Akrep Burcu Yıllık Yorum

AKREP BURCU

23 Ekim / 21 Kasım

  • Mottosu: Herkes bu dünyaya yalnız gelir, yalnız gider!
  • Yönetici Gezegeni: Mars, Pluton
  • Elementi: Su
  • PAYLAŞ

Bu yıl kariyerinize çok güçlü bir şekilde asıldığınız ve hedeflerinize ulaştığınız muazzam bir yıl diyebiliriz. Çok çalışmanız ve yeni gelen teklifler başarınızı arttırıyor. Bu yıl dört ay tutulması (normalin iki katı) çok fazla değişiklik getirmeye açık. Eğitim hayatınızda okulları değiştirebilir yeni eğitim planlarınızı yapabilirsiniz. Bu tutulmalar kişisel felsefenizi ve hayata karşı gerçek umutlarınızı test edecek. Bu yıl seyahatleriniz oldukça artabilir. Finans, bu yıl mükemmel görünüyor. Jüpiter yıl boyunca Plüton ve Satürn ile bir arada ilerleyerek sizlere destek verecek. Çocuk sahibi olmak isteyenler ise bazı planlar içine girmek isteyebilirler.

Mevcut ilişkiler ciddi bir şekilde test ediliyor

Evli olan Akrepler ilişkileri içinde başka bir aşk ile test edilebilirler. Bazı güven sorunları ortaya çıkabilir. İlişkilerde beklentiler ve istekler değişiyor. Her zaman benimsedikleri kuralları yıkma çabası içindeler. Belki de partnerleri tarafından artık eski ilgiyi görmüyorlar ve bunu eleştiriyorlar. Bu yıl bu noktada ciddi sonuçlanmalar söz konusu olabilir. Partnerinizin hukuksal sorunları ya da sizinle rekabet içinde olduğunu düşündüğünüz konular sizi gereğinden fazla yoruyor olabilir. Kıskanılmalara ya da hiç ummadığınız arkadaşlarınız tarafından rakip görülmelere karşı biraz daha dikkatli olmalısınız. Hayatınızla ilgili ciddi ve isabetli yorumlar duymak isterseniz doğum haritanıza baktırmanızı tavsiye edebiliriz.

Finans ve kariyer

2019 yılı sizlerin finansal genişlemede olduğunuz bir yıldı. Bu yıl artık daha fazla kısa vadeli hedeflerinizin çoğuna ulaşılmış olmalı ve entelektüel gelişiminize daha fazla odaklanmalısınız. Bu aynı zamanda para ve finansal fırsatların güçlendiğini de gösteriyor. Yılın ikinci yarısından sonra çok şanslı bir finansal durum ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Neredeyse tüm yıl Oğlak burcundaki Jüpiter yatırımlarda sizleri güçlendiriyor olacak. Bu, bütçe planları, tasarruf ve yatırım programları oluşturmak için mükemmel bir yıl. İyi bir mali disipline sahipsiniz. 6 Mayıs'tan sonra kariyerinizdeki birçok eksikliği kapatıyor olacaksınız. Gerçek kariyer hedeflerinize ulaşmadan önce yaşamın duygusal yönlerini de değerlendiriyor olmalısınız.

Aşk ve sosyal yaşam

Bu yıl ilişkiler oldukça önemli olacaktır. Sevgiyi ve ilişkiyi deneyimleyen konular önünüze gelecek. Sonunda bekarlar ilişkide onları neyin mutlu ettiğini öğrenecekler. Bu bir deneme yanılma işlemidir. Evlilik, ilişkilerinizde uzun süren anlaşmazlıkların artık son bulduğu bir yıldasınız. Aşk ve romantik fırsatlar, sürpriz bir şekilde herhangi bir zamanda ve herhangi bir yerde olabilir. Evli veya ciddi bir ilişki içinde olanlar için, bu bir için zorlu bir zaman.

Geçmişten gelen eski bir aşk hayatınıza dönebilir. Bu, mevcut bir ilişkideki başka bir dengesizleştirici faktör olabilir. Bu yıl aşk tutumlarınız hızlı bir şekilde değişme eğilimindedir. Bunlar en iyi aylık raporlarda ele alınmaktadır. İyi ve sağlam ilişkiler mutlu bir şekilde devam edecektir.

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz, doğduğumuz anda ufuk çizgisinden yükselen burçtur. Dolayısıyla yükselen burç, kendi burcumuz kadar önemlidir ve görünüşü temsil eder. Aşağıda bilgilerinizi girerek yükselen burcunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

Aşağıda bilgilerinizi girerek yükselen burcunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

DOĞUM SAATİNİZ
DOĞUM TARİHİNİZ
Lütfen boş alanları doldurunuz!

Burç Uyumu

Burcunuzu ve onun burcunu seçerek, birbirinize olan uyumunuzu hemen öğrenebilirsiniz.
SENİN BURCUN
ONUN BURCU
BURÇ UYUMUNU GÖSTER
KOÇ
BOĞA
İKİZLER
YENGEÇ
ASLAN
BAŞAK
TERAZİ
AKREP
YAY
OĞLAK
KOVA
BALIK

KOÇ BURCU BUGÜN

Bugün yapacağınız girişimleri acele bir şekilde tamamlamak isterken bazı aksilikler söz konusu olabilir.Devamı

BOĞA BURCU BUGÜN

Otorite figürleri ile ilgili dengeyi bulmanız gereken bir gündesiniz.Devamı

İKİZLER BURCU BUGÜN

Arkadaşlarınız ile ilgili konularda arada kalmamaya özen göstermelisiniz.Devamı

YENGEÇ BURCU BUGÜN

Pireye kızıp yorgan yakmamalısınız.Devamı

ASLAN BURCU BUGÜN

Yeni bir iş teklifi ya da yeni bir işe geçiş süreci başlatabilirsiniz.Devamı

BAŞAK BURCU BUGÜN

Kısa bazı seyahatler plansız bir şekilde önünüze gelebilir.Devamı

TERAZİ BURCU BUGÜN

Son dönemde işiniz için yaptığınız yatırımlar sizi geleceğe yönelik kaygılandırabilir.Devamı

AKREP BURCU BUGÜN

Ansızın oluşan duygusal iniş çıkışlarınızı kontrol etmelisiniz.Devamı

YAY BURCU BUGÜN

Sizi kısıtlayan ilişkilerden uzak durmalısınız.Devamı

OĞLAK BURCU BUGÜN

Aile ile ilgili bazı konularda ise sorumluluklarınızı arttırmak zorunda kalabilirsiniz.Devamı

KOVA BURCU BUGÜN

İlişkiler ile ilgili şanslı bazı başlangıçlar ya da görüşmeler gerçekleştirebilirsiniz.Devamı

BALIK BURCU BUGÜN

Kendi içinizde hedeflerinizi ya da hayallerinizi geleceğe yönelik sorgulayabilirsiniz.Devamı