anda ufuk çizgisinden yükselen burçtur. Dolayısıyla yükselen burç, kendi burcumuz kadar önemlidir ve görünüşü temsil eder. Aşağıda bilgilerinizi girerek yükselen burcunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

Aşağıda bilgilerinizi girerek yükselen burcunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

DOĞUM SAATİNİZ
DOĞUM TARİHİNİZ
Lütfen boş alanları doldurunuz!

Burç Uyumu

Burcunuzu ve onun burcunu seçerek, birbirinize olan uyumunuzu hemen öğrenebilirsiniz.
SENİN BURCUN
ONUN BURCU
BURÇ UYUMUNU GÖSTER
KOÇ
BOĞA
İKİZLER
YENGEÇ
ASLAN
BAŞAK
TERAZİ
AKREP
YAY
OĞLAK
KOVA
BALIK

KOÇ BURCU BUGÜN

Ailenizden alacağınız destek sizleri oldukça umutlandıracaktır.Devamı

BOĞA BURCU BUGÜN

Yanlış kararlar vermeye müsait bir gün.Devamı

İKİZLER BURCU BUGÜN

Var olan şartları korumanızda fayda var.Devamı

YENGEÇ BURCU BUGÜN

İstediğiniz bir ilişki bağını kurabilirsiniz.Devamı

ASLAN BURCU BUGÜN

Vereceğiniz sözler bir devri kapatıp diğerini başlatabilir.Devamı

BAŞAK BURCU BUGÜN

Ani tepkiler vermemeye özen göstermelisiniz.Devamı

TERAZİ BURCU BUGÜN

İlişkilerde daha fazla kutuplaşma yaratmamaya çalışmalısınız.Devamı

AKREP BURCU BUGÜN

Yaşanan aksilikler için başka bir planınız mutlaka olsun.Devamı

YAY BURCU BUGÜN

Aşk hayatınızda beklediğiniz haberleri alabilirsiniz.Devamı

OĞLAK BURCU BUGÜN

Projelerde otoriter figürlerden güzel destekler alabilirsinizDevamı

KOVA BURCU BUGÜN

Kariyer ilişkilerinde fikir ayrılıklarına dikkat etmelisiniz.Devamı

BALIK BURCU BUGÜN

Olayları içe dönüp tahlil etmek isteyebilirsiniz.Devamı