İkizler Burcu Aylık Yorum

İKİZLER BURCU

22 Mayıs / 22 Haziran

  • Mottosu: Arkadaşlarım benim için her zaman önceliklidir!
  • Yönetici Gezegeni: Merkür
  • Elementi: Hava
  • PAYLAŞ

Sevgili İkizler ve yükselen burcu İkizler olanlar, bu ay mesleki başarılarınıza çok fazla odaklanmamalısınız. Bu alanda ısrarcı ve tutkulu yaklaşımlarınız size hayal kırıklıkları verebilir. Şu an ilgilenmeniz gereken şey gerçekten ruhsal anlamda neye ihtiyacınız olduğudur. Karşınızda hayatınızı etkileyen büyük ve şanslı değişimleri yaşayabileceğiniz bir eylül ayı var, bu doğru. Ama sadece bu değişimi çok doğru ve stratejik ilerlemeniz gerekmektedir. Bu ay daha fazla sonuç almak yerine ekim ayına bir hazırlık gibi geçirebilirsiniz. Şimdi içinizden anlaşıldı bize bu ay iyi bir şey yok diye geçiriyor olabilirsiniz. Böyle düşünüyorsanız bu doğru değil. Aksine ayağınızı yere sağlam basmanız gerektiğini söylüyoruz. İyiyi kötüyü ayıklamaya başlayacağınız günler kapınızda.

2015 Eylül ve 2017 Temmuz ayları sizler için mühim zamanlardı. Bu dönemlerden önemli dersler aldınız. Şimdi sıra aldığınız dersleri hayatınıza uygulamaya geçebilirsiniz. Sizin yoran bu duygusal yüklerden kurtulmak ruhunuzu da hafifletmeye yardımcı olacaktır. Geçtiğimiz başak yeniayı (30 Ağustos) zamanlarında bazı gerçekleri öğrenmiş olabilirsiniz. İlişkilerde yanılgılar ya da uzaklaşmalar yaşamış olabilirsiniz. Şimdi aksine bunlardan uzaklaşıp yeni adımlara doğru ilerliyorsunuz. Eğitim, kariyer, maddi konular ya da gayrimenkullerle ilgili seçimleriniz ve istekleriniz özellikle ayın ikinci yarısında hayatınıza olumlu şekilde dönebilir.

Evliliğe doğru giden bir yolda iseniz, uzun vadeli bir alım satım ya da projeniz varsa sözleşmeler ve imzalar için ayın ikinci yarısı ideal günler barındırıyor. Aşk hayatınızı daha emin adımlarla götürmeyi seçeceksiniz. Karşınıza bazı engellerin çıkması halinde isteklerinizi makul boyutlarda tutmanız hayal kırıklığı yaşamanızı engelleyebilir. Mevcut sorumluluklarınızın haricinde karşınıza başka fırsatlar çıkması durumunda, bunun sizi nasıl etkileyeceğini iyice düşünerek karar vermelisiniz. Evliliğinizde uzun zamandır çözemediğiniz problemleriniz varsa 14 Eylül sonrası her şeyin daha kolay ilerlediğini hissedebilirsiniz. Emek vererek beklediğiniz gelişmeleri yaşayacağınız güzel bir ay dileriz.

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz, doğduğumuz anda ufuk çizgisinden yükselen burçtur. Dolayısıyla yükselen burç, kendi burcumuz kadar önemlidir ve görünüşü temsil eder. Aşağıda bilgilerinizi girerek yükselen burcunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

Aşağıda bilgilerinizi girerek yükselen burcunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

DOĞUM SAATİNİZ
DOĞUM TARİHİNİZ
Lütfen boş alanları doldurunuz!

Burç Uyumu

Burcunuzu ve onun burcunu seçerek, birbirinize olan uyumunuzu hemen öğrenebilirsiniz.
SENİN BURCUN
ONUN BURCU
BURÇ UYUMUNU GÖSTER
KOÇ
BOĞA
İKİZLER
YENGEÇ
ASLAN
BAŞAK
TERAZİ
AKREP
YAY
OĞLAK
KOVA
BALIK

KOÇ BURCU BUGÜN

Sorunları artık çözüme kavuşturmanız gereken bir gün.Devamı

BOĞA BURCU BUGÜN

Görüşmeleri değerlendirebileceğiniz bir gündesiniz.Devamı

İKİZLER BURCU BUGÜN

Bugün sözcüklerinizi iyi seçmelisiniz.Devamı

YENGEÇ BURCU BUGÜN

Sağlam kararlar değişiminizin ayak sesleri olacaktır.Devamı

ASLAN BURCU BUGÜN

Nerede takıldığınızın tespitini yapmalısınız.Devamı

BAŞAK BURCU BUGÜN

Kaygılarınız mutluluğunuza gölge olmayacaktır.Devamı

TERAZİ BURCU BUGÜN

Kendinize yapacağınız büyük bir iyilik olabilir.Devamı

AKREP BURCU BUGÜN

İdeal bir gündesiniz.Devamı

YAY BURCU BUGÜN

Bugünü parlayarak geçirmek sizin mükafatınız.Devamı

OĞLAK BURCU BUGÜN

Bugünün tadını çıkarmalısınız.Devamı

KOVA BURCU BUGÜN

Öfke kontrolü bugün sizi pişmanlıktan kurtaracak.Devamı

BALIK BURCU BUGÜN

Gününüze yardımlaşma hâkim oluyor.Devamı