Sarıgül


 • Şükrü KÜÇÜKŞAHİN

  Guguk devleti değilsek - sarıgül

  Guguk devleti değilsek21.12.2014

  YAZARLAR

  CUMHURBAŞKANI Erdoğan, Türkiye’nin bir guguk devleti değil, hukuk devleti olduğunu söyledi.
 • Rauf TAMER

  Tuhaf şeyler - sarıgül

  Tuhaf şeyler20.12.2014

  YAZARLAR

  Hayri İnönü’nün eşi çok korkmuş “tehdit ediliyoruz” demiş “Sarıgüller Amerikan?Mafyası’ndan adam getirtip üstümüze salacaklar.”
 • Ahmet HAKAN

  Şu 7 soru yanıtlanmadan yargıya güven olamaz - sarıgül

  Şu 7 soru yanıtlanmadan yargıya güven olamaz20.12.2014

  YAZARLAR

 • Hayri İnönü'den Emir Sarıgül'ün istifasına ilk yorum - sarıgül

  Hayri İnönü'den Emir Sarıgül'ün istifasına ilk yorum20.12.2014

  GÜNDEM

  Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü, Başkan Yardımcısı Emir Sarıgül'ün istifasıyla ilgili konuştu.İstifayı Sarıgül'ün kendi takdiri olarak yorumlayan İnönü, "Bundan sonra işimize bakacağız" dedi.Meclis üyelerinin İnönü'nün çalışmalarını engelleyeceği iddiasına Başkan, ''Böyle birşey olacağını düşünmüyorum.Meclis üyeleri tek tek kişilik sahibi insanlardır'' yanıtını verdi.
 • Akif BEKİ

  Ve Kılıçdaroğlu Şişli’deki kavgaya el koydu - sarıgül

  Ve Kılıçdaroğlu Şişli’deki kavgaya el koydu20.12.2014

  YAZARLAR

  ŞİŞLİ Belediyesi’nde rezillikler ayyuka çıktı; olay gazete sayfalarına, mafya raconlarına, oradan ta Amerikalara taşındı.
 • Yalçın DOĞAN

  Dışarıda da: ‘Hukuku iplemem’ - sarıgül

  Dışarıda da: ‘Hukuku iplemem’20.12.2014

  YAZARLAR

  “ÖDE şu tazminatı, hukuka uymuyorsun, yükümlülüğünü yerine getirmiyorsun.”
 • Onur BAŞTÜRK

  Madonna’nın sızan Illuminati’si - sarıgül

  Madonna’nın sızan Illuminati’si20.12.2014

  YAZARLAR

  Yeni albümü Iconic öncesi Madonna’nın başına yine aynı şey geldi.
 • Emir Sarıgül'ün istifasına kadar neler yaşandı - sarıgül

  Emir Sarıgül'ün istifasına kadar neler yaşandı19.12.2014

  GÜNDEM

  Türkiye, Sarıgül-İnönü kavgasının iç yüzünü hurriyet.com.tr'nin 1 Aralık Pazartesi günü yayınladığı 'Berlin'de sürpriz zirve' haberiyle öğrendi.O günden sonra yaşanan fırtınalı süreç bugün Emir Sarıgül'ün istifasıyla sona erdi.
 • Şişli Belediye Başkan Yardımcısı Emir Sarıgül istifa etti - sarıgül

  Şişli Belediye Başkan Yardımcısı Emir Sarıgül istifa etti19.12.2014

  GÜNDEM

  Her şey hurriyet.com.tr’nin ''Berlin’de Gizli Buluşma'' haberiyle başladı.Şişli'deki gerilim Hayri İnönü'nün eşi Nazlı İnönü'nün ''Sarıgül tehdit etti'' haberiyle tırmandı.Kavga bu sabah yeni bir boyut kazandı.Belediye Başkanı Hayri İnönü'nün yardımcısı Emir Sarıgül, düzenlediği basın toplasında "Sayın İnönü nasıl bir ruh halindedir ki tartışmaya Mustafa Sarıgül'ü dahil etmektedir" dedi ve görevinden istifa ettiğini açıkladı.
 • Mustafa Sarıgül, Twitter'dan yanıt verdi - sarıgül

  Mustafa Sarıgül, Twitter'dan yanıt verdi19.12.2014

  GÜNDEM

  Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü, “Bana, ‘Emir Sarıgül seni tehdit etti mi’ diye sordular.Etmedi dedim.Beni tehdit eden Mustafa Sarıgül.Emir Sarıgül yanımda çalışıyor bana küfretti ama tehdit etmedi” dedi.İnönü'ye Twitter'dan yanıt veren Mustafa Sarıgül, ''Hayretler içerisindeyim! Demek ki iyiliğin de bir bedeli varmış; Hayri'yi tebrik ediyorum!'' dedi.Bu açıklamadan saatler sonra oğlu Emir Sarıgül, Belediye Başkan Yardımcılığı görevinden istifa etti.Mustafa Sarıgül tepkisini yine Twitter'dan gösterdi: ''Üzülme oğlum.''
 • İnönü ‘tehdit yok’ dedi - sarıgül

  İnönü ‘tehdit yok’ dedi18.12.2014

  GÜNDEM

  Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü ile Mustafa Sarıgül arasında yaşanan sorunu çözmek için CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun görevlendirdiği İstanbul Milletvekili İhsan Özkes, “İnönü, iki sefer tehdit edilmediğini söyledi” dedi.
 • Hayri İnönü: Beni tehdit eden Mustafa Sarıgül - sarıgül

  Hayri İnönü: Beni tehdit eden Mustafa Sarıgül18.12.2014

  GÜNDEM

  Mustafa Sarıgül ve CHP Milletvekili İhsan Özkes’in ‘tehdit’ iddialarını yalanlaması üzerine Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü, “Bana, ‘Emir Sarıgül seni tehdit etti mi’ diye sordular.Etmedi dedim.Beni tehdit eden Mustafa Sarıgül.Emir Sarıgül yanımda çalışıyor bana küfretti ama tehdit etmedi” yanıtını verdi.İnönü, Kılıçdaroğlu’na ‘her şeyi açık açık anlattığını’ belirterek, sorularımıza şu yanıtları verdi:
 • Çirkin iftira - sarıgül

  Çirkin iftira18.12.2014

  GÜNDEM

  Eski Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, CHP’li Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü’nün eşi Doç.Nazlı İnönü’nün dünkü Hürriyet’te yayınlanan iddiaları için “İftira” dedi.
 • Melike Karakartal

  Türkiye’nin Meryem aşkı - sarıgül

  Türkiye’nin Meryem aşkı18.12.2014

  YAZARLAR

  İsterse ağzıyla kuş tutsun, her “ünlü”nün bir sinir olanı vardır, malum.En az hayranları kadar takip eder şöhret sahibi kişiyi.Hani ecnebi kardeşlerimin “haters” dediği türden insan grubu, “anti-fan” olarak da isimlendirilir, biz “anti-hayran” diyelim.
 • İhsan Özkes: "Hayri İnönü'ye iki kez sorduk 'tehdit yok' dedi" - sarıgül

  İhsan Özkes: "Hayri İnönü'ye iki kez sorduk 'tehdit yok' dedi"18.12.2014

  GÜNDEM

  Şişle Belediye Başkanı ile Mustafa Sarıgül arasında yaşanan sorunu çözmek için görevlendirilen CHP İstanbul Milletvekili İhsan Özkes, "Hayri İnönü'ye, Sarıgül'ün kendisini tehdit ettiğine dair basında yer alan iddiaları hem İstanbul'da ben sordum hem de Ankara'da Sayın Genel Başkan Kılıçdaroğlu sordu.İnönü, her iki sefer de kendisinin tehdit edilmediğini söyledi" dedi.
 • Mustafa Sarıgül'den Nazlı İnönü'ye yanıt - sarıgül

  Mustafa Sarıgül'den Nazlı İnönü'ye yanıt18.12.2014

  GÜNDEM

  CHP'li Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü'nün eşi Doçent Nazlı İnönü, eski Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül'ün kendilerini ölümle tehdit ettiğini, hatta New York'ta 750 bin dolar karşılığında mafya tuttuğunu ve Sarıgül'ün eşinin istifa etmesi için baskı yaptığını söylemişti.Mustafa Sarıgül'ün yanıtı gecikmedi.
 • Nazlı İnönü: Sarıgül ölümle tehdit etti - sarıgül

  Nazlı İnönü: Sarıgül ölümle tehdit etti17.12.2014

  GÜNDEM

  CHP’li Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü’nün eşi Doçent Nazlı İnönü, eski Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül’ün kendilerini ölümle tehdit ettiğini söyledi.Nazlı İnönü, eşine istifa etmesi için büyük baskı yapıldığını iddia etti.İnönü, “Benden çok çocuklarım için korkuyorum” dedi.
 • İnönü-Sarıgül kavgasında son nokta - sarıgül

  İnönü-Sarıgül kavgasında son nokta17.12.2014

  GÜNDEM

  CHP İstanbul Milletvekili İhsan Özkes, Şişli Belediyesi ile ilgili tartışmalara ilişkin Belediye Başkanı Hayri İnönü ve Başkan Yardımcısı Emir Sarıgül'ün, TBMM'de CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile yaptıkları görüşmede tokalaşıp birlikte çalışma sözü verdiklerini söyledi.
 • Ahmet HAKAN

  Bana Bel’am dediler asıl Bel’am kendileri - sarıgül

  Bana Bel’am dediler asıl Bel’am kendileri16.12.2014

  YAZARLAR

  AK Partili milletvekilleri size Meclis’te “Bel’am” dediler.Nedir bu “Bel’am”?
 • Şişli için görüştüler - sarıgül

  Şişli için görüştüler16.12.2014

  GÜNDEM

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Şişli sorununu çözmek için dün 2 önemli görüşme gerçekleştirdi.
 • Göz boyadılar - sarıgül

  Göz boyadılar16.12.2014

  GÜNDEM

  Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü, Nişantaşı’nda eski başkan Mustafa Sarıgül dönemindeki gibi yılbaşı hazırlıkları ve eğlencesinin olmamasına ilişkin eleştirilere cevap verdi.İnönü, Sarıgül döneminde kaynakların çarçur edilip belediyenin ağır borç yükü altına sokulduğunu belirtti.
 • Cengiz SEMERCİOĞLU

  Akmerkez, yılbaşına yetişecek gibi değil - sarıgül

  Akmerkez, yılbaşına yetişecek gibi değil15.12.2014

  YAZARLAR

  Beşiktaş Belediyesi, Nispetiye Caddesi’nde dün sabahtan itibaren süsleme çalışmalarına başladı.
 • Yeni darbe - sarıgül

  Yeni darbe14.12.2014

  GÜNDEM

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Zaman gazetesi Genel Yayın Müdürü Ekrem Dumanlı ve Samanyolu Yayın Grubu Başkanı Hidayet Karaca’nın da aralarında bulunduğu gazetecilerin gözaltına alınmalarıyla ilgili, “Yaşanan süreç bir darbe sürecidir” dedi.Partisinin eski Genel Başkan Yardımcısı ve Genel Sekreteri Bihlun Tamaylıgil’in annesi Bahar Tamaylıgil’in Üsküdar Şakirin Camisi’ndeki cenaze törenine katılan CHP lideri, Ankara’dan İstanbul’a hareketi öncesi havalimanında ve cenaze töreni öncesi şunları söyledi:
 • Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü'den çok sert yılbaşı açıklaması - sarıgül

  Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü'den çok sert yılbaşı açıklaması14.12.2014

  GÜNDEM

  Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü, Nişantaşı'nın yılbaşı hazırlıklarıyla ilgili eleştirilere cevap verdi.İnönü'nün verdiği cevapta, Sarıgül dönemine ilişkin çok ağır ifadeler yer aldı.“Kamu kaynakları çarçur edilmiş, belediyemiz ağır bir borç yükü altına sokulmuştur” sözlerinin yer aldığı açıklama, bir süredir devam eden Emir Sarıgül-Hayri İnönü tartışmalarını farklı bir boyuta taşıyacak gibi görünüyor.
 • Akif BEKİ

  Yolsuzluğa fetva vermiş güya - sarıgül

  Yolsuzluğa fetva vermiş güya13.12.2014

  YAZARLAR

  HAYRETTİN Karaman, İslam fıkhı dalında hocaların hocasıdır, ilahiyat camiasında çok muteber bir isimdir.
 • Sarıgül: Başkan meclisin kararlarına uymalı - sarıgül

  Sarıgül: Başkan meclisin kararlarına uymalı12.12.2014

  GÜNDEM

  ŞİŞLİ eski Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, Şişli Belediyesi’nde meclisin verdiği kararlara başkanın uyması gerektiğini belirterek, "Belediye meclisinin verdiği kararlara ben yıllarca uydum, her belediye başkanı da meclisin vereceği kararlara uymakla mükelleftir" dedi.
 • Cengiz SEMERCİOĞLU

  İrfan mı haklı İsmail mi? - sarıgül

  İrfan mı haklı İsmail mi?11.12.2014

  YAZARLAR

  Kanal D’nin sabah haberlerini sunan İrfan Değirmenci’yle, Fox’un sabah haberlerini sunan İsmail Küçükkaya, Twitter’da “kim birinci” tartışmasına girdiler.
 • Öğle yemeği arasında 10 yaş gençleşin! - sarıgül

  Öğle yemeği arasında 10 yaş gençleşin!10.12.2014

  Sağlık

  İşimiz, özel hayatımız ve önceliklerimiz arasında daha genç ve güzel görünmek uğruna ayıracağımız vakit, hepimiz için bazen “lüks” olabiliyor.Ancak zaman akıp gidiyor.Yüzümüz ve vücudumuz geride bıraktığımız yıllarla birlikte “yer çekimi”ne yenik düşüyor.Yaşlanmaya meydan okuyabileceğimiz mucizevi dokunuşlar ise her geçen gün artıyor.Ultra-Matrix Ağı da bunlardan biri… Thread Lift olarak bilinen iple yapılan çok etkili bir ameliyatsız yüz germe uygulaması olan Ultra-Matrix Ağı, cilde eski gençliğini kazandırıyor.Eğer siz de bir öğle yemeği arası daha diri ve genç bir görünüme kavuşmak istiyorsanız, Medikal Estetik Uzmanı Dr.Sami Tan Sarıgül’e kulak verin…
 • Gökhan KİMSESİZCAN

  Çocuklar için ÇABA’lamak lazım - sarıgül

  Çocuklar için ÇABA’lamak lazım09.12.2014

  YAZARLAR

  Toplumun ihtiyaç duyduğu her alanda gerçekleştirdiği yardım faaliyetleri ile bugüne kadar pek çok projeyi hayata geçiren ÇABA Derneği, 10’uncu yılını kutladı.Lütfi Kırdar’da gerçekleşen “ÇABA Show”da Sezen Aksu ve 3 Adam, çocuklar için sahneye çıktı.
 • CHP’nin Şişli krizi Ankara’ya taşınıyor - sarıgül

  CHP’nin Şişli krizi Ankara’ya taşınıyor08.12.2014

  GÜNDEM

  CHP’Lİ Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü ile ilçenin eski belediye Başkanı Mustafa Sarıgül’ün oğlu Belediye Başkan Yardımcısı Emir Sarıgül’ün başını çektiği grup arasındaki “gerilim” Genel Merkeze taşınıyor.
 • Akif BEKİ

  Yurtta koalisyon Şişli’de vesayet - sarıgül

  Yurtta koalisyon Şişli’de vesayet08.12.2014

  YAZARLAR

  KADERİN garip bir cilvesi olarak da bakabilirsiniz; ‘En iyi hükümetler, iktidarı paylaşan koalisyon hükümetleridir’ diyenler, daha İstanbul’un bir ilçe belediyesinde başkanlığı bölüşemiyor.
 • Emir Sarıgül: İstifa etmedim - sarıgül

  Emir Sarıgül: İstifa etmedim08.12.2014

  GÜNDEM

  Bu sabah Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü’ye istifa dilekçesini verdiği söylenen Emir Sarıgül, iddiaları reddetti.“30 Mart 2019’a kadar belediye başkanımın emrindeyim.Başkanımla aramızda problem olmaz.Bilinsin ki belediye başkanımın emrindeyim” dedi.İnönü ise “İstifa niyetinden bahsetti.Dilekçe verdiğini duydum ama henüz önüme gelmedi” dedi.
 • Yalçın BAYER

  Hürkuş’u Kore uçağına yedirenler kimler? - sarıgül

  Hürkuş’u Kore uçağına yedirenler kimler?03.12.2014

  YAZARLAR

  HAVA Kuvvetleri, Güney Kore’den 40 adet KT-1T tipi uçak aldı ama bir türlü memnun olmadı.
 • Şişli için son sözü Kılıçdaroğlu söyleyecek - sarıgül

  Şişli için son sözü Kılıçdaroğlu söyleyecek03.12.2014

  GÜNDEM

  ŞİŞLİ Belediyesi’nde Başkan Hayri İnönü ile Başkanvekili Emir Sarıgül arasında bir kısmı medyaya da yansıyan gerginliğin ciddi bir rahatsızlık konusu olarak CHP Genel Merkezi tarafından da yakından izlendiği öğrenildi.
 • Hayri İnönü: I won’t confirm or deny it - sarıgül

  Hayri İnönü: I won’t confirm or deny it03.12.2014

  GÜNDEM

  Şişli’nin CHP’li Belediye Başkanı Hayri İnönü, dün Hürriyet’in sorularını yanıtlarken “bazı sıkıntılar” yaşadığını ve bu sıkıntıların halledileceğini söyledi.İnönü, geçen ay ABD’ye gitmeden önce Başkan Yardımcısı Emir Sarıgül’den vahim bir telefon aldığı iddialarıyla ilgili olarak, “İngilizce’de bir şey vardır: I won’t confirm or deny it.Anlatabiliyor muyum, ne demek istediğimi? Yani ne kabul ederim ne de hayır derim” diye konuştu.Hayri İnönü ve Mustafa Sarıgül'ün Berlin'de gerçekleştirdiği görüşmeyi ilk olarak hurriyet.com.tr duyurmuştu.
 • İstifa etmem - sarıgül

  İstifa etmem01.12.2014

  DÜNYA

  CHP’nin son seçimlerde İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı olan Mustafa Sarıgül, Almanya’nın başkenti Berlin’de istifaya zorlandığı öne sürülen Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü ile görüştü.
 • Mustafa Sarıgül ve Hayri İnönü'den Berlin'de sürpriz zirve - sarıgül

  Mustafa Sarıgül ve Hayri İnönü'den Berlin'de sürpriz zirve01.12.2014

  GÜNDEM

  Hurriyet.com.tr'den bomba haber.CHP’nin son seçimlerde Büyükşehir Belediye Başkan adayı olan Mustafa Sarıgül, Berlin’de Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü ile sürpriz bir görüşme yaptı.
 • Ziyarete namaz ayarı - sarıgül

  Ziyarete namaz ayarı29.11.2014

  GÜNDEM

  Katolik dünyasının ruhani lideri Papa Francesco, İstanbul programına namaz ayarı yaptı.
 • 2006’da baba Sarıgül 2014’de oğul Sarıgül - sarıgül

  2006’da baba Sarıgül 2014’de oğul Sarıgül29.11.2014

  GÜNDEM

  2006 yılında Türkiye'ye gelen Papa 16.Benedict, dönemin Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül'ün uzattığı 4 beyaz güvercini uçurarak barış mesajı verdi.8 yıl sonra bugün benzer bir tablo yaşandı.Bu kez Papa Franciscus, Sarıgül'ün oğlu Şişli Belediyesi Başkan Vekili Emir Sarıgül'ün verdiği barış güvercinlerini uçurdu.
 • ‘Kaldırım anarşisi’ - sarıgül

  ‘Kaldırım anarşisi’27.11.2014

  Ankara

  Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanlığı, ilçe belediye zabıta Müdürlükleri ile hızlı ve koordineli çalışma yapabilmek için istişare koordinasyon toplantısı gerçekleştirildi.
 • Kılıçdaroğlu'nun kayınvalidesinin cenazesi toprağa verildi - sarıgül

  Kılıçdaroğlu'nun kayınvalidesinin cenazesi toprağa verildi24.11.2014

  GÜNDEM

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun kayınvalidesi Fatma Özdağ'ın cenazesi, Tunceli'nin Nazımiye ilçesine bağlı Ayranlı köyünde toprağa verildi.
 • Görevimin başındayım - sarıgül

  Görevimin başındayım21.11.2014

  GÜNDEM

  Sosyal medyada ‘istifa ettiği’ iddia edilen Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü, görevinin başında olduğunu söyledi.
 • Hayri İnönü: Görevimin başındayım - sarıgül

  Hayri İnönü: Görevimin başındayım20.11.2014

  GÜNDEM

  Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü, sosyal medyada istifa ettiğine dair çıkan iddiaları reddetti.
 • Cengiz SEMERCİOĞLU

  Deniz Seki’nin kaçışını Dr.Kimble’ın kaçışı gibi sevdik - sarıgül

  Deniz Seki’nin kaçışını Dr.Kimble’ın kaçışı gibi sevdik16.11.2014

  YAZARLAR

  Deniz Seki yakalandı.
 • Kılıçdaroğlu: Tarih istismar edilecek bir alan değildir - sarıgül

  Kılıçdaroğlu: Tarih istismar edilecek bir alan değildir14.11.2014

  GÜNDEM

  CHP tarafından Beşiktaş Mustafa Kemal Kültür Merkezi'nde düzenlenen 100.Yılında 1.Dünya Savaşı Sempozyumu'na katılan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Tarih siyasetçilerin istismar edecekleri bir alan değil, tarih siyasetçilerin ders çıkaracağı bir alandır" dedi.
 • Beyaz kalpli anma - sarıgül

  Beyaz kalpli anma31.10.2014

  GÜNDEM

  ESKİ Başbakan Yardımcısı ve SHP Onursal Genel Başkanı Prof.Dr.Erdal İnönü, ölümünün 7’nci yılında anıldı.2007 yılında 81 yaşındayken hayatını kaybeden Erdal İnönü için İstanbul’daki Zincirlikuyu Mezarlığı’ndaki kabri başında tören düzenlendi.
 • Erdal İnönü mezarı başında anıldı - sarıgül

  Erdal İnönü mezarı başında anıldı31.10.2014

  GÜNDEM

  Eski Başbakan Yardımcısı ve SHP Onursal Genel Başkanı Prof.Dr.Erdal İnönü, ölümünün 7'inci yıldönümünde Zincirlikuyu Mezarlığı'ndaki kabri başında düzenlenen törenle anıldı.
 • Yumruğa 1 yıl küfür edene 2.4 yıl hapis istemi - sarıgül

  Yumruğa 1 yıl küfür edene 2.4 yıl hapis istemi28.10.2014

  GÜNDEM

  Seçim çalışmaları sırasında Mustafa Suvar’a yumruk salladığı iddiasıyla Mustafa Sarıgül hakkında başlatılan soruşturma sonuçlandı.
 • 'Yumruk' iddianamesinde Mustafa Sarıgül'e 1 yıl hapis istemi - sarıgül

  'Yumruk' iddianamesinde Mustafa Sarıgül'e 1 yıl hapis istemi28.10.2014

  GÜNDEM

  SEÇİM çalışması sırasında Mustafa Suvar’a yumruk salladığı iddiasıyla Mustafa Sarıgül hakkında başlatılan soruşturma sonuçlandı.Hazırlanan iddianamede Sarıgül hakkında 1 yıla, Suvar hakkında ise 2 yıl 4 aya kadar hapis cezası istendi.
 • Ahmet HAKAN

  Erdoğan’la polemikten sorumlu bir Amerikalı - sarıgül

  Erdoğan’la polemikten sorumlu bir Amerikalı25.10.2014

  YAZARLAR

  ADI: Marie Harf.
içinde

Sarıgül


geçen her haberden
Mind ile anında haberdar olabilirsiniz