Ak Parti


 • Büyük projede flaş gelişme - ak parti

  Büyük projede flaş gelişme25.11.2014

  EKONOMİ

  İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Kadir Topbaş, İBB Meclisi'nde görüşülerek kabul edilen, Yedikule Mahallesi ile ilgili “Koruma Amaçlı Uygulama İmar Planı Tadilatını" yeniden değerlendirilmek üzere İstanbul Büyükşehir Belediyesi Meclisi'ne iade etti.
 • Katmerciler 50 TOMA'lık bir ihale daha kazandı - ak parti

  Katmerciler 50 TOMA'lık bir ihale daha kazandı25.11.2014

  EKONOMİ

  Katmerciler A.Ş., Emniyet Genel Müdürlüğü'nün yaptığı 50 adet TOMA ihalesini kazandı.İhalenin bedeli 11 milyon 776 bin 500 Euro.AK Parti eski milletvekili İsmail Katmerci, Katmerciler A.Ş.'nin yüzde 46 ortağı.Her bir TOMA 650 bin TL’ye geliyor.Şirket geçtiğimiz ekim ayında da 40 milyon liraya 65 TOMA ihalesini kazanmıştı.
 • Fıtrat isyanı - ak parti

  Fıtrat isyanı25.11.2014

  GÜNDEM

  Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın “Kadın ile erkeği eşit konuma getiremezsiniz, o fıtrata terstir” sözlerine sanatçılar, siyasetçiler, akademisyenler, kadın hakları savunucuları, dernekler büyük tepki gösterdi.Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın sözlerine tepkiler özetle şöyle:
 • Yargıtay Başkanı’nın açıklaması Paralel’e dolaylı destek - ak parti

  Yargıtay Başkanı’nın açıklaması Paralel’e dolaylı destek25.11.2014

  GÜNDEM

  YARGITAY Başkanı Ali Alkan’ın, bugün TBMM Genel Kurulu’nda görüşülmesi beklenen yargı paketine isyanına Adalet Bakanlığı’ndan dün çok sert yanıt verildi ve Alkan, “Paralel Yapı’ya dolaylı destekle” suçlandı.
 • Deniz Gürel

  Asfalt parası can yakıyor - ak parti

  Asfalt parası can yakıyor25.11.2014

  YAZARLAR

  Bugünlerde kiminle konuşsam konu, Büyükşehir Belediyesi’nin topladığı asfalt parasına geliyor.
 • Lojistik merkezinin altyapısı hazır - ak parti

  Lojistik merkezinin altyapısı hazır25.11.2014

  Ege

  AK Parti İzmir Milletvekili İlknur Denizli Kemalpaşa Lojistik Merkezinde, Kemalpaşa Organize Sanayi Yönetim Kurulu ve Ulaştırma Bölge Müdürü Ömer Tekin ile birlikte incelemelerde bulundu.Denizli 35 Proje içinde yeralan lojistik merkezinin Ulaştırma Bakanlığı'nca yapılacak bölümünün tamamlandığını ve yap-işlet-devret ile ihaleye hazır hale geldiğini söyledi.
 • CHP'li Susam'dan Bakan Zeybekçi'ye İzmir tepkisi - ak parti

  CHP'li Susam'dan Bakan Zeybekçi'ye İzmir tepkisi25.11.2014

  Ege

  CHP İzmir Milletvekili Mehmet Ali Susam, AK Parti Hükümeti'nin İzmir'e saldırma ve aşağılama tavırlarını gelenek hale getirdiğini öne sürerek, "Yaptıkları, 'bana yakınsan seni abad ederim bana yakın değilsen seni süründürürüm' anlayışının göstergesidir" dedi.
 • Babadağlı hayvan üreticisine damızlık koç verildi - ak parti

  Babadağlı hayvan üreticisine damızlık koç verildi25.11.2014

  Ege

  DENİZLİ'nin Babadağ İlçesi'nde, köylülere Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü tarafından Koyun ve Keçilerde Verimliliği Artırma Projesi kapsamında temin edilen 37 baş Tahirova cinsi damızlık koç, dağıtıldı.
 • Aziz Kocaoğlu, "Ulaşım yasası çıkmalı" - ak parti

  Aziz Kocaoğlu, "Ulaşım yasası çıkmalı"25.11.2014

  Ege

  İZMİR Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, ESHOT'un yılda 350-400 milyon TL zarar ettiğini, ücretsiz ve indirimli binişlerin merkezi hükümet tarafından sübvanse edilmesi gerektiğini söyledi.İstanbul ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanları İZMİR Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, ESHOT'un yılda 350-400 milyon TL zarar ettiğini, ücretsiz ve indirimli binişlerin merkezi hükümet tarafından sübvanse edilmesi gerektiğini söyledi.İstanbul ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanları Kadir Topbaş ve Melih Gökçek'inde bu konuda dertli olduğunu belirten Kocaoğlu, "Ulaşım yasası çıkmalı.Bu soruna ortak bir çare bulunsun"dedi.
 • Davutoğlu pazar günü Balıkesir'e geliyor - ak parti

  Davutoğlu pazar günü Balıkesir'e geliyor25.11.2014

  Ege

  AK Parti Balıkesir İl Başkanı Mahmut Poyrazlı, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun 30 Kasım’da yapılacak AK Parti İl Kongresi’ne katılmak üzere kente geleceğini açıkladı.
 • Dikili AK Parti'de tek aday sıkıntısı - ak parti

  Dikili AK Parti'de tek aday sıkıntısı25.11.2014

  Ege

  İl ve ilçe kongrelerini, Genel Merkezin belirlediği tek adayla yapma kararı alan AK Parti’nin bu stratejisi, İzmir’in Dikili İlçesi’nde tutmadı.400 delegeli ilçede, 22 oyla başkan seçildi.İlçe Başkanı Zafer Afyon’un yönetiminde 20 asil 20 yedek olmak üzere 40 kişi bulunuyor.Sandıktan çıkan sonuç, "Yönetimi de mi oy vermedi" eleştirilerine neden oldu.
 • Meclis, kadına şiddeti araştıracak - ak parti

  Meclis, kadına şiddeti araştıracak25.11.2014

  GÜNDEM

  TBMM Genel Kurulu'nda, kadına yönelik şiddet konusunda Araştırma Komisyonu kurulması bütün partilerin oylarıyla kabul edildi.
 • “Rüşvetçi Atatürk” sözüne ceza çıkmadı, RTÜK karıştı - ak parti

  “Rüşvetçi Atatürk” sözüne ceza çıkmadı, RTÜK karıştı25.11.2014

  GÜNDEM

  KANAL A’da yayınlanan “Resmi Tarih’ten Gerçek Tarihe” programındaki sözler yine ortalığındaki karıştırdı.
 • "Elektronik Demokrasi Partisi" yarın kuruluyor - ak parti

  "Elektronik Demokrasi Partisi" yarın kuruluyor25.11.2014

  GÜNDEM

  "Elektronik Demokrasi Partisi" (e-Parti) yarın kuruluyor.Ankara Bağımsız Milletvekili Emrehan Halıcı, Elektronik Demokrasi Partisi'nin kuruluş dilekçesini, 40'a yakın kurucu üyenin imzasıyla yarın İçişleri Bakanlığı'na verecek.
 • Başbakan Ahmet Davutoğlu: Irak'la ortak kabine toplantısı İstanbul'da - ak parti

  Başbakan Ahmet Davutoğlu: Irak'la ortak kabine toplantısı İstanbul'da25.11.2014

  GÜNDEM

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, AK Parti grubunda Irak ile 24-25 Aralık’ta ortak kabine toplantısını İstanbul’da yapacaklarını açıkladı.''Eğer Beşar Esad bizi dinleseydi Halep yıkım içinde olmayacaktı'' diyen Davutoğlu, ''Şu anda Halep ile Gaziantep arasına mülteciler değil hızlı tren gidip gelecekti'' ifadelerini kullandı.CHP lideri Kılıçdaroğlu'na kayınvalidesini kaybettiği için Tunceli'de cevap vermediğini vurgulayan Davutoğlu, ''Sayın Kılıçdaroğlu’nun bugünkü tutumuna bakacağım ve ona göre yarın Şanlıurfa’da gereken cevabı vereceğim'' dedi.Davutoğlu ayrıca 'Kemal Kılıçdaroğlu'na borcumu ödemeliyim.Irak Türkmenlerine 'sizin idealiniz bizim idealimizdir' demiş.El hak doğru, takdir ettim' diye konuştu.
 • AABK ‘Demokrasi Cephesi’ önerdi - ak parti

  AABK ‘Demokrasi Cephesi’ önerdi25.11.2014

  Avrupa

  Avrupa Alevi Birlikleri Konfederasyonu (AABK), Almanya’nın Frankfurt kentinde bir toplantı düzenledi.
 • Bakan Elvan'dan servislerin kalkma tartışmasına son nokta - ak parti

  Bakan Elvan'dan servislerin kalkma tartışmasına son nokta25.11.2014

  GÜNDEM

  İçişleri Bakanı Efkan Ala, 'İç güvenlik reform paketi' ilgili, "Bu bir reform paketidir.5 bine yakın polisimizin sahada yer almasına imkan sağlayan bir reform paketidir" dedi.Kamuoyunda tartışma yaratan ‘servislerin kaldırılması’ konusunu değerlendiren Bakan Lütfi Elvan ise "Resmi kurumlara ait servislerin kaldırılması düşünülebilir ama özel kesime ait servisler kaldırılacak gibi bir şey söylemek mümkün değil.Hukuken de söz konusu değil" diye konuştu.
 • Bahçeli: Türkiye Alevilik Araştırmaları Merkezleri kurulmalı - ak parti

  Bahçeli: Türkiye Alevilik Araştırmaları Merkezleri kurulmalı25.11.2014

  GÜNDEM

  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında Alevilerle ilgili önemli açıklamalar yaptı.'Cami de bizim cemevleri de bizim' diyen Bahçeli, Türkiye Alevilik Araştırmaları Merkezleri kurulması önerisinde bulundu.Grup toplantısının ardından gazetecilerin sorularını yanıtlayan Bahçeli, AK Parti'nin Kılıçdaroğlu'nun "MİT'in CHP'yi izlediği" iddiasını ciddiye alması ve CHP'yi rahatlatacak açıklama yapması gerektiğini söyledi.
 • Mevlüt Çavuşoğlu: Türkiye'den 600 kişi IŞİD'e destek amaçlı katıldı - ak parti

  Mevlüt Çavuşoğlu: Türkiye'den 600 kişi IŞİD'e destek amaçlı katıldı25.11.2014

  GÜNDEM

  Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, terör örgütü IŞİD’le mücadele kapsamında bin 100 kişiyi sınır dışı ettiklerini ifade ederken, Türkiye’den bugüne kadar 600 kadar vatandaşın destek amaçlı katıldığını, bunlardan yüzden fazlasının da hayatını çatışmalarda kaybettiğini söyledi.Çavuşoğlu, “Bizimle istihbarat paylaşımı lazım.Özellikle AB ülkelerine baktığımız zaman pasaport kontrolünde kimliğini gösteriyor, polis bakıyor ‘geç’ diyor.Orada durdurulamayan insanların Türkiye içinde bin km’ye yakın Suriye ve Irak’la sınırı olan bir ülkenin bununla tek başına mücadele etmesini beklemek haksızlıktır” dedi.
 • Ahmet HAKAN

  Kadın, erkeğin yaptığı her işte çalışabilir mi? - ak parti

  Kadın, erkeğin yaptığı her işte çalışabilir mi?24.11.2014

  YAZARLAR

  CUMHURBAŞKANI Erdoğan dün dedi ki:
 • Enerji Bakanı Yıldız'dan termik santral açıklaması - ak parti

  Enerji Bakanı Yıldız'dan termik santral açıklaması24.11.2014

  EKONOMİ

  Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Irak'tan sevkedilen petrole ilişkin, "34-35.tankerini şu anda yüklüyor.27 milyon varillik yükleme ve 2 milyar dolarlık ciroya ulaşıldı" dedi.
 • Ağaçları kesebilmek için Facebook'ta anket düzenledi - ak parti

  Ağaçları kesebilmek için Facebook'ta anket düzenledi24.11.2014

  Ege

  DENİZLİ'nin Çardak İlçesi Belediye Başkanı AK Parti'li Mahmut Öztürk, sosyal paylaşım sitesi Facebook'taki hesabından, sokakta tehlike oluşturan 25'e yakın ağacın kesilmesine karar verebilmek için anket çalışması başlattı.
 • Yavuz Bingöl'ü çıldırttılar - ak parti

  Yavuz Bingöl'ü çıldırttılar24.11.2014

  Paparazzi

  Sanatçı Yavuz Bingöl, Alevi anne babanın çocuğu olmasına rağmen isminin bilerek aşağılanmaması için ''Yavuz'' konulduğunu söyledi.
 • Sana Facebook’un like’ları.bana kurşunlar - ak parti

  Sana Facebook’un like’ları.bana kurşunlar24.11.2014

  Hayat

  Gazinoda, maçta, siyasette, tahsilatta… Geçmişte, olay neredeyse, oradaydılar.AK Parti iktidarında büyük vurgun yediler.Pek çoğu cezaevine girdi, kimi cezasını çekti, çıktı, kimi hâlâ hapiste.Şimdi ‘kabadayı’ namını sosyal medya üzerinden yürütüyor, buradan ‘racon’ kesiyorlar.Yüz binlerce kişi tarafından takip ediliyor, ‘like’lanıyor, “Büyüksün Reis” tezahüratıyla karşılanıyorlar.Uzmanlara göre bu durumun ‘sakıncalı’ yanları var.Ve önlenmeli.
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan nikah şahidi oldu - ak parti

  Cumhurbaşkanı Erdoğan nikah şahidi oldu24.11.2014

  GÜNDEM

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç'ın kızı Merve Tuğba Kılıç ile AK Parti İstanbul Gençlik Kolları Başkanı Gıyaseddin Gergin'in nikah şahitliğini yaptı.
 • AK Partili Erdem: Gereğini yaparı - ak parti

  AK Partili Erdem: Gereğini yaparı24.11.2014

  Ege

  AK Parti Aydın Milletvekili Mehmet Erdem, Germencik İlçesi'nde bir yıl görev yaptıktan sonra Uşak Vali Yardımcılığı'na atanan, ancak ayrılmak istemediği için hukuki mücadele başlatan Kaymakam Bahri Tiryaki'nin durumunu değerlendirdi.
 • Ak Parti Ege bölgesi'nde bazı ilçe başkanlarını belirledi - ak parti

  Ak Parti Ege bölgesi'nde bazı ilçe başkanlarını belirledi24.11.2014

  Ege

 • Dersim'e selam - ak parti

  Dersim'e selam23.11.2014

  GÜNDEM

  Tunceli’yi ziyaret eden Başbakan Ahmet Davutoğlu, “Munzur’u barındıran Dersim’e selam olsun.Sarı Saltuk’a, Düzgün Baba’ya selam olsun.Yapmak istediğimiz şey bir ortak bilinci paylaşma arzusu.Bazen yüreğimize acı veren hatıraları hatırlamamız, bunları tekrar yaşamamamız için” dedi.
 • Beşir Atalay: Bugünün fakiri artık pek çok imkân yakalıyor - ak parti

  Beşir Atalay: Bugünün fakiri artık pek çok imkân yakalıyor23.11.2014

  GÜNDEM

  Çözüm süreci yakın zamana kadar ona emanetti.Yeni dönemde partisinin en iddialı olduğu alanlarından birinin direksiyonunda, AK Parti'nin Tanıtım ve Medyada Genel Başkan Yardımcılığını yürütüyor.Aynı zamanda da parti sözcüsü.Genel Merkez'deki buluşmamızda içinden 5 hükümet çıkaran AK Parti'nin 12 yıllık iktidar performansını samimiyetle analiz etti.Son dönemin partisi açısından en stresli konularına ve siyasetin dikenli alanlarına girmekten kaçınmadı.AK Parti içinden tüyolar da verdi.Hatta 'Kendi içimizdeki çıkardığımız analizlerin yanında bazen basında yazılanlar hafif kalır' bile dedi.Çözüm sürecinin gidişatı için ise ‘aynı özde yürüyor, çok rahatım’ değerlendirmesi yaptı.
 • Davutoğlu karikatür - ak parti

  Davutoğlu karikatür23.11.2014

  GÜNDEM

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nu eleştirerek, “O devleti bilmez, tanımaz, ayakları yere basmaz, ne söylediğini bilmez.Gerçekten de üzülerek söylüyorum ama karikatür gibi adam” dedi.
 • Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi İzmir'deydi - ak parti

  Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi İzmir'deydi23.11.2014

  Ege

  EKONOMİ Bakanı Nihat Zeybekci, partisinin İzmir'in Karşıyaka İlçe Kongresinde yaptığı konuşmada İzmir Büyükşehir Belediyesi'ni eleştirerek "İzmir her yağmurda ne hale geliyor.Denizli ise Türkiye'nin en güzel şehirlerinde birisi oldu.İzmir inşallah makus talihinden kurtulacak" dedi.
 • "Girişimciliği Türkiye geneline yaymak zorundayız - ak parti

  "Girişimciliği Türkiye geneline yaymak zorundayız23.11.2014

  EKONOMİ

  Gaziantep Sanayi Odası (GSO) Yönetim Kurulu Başkanı Adil Konukoğlu, Türkiye'nin hedeflerine ulaşabilmesi için girişimciliğin ülke geneline yayılması gerektiğini bildirdi.
 • Bakan Bozkır: "Bu muhalefetle AK Parti 500 yıl daha iktidar olacaktır" - ak parti

  Bakan Bozkır: "Bu muhalefetle AK Parti 500 yıl daha iktidar olacaktır"23.11.2014

  GÜNDEM

  Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır, mevcut muhalefetle AK Parti'nin bundan sonraki 500 yıl daha iktidar olacağını belirterek, "Bundan şüphe yok ama Türkiye'nin de iyi bir muhalefete ihtiyacı var" dedi.
 • Başbakan Davutoğlu Tunceli'de - ak parti

  Başbakan Davutoğlu Tunceli'de23.11.2014

  GÜNDEM

  BAŞBAKAN Ahmet Davutoğlu’nun bugün ziyarette bulunduğu Tunceli’de toplanan 300 kişilik grup protesto gösterisi yaptı.Aralarında Demokratik Halklar Derneği üyelerinin de bulunduğu sol gruplar mensup kişilerin yürüyüş yapmasına izin vermeyen polis, gaz bombasıyla müdahale etti.
 • Davutoğlu'ndan CHP'ye MİT cevabı - ak parti

  Davutoğlu'ndan CHP'ye MİT cevabı23.11.2014

  GÜNDEM

  AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, partisinin Erzincan’da düzenlenen 5’inci Olağan Kongresi’ne katıldı.Davutoğlu, son günlerde MİT ile ilgili konuşmalar yapan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu eleştirerek, "MİT, yurt dışındaki vatandaşlarımızı kurtarabilir, CHP’yi kurtaramaz" dedi.Davutoğlu ayrıca, "Bu 7 Şubat 2012’de MİT’e yapılan komplonun devamıdır.Bunu Kılıçdaroğlu’na fısıldayanlar aynı çevreler.Biz buna izin vermeyiz" şeklinde konuştu.
 • Kılıçdaroğlu: Davutoğlu karikatür gibi adam - ak parti

  Kılıçdaroğlu: Davutoğlu karikatür gibi adam23.11.2014

  GÜNDEM

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Antalya’da partisinin bölge toplantısı öncesi uğradığı emekliler kahvesinde Başbakan Ahmet Davutoğlu’nu eleştirdi, "O devleti bilmez, tanımaz, ayakları yere basmaz, ne söylediğini bilmez.Gerçekten de üzülerek söylüyorum amma karikatür gibi adam" dedi.
 • Irak ordusunu da eğiteceğiz - ak parti

  Irak ordusunu da eğiteceğiz22.11.2014

  GÜNDEM

  ABD Başkan Yardımcısı Joe Biden’ın Türkiye ziyareti kapsamında Başbakan Ahmet Davutoğlu’yla yaptığı ikili görüşmelere Suriye, Irak ve IŞİD konuları damga vurdu.
 • Davutoğlu'ndan Biden'a: Kendisini gençleşmiş olarak geri göndereceğiz - ak parti

  Davutoğlu'ndan Biden'a: Kendisini gençleşmiş olarak geri göndereceğiz22.11.2014

  DÜNYA

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, Türkiye'deki temaslarına bugün de devam eden ABD Başkan Yardımcısı Joe Biden'a "İstanbul'un gizemli etkileyici bir tarafı vardır.Kim İstanbul' gelirse en az 10 yıl gençleşir.Dolayısıyla gençleşmiş olarak kendisini göndereceğiz" dedi.Davutoğlu'ndan önce konuşmasını yapan Joe Biden ise Davutoğlu için "Beni hala seviyor kendisi, ben de onu halen seviyorum" diyerek yanıt verdi.Biden’in bu sözleri salonda gülüşmelere neden oldu.
 • MİT’in işi çok size bakamaz! - ak parti

  MİT’in işi çok size bakamaz!22.11.2014

  GÜNDEM

  Başbakan Davutoğlu: "Sayın Kılıçdaroğlu, Milli İstihbarat Teşkilatının çok önemli işleri var yapacak, CHP'yle uğraşacak kadar vakti yok.Ayrıca hiçbir şekilde, hiçbir devlet kurumu siyasetin içinde değildir ve olmayacaktır."
 • Babacan: 1.5 yıldır uluslararası alanda olumsuz bir kampanyayla karşı karşıyayız - ak parti

  Babacan: 1.5 yıldır uluslararası alanda olumsuz bir kampanyayla karşı karşıyayız22.11.2014

  EKONOMİ

  Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, "Özellikle son 1,5 yıldır uluslararası alanda olumsuz bir kampanyayla karşı karşıyayız.Bunların hiçbirinin önemi yok.Dünya manşetleri ne yazarsa yazsın, biz doğruyu yaptığımızdan eminsek, hiçbir şeyden korkmaya gerek yok" dedi.
 • AK Partili Başkan'dan anket: Ağaçları keselim mi? - ak parti

  AK Partili Başkan'dan anket: Ağaçları keselim mi?22.11.2014

  GÜNDEM

  DENİZLİ’nin Çardak İlçesi Belediye Başkanı AK Parti’li Mahmut Öztürk, sosyal paylaşım sitesi Facebook’taki hesabından sokakta tehlike oluşturan 25’e yakın ağacın kesilmesine karar verebilmek için anket çalışması başlattı.
 • Hürriyet'e okul öncesi eğitime katkıları nedeniyle ödül - ak parti

  Hürriyet'e okul öncesi eğitime katkıları nedeniyle ödül22.11.2014

  Eğitim

  Okul öncesi eğitime katkıda bulunanlara Ya-Pa Yayınları tarafından plaket verildi.Eski Milli Eğitim Bakanı Köksal Toptan ve Hürriyet Gazetesi Eğitim Editörü Nuran Çakmakçı’nın plakete layık görüldüğü törende okul öncesi eğitimin zorunlu olması gerektiği dile getirildi.
 • YSK’dan Tillo ve Tüysüz’de 14 Aralık seçimine iptal - ak parti

  YSK’dan Tillo ve Tüysüz’de 14 Aralık seçimine iptal22.11.2014

  GÜNDEM

  YÜKSEK Seçim Kurul (YSK) Siirt’in Tillo İlçesi ve Osmaniye’nin Toprakkale İlçesi Tüysüz Beldesi’nde 14 Aralık Pazar günü yapılacak, seçim takvimini ilan edip belediye başkanlığı ve belediye meclisi üyeliği seçimlerine katılacak olan siyasi partileri bile ilan edilen iki seçimi “maddi hata” diyerek iptal etti.
 • Bülent Arınç: Bacak bacak üstüne atacak sekreterlere ihtiyacı yok Öcalan'ın - ak parti

  Bülent Arınç: Bacak bacak üstüne atacak sekreterlere ihtiyacı yok Öcalan'ın22.11.2014

  GÜNDEM

  Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Öcalan'a sekreterya konusunda ''Öcalan, kendileriyle yapılan görüşmeler sırasında istikrarlı bir şekilde bu seyri takip etmek amacıyla, kendisine yardımcı olmak amacıyla bir kaç kişinin bulunmasını istemiş olabilir.Dışarıdan bir sekreter ya da danışmanın gelmesi suretiyle değil.Bacak bacak üstüne atacak, dizinin üstünde not tutacak sekreterlere Öcalan’ın ihtiyacı yok'' dedi.
 • Fatih ÇEKİRGE

  Fed tutanakları.İmralı tutanakları.Ve seçim tahminleri. - ak parti

  Fed tutanakları.İmralı tutanakları.Ve seçim tahminleri.22.11.2014

  YAZARLAR

  CNBCE.Bloomberg HT.
 • Ayşe ARMAN

  Ayşe Baykal ve ikizi Hanife Baykal: Şimdi de bizim mahallenin kızları erkeklerden intikam alıyor - ak parti

  Ayşe Baykal ve ikizi Hanife Baykal: Şimdi de bizim mahallenin kızları erkeklerden intikam alıyor21.11.2014

  YAZARLAR

 • İşçiler, Yatağan Termik Santrali'nin özelleştirmemesi için yürüdü - ak parti

  İşçiler, Yatağan Termik Santrali'nin özelleştirmemesi için yürüdü21.11.2014

  EKONOMİ

  MUĞLA'nın Yatağan İlçesi'nde özelleştirme karşıtı enerji ve maden işçileri yürüyüş düzenledi.Yatağan Termik Santrali önünden başlayan ve beş kilometre sonra ilçe merkezinde son bulan yürüyüş sonrası yapılan basın açıklamasında başta Soma ve Ermenek'teki işçi ölümleri hatırlatıldı, özelleştirmelerin durdurulması çağrısı yapıldı.
 • Milli Saraylar'a ait kafeleri 4 kişilik heyet denetleyecek - ak parti

  Milli Saraylar'a ait kafeleri 4 kişilik heyet denetleyecek21.11.2014

  EKONOMİ

  MECLİS Başkanlık Divanı, Milli Saraylar’ın Boğaz’a nazır kafe-restoranlarının işletmesinde usulsüzlük ve yandaş kayırmacılığı yapıldığına dönük iddialar üzerine özel bir muhakkik heyetince denetim yapılmasına karar verdi.
 • Halkın parasıyla yeşil alan yapalım - ak parti

  Halkın parasıyla yeşil alan yapalım21.11.2014

  EKONOMİ

  TİM Başkanı Mehmet Büyükekşi’den Atatürk Havalimanı için gündem yaratacak öneri geldi; “İstanbul’da yaşayan her vatandaş 10 lira verse, bu şekilde Atatürk Havalimanı’nda boşalacak yerin bedeli olarak dile getirilen 15 milyar doları toplasak, parayı ortaya koyup, “İstanbullu, burayı yeşil alan ilan edilmek üzere devletten satın alıyor” desek etkili olmaz mı?”
 • Muammer Güler ve Barış Güler 10 kişiden şikayetçi oldu - ak parti

  Muammer Güler ve Barış Güler 10 kişiden şikayetçi oldu21.11.2014

  GÜNDEM

  AK Parti Mardin Milletvekili Muammer Güler ve oğlu Barış Güler, sosyal paylaşım sitesi twitter üzerinden kendilerine hakaret ettiğini iddia ettiği 10 kişiden şikayetçi oldu.
içinde

Ak Parti


geçen her haberden
Mind ile anında haberdar olabilirsiniz