Ak Parti


 • Afyonkarahisar'da AK Parti alarmıak parti -

  Afyonkarahisar'da AK Parti alarmı31.10.2014

  GÜNDEM

  AK Parti'nin düzenlediği 23.İstişare ve Değerlendirme Toplantısı'nın yapılacağı Afyonkarahisar'da kent genelinde geniş güvenlik önlemleri alındı.
 • Ayvalık'ta AR-GE dernegi kurulduak parti -

  Ayvalık'ta AR-GE dernegi kuruldu31.10.2014

  Ege

  BALIKESİR Ayvalık’ta ilçenin sürdürülebilir gelişimi için projeler üreterek, mevcut sosyo-kültürel, doğal ve tarihi özelliklerini korumak hedefiyle kurulan Ayvalık Araştırma, Geliştirme ve Uygulama Derneği, ilk toplantısını gerçekleştirdi.
 • RTÜK’ün ‘Allahsız Atatürk’ hoşgörüsüak parti -

  RTÜK’ün ‘Allahsız Atatürk’ hoşgörüsü30.10.2014

  GÜNDEM

  KANAL A’da 22 Eylül’de yayınlanan “Resmi Tarihten Gerçek Tarihe” isimli programın daimi konuğu Sait Alpsoy’un, Atatürk ve CHP ile ilgili sözleri RTÜK’ü karıştırdı.
 • İsmet BERKAN

  AK Parti neden itiraz etmiyor?ak parti -

  AK Parti neden itiraz etmiyor?30.10.2014

  YAZARLAR

  TÜRKİYE’de küçük bir elit azınlık ekonomik ve siyasi gücü elinde tutar.Kültürden gündelik hayatın rol modellerine kadar her türlü ‘trend’i bu küçük azınlık belirler.
 • Fatih ÇEKİRGE

  Maskenin arkasında ne var?ak parti -

  Maskenin arkasında ne var?30.10.2014

  YAZARLAR

  GEÇEN defa yazdım.
 • Selçuk ŞİRİN

  Dindarlık değil kalkınma!ak parti -

  Dindarlık değil kalkınma!30.10.2014

  YAZARLAR

  Sürprizi olmayan bir seçim oldu! Erdoğan kazanacağı seçimi aldı.Aslında bir sürpriz varsa o da Erdoğan’ın niçin yalnızca 800 bin oyla seçimi aldığı, neden beklenen 55-58 puanlık desteği alamadığıdır.Bu gerçek Erdoğan’ın üst üste 9.seçimi kazandığı gerçeğini değiştirmiyor.O halde şu soruyu sormakta fayda var: Nedir Erdoğan’ın siyasal başarısının sırrı?
 • "Allahsız Atatürk" sözüne ceza çıkmadıak parti -

  "Allahsız Atatürk" sözüne ceza çıkmadı30.10.2014

  GÜNDEM

  KANAL A’da 22 Eylül’de yayınlanan “Resmi Tarihten Gerçek Tarihe” isimli programın daimi konuğu Sait Alpsoy’un, Atatürk ve CHP ile ilgili sözleri RTÜK’ü karıştırdı.
 • Üniversiteler yeni rektörünü seçiyorak parti -

  Üniversiteler yeni rektörünü seçiyor30.10.2014

  Eğitim

  Kocaeli Üniversitesi, Balıkesir Üniversitesi ve Adnan Menderes Üniversitesi'nde rektörlük yarışı başladı.Kocaeli Üniversitesi'nde 2 dönem rektörlük yapan Prof.Dr.Sezer Şener Komsuoğlu’nun görev süresi doldu.Balıkesir Üniverisetsi'nde ise daha önce iki kez aday olan Prof.Dr.Bedriye Tunçsiper tekrardan rektörlüğe aday.
 • Has Şekerler Madencilik'ten açıklama: Doğal bir afetak parti -

  Has Şekerler Madencilik'ten açıklama: Doğal bir afet30.10.2014

  GÜNDEM

  KARAMAN’ın Ermenek İlçesi’ne bağlı Pamuklu Köyü yakınlarındaki Has Şekerler Madencilik Limited Şirketi’ne ait linyit özel şirkete ait kömür ocağında salı günü meydana gelen su baskınıyla yerin 350 metre altında mahsur kalan 18 işçiyi kurtarma çalışmalarından henüz sonuç alınamadı.'Ahtapot' adı verilen su tahliye aracının devreye girmesiyle galerideki su seviyesi düşmeye başladı.Bölgede bu sabah saat 06.00’da başlayan yağmur aralıklarla devam ediyor.Bu arada maden şirketinden de açıklama geldi.Açıklamada ''Gerekli tüm tedbirler alınmış ve bu zamana kadar gerekli denetimlerin tamamı yapılmıştır.Ocak hukukun emrettiği şekilde işletilmiştir.Kazanın oluş nedeninin şu anda tespit edilmesi imkansız olmakla birlikte, içeriden kurtulan kardeşlerimizin bize verdiği bilgeye göre doğal bir afetten bahsedilmektedir'' denildi.
 • AK Parti’li başkanın acı günüak parti -

  AK Parti’li başkanın acı günü30.10.2014

  GÜNDEM

  AK Parti Gazipaşa İlçe Başkanı Bahattin Akşit’in kardeşi 46 yaşındaki Ayşe Birsen Akşit kanser hastalığı nedeniyle yaşamını yitirdi.
 • Bakanlardan açıklamaak parti -

  Bakanlardan açıklama30.10.2014

  GÜNDEM

  Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız,Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik açıklamalarda bulundu.
 • 29 Ekim resepsiyonu iptalak parti -

  29 Ekim resepsiyonu iptal29.10.2014

  GÜNDEM

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, Karaman'daki maden faciası nedeniyle bu akşam yeni Cumhurbaşkanlığı binasında yapılacak 29 Ekim resepsiyonunun iptal edildiğini açıkladı.Erdoğan, bugün Karaman'a giderek olay yerinde incelemelerde bulunacak.
 • Balkanlar’ın onursal başkanıak parti -

  Balkanlar’ın onursal başkanı29.10.2014

  GÜNDEM

  DÜNYA Balkan Dernekleri Federasyonu, AK Parti İzmir Milletvekili Rıfat Sait’i onursal başkan seçti.
 • Ehliyette yeni düzenak parti -

  Ehliyette yeni düzen29.10.2014

  GÜNDEM

  Otomatik vitesli araç kullananlara farklı ehliyet verilmesine ilişkin Meclis Başkanlığı’na sunulan yasa teklifinin detayları ortaya çıktı.Teklif yasalaşırsa ehliyet çeşidi 9’dan 17’ye çıkacak.
 • 91'inci yılda hüzün ve gururak parti -

  91'inci yılda hüzün ve gurur29.10.2014

  Ege

  EGE Bölgesi’ndeki illerde, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı, Karaman’daki maden faciası nedeniyle buruk kutlandı.Çoğu kentte kutlamalara katılımın yoğun olduğu gözlenirken; konser, eğlence ve resepsiyonlar maden kazası nedeniyle iptal edildi.
 • Başbakan Ahmet Davutoğlu Ermenek'teak parti -

  Başbakan Ahmet Davutoğlu Ermenek'te29.10.2014

  GÜNDEM

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, su basması sonucu linyit kömür ocağında mahsur kalan 18 işçinin kurtarılma çalışmalarının devam ettiği Karaman'ın Ermenek İlçesi'ne geldi.
 • AK Partili Rifat Sait Balkanlılar'ın onursal başkanıak parti -

  AK Partili Rifat Sait Balkanlılar'ın onursal başkanı29.10.2014

  GÜNDEM

  Dünya Balkan Dernekleri Federasyonu, Ak Parti İzmir Milletvekili Rifat Sait’i, onursal başkan seçti.Törende konuşan Sait, “Biz asla kavim milliyetçiliği yapmadık, yapmayacağız.Türkiye Cumhuriyeti’nin bayrağının çıkarları için mücadele veriyoruz, vermeye de devam edeceğiz.Bugün Türkiye’nin en büyük sorunlarından birisi birlik ve beraberlik konusundaki eksikliklerimizdir.Bizim aslında birlik ve beraberlik içerisinde olmamız lazım.Şu anda Türkiye’nin birliğe ve beraberliğe ihtiyacı var” dedi.
 • Cumhuriyet Bayramı eğlenceleri iptalak parti -

  Cumhuriyet Bayramı eğlenceleri iptal29.10.2014

  GÜNDEM

  Beşir Atalay, Cumhuriyet Bayramı kutlamalarıyla ilgili yapılacak eğlencelerin 18 işçinin mahsur kaldığı Karaman'ın Ermenek ilçesindeki maden kazası nedeniyle iptal edildiğini açıkladı.Atalay'ın yanı sıra CHP ve MHP'li vekiller de yaptıkları açıklamayla kutlamaları iptal ettiklerini duyurdu.
 • Ahmet HAKAN

  AKP, Cumhuriyet’in hem yenilgisi hem başarısıdırak parti -

  AKP, Cumhuriyet’in hem yenilgisi hem başarısıdır28.10.2014

  YAZARLAR

  Emre Kongar'dan Cumhuriyet'in 91'inci yıldönümünde önemli saptamalar.
 • Hükümet 1.Daire’de 4 oyu garantilediak parti -

  Hükümet 1.Daire’de 4 oyu garantiledi28.10.2014

  GÜNDEM

  HSYK Genel Kurulu dün Adalet Bakanı Bozdağ başkanlığında toplanarak, daire başkanları, üyeler ve başkanvekilini seçti.Hükümet kanadı, Cemaat’e karşı işbirliği yaptığı Yargıda Birlik Platformu’yla ‘7+8 koalisyonu’ testini geçti.Atamalara bakan kritik 1.Daire’de Cemaat’e yakın hiçbir isim yer almadı.Cemaat’e yakın 5 üyeden 2’si 2.Daire, 3’ü de 3.Daire’ye dağıtıldı.
 • Şirket sahibi eski belediye başkanıak parti -

  Şirket sahibi eski belediye başkanı28.10.2014

  EKONOMİ

  Has Şekerler Madencilik Şirketi’nin sahibi Saffet Uyar, Güneyyurt’ta 1994 ve 1999 yılında ANAP’tan belediye başkanlığı yaptı.Uyar, 2004 ve 2009’da AK Parti’ten belediye başkan adayı oldu, ancak kazanamadı.
 • Hasan Göğebakan son yolculuğuna uğurlandı.ak parti -

  Hasan Göğebakan son yolculuğuna uğurlandı.28.10.2014

  Paparazzi

  Yaklaşık üç ay önce hayatını kaybeden sanatçı Murat Göğebakan’ın (46) vefat eden babası Hasan Göğebakan (73) son yolculuğuna uğurlandı.
 • Rıza Özel

  Politik portreler ustasıak parti -

  Politik portreler ustası28.10.2014

  YAZARLAR

  Türk siyasetinin kalbinin attığı kent olan Ankara’da, pek çok siyasetçinin fotoğraf için kapısını çaldığı isim Tarık Er.
 • Manisa'da "Mihriban" gecesiak parti -

  Manisa'da "Mihriban" gecesi28.10.2014

  Ege

  MANİSA'da düzenlenen etkinlikle 'Mihriban' türküsünün de söz yazarı olan ünlü şair Abdurrahim Karakoç anıldı.
 • Meme ve kolon kanserine dikkatak parti -

  Meme ve kolon kanserine dikkat28.10.2014

  Ege

  MANİSA’nın Turgutlu İlçesi’nde, Turgutlu ve Denizli Rotary Kulübü tarafından meme ve kolon kanserine dikkat çekmek için stant ve dev balon maketi kuruldu.
 • Pittella: Türkiye tarafına karar vermeliak parti -

  Pittella: Türkiye tarafına karar vermeli28.10.2014

  DÜNYA

  Hükümet, muhalefet ve sivil toplum temsilcileriyle görüşmek üzere bugün Türkiye’de olması beklenen Avrupa Parlamentosu’nun ikinci büyük grubu olan Sosyalistler ve Demokratlar’ın Başkanı Gianni Pittella, Hürriyet ile söyleşisinde şu mesajları verdi:
 • AK Parti MYK toplantısı başladıak parti -

  AK Parti MYK toplantısı başladı28.10.2014

  GÜNDEM

  AK Parti Merkez Yürütme Kurulu (MYK) toplandı.
 • Karaman'da kömür ocağında çok sayıda işçi mahsurak parti -

  Karaman'da kömür ocağında çok sayıda işçi mahsur28.10.2014

  GÜNDEM

  Karaman'ın Ermenek İlçesi'nde kömür ocağında, su kaynağının patlaması sonucu 20 işçi mahsur kaldı.Türkiye Kömür İşletmeleri Genel Müdürü Mustafa Aktaş, "Şu an su çekme işlemleri başlatıldı.Allah’tan ümit kesilmez" dedi.Maden ocağına bir yandan temiz hava basılırken bir yandanda suyun tahliye işlemleri devam ediyor.
 • Tunus laikleri seçtiak parti -

  Tunus laikleri seçti28.10.2014

  DÜNYA

  Arap Baharı’nın başladığı Tunus’ta demokrasiye geçişin ölçüsü kabul edilen genel seçimlerde halk, anti-İslamcı parti Nida Tunus’u (Tunus’un Sesi) seçti.AK Parti modelini örnek alan ve yarışın favorisi gösterilen Ennahda Hareketi ise ikinci oldu.
 • Ahmet HAKAN

  General Koman’ın yerini Reza Zarrab mı aldı?ak parti -

  General Koman’ın yerini Reza Zarrab mı aldı?27.10.2014

  YAZARLAR

  15 sene evvel.
 • Seçimler hazirandaak parti -

  Seçimler haziranda27.10.2014

  GÜNDEM

  BAŞBAKAN Ahmet Davutoğlu, 2015 seçimlerinin planlandığı gibi haziranda yapılacağını söyledi.Davutoğlu, Hürriyet’in geçen hafta yayınladığı ‘Alevi Zirvesi’ haberini de doğruladı, gelecek hafta Aleviler için önemli bir günde ve önemli bir mekanda bir toplantı yapacaklarını açıkladı.Davutoğlu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ismi üzerinden kamuoyunda yaygın halde dile getirilen “Alevi biri Başbakan olamaz” yorumuna şiddetle tepki göstererek, “Buna ilk ben karşı çıkarım” dedi.Etyen Mahçupyan’ı etnik kökeninden dolayı danışman yapmadığını belirten Davutoğlu, devletin son 100 yılda gönülleri kırılan Süryanilerle, Ermenilerle, Ortadoks Rumlarla, Alevilerle barışması gerektiğini ifade etti.
 • AK Parti'den gemi muhalefetiak parti -

  AK Parti'den gemi muhalefeti27.10.2014

  Ege

  İZMİR Büyükşehir Belediyesi’nin hızlı deniz ulaşımı için 117 milyon Euro’ya geçen yıl ihalesi yapılan toplam 15 adet körfez hattı yolcu gemisinden üçünün Yalova’daki tersanede inşaatı tamamlanarak Şubat ayından itibaren aralıklarla teslim edildi.Büyükşehir Belediyesi AK Parti Grup Başkanvekili Bilal Doğan ve AK Parti Meclis Üyesi Ünal Özsır yeni gemilerin İzmir Körfezi’ne uygun olmadığını ve belediyeyi büyük zarara uğrattığını iddia etti.
 • AK Partili kadın yöneticinin "Camide nikah projesi"ak parti -

  AK Partili kadın yöneticinin "Camide nikah projesi"27.10.2014

  Ege

  AK Parti Kadın Kolları İzmir İl Başkanı Özen Kızılırmak, yeni doğan bebeklerin kulağına ezanla isimlerinin fısıldanması ile yeni evli çiftlerin imam nikahı ve resmi nikah törenlerinin camide yapılması için Diyanet İşleri Başkanlığı’na proje sunacaklarını söyledi.İzmir Büyükşehir Belediye Meclis üyesi de olan Kızılırmak, İzmir İl Müftülüğü ve ilçe müftüleri ile görüştükten sonra geliştirdikleri projenin manevi duyguları artıracağını, camilerin daha çok hayatın içinde olacağını savundu.
 • Bakan Faruk Çelik: Kıdem tazminatı sürdürülebilir olmaktan çıkmıştırak parti -

  Bakan Faruk Çelik: Kıdem tazminatı sürdürülebilir olmaktan çıkmıştır27.10.2014

  EKONOMİ

  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, kıdem tazminatının artık sürdürülebilir olmaktan çıktığını ileri sürdü.
 • Artvinli şehidi binler uğurladıak parti -

  Artvinli şehidi binler uğurladı27.10.2014

  GÜNDEM

  HAKKARİ’nin Yüksekova İlçesi’nde teröristlerin silahlı saldırısında şehit düşen 3 askerden 22 yaşındaki jandarma er Ramazan Köse’nin cenazesi, memleketi Artvin’in Borçka İlçesi’nde düzenlenen törenin ardından toprağa verildi.Birlerce kişinin katıldığı cenaze töreni sırasında kalabalık teröre lanet yağdırdı, PKK flamalarını yaktı.Yanan flamayı ayakları ile çiğnemek isteyen vatandaşlar izdihama neden oldu.
 • Bakan Bayraktar'ın oğlu ifade veriyorak parti -

  Bakan Bayraktar'ın oğlu ifade veriyor27.10.2014

  GÜNDEM

  Eski Bakan Erdoğan Bayraktar'ın oğlu Abdullah Oğuz Bayraktar, TBMM "Yolsuzlukları İnceleme Komisyonu"na İstanbul Adliyesi'nde ifade verdi.
 • Tunus'ta Ennahda'ya sandıkta büyük şokak parti -

  Tunus'ta Ennahda'ya sandıkta büyük şok27.10.2014

  DÜNYA

  Tunus'ta resmi olmayan sonuçlara göre, ülkede dün yapılan seçimleri Nida Tunus (Tunus'un Sesi) Partisi kazandı.Geçen seçimlerden zaferle ayrılan ve Türkiye’deki AK Parti'yi örnek alan Ennahda Hareketi ise ikinci sırada kaldı.
 • Vahap MUNYAR

  Sökülen zeytin ağacına kucak açtı, Soma’daki eylemciye el uzattıak parti -

  Sökülen zeytin ağacına kucak açtı, Soma’daki eylemciye el uzattı26.10.2014

  YAZARLAR

  AKHİSAR Belediye Başkanı Salih Hızlı, Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Abdurrahman Yılmaz, Meclis Başkanı Şenol Ürküp, Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Alper Alhat, Meclis Başkanı Bahattin Alkın, Genel Sekreter Gökben Dikili Altaş ve Ziraat Odası Başkanı Ahmet Akbuğa, 6.Zeytin Hasat Şenlikleri hazırlıkları sırasında şunu düşündü:
 • Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci: Teröristin bile bir gururu olurak parti -

  Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci: Teröristin bile bir gururu olur26.10.2014

  GÜNDEM

  Samsun'a gelen Ekonomi Bakanı Nihat Zebekci, Hakkari’nin Yüksekova İlçesi’nde 3 askerin şehit edilmesi ile ilgili, "Bunların insanlıkla bir alakası olamaz.Teröristin bile bir gururu, onuru olur.Şehirde sivil olarak, savunmasız bir şekilde dolaşan yavrularımıza hain şekilde saldırıp onları şehit eden hainler terörist olacak kadar onurlu bile değildir" dedi.
 • Silahsıza kurşun sıkmak alçaklıkak parti -

  Silahsıza kurşun sıkmak alçaklık26.10.2014

  GÜNDEM

  BAŞBAKAN Yardımcısı Yalçın Akdoğan, Hakkâri Yüksekova’da 3 askerin şehit edilmesine tepki göstererek, “Bu büyük bir alçaklık, korkaklıktır.Sivil giyimli, silahı olmayan insanların gidip kafasına kurşun sıkmak, bu korkaklığın, alçaklığın en büyüğüdür” dedi.
 • Erdoğan avukatının ağabeyini HSYK’ya atadıak parti -

  Erdoğan avukatının ağabeyini HSYK’ya atadı26.10.2014

  GÜNDEM

  CUMHURBAŞKANI Tayyip Erdoğan, önceki gün Hâkimler ve Savcılar Yüksek Kurulu’nun (HSYK) 4 asıl üyesini atadı.Avukat kökenli 4 ismin atama kararları dünkü Resmi Gazete’de yayınlandı.Buna göre halen HSYK üyesi olarak görev yapan Rasim Aytin yeniden atanırken, Ankara Barosu avukatlarından Muharrem Özkaya ile İstanbul Barosu avukatlarından Hayriye Şirin Ünsel ve Aysel Demirel yeni atanan HSYK üyeleri oldu.Atanan isimlerden Muharrem Özkaya, Erdoğan’ın avukatı olan Ali Özkaya’nın ağabeyi olması ile dikkat çekerken, Hayriye Şirin Ünsel de 2007 yılında AK Parti’den milletvekili aday adayı olmuştu.
 • Poliste canlı bomba alarmıak parti -

  Poliste canlı bomba alarmı26.10.2014

  GÜNDEM

  MİLLİ İstihbarat Teşkilatı (MİT), AK Parti Genel Merkezi’ne lav silahı ile saldırıda bulunan ve DHKP-C’nin canlı bomba listesinde yer alan Murat Korkut’un Türkiye’de ses getirecek eylem yapacağı istihbaratını paylaştı.
 • Haftanın polemiği: HADDİNİ BİL!ak parti -

  Haftanın polemiği: HADDİNİ BİL!26.10.2014

  GÜNDEM

  İMRALI görüşmeleriyle ilgili Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç ile HDP’li heyet üyesi Sırrı Süreyya Önder arasındaki “başmüzakereci” ve “sekretarya” tartışması sertleşen bir polemiğe dönüştü.Tartışma, Önder’in CNN Türk’te katıldığı programda sekretaryaya ilişkin açıklamasıyla başladı.
 • Cumhuriyet’in canlı örneğiyimak parti -

  Cumhuriyet’in canlı örneğiyim26.10.2014

  GÜNDEM

  Süleyman Demirel Demokrasi ve Kalkınma Müzesi’nin açılış töreninde konuşan 9.Cumhurbaşkanı Demirel “Türkiye Cumhuriyeti herkese fırsat tanır.İşte Demirel’e tanımış.Bir köylü çocuğu.‘Herkese fırsat tanınıyor, bu fırsatları kullanın’ diyoruz.Çocuklarınız ülkeniz hizmetinde rol alsınlar.Önleri açıktır, misali benim” dedi.
 • AK Parti'den Pekdaş'a nezaket ziyaretiak parti -

  AK Parti'den Pekdaş'a nezaket ziyareti26.10.2014

  Ege

  AK Parti İzmir İl Başkan Yardımcısı, Halkla İlişkiler Başkanı Aykut Yenice ve Konak Belediyesi AK Parti Meclis Grup Başkanvekili Ömür Şanlı, Konak Belediye Başkanı Sema Pekdaş'ı makamında ziyaret etti.
 • Tunus’ta yoğun seçim güvenliğiak parti -

  Tunus’ta yoğun seçim güvenliği26.10.2014

  DÜNYA

  ARAP Baharı’nın başlangıç noktası olarak kabul edilen ve 2011’de Zeynel Abidin bin Ali rejiminin devrilmesiyle oluşan kurucu meclisin ardından Tunus’ta ilk kez genel seçim gerçekleştirildi.
 • Bütün dünya buna inansa, bir inansa.ak parti -

  Bütün dünya buna inansa, bir inansa.26.10.2014

  Hayat

  Geçen hafta Dublin’de adını daha önce duymadığım ama bundan sonra da unutmayacağım bir konferanstaydım.Geleceği şekillendirecek 1500 genç insan dünya liderleriyle buluştu, tek bir dünya hayalini konuştu, bana da sayfalar dolusu not almak düştü.
 • Demirel Demokrasi ve Kalkınma Müzesi açıldıak parti -

  Demirel Demokrasi ve Kalkınma Müzesi açıldı26.10.2014

  GÜNDEM

  Dokuzuncu Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel’in 50 yıllık siyasi yolculuğunun, memleketi İslamköy’den Çankaya’ya olan serüveninin bilgi ve belgeleriyle yer aldığı Süleyman Demirel Demokrasi ve Kalkınma Müzesi, çok sayıda davetlinin katılımıyla açıldı.Demirel açılışta yaptığı konuşmada, bugünün ve geleceğin idarecilerine "Yola devam" diye seslendi, "Demokrasi sayesinde yapacaksınız.Demokrasi seyisinde eksik kalan hizmetler tamamlanır, yenileri yapılır.Bütün bu hizmetler yapılırken dikkat ettiğimiz şey demokrasi ve Türkiye’nin birliği ve beraberliğinin zedelenmemesidir" dedi.Demirel konuşmasında Atatürk'ü anarak "O bizim her şeyimizdir.Onu unuttuğumuzda her şeyi kaybederiz" dedi.
 • Kurtulmuş: Türkiye zor olanı yapıyorak parti -

  Kurtulmuş: Türkiye zor olanı yapıyor26.10.2014

  GÜNDEM

  BAŞBAKAN Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Batman’daki sivil toplum kuruluşlarıyla bir araya geldi, çözüm sürecini ve Ortadoğu’daki gelişmeleri değerlendirdi.Çözüm sürecini herkesin sahiplenmesi gerektiğini söyleyen Kurtulmuş, "Türkiye zor olanı, diğer ülkelerin yapmadığını yapıyor.Önemli bir adım atıyor.30 yılda 1.2 trilyon dolar kaybımız oldu, 35 bin insanımız öldü.Yazıktır, günahtır.35 bin aileye ateş düştü" dedi.
 • Yalçın Akdoğan: Yüksekova saldırısı büyük bir alçaklıkak parti -

  Yalçın Akdoğan: Yüksekova saldırısı büyük bir alçaklık26.10.2014

  GÜNDEM

  Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, Yüksekova'da 3 askerin şehit edilmesine ilişkin "Bu büyük bir alçaklık, korkaklıktır.Sivil giyinimli, silahı olmayan insanların gidip kafasına kurşun sıkmak, bu korkaklığın, alçaklığın en büyüğüdür" dedi.
içinde

Ak Parti


geçen her haberden
Mind ile anında haberdar olabilirsiniz