Akrep Burcu Aylık Yorum

AKREP BURCU

23 Ekim / 21 Kasım

  • Mottosu: Herkes bu dünyaya yalnız gelir, yalnız gider!
  • Yönetici Gezegeni: Mars, Pluton
  • Elementi: Su
  • PAYLAŞ

Sevgili Akrepler ve yükselen burcu Akrep olanlar, hiç beklemediğiniz değişimlerin haberini alacağınız harika etkilere sahip bir Eylül ayına başlıyorsunuz. Korktuğunuz ya sıkıntı yaratan konularınızın tam tersi derecede güzellikleri hayatınıza sunduğunu görebilirsiniz. Yücelip büyüdüğünüz ve başarıdan başarıya koştuğunuz günlerin altında Venüs ve Merkür’ün imzası var. Özellikle devletle ilgili konularınız ve işlerinizle ilgili anlaşmalarınız istediğiniz şekilde sonuçlanabilir. Yatırımsal konular gündeminiz olabilir, iyi düşünerek ve sağlam yerlere adım atarak ilerlemelisiniz. Umudunuzu kestiğiniz bazı olumsuzluklar varsa, bu ay bunlarla ilgili “sınavı kazandınız” mesajı alabilirsiniz. İç sesiniz bu ay size yine doğru ve iyi olanları fısıldamaya devam edecektir. Aşk ve sevgi bağlamında kendinizi ilişkinizde daha güvenli hissedeceksiniz.

Ayın ilk 15 gününde bavullarınızı toplayarak başka şehirlerin veya ülkelerin yolunu tutacağınız teklifler karşınıza çıkabilir. Zaman kaybettiğinizi düşündüğünüz noktalarda aceleci olmak size iyi gelecektir. Aşk hayatınız ve sosyal iletişimlerinizin gündemde olacağını ve toparlayıcı etkileri hissedebilirsiniz. Bekar olan Akreplerin yolları enteresan aşk hikayeleri ile kesişebilir. İlişkisi olan Akrep burçları ise, bazı pürüzleri geride bırakarak yerini güzel ve romantik anlara bırakabilir.

14 Eylül’de gerçekleşecek olan balık burcundaki dolunay ile kendinizle ilgili dedikodular ya da yazılı haberlerle keyfiniz biraz kaçabilir. Sakladığınız bir bilgi ya da olay, ortaya çıkabilir; bu konuda sizin tavrınız bunun önüne geçebilir. Aldırmamalı ama derslerinizi de alarak yolunuza devam etmelisiniz. Gerektiği noktalarda kararlarınızı ve tutumlarınızı gözden geçirebilirsiniz. 28 Eylül’de gerçekleşecek olan terazi dolunayı ile aranızın açık olduğu bazı dostlarınızla barışabilirsiniz. Eş ya da partnerinizle ortak bir iş girişiminiz varsa burada bir yol ayrımına gitmek isteyebilirsiniz. Partnerinizle aranızda bir anlaşmazlık ya da suçlamalarla alakalı tatsızlıklar yaşanabilir. Doğru hamleleri yaptıysanız bu süreci ekonomik ve duygusal anlamda daha rahat atlatabilirsiniz. Keyifli bir eylül ayı geçirmenizi dileriz.

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz, doğduğumuz anda ufuk çizgisinden yükselen burçtur. Dolayısıyla yükselen burç, kendi burcumuz kadar önemlidir ve görünüşü temsil eder. Aşağıda bilgilerinizi girerek yükselen burcunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

Aşağıda bilgilerinizi girerek yükselen burcunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

DOĞUM SAATİNİZ
DOĞUM TARİHİNİZ
Lütfen boş alanları doldurunuz!

Burç Uyumu

Burcunuzu ve onun burcunu seçerek, birbirinize olan uyumunuzu hemen öğrenebilirsiniz.
SENİN BURCUN
ONUN BURCU
BURÇ UYUMUNU GÖSTER
KOÇ
BOĞA
İKİZLER
YENGEÇ
ASLAN
BAŞAK
TERAZİ
AKREP
YAY
OĞLAK
KOVA
BALIK

KOÇ BURCU BUGÜN

Şaşırtıcı bir haber alabilirsiniz.Devamı

BOĞA BURCU BUGÜN

Duygusal meseleler olabilir.Devamı

İKİZLER BURCU BUGÜN

Önyargıya kapılmayın.Devamı

YENGEÇ BURCU BUGÜN

Kendinize zaman ayıran aktiviteler içinde olmalısınız.Devamı

ASLAN BURCU BUGÜN

Uygulamaya geçmeden önce iyi araştırmalısınız.Devamı

BAŞAK BURCU BUGÜN

Gün sizin için yenilikleri fısıldıyor olabilir.Devamı

TERAZİ BURCU BUGÜN

Taviz vermemeye dikkat etmelisiniz.Devamı

AKREP BURCU BUGÜN

Bilginin peşinde olmalısınız.Devamı

YAY BURCU BUGÜN

Adımlarınızın daha iyi olması için değerlendirmeler yapabilirsiniz.Devamı

OĞLAK BURCU BUGÜN

Objektif bakış açısı günü kurtaracak nitelikte olacaktır.Devamı

KOVA BURCU BUGÜN

Hesaplamadığınız yanılma payları karşınıza çıkabilir.Devamı

BALIK BURCU BUGÜN

Yeni başlangıçlar yaşanabilir.Devamı