Boğa Burcu Aylık Yorum

BOĞA BURCU

21 Nisan / 21 Mayıs

  • Mottosu: İyi bir hayat için huzur gerekir!
  • Yönetici Gezegeni: Venüs
  • Elementi: Toprak
  • PAYLAŞ

Sevgili Boğalar ve yükselen burcu Boğa olanlar, yakın geçmişte sıkıntı ve sorunların ödülünü alacağınız bir Eylül ayı sizleri bekliyor. Bu ay, maddi ve manevi kazanımlar elde edebileceğiniz günler saklıyor. Yönetici gezegeniniz Venüs, bu ay sizler için tüm fırsatları önünüze sunmayı hedefliyor. Uzun zamandır aradığınız güveni bulabilirsiniz. Hayatınızla ilgili vereceğiniz evlilik, yeni bir iş ya da ev değişimi gibi önemli kararlarda çevrenizden destek görebilirsiniz. Uzun zamandır bitiremediğiniz işler varsa artık sonuç alabilir ve ortaklaşa yürütülen işlerden büyük kârlar sağlayabilirsiniz. İhtimalleri ve karşınıza çıkan fırsatları değerlendirmeniz halinde bu ay sizler için unutulmaz başarılar verebilir. Sonrasında yıldız gibi parlayabilir, girdiğiniz ortamlarda ilgi odağı olabilirsiniz. Başak burcunda bir araya gelen gezegenlerin etkisiyle, olumlu etkileri ve istekle atacağınız adımları hayatınızı değiştirebilir.

14 Eylül’de balık burcunda gerçekleşecek olan dolunay ile üzerinizde yük olarak hissettiğiniz bir konudan kurtulduğunuzu görebilirsiniz. Ama bu konudan kurtulmak isterken asla inatlaşma içine girmemeniz doğru olacaktır. Hiç kimsenin artık sizin duygularınızı incitmesine izin vermeyeceksiniz. İçinizde tarifsiz bir güç hissediyorsunuz. Aynı konular yine önünüze gelebilir ama farklı seçenekleri bulma becerisi bu ay sizin elinizde olacaktır. İnce eleyip sık dokumalısınız.

Yalnız bir Boğa burcuysanız, özellikle aynı çalışma ortamında bulunduğunuz bir arkadaşınızla aranızda “hem tanıdık hem yepyeni” diyebileceğiniz bir aşk doğabilir. Evliyseniz, beraberliğinizle ilgili aynı fikirde buluşabileceğiniz konular sevginizi taçlandırmaya yardımcı olacaktır. Ama evlilik içinde sizler çekişmeye gitmeyi seçerseniz bu noktada zorlanabilirsiniz. Ayın son günlerine doğru vereceğiniz kararlarla ilgili yakın çevrenizden destek görmek isteyebilirsiniz. Sanki biri size onay verse her şeyi baştan aşağıya değiştireceksiniz. Bu noktada seçiminiz tüm hayatınızı olumlu noktada etkileyecek olsa da hatalar konusunda da dikkatli olmalısınız. Hamilelik veya çocuk sahibi olma isteği gibi konularınız gündem yaratabilir. Güzel bir eylül ayı dileriz.

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz, doğduğumuz anda ufuk çizgisinden yükselen burçtur. Dolayısıyla yükselen burç, kendi burcumuz kadar önemlidir ve görünüşü temsil eder. Aşağıda bilgilerinizi girerek yükselen burcunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

Aşağıda bilgilerinizi girerek yükselen burcunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

DOĞUM SAATİNİZ
DOĞUM TARİHİNİZ
Lütfen boş alanları doldurunuz!

Burç Uyumu

Burcunuzu ve onun burcunu seçerek, birbirinize olan uyumunuzu hemen öğrenebilirsiniz.
SENİN BURCUN
ONUN BURCU
BURÇ UYUMUNU GÖSTER
KOÇ
BOĞA
İKİZLER
YENGEÇ
ASLAN
BAŞAK
TERAZİ
AKREP
YAY
OĞLAK
KOVA
BALIK

KOÇ BURCU BUGÜN

Sorunları artık çözüme kavuşturmanız gereken bir gün.Devamı

BOĞA BURCU BUGÜN

Görüşmeleri değerlendirebileceğiniz bir gündesiniz.Devamı

İKİZLER BURCU BUGÜN

Bugün sözcüklerinizi iyi seçmelisiniz.Devamı

YENGEÇ BURCU BUGÜN

Sağlam kararlar değişiminizin ayak sesleri olacaktır.Devamı

ASLAN BURCU BUGÜN

Nerede takıldığınızın tespitini yapmalısınız.Devamı

BAŞAK BURCU BUGÜN

Kaygılarınız mutluluğunuza gölge olmayacaktır.Devamı

TERAZİ BURCU BUGÜN

Kendinize yapacağınız büyük bir iyilik olabilir.Devamı

AKREP BURCU BUGÜN

İdeal bir gündesiniz.Devamı

YAY BURCU BUGÜN

Bugünü parlayarak geçirmek sizin mükafatınız.Devamı

OĞLAK BURCU BUGÜN

Bugünün tadını çıkarmalısınız.Devamı

KOVA BURCU BUGÜN

Öfke kontrolü bugün sizi pişmanlıktan kurtaracak.Devamı

BALIK BURCU BUGÜN

Gününüze yardımlaşma hâkim oluyor.Devamı