MENÜ
Arşiv
Yazarlara Göre
Hadi ULUENGİN45Yalçın DOĞAN22Ferai TINÇ20Ahmet HAKAN18Oktay EKŞİ17Fatih ÇEKİRGE17Cengiz ÇANDAR15Ertuğrul ÖZKÖK13İlter TÜRKMEN13Cüneyt ÜLSEVER12Gila BENMAYOR12Uğur CEBECİ12Emin ÇÖLAŞAN11Yalçın BAYER11Doğan ULUÇ10Yılmaz ÖZDİL9İsmet BERKAN9Kanat ATKAYA8Cengiz SEMERCİOĞLU8Mehmet Y. YILMAZ8Sedat ERGİN8Taha AKYOL8Banu TUNA7Mehmet Ali BİRAND6Sevil ATASOY6 Ayşe ÖZEK KARASU6Nilgün Tekfidan GÜMÜŞ6Sahrap SOYSAL5Melis ALPHAN4Uğur VARDAN4Akif BEKİ4Verda ÖZER4Murat Yetkin4Erkan ÇELEBİ3Özdemir İNCE3Rauf TAMER3Soner YALÇIN3İzzet ÇAPA3Selçuk ŞİRİN3AnlatanAdam3Bekir COŞKUN2Doğan HIZLAN2Fatih ALTAYLI2Mümtaz SOYSAL2Serdar TURGUT2Vahap MUNYAR2Deniz BAYRAMOĞLU2Yener SÜSOY2Mesude ERŞAN2Onur BAŞTÜRK2Deniz SİPAHİ2Yonca TOKBAŞ2Ege CANSEN2Tolga TANIŞ2Razi CANİKLİGİL2Kenan BAŞARAN2Gürül Öğüt2İrem Köker2Gülse BİRSEL2Selahattin DUMAN2Deniz Zeyrek2Burak KÜNTAY2Ünal ÇEVİKÖZ2Ercan KUMCU1Erdal SAĞLAM1Ayşe ARMAN1İsmet SOLAK1Kurthan FİŞEK1Pakize SUDA1Tufan TÜRENÇ1Yasemin BORAN1Nurten ERK TOSUNER1Ali Atıf BİR1Pako'nun Sayfası1Şükrü KÜÇÜKŞAHİN1Bünyamin SÜRMELİ1Yaşar SÖKMENSÜER1Zeynep ATİKKAN1 Muammer ELVEREN1Mehmet Barlas1M. Rauf Ateş1Yeşim Çobankent1Ayçe DİKMEN1Melike Karakartal1Eyüp CAN1Eyüp Can - Referans1Civan ER1Feyyaz UÇAR1Şenay DÜDEK1Ertan ACAR1Arda AKIN1Zeynep BİLGEHAN1Nihat DEMİRKOL1Mehmet Uğur YÜKSEL1Mete Tamer OMUR1Aynur TARTAN1Selim Türsen1Çağrı Develioğlu1Hüseyin YAYMAN1Ceren Şehirlioğlu1

Küzey Kore

Küzey Kore ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Küzey Kore haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 6.125 Küzey Kore haberi bulunmuştur.

Kuzey Kore, resmî adıyla Kore Demokratik Halk Cumhuriyeti, Doğu Asya'da Kore Yarımadası'nda bir devlet. Yüzölçümü 120.540 km²'dir.

Küzey Kore Haberleri

Kuzey Kore yeniden füze denemesi yaptı

Kuzey Kore yeniden füze denemesi yaptı

Reuters haber ajansı, Kuzey Kore'nin Pukchang kenti yakınlarından füze denemesi yaptığını duyurdu. Güney Kore tarafından yapılan resmi açıklamaya göre, ilk olarak fırlatılan cismin 'ne olduğu belirlenemeyen' uçan bir cisim olduğu açıklanmıştı...

21.5.2017Dünya
Kuzey Koreden ABDye müzakere şartı

Kuzey Kore'den ABD'ye müzakere şartı

Kuzey Kore'nin Birleşmiş Milletler (BM) Daimi Temsilci Yardımcısı Kim In Ryong, ABD ile nükleer müzakerelere yeniden başlanabilmesi için ABD'nin "tüm sorunların nedeni olan Kuzey Kore'ye yönelik düşmanca politikasına son vermesi" gerektiğini söyledi.

19.5.2017Dünya
Çin jetleri bir ABD askeri uçağının yolunu kesti

Çin jetleri bir ABD askeri uçağının 'yolunu kesti'

ABD, iki Çin jetinin, Doğu Çin Denizi'ndeki uluslararası hava sahasında, radyasyon taraması için tasarlanmış bir ABD uçağının yolunu 'profesyonelce davranmayarak' kestiğini açıkladı.

19.5.2017Dünya
WannaCry sadece bir başlangıç mı Saldırıların devamı olacak mı

WannaCry sadece bir başlangıç mı? Saldırıların devamı olacak mı?

Hacker grubu Shadow Brokers'un açıklaması, önümüzdeki aylarda yeni WannaCry'lar görebileceğimizi söylüyor!

18.5.2017Teknoloji
WannaCry virüsü NSAdan mı çalındı

WannaCry virüsü NSA'dan mı çalındı?

Dünya genelinde yaklaşık 150 ülkede yüz binlerce bilgisayarı etkileyen virüsün ABD istihbarat kurumu Ulusal Güvenlik Teşkilatının(NSA) sisteminden çalındığı iddia edildi.

17.5.2017Teknoloji
Hazirandan itibaren her ay büyük bir siber saldırı gelebilir

"Hazirandan itibaren her ay büyük bir siber saldırı gelebilir"

Özellikle 2015 yılında şirketlere önemli zararlar veren fidye yazılım CryptoLocker'ın ardından, tüm dünya ülkeleri 12 Mayıs itibarıyla CryptoLocker ile yakın mantıkta çalışan bir diğer fidye yazılım WannaCry saldırıları ile karşı karşıya kaldı. Konunun uzmanları geliştirilerek devam edebilen bu saldırıların her ay biriyle karşı karşıya kalınabileceğine işaret ederek, şirket ve bireylere uyarılarda bulunuyor.

17.5.2017Ekonomi
Karayip Korsanlarına hacker darbesi

Karayip Korsanları'na hacker darbesi

Bir hacker grubu, yeni Karayip Korsanları filmi vizyona girmek için gün sayarken, büyük bir tehditle gündeme bomba gibi düştü!

17.5.2017Teknoloji
Johnny Depp John McAfeeyi canlandıracak

Johnny Depp John McAfee'yi canlandıracak!

Silikon Vadisi'nde bilgisayar yazılımcısı olarak çalışırken kendi siber güvenlik şirketini kuran ve milyoner olan John McAfee'nin 'film gibi' hayat hikayesi, film oluyor.

17.5.2017Teknoloji
Fidye yazılımı WannaCry Kuzey Korenin saldırısı mı

Fidye yazılımı WannaCry Kuzey Kore'nin saldırısı mı?

Dünyayı sarsan siber saldırının arkasında kimin olduğu sorusu hâlâ gündemi meşgul ediyor. Şu an en çok konuşulan teorilerden biri de fidye yazılımının arkasında Kuzey Kore'nin olabileceği.

17.5.2017Teknoloji
Kuzey Kore Lideri: Messiden bile daha iyi...

Kuzey Kore Lideri: Messi'den bile daha iyi...

Son zamanlarda dünya gündeminden düşmeyen Kuzey Kore Lideri Kim Jong-Un, futbola da el ettı.

16.5.2017Spor Arena
Türkiye, Kuzey Korenin füze denemesini kınadı

Türkiye, Kuzey Kore'nin füze denemesini kınadı 

Dışişleri Bakanlığı, Kore Demokratik Halk Cumhuriyeti’nin (KDHC) 14 Mayıs'ta yaptığı balistik füze denemesini kınadı.

15.5.2017Gündem
Kuzey Kore’den yeni tür füze denemesi

Kuzey Kore’den yeni tür füze denemesi

Kuzey Kore, nükleer başlık taşıma kapasitesi olan yeni tür bir balistik füze denemesi gerçekleştirdiğini duyurdu. Kuzey Kore’den yapılan açıklamada, bir balistik füze denemesinin gerçekleştirildiği ve bu füzenin nükleer başlık taşıma kapasitesi olduğu bildirildi. Füzenin 2 bin yüksekliğe ulaştığı kaydedilirken, 700 kilometre yol kat ettiği belirtildi. Füzenin daha sonra Japonya’nın batısında denize düştüğü aktarıldı. Kuzey Kore devlet haber ajansı, denemenn orta-uzun menzilli stratejik, balistik Hwasong-12 füzesinin denemesi olduğunu ve denemenin başarıyla sonuçlandığını duyurdu. Füzenin büyük nükleer başlık taşıma kapasitesi olduğu belirtilirken, denemenin Kuzey Kore Lideri Km Jong-un tarafından denetlendiği aktarıldı.Güney Kore ordusu ise, Kuzey Kore’nin iddialarının henüz doğrulanmadığını savundu. Japonya ise, yarın acil olarak BM Güvenlik Kurulu’nu toplantıya çağırdı.

15.5.2017Haber
Kuzey Kore füzesi Rusya yakınına düştü

Kuzey Kore füzesi Rusya yakınına düştü

KUZEY Kore dün yine füze denemesi yaptı. 700 kilometreden fazla uçan füze daha sonra Rusya topraklarına 97 km mesafede Japon Denizi’ne düştü.

14.5.2017Dünya
Ozerov: Rusya’nın füze savunma sistemleri savaşa hazır hale getirildi

Ozerov: Rusya’nın füze savunma sistemleri savaşa hazır hale getirildi

Rusya Federasyon Konseyi Savunma ve Güvenlik Komitesi Başkanı Viktor Ozerov, Uzak Doğu’daki füze savunma sistemlerinin Kuzey Kore’nin füze atışları nedeniyle savaşa hazır halde bulunduklarını, Rusya’nın bu atışların hedefi olmadığını fakat kendisini her türlü olaydan koruması gerektiğini bildirdi.

14.5.2017Dünya
Fransada tarihi gün En genç cumhurbaşkanı görevi devraldı

Fransa'da tarihi gün! En genç cumhurbaşkanı görevi devraldı

Fransa'da Cumhurbaşkanı seçilen Emmanuel Macron, bugün görevi 2012'den bu yana yürüten François Hollande'dan devraldı. Macron, 1958 yılında kurulan Fransa Cumhuriyeti'nin 8'inci cumhurbaşkanı oldu. Macron, görevi aldıktan sonra yaptığı konuşmada,"Görevde kaldığı sürece Avrupa Birliği'ni reforme etmek ve yeniden başlatmak için uğraşacağım" dedi. Macron göreve geldikten sonra Fransa Dışişleri Bakanlığı tarafından yapılan ilk açıklamada Kuzey Kore'nin dün gece yaptığı balistik füze denemesi kınandı.

14.5.2017Dünya
Füze gerilimi... Beyaz Saraydan son dakika açıklaması geldi

Füze gerilimi... Beyaz Saray'dan son dakika açıklaması geldi

ABD Pasifik Kuvvetler Komutanlığı (PACOM) Kuzey Kore’nin yeniden füze denemesi yaptığını açıkladı. PACOM’dan yapılan yazılı açıklamada Kuzey Kore’nin Hawaii yerel saatine göre 10.30’da bir füze fırlattığını tespit ettikleri kaydedildi.

14.5.2017Dünya
Samsungtan yıllar sonra kapaklı telefon

Samsung'tan yıllar sonra kapaklı telefon!

Samsung'un daha öncesinde kapaklı telefonu Galaxy Folder ve Folder 2 modellerini kullanıcılarla buluşturmuştu. Şimdi ise Samsung'un üst düzey yeni bir kapaklı telefon üzerinde çalıştığı ve kısa süre sonra bu cihazı piyasaya süreceği söyleniyor.

13.5.2017Teknoloji
2 otomobil devi araçlarını geri çağırıyor

2 otomobil devi araçlarını geri çağırıyor!

Güney Kore hükümeti, ülkenin en büyük iki otomotiv devi Hyundai ve Kia Motors’un 240 bin aracının geri çağrılması talimatı verdi. Karar, Hyundai’nin eski çalışanlarından birinin araçların motorlarında arıza bulunduğu yönündeki ihbarının ardından geldi.

12.5.2017Ekonomi
Murat Tufan: Siyah Kuğunun gerçekleşme ihtimali sürüyor

Murat Tufan: Siyah Kuğu'nun gerçekleşme ihtimali sürüyor

Murat Tufan: Siyah Kuğu'nun gerçekleşme ihtimali sürüyor

12.5.2017İstanbul
ABD, Kuzey Kore için özel birlik kurdu

ABD, Kuzey Kore için özel birlik kurdu

ABD Merkezli İstihbarat Teşkilatı'nın (CIA) Kuzey Kore'ye karşı özel bir birlik kurduğu açıklandı.

11.5.2017Dünya
CHPli Yılmaz: Olumlu bir sonuç çıkacağını düşünmüyoruz

CHP'li Yılmaz: Olumlu bir sonuç çıkacağını düşünmüyoruz

CHP'li Yılmaz: Olumlu bir sonuç çıkacağını düşünmüyoruz

11.5.2017Ankara
Doğru koşullar altında Kuzey Koreye giderim

'Doğru koşullar altında Kuzey Kore'ye giderim'

Güney Kore'deki devlet başkanlığı seçimini kazanan liberal aday Moon Jae-in yemin ederek göreve başladı. Yemin konuşmasında 'Kore yarımadasında barışı inşa için elimden geleni yapacağım" diyen Moon, "İhtiyaç olursa hemen Washington'a uçarım. Aynı şekilde Pekin ve Tokyo'ya, hatta doğru koşullar altında Pyongyang'a giderim" dedi.

10.5.2017Dünya
Dolar fiyatları düşüşe geçti

Dolar fiyatları düşüşe geçti

ABD'nin YPG'ye silah yardımına onay vermesi ardından artan jeopolitik kaygılarla dolar/TL yönünü yukarı çeviren dolar fiyatları, ilerleyen saatlerde 3.60 seviyesinin altına geriledi.

10.5.2017Ekonomi
Kuzey Kore ABDden neden nefret ediyor

Kuzey Kore ABD'den neden nefret ediyor?

Son haftalarda dünyanın pür dikkat takip ettiği Kuzey Kore-ABD gerginliğinin kökeni, 'teknik' olarak hâlâ savaşta olan iki ülkenin geçmişine uzanıyor; bu geçmiş Kuzey Kore'de devletin tekelindeki propaganda aygıtları tarafından halka tekrar tekrar hatırlatılıyor.

10.5.2017Dünya
G. Kore’de zafer liberal adayın

G. Kore’de zafer liberal adayın

Güney Kore’de dünkü cumhurbaşkanlığı seçiminde sandık çıkış anketlerine göre, Kuzey Kore’yle yakınlaşmayı savunan liberal Moon Jae-In yüzde 41.1 oyla ülkenin yeni lideri oldu.

9.5.2017Dünya
Ver mehteri

Ver mehteri

Karşılamanın iyisi mehterle olur. Kılıç kalkan da iş görür. Bir de kırmızı halı atacaksın yere, senden iyisi yok. Yolunuz Süleyman Demirel Üniversitesi’ne düşerse bir karşılattırın kendinizi.

6.5.2017Hayat
‘CIA Kim’i öldürecekti’

‘CIA Kim’i öldürecekti’

Kuzey Kore, ABD ve düşman komşusu Güney Kore’yi suikast teşebbüsüyle suçladı. Buna göre Kuzey Kore Devlet Başkanı Kim Jong-un, biyokimyasal zehirle öldürülmek istendi.

5.5.2017Dünya
CIA, Kuzey Kore liderini öldürmeyi denedi

'CIA, Kuzey Kore liderini öldürmeyi denedi'

Kuzey Kore, CIA'in Kuzey Kore lideri Kim Jong-un'u zehirleyerek öldürmeyi denediğini açıkladı. Yabancı basının son dakika olarak açıklamaya göre, CIA biokimyasal bir madde ile Kuzey Kore liderini öldürmeye çalıştı.

5.5.2017Dünya
Kuzey Koreden yapay savaş adaları

Kuzey Kore'den yapay 'savaş adaları'

Japonya merkezli 'The Diplomat' dergisi, Kuzey Kore'nin son yıllarda birçok yapay ada inşa ederek, bu adaları askeri üs olarak kullanmaya başladığını yazdı.

5.5.2017Dünya
Avustralyalı fotoğrafçı Kuzey Korenin günlük yaşamını fotoğrafladı

Avustralyalı fotoğrafçı Kuzey Kore'nin günlük yaşamını fotoğrafladı!

Ülkeye gelen turistlere çeşitli kısıtlamalar uygulayan Kuzey Kore dünyanın en çok merak edilen ülkeleri arasında. Avustralyalı gazeteci Adam Baidawi, turist vizesiyle Kuzey Kore’ye gitti ve herkesten gazeteci olduğunu saklayarak fotoğraf çekmenin yasak olduğu bölgelerde Kuzey Kore'yi fotoğrafladı. İşte gazeteci Adam Baidawi'nin Kuzey Kore'de gizlice çektiği fotoğraflar...

5.5.2017Seyahat
Kuzey Koreden Çine tehdit

Kuzey Kore'den Çin'e tehdit

Kuzey Kore resmi haber ajansında yer alan bir yorumda, Pekin yönetiminin Pyongyang'ın nükleer programıyla ilgili açıklamalarının "ciddi" sonuçlar doğurabileceği uyarısı yapıldı.

4.5.2017Dünya
ABD ikinci kez füze fırlattı

ABD ikinci kez füze fırlattı!

ABD'nin uzun menzilli balistik füze denemesi yaptığı bildirildi. ABD'nin son füze denemesiyle Kuzey Kore'ye güçlü bir mesaj gönderdiği belirtiliyor.

3.5.2017Dünya
CIA Başkanından tehdit gibi ziyaret

CIA Başkanı'ndan tehdit gibi ziyaret

ABD Merkezi Haberalma Teşkilatı (CIA) Başkanı Mike Pompeo, Güney Kore ve Kuzey Kore arasındaki sınır hattı yakınındaki bir adayı ziyaret etti. Bölgede son olarak ABD bombardıman uçaklarının uçuşları tansiyonu yükseltmişti.

3.5.2017Dünya
Thaad füze savunma sistemi Çini kızdırdı

Thaad füze savunma sistemi Çin'i kızdırdı

Çin, ABD ve Güney Kore’den Bölge Yüksek İrtifa Hava Savunması (THAAD) konuşlandırmaktan vazgeçmelerini istedi.

2.5.2017Dünya
Şayrat bombardımanı sonrası ilk görüşme

Şayrat bombardımanı sonrası ilk görüşme

ABD Başkanı Donald Trump ile Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, 6 Nisan’da ABD ordusunun Suriye’de Şayrat Hava Üssü’nü bombalamasının ardından dün akşam ilk kez görüştü.

2.5.2017Dünya
ABDden B-1 savaş uçaklarıyla Kuzey Koreye gözdağı

ABD'den B-1 savaş uçaklarıyla Kuzey Kore'ye gözdağı

Amerikan B-1 savaş uçaklarının son bir hafta içinde iki kez Kore Yarımadası üzerinde uçarak Kuzey Kore yönetimine gözdağı verdiği belirtildi.

2.5.2017Dünya
Son dakika: Trump ile Putin görüştü

Son dakika: Trump ile Putin görüştü

ABD Başkanı Donald Trump ile Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin arasındaki telefon görüşmesinde Suriye'deki son durumun ele alındığı ve iki liderin, "Suriye'deki ızdırabın çok uzun sürdüğü ve şiddetin sona ermesi için tüm tarafların yapabileceği her şeyi yapması gerektiği hususunda mutabık kaldığı" belirtildi.

2.5.2017Dünya
Çok merak edilen Kuzey Kore hakkında 7 ilginç bilgi

Çok merak edilen Kuzey Kore hakkında 7 ilginç bilgi

Dünyanın insan eliyle yaratılmış en gizemli yeri neresidir sorusuna verilebilecek cevaplardan biridir Kuzey Kore. Tüm sınırlarını tüm komşularına kapatmış, Japon Denizi’ne de sırtını dönmüş ülkede neler yaşanıyor çok az şey biliyoruz. Kimileri gelen bilgilerin Amerikan kara propagandası olduğunu söylese de kulaklarımıza ulaşan birkaç bilgi ülkede demokrasi adına ciddi suçların işlendiğini gösteriyor.

2.5.2017Hayat
Borsa tüm zamanların en yüksek seviyesini gördü

Borsa tüm zamanların en yüksek seviyesini gördü

Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, 95.330,25 puan ile tüm zamanların en yüksek seviyesine çıktı.

2.5.2017Ekonomi
Trumptan sürpriz Kim Jong-un açıklaması: Onur duyardım

Trump'tan sürpriz Kim Jong-un açıklaması: 'Onur duyardım'

ABD Başkanı Donald Trump, Kuzey Kore Devlet Başkanı Kim Jong-un için, "Eğer onunla görüşmem uygun olsaydı, doğru koşullar altında bunu kesinlikle yapardım. Bunu yapmaktan onur duyardım." dedi.

1.5.2017Dünya
Altın ve dolar fiyatları bugün ne kadar oldu

Altın ve dolar fiyatları bugün ne kadar oldu?

Altın fiyatları ve dolar fiyatları yatırımcılar tarafından merakla takip ediliyor. Fiyatların gerilemesi ile yatırımcı dikkatle son değerleri takip ederken, altın fiyatlarındaki gerileme yatırım altınlarına da yansıdı. Peki altın ve dolar fiyatları en son ne kadar oldu?

1.5.2017Ekonomi
Japonya en büyük savaş gemisini ABDye destek için gönderdi

Japonya en büyük savaş gemisini ABD'ye destek için gönderdi

Japonya, ordusunun faaliyetlerini kısıtlamasına yönelik yasaların esnetilmesinin ardından ilk defa en büyük savaş gemisini göreve çıkardı.

1.5.2017Dünya
Dolar ve altın, 1 Mayısta düşüşünü sürdürüyor

Dolar ve altın, 1 Mayıs'ta düşüşünü sürdürüyor

Yurt içinde ve yurt dışındaki birçok ülkede piyasalar 1 Mayıs dolayısıyla kapalı olurken, sınırlı işlem gören gram altın ve dolar/TL'de gerileyiş sürüyor.

1.5.2017Ekonomi
ABD Başkanı Trumptan Kuzey Kore ile savaşta milyonlarca kişi ölebilir uyarısı

ABD Başkanı Trump'tan 'Kuzey Kore ile savaşta milyonlarca kişi ölebilir' uyarısı

ABD Başkanı Donald Trump, Kuzey Kore'nin nükleer programına son vermemesi halinde bu ülkeye askeri müdahalede bulunma ihtimalini dışlamadı. Trump ayrıca Kuzey Kore'ye karşı girişilecek büyük bir savaşta milyonlarca kişinin ölebileceği uyarısında bulundu.

1.5.2017Dünya
Duterte’ye Beyaz Saray daveti

Duterte’ye Beyaz Saray daveti

ABD Başkanı Donald Trump, selefi Barack Obama’ya küfür eden Filipinler Devlet Başkanı Rodrigo Duterte’yi Beyaz Saray’a davet etti.

30.4.2017Dünya
‘O denizaltıyı batırırız’ tehdidi

‘O denizaltıyı batırırız’ tehdidi

Kuzey Kore hükümeti, teknik olarak savaş halinde olduğu Güney Kore’nin Busan limanına demirleyen Amerikan nükleer denizaltısı USS Michigan’ı batırma tehdidinde bulundu.

30.4.2017Dünya
Çin, Kuzey Koreye baskı yapıyor iddiası

'Çin, Kuzey Kore'ye baskı yapıyor' iddiası

ABD Başkanı Donald Trump, Çin Devlet Başkanı Şi Cinping'in, Kuzey Kore'ye nükleer silah ve füze programı konusunda "baskı uyguladığını" düşündüğünü belirtti.

30.4.2017Dünya

Yazar Sonuçları

19 Mayıs gönüllerde kutlu olsun

19 Mayıs gönüllerde kutlu olsun!

Bir 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı daha geride kaldı.

19.5.2017AnlatanAdam
Darbe girişimini neden önleyemediler

Darbe girişimini neden önleyemediler

FETULLAHÇI darbe girişimini araştırmak için TBMM’de kurulan komisyon, çalışmalarını ocak ayının başında tamamladı ama hâlâ raporunu yazabilmiş değil.

11.5.2017Mehmet Y. YILMAZ
Bir gece ansızın Türkiye-ABD ilişkileri…

Bir gece ansızın Türkiye-ABD ilişkileri…

Sözleri Ümir Yaşar Oğuzcan’a, bestesi Rüştü Şardağ’a ait rast şarkı: Bir gece ansızın gelebilirim.

30.4.2017Murat Yetkin