MENÜ
Arşiv
Yazarlara Göre
Güzin Abla1033Ayşe ARMAN481Ayşe ARAL182Ömür GEDİK68İzzet ÇAPA60Yonca TOKBAŞ47Cengiz SEMERCİOĞLU43Ayşe ARAL - Kelebek43Onur BAŞTÜRK40Pakize SUDA31Mehmet Y. YILMAZ30Nil KARAİBRAHİMGİL28Ertuğrul ÖZKÖK27Kanat ATKAYA22Ahmet HAKAN22Ebru ÇAPA20Ali Atıf BİR19Deniz SİPAHİ17Nora ROMİ16Şükrü KIZILOT15Melike Karakartal15Yonca TOKBAŞ - Kelebek15Vedat OKYAR14Doğan HIZLAN11Yalçın BAYER10Sabanur Kıraç10Yorgo KIRBAKİ9Sibel Arna9Ayça AKIN9Pako'nun Sayfası8Armağan ÇAĞLAYAN8Pucca Günlük8Duygu Sedefoğlu8Gülben ERGEN8Yener SÜSOY7Niobe Aslı Temel7Yaşar SÖKMENSÜER7Yılmaz ÖZDİL7Nihat HATİPOĞLU7Ayçe DİKMEN7Özgür BOLAT7Gökhan KİMSESİZCAN7Gila BENMAYOR6Oğuz ARAL6Erman TOROĞLU6Yalçın DOĞAN6Pınar REYHAN6Melike Birgölge6Melis ALPHAN6Orhan CAN6Ayşe BAYKAL6Deniz GÖK6Cüneyt ÜLSEVER5İnci TÜRKAY5Nilüfer KAS5Musa Dede5Hadi ULUENGİN4Kurthan FİŞEK4Osman MÜFTÜOĞLU4Kubilay KESKİN4Soner YALÇIN4Mehmet Uğur YÜKSEL4Cem Keçe4Elif Çongur4Oktay EKŞİ3Bekir COŞKUN3Doğan ULUÇ3Serdar TURGUT3Tolga AKYILDIZ3Özdemir İNCE3Figen BATUR3Banu TUNA3Bahar KORÇAN3Sema DENKER3Nilüfer PAZVANTOĞLU3Ahmet ALTAN3Fatih ÇEKİRGE3Tolga TANIŞ3Ferzane ZENAN3Dr.Başak DEMİRİZ3Adnan KAYA3Banu ŞEN3Erdem SEVGİ3Kubilay qb Tunçer3Aylin Anne3İsmet SOLAK2Murat BARDAKÇI2Uğur CEBECİ2Korkut GÖZE2Sevgi'nin Diviti2Şükrü KÜÇÜKŞAHİN2Esra MİDİLLİ2Atilla TÜRKER2Yavuz GÖKMEN2Oya ARMUTÇU2Hakan TARTAN2Ayşe ÖZEK KARASU2Ege CANSEN2Yaşar AKSOY2Şenay DÜDEK2

Seni Seviyorum

Seni Seviyorum ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Seni Seviyorum haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 7.477 Seni Seviyorum haberi bulunmuştur.

ALBÜM

-Seni Seviyorum (Muazzez Ersoy albüm) Muazzez Ersoy'un bir albümü.
-Seni Seviyorum (Soner Arıca albüm) Soner Arıca'nın bir albümü.
-Seni Seviyorum (Zerrin Özer albüm) Zerrin Özer'in bir albümü.

DİĞER

-Seni Seviyorum (tiyatro) Ali Hürol'un yönettiği bir tiyatro oyunu.
-Seni Seviyorum (roman), Gülriz Sururi'nin yazdığı 2004 tarihli roman
-Seni Seviyorum (film), yönetmenliğini Atıf Yılmaz'ın yaptığı, başrollerinde Türkân Şoray ve Cihan Ünal'ın yer aldığı 1983 tarihli sinema filmi.

Seni Seviyorum Haberleri

Kanal D yarışması 19un sunucusu Barış Kılıç kimdir Kaç yaşında

Kanal D yarışması 19'un sunucusu Barış Kılıç kimdir? Kaç yaşında?

Barış Kılıç, Kanal D'nin yeni yarışması 19 ile ekranlara dönüyor. Dizi projeleriyle tanınan Barış Kılıç’ın sunuculuk performansı merak ediliyor. Peki, en son Evlat Kokusu’nun baş rolünde yer alan Barış Kılıç kimdir? Kaç yaşında?

27.5.2017Kelebek
Kuş demeye bin şahit ister

Kuş demeye bin şahit ister

Henüz 1 yaşını yeni dolduran Fıstık’ın konuşmasını duyanlar hayrete düşürüyor! Fıstık, normal bir muhabbet kuşundan farklı olarak seri şekilde cümle de kurabiliyor. Evin büyükannesi Hafize Hanım’ın vefatından bir gün sonra konuşmaya başlayan sevimli kuşun ilk cümlesi ‘’Seni seviyorum Hafize’’ oldu.

24.5.2017Eğlence
Yaşar Alptekin kaza geçirdi

Yaşar Alptekin kaza geçirdi!

Yaşar Alptekin, Aydos Dağı'nda geçirdiği motor kazası sonucu, başından yaralandı. Yaşar Alptekin, durumunun iyi olduğunu açıkladı.

17.5.2017Magazin
Arkadaşım kendisini öldürdü iddiası

'Arkadaşım kendisini öldürdü' iddiası

'Arkadaşım kendisini öldürdü' iddiası

16.5.2017Antalya
Bir mesajınız var

Bir mesajınız var!

Teknolojinin ilişkilerimize kazandırdığı en önemli icatlardan birisidir “mesajlaşmak.” Biz daha iyi, daha çok mesajlaşalım diye dünya kadar uygulama sundular önümüze. Ama elbette bizim açık ara en sevdiğimiz, canımız ciğerimiz Whatsapp!

15.5.2017Kampüs
Anneler Günü mesajları - En güzel Anneler Günü sözleri bir arada

Anneler Günü mesajları - En güzel Anneler Günü sözleri bir arada

Anneler Günü mesajları için araştırmalar devam ediyor. Ülkemizde her yıl mayıs ayının ikinci haftası kutlanan Anneler Günü, sevgi ve bağlılık hissettiren mesajlarla daha anlamlı bir hal alıyor. Sizler de uzakta olan annenizin kalbini atacağınız bir mesajla fethedebilirsiniz. İşte, en güzel Anneler Günü sözleri ve mesajları!

14.5.2017Gündem
Anneler Günü 2017 mesajı ve sözleri ile bugünün gündeminden düşmeyecek

Anneler Günü 2017 mesajı ve sözleri ile bugünün gündeminden düşmeyecek!

Anneler Günü sözleri ve mesajları ile yine duygusal anlara sahne olacak. Bizleri bugünlere getiren annelerimiz için bir minnet göstergesi olarak sunacağımız en güzel 2017 Anneler Günü sözleri ve mesajı için hummalı araştırma devam ediyor. Milyonlarca kişinin kendilerini bu günlere getiren anneleri için bir teşekkür niteliğinde dile getireceği 2017 Anneler Günü sözleri ve mesajları bu yıl da etkisini yitirmeyecek. İşte, yakınlarınızda yer alan annelerle de paylaşabileceğiniz en güzel sözler ve mesajlar

14.5.2017Gündem
Anneler Günü 2017 coşkusu başladı Anneler Günü sözleri ve mesajları

Anneler Günü 2017 coşkusu başladı! Anneler Günü sözleri ve mesajları

Anneler Günü 2017 yılının en değerli günleri arasında yer alıyor. Evlatları için her türlü cefayı göz kırpmadan çekmeye hazır olan ebeveynlerimiz, bu özel günde evlatları tarafından ihya ediliyor. 2017 Anneler Günü mesajları ve sözleri aracılığıyla bu güne daha fazla anlam katmak isteyen evlatlar ise araştırmalarını sürdürüyor. İşte, çevrenizde bulunan annelerle paylaşabileceğiniz biribirinden güzel Anneler Günü mesajları ve sözleri derlemesi

14.5.2017Gündem
Anne- kız arasında Sessiz sevgi

Anne- kız arasında 'Sessiz sevgi'

Anne- kız arasında 'Sessiz sevgi'

13.5.2017Manisa
Anneler Günü ne zaman 2017 Anneler Günü hediyesi için seçenekler

Anneler Günü ne zaman? 2017 Anneler Günü hediyesi için seçenekler

Anneler Günü kutlamaları için saatler kaldı, hazırlıklar hızlandı. Pek çok ülkede geçerli olan ancak farklı günlerde kutlanan Anneler Günü, ülkemizde her yıl mayıs ayının farklı tarihlerinde kutlanıyor. Çeşitli ritüellerle geçen bu anlamlı günde en yaygın olan gelenek hediye almak. Peki, 2017 Anneler Günü ne zaman? İşte,henüz hazırlık yapmamış olanlar için bu sorunun yanıtı ve 2017 Anneler Günü hediyesi için seçenekler!

12.5.2017Gündem
Anneler Günü ile ilgili şiirler - 14 Mayıs Anneler Günü sözleri

Anneler Günü ile ilgili şiirler - 14 Mayıs Anneler Günü sözleri

Anneler Günü şiirleri için araştırmalar günler öncesinden başladı. Hem hediyelerini özel kılmak isteyen hem de 14 Mayıs’ı annelerinden ayrı geçirecek olan vatandaşlar, en güzel Anneler Günü şiirleri ve sözlerini bulmaya çalışıyor. Varlığımızın yegane sebebi annenize olan sevginizi bir şiir veya sözle en güzel şekilde ifade edebilirsiniz. Aşık Veysel Şatıroğlu’dan Necip Fazıl Kısakürek’e, Ümit Yaşar Oğuzcan’dan Sezai Karakoç’a Türk Edebiyatı’na damga vuran ünlü şairlerin Anne şiirlerini derledik.

11.5.2017Gündem
Anneler Günü ne zaman En güzel Anneler Günü mesajları

Anneler Günü ne zaman? En güzel Anneler Günü mesajları

Anneler Günü'ne kısa bir zaman kalması nedeniyle hazırlıklar hızlandı. Hem hediyelerini bir mesajla desteklemek isteyenler hem de o günü annelerinden uzakta geçirecek olanlar şimdiden en güzel Anneler Günü mesajlarını araştırıyor. Peki, bu yıl Anneler Günü ne zaman kutlanacak, mayıs ayının kaçında kutlama yapılacak? İşte, bu soruların yanıtları ve En güzel Anneler Günü mesajları!

10.5.2017Gündem
Kimsesizler mezarlığına defnedilmesine razı olamadık

'Kimsesizler mezarlığına defnedilmesine razı olamadık'

Adana'da emekli vali eniştesi ile 2 halası ve 2 kuzenini tabancayla öldürdükten sonra intihar ederek yaşamına son veren medikal firması ortağı Denizhan Dener'in sevgilisi Hanım Kaya, olay öncesi ve sonrası yaşadıklarını anlattı.

9.5.2017Gündem
Anneler Günü ne zaman Anneler Günü ile ilgili sözler ve mesajlar

Anneler Günü ne zaman? Anneler Günü ile ilgili sözler ve mesajlar

Anneler Günü, doğumdan konuşmaya, yürümeden koşmaya, anaokulundan üniversite dönemine kadar her zaman yanımızda olan ebeveynlerimizi ihya edeceğimiz önemli bir gündür. Güzel etkinliklere sahne olacak olan bu günü hediye ve sözlerle süslemek isteyen evlatlar Anneler Günü ne zaman sorusunu yöneltiyor. İşte, bu önemli günü güzel etkinliklerle ihya etmek isteyen evlatların sıkça sorduğu Anneler Günü ne zaman sorusunun cevabı

8.5.2017Gündem
Cenazeyi biz alacağız

'Cenazeyi biz alacağız'

Adana’da emekli vali olan eniştesi, 2 halası ile 2 kuzenini öldürüp intihar eden 39 yaşındaki Suphi Denizhan Dener’in sevgilisi 25 yaşındaki Hanım Kaya’nın, polise verdiği ifadesindeki bir detay, katliamın 2 yıl öncesinden ’geliyorum’ dediğini ortaya çıkardı. Çöktüğü görülen Hanım Kaya, Dener’in 2 yıl önce sinirli bir anında kendisine ’Halalarımı katledeceğim’ dediğini ileri sürdü. Dener'in cenazesi kimse istememişti. Kaya, "Bizim ortak bir arkadaşımız cenazeyi almak için adli tıpa gitti. Ancak cenazeyi vermediler. Bunun için savcılığa başvurması gerekiyormuş. Arkadaşımız savcılığa başvuru yaptı" diye konuştu.

5.5.2017Gündem
Adanadaki katliam 2 yıl önce geliyorum demiş

Adana'daki katliam 2 yıl önce 'geliyorum' demiş

Adana'daki katliam 2 yıl önce 'geliyorum' demiş

5.5.2017Adana
Adanadaki katliam 2 yıl önce geliyorum demiş

Adana'daki katliam 2 yıl önce 'geliyorum' demiş

Adana'daki katliam 2 yıl önce 'geliyorum' demiş

5.5.2017Adana

Son dakika: Kız istemeye değil öldürmeye çağırmış

Adana’da Denizhan Dener’in (36) evinde beş akrabasını öldürdükten sonra intihar etmesinin şoku sürüyor. Olayın ardından, annesi ve babası yıllar önce ölen Dener’in 6 yıllık sevgilisi H. K.’yi (25) istemesi için akrabalarını Seyhan ilçesinde bulunan evine çağırdığı, evde çıkan tartışma sırasında Dener’in katliam yaptığı iddia edilmişti. Dener'in sevgilisi H.K., "Denizhan benimle çıktığı günden beri bana yanlış söylemiş. Beni kandırdı" dedi.

4.5.2017Gündem
Adanada vahşet Katliam yaptı...

Adana'da vahşet! Katliam yaptı...

Adana'da emekli vali eniştesi ve ailesini öldürdükten sonra intihar eden Denizhan Dener'in 155'den önce sevgilisini arayarak, "Seni üzdüm, seni seviyorum" dediği öğrenildi.

4.5.2017Gündem
6 kişinin öldüğü kız isteme katliamında şok detaylar ortaya çıktı

6 kişinin öldüğü kız isteme katliamında şok detaylar ortaya çıktı

Adana'da emekli vali eniştesi ve ailesini öldürdükten sonra intihar eden Denizhan Dener'in 155'den önce sevgilisini arayarak, "Seni üzdüm, seni seviyorum" dediği öğrenildi. İddiaya göre Dener, evlenmek istediğini halasına söyledi. Hala Gönül Cengiz de kızı araştırması için emekli vali İsmet Metin'e bilgi verdi. İddiaya göre, yapılan araştırmada, 'Hanım K.'nin ağabeyinin cezaevinde olduğu ve K.'nin çok açık giyindiği, yaşam tarzının aileye uygun olmadığı' sonucuna varılınca katliamla sonuçlanan tartışma başladı. Katliamda ilk kurbanın ise katil zanlısını büyüten halasının olduğu anlaşıldı. Yakınları ailesini katleden Dener'in cenazesini istemiyor.

4.5.2017Gündem
Saygının olmadığı yerde sevgi olmaz

Saygının olmadığı yerde sevgi olmaz!

Doğan Hocam benim. Varlığı bana iyi gelenim. Sanki imdat desem yetişecek gibi gelir bana Doğan Abi’nin varlığı, kitapları, söylemleri... Dost, abi, baba, dede, arkadaş, sırdaş, öğretmen, insan gibi insan... “Savaşçı” kitabı sayesinde tanıştım onunla. Sonra “İçimizdeki Çocuk”, sonra “İnsan İnsana Sohbetler”, sonra “Gerçek Özgürlük” geldi. Sanki günlerce oturup dertleştik, sanki çocuklarımla tanışmasa da ruhen bizim ailemizin en tatlı, en saygın ferdiydi... Bugün okuyacağınız sohbetimizi “Geliştiren Anne-Baba” üzerine yaptık. Anne-baba olabilmenin erdemlerini, kendinden geçebilmenin ve her şeyden önce anne baba olabilmenin değerini konuştuk... Tanıdığım için şükrettiğim bir büyüğüm benim Doğan Cüceloğlu... Kitaplarını mutlaka ama mutlaka rehber edinin kendinize.

25.4.2017Magazin
Gamze Özçelikin tesettüre girme nedeni...

Gamze Özçelik'in tesettüre girme nedeni...

Gamze Özçelik, kişisel Instagram hesabı üzerinden paylaştığı fotoğraf sosyal medyayı salladı. Son günlerde zamanının büyük bir kısmını Afrika'da geçiren ve kendisini yardıma muhtaç çocuklara adayan Gamze Özçelik'in tesettürlü fotoğrafına binlerce yorum yapıldı.

24.4.2017Kelebek
Kadınlar ne ister

Kadınlar ne ister?

Anlatayım! Sizin on dakikada hazırlanıp çıktığınız evden kadınların çıkması bir saat.Sizin “amaaan bize ne boşver” dediğiniz konuları kadınların kendi aralarında konuşmaları en az üç gün iki gece.Ofsayta düşmenin ne demek olduğunu da her kadının anlamasını beklemeyin artık, bu konuda da bir anlaşalım.

24.4.2017Kampüs
O günler de gelecek

O günler de gelecek

Neslihan Atagül’ün hamile olduğu dedikodularına Kadir Doğulu nokta koydu.

23.4.2017Magazin
Neslihan Atagül hamile mi Yanlış çeviri heyecan yarattı

Neslihan Atagül hamile mi? Yanlış çeviri heyecan yarattı

Geçen yıl temmuz ayında evlenen Neslihan  ile Kadir Doğulu’nun Instagram'daki yazışmaları hayranlarını heyecanlandırdı. Otomatik çeviri özelliğini kullanan bazı hayranlar, Atagül'ün hamile olduğunu sandı.

12.4.2017Magazin
Aydın Gün konserle anıldı

Aydın Gün konserle anıldı

Aydın Gün konserle anıldı

11.4.2017Antalya
Eroğlu: ABDnin bu hareketini devam ettirmesini arzu ediyoruz

Eroğlu: ABD'nin bu hareketini devam ettirmesini arzu ediyoruz

Eroğlu: ABD'nin bu hareketini devam ettirmesini arzu ediyoruz

8.4.2017Afyon
Aydın Gün konserle anılacak

Aydın Gün konserle anılacak

Aydın Gün konserle anılacak

5.4.2017Antalya
15 yaşında sinemaya yeni giren Türkan’a gidebilsem... ‘Kendine güven. Korkma, başaracaksın’ derdim

15 yaşında sinemaya yeni giren Türkan’a gidebilsem... ‘Kendine güven. Korkma, başaracaksın’ derdim

Asrın kadını. Aşk mabudesi. Tapılacak kadın. Kadın değil, baş belası. Ateşli Çingene. Ateş parçası. Sürtük. Meyhanenin gülü. Kenarın dilberi. Vesikalı Yârim. Çalıkuşu. Asiye. Fosforlu Cevriye... 10 kadın! Kara gözlüm. Gözleri ömre bedel. Ağlayan melek. Küskün çiçek. Ne şeker şey. Türkan. Türkan Sultan. Her zaman kalbimdesin. Seni seviyorum.

1.4.2017Hayat
Çanakkale Ruhunun Atatürkü Göksel Kaya gözaltına alındı

Çanakkale Ruhu'nun Atatürk'ü Göksel Kaya' gözaltına alındı

Atatürk'e benzerliği ile tanınan tiyatro ve sinema sanatçısı Göksal Kaya, hakkında çıkan tutuklandığı yönündeki haberlerin asılsız olduğunu söyledi. Devam eden bir dava nedeniyle ifadesine başvurulduğunu söyleyen Kaya, yapılan haberler nedeniyle de savcılığa suç duyurusunda bulundu. Göksek Kaya, ifadesini verdikten sonra bırakıldı. Kaya, sinema yönetmeni Sinan Çetin'in yönettiği Çanakkale Ruhu filminde Mustafa Kemal'i canlandırmıştı.

27.3.2017Gündem
Seni seviyorum Avrupa

Seni seviyorum Avrupa

AVRUPA Birliği’nin (AB) anası konumundaki Avrupa Ekonomik Topluluğu’nun (AET) kuruluşunun 60’ıncı yılı, başlangıçta sadece ekonomik alanı içeren bu birliğin doğuşunun ilan edildiği Roma Anlaşması’nın imzalandığı İtalya’nın başkenti Roma’da devlet töreni ile kutlandı.

27.3.2017Dünya
Şiir sevdalıları Konakta buluştu

Şiir sevdalıları Konak'ta buluştu

KONAK Belediyesi 21 Mart Dünya Şiir Günü dolayısıyla düzenlediği etkinlikle İzmirli şiir sevdalılarını buluştu.

22.3.2017İzmir
Gizem Karaca Kara Sevda’da - İşte yeni rolü

Gizem Karaca Kara Sevda’da - İşte yeni rolü

Gizem Karaca'nın yeni dizisi belli oldu. Son olarak İçimdeki Fırtına dizisinde Deniz karakterini canlandıran Gizem Karaca, Çarşamba günleri yayımlanan Kara Sevda’nın oyuncu kadrosuna dahil oldu. İşte, güzel oyuncunun yeni rolü!

22.3.2017Televizyon
Funda Arar: ‘İlk günkü gibi aşığım’ diyeni müzeye koymalılar

Funda Arar: ‘İlk günkü gibi aşığım’ diyeni müzeye koymalılar

Funda Arar, 10’uncu solo albümü “Aşk Hikayesi”ni geçen cuma müzikseverlere sundu. 13 şarkılık albümde Soner Sarıkabadayı, Gülşen, Febyo Taşel, Gökhan Tepe, Şebnem Sungur, Süleyman Billor, Günay Çoban, Onur Baştürk, Buray Hoşsöz gibi önemli isimlerle çalışan sanatçı, ilk klibi “Düşman Gibi”ye çekti. Arar ile bir araya geldik, albümden ev hayatına uzanan keyifli bir söyleşi yaptık.

20.3.2017Magazin
YGS heyecanı sosyal medyada

YGS heyecanı sosyal medyada

12 Mart Pazar günü yapılacak YGS’ye 24 saatten daha kısa bir süre kaldı. Adaylar son hazırlıklarını yaparken, duydukları heyecanı sosyal medyada paylaştılar.

11.3.2017Eğitim
Kiraz’da son kurban 13 yaşında

Kiraz’da son kurban 13 yaşında

Kız çocuklarının kaçırılarak zorla evlendirildiği İzmir’in Kiraz ilçesinden bir çocuk gelin haberi daha geldi. Evli ve iki çocuk babası adamın “Seni alacağım” diyerek tecavüz ettiği 13 yaşındaki kız, hamile.

3.3.2017Gündem
Halk otobüsünde tecavüz etmişti İşte istenen ceza

Halk otobüsünde tecavüz etmişti! İşte istenen ceza

Ankara’da, özel toplu taşıma aracında kadın yolcuya tecavüz eden sürücü İbrahim T.’ye ‘nitelikli cinsel saldırı, şantaj, yağma ve özel hayatın gizliliği ihlal ve kişiyi hürriyetinden yoksul kılma’ suçlarından 48 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı. İbrahim T.’nin sabıka kaydından kabarık bir suç listesi çıktı. Son sekiz yılda 18 suçtan mahkum olan İbrahim T.’nin suç listesi şöyle: Cinsel istismar, kamu görevlisine cebir ve hakaret, ateşli silah kullanmak, kasten yaralama ve tehdit...

2.3.2017Gündem
Sevgiliye havai fişekli sürpriz, karakolluk etti

Sevgiliye havai fişekli sürpriz, karakolluk etti

Sevgiliye havai fişekli sürpriz, karakolluk etti

16.2.2017Antalya
Sürpriz karakolda son buldu

Sürpriz karakolda son buldu

Antalya’nın Kumluca ilçesinde kız arkadaşına havai fişek patlatarak sürpriz evlilik teklifinde bulunmak isteyen turizmci gence izinsiz patlayıcı madde kullanmaktan ve toplum huzurunu bozmaktan dolayı 250 TL para cezası kesildi.

16.2.2017Gündem

Yazar Sonuçları

Boşluğun özgürlüğünden sevgiye...

Boşluğun özgürlüğünden sevgiye...

Sevgi ve çatışmaların arasında ki şu yaşamdan herkese merhaba...

16.5.2017Can Aydoğmuş
Annelik bana ne öğretti

Annelik bana ne öğretti?

Hepsini yazabilmem mümkün değil. Hindistan’da bir kafede oturuyorum ve ilk aklıma gelenleri çiziktiriyorum. Hepinizin de Anneler Günü’nü kutluyorum. Annelik bana neler mi öğretti? Hadi başlayalım...

12.5.2017Ayşe ARMAN
Saygının olmadığı yerde sevgi olmaz

Saygının olmadığı yerde sevgi olmaz!

Doğan Hocam benim. Varlığı bana iyi gelenim. Sanki imdat desem yetişecek gibi gelir bana Doğan Abi’nin varlığı, kitapları, söylemleri... Dost, abi, baba, dede, arkadaş, sırdaş, öğretmen, insan gibi insan... “Savaşçı” kitabı sayesinde tanıştım onunla. Sonra “İçimizdeki Çocuk”, sonra “İnsan İnsana Sohbetler”, sonra “Gerçek Özgürlük” geldi. Sanki günlerce oturup dertleştik, sanki çocuklarımla tanışmasa da ruhen bizim ailemizin en tatlı, en saygın ferdiydi... Bugün okuyacağınız sohbetimizi “Geliştiren Anne-Baba” üzerine yaptık. Anne-baba olabilmenin erdemlerini, kendinden geçebilmenin ve her şeyden önce anne baba olabilmenin değerini konuştuk... Tanıdığım için şükrettiğim bir büyüğüm benim Doğan Cüceloğlu... Kitaplarını mutlaka ama mutlaka rehber edinin kendinize.

26.4.2017Gülben ERGEN
Tijenin hayatı yok

Tijen'in hayatı yok

20 yıl olmuş Tijen’le dostluğumuz.

25.4.2017Ayşe ARMAN
Lara: Kayıp bir sevgilinin hikâyesi

 Lara: Kayıp bir  sevgilinin hikâyesi

1946 yılının Ekim ayında bir akşamüzeri... Olga işyerinden ayrılmak üzere paltosunu giyiyordu. O sırada Moskova’da ince bir kar başlamıştı. Genç kadın tam kapıdan çıkarken bir başka kadın arkadaşı ile karşılaştı.

15.4.2017Ertuğrul ÖZKÖK
Annemle babam birbirini aldatıyor

Annemle babam birbirini aldatıyor

Annemle babam birbirini aldatıyor. İkisini de başkalarıyla mesajlaşırken yakaladım. Onlarla aynı evi paylaşmak istemiyorum. Ama maalesef evden ayrılmak için daha çok küçüğüm.

27.3.2017Güzin Abla
Seviyosan Git Konuş Bence

Seviyosan Git Konuş Bence

Güneşli bir İstanbul sabahına, whatsapp mesaj rekortmeni olarak uyanmıştım.

26.3.2017Deniz GÖK
Siz de şair gibi sevenlerden misiniz

Siz de şair gibi sevenlerden misiniz?

Sesi güzel, kalemi güzel şair, solist, besteci Mehtap Meral’in “Şair Gibi Sevmek” kitabı İnkılâp Kitabevi’nden taze çıktı. Ben de dumanı üstündeyken kaptım kitabı. Önce adına vuruldum sonra iç dünyasına, kişiliğine. Kitapta söyleşilerden, aşk şiirlerinden keyifli bir seçki var. Ama bir de benim seçkilerim var.

18.3.2017Aynur TARTAN
Hayal peşinde bisikletle çölde; Afrika’da 54 ülke

Hayal peşinde bisikletle çölde; Afrika’da 54 ülke

O bir çılgın…

18.3.2017Ayşe ARMAN
Pozitifleşmek için başka bir adım: 14 Mart Tıp Bayramı

Pozitifleşmek için başka bir adım: 14 Mart Tıp Bayramı

Sevgi ve Işıkla Tüm Doktorlarımıza ve Tüm Türkiye’ye Sesleniyorum…

14.3.2017Can Aydoğmuş
Gececil Hayvanlar

Gececil Hayvanlar

AŞIK olduğu, onun da kendisini o “an”a kadar çok sevdiğini düşündüğü “hayatının kadını” ansızın değişmiştir. Hiç beklemediği bir anda...

18.2.2017Yaşar SÖKMENSÜER