Ak Parti

 • Vekil oğluna para, polise hapis cezası - ak parti
  Vekil oğluna para, polise hapis cezası30.01.2015
  GündemHATAY’daki skandal teşhis olayına yol açan, milletvekili oğlu-polis kavgasına ilişkin dava karara bağlandı.Dörtyol 1.Asliye Ceza Mahkemesi, AKP Hatay Milletvekili’nin oğlu İstemi Kağan Türkoğlu’na tehdit suçundan sadece para cezası, “seni sürdürürüm” diyerek tehdit edilen polis memuru Alper Atilla’ya 5 ay hapis cezası verildi.Türkoğlu’nun avukatları yaptıkları savunmada, teşhis görüntülerinin polisler tarafından servis edilerek algı operasyonu yapıldığını iddia etti.
 • AK Parti’li Uçma’dan ilginç Diyanet ve din çıkışları: İmamların zihinleri sülfürik asit dolu - ak parti
  AK Parti’li Uçma’dan ilginç Diyanet ve din çıkışları: İmamların zihinleri sülfürik asit dolu30.01.2015
  GündemKADINA şiddet olaylarını önleme amaçlı “mahallenin namusu” kavramını öneren AK Parti İstanbul Milletvekili İsmet Uçma, Diyanet Başkanlığı’na ve dinlere yönelik de ilginç eleştirilerde bulundu.Başta Diyanet olmak üzere bir İslam Rönesansına ihtiyaç olduğunu belirten Uçma, “İmamların Kuran kursu hocalarının tamamının zihinleri sülfürik asit dolu.Bunları nasıl temizleyeceksiniz?” dedi.
 • Erdoğan’dan 13 başkanlığın 2’sine atama - ak parti
  Erdoğan’dan 13 başkanlığın 2’sine atama29.01.2015
  GündemCUMHURBAŞKANI Tayyip Erdoğan tarafından Cumhurbaşkanlığı teşkilat şemasında yapılan değişiklikle 9’dan 13’e çıkan başkanlıklardan 2’sine atama yapıldı.
 • Soruşturma - ak parti
  Soruşturma29.01.2015
  GündemMECLİS Genel Sekreterliği’nin, AK Partili 4 eski bakanla ilgili Yüce Divan soruşturmasında belgelerin arka yüzlerini not defteri olarak bastırdığı ‘Çevre Dostu Meclis’ bloknotu parlamentoda günün konusu oldu.Haberin gazetelerde çıkması üzerine sabah saatlerinde, masalarda bulunan defterler toplatıldı.
 • Mustafa Şentop: Yarı Başkanlık bize daha uygun - ak parti
  Mustafa Şentop: Yarı Başkanlık bize daha uygun29.01.2015
  GündemAK Parti Seçim İşleri Başkanı ve Başkanlık sistemi çalışmalarının mimarı Mustafa Şentop, genel seçimlerin en önemli başlığının yeni anayasa, onun içindeki öncelikli unsurun da ‘Başkanlık sistemi’ olacağını söyledi.Şentop, “Bana göre Türkiye’ye en yakın sistem yarı başkanlık sistemi.Halk oy verirken, kimin kendini yönetmesini istiyorsa ona oy veriyor” dedi.
 • KKTC Su Temin Projesi'nde su tutulmaya başlandı - ak parti
  KKTC Su Temin Projesi'nde su tutulmaya başlandı26.01.2015
  GündemKKTC'ye su sağlayacak proje kapsamında Türkiye tarafında yapımı tamamlanan Alaköprü Barajı'nda, su tutma işlemine başlandı
 • F klavye İngilizce'den arındırılıyor - ak parti
  F klavye İngilizce'den arındırılıyor26.01.2015
  TeknolojiKlavyeden tabelalara, yangın merdivenlerinden otel danışmalarına kadar pek çok nokta için Türkçe seferberliği başlatıldı.F klavyelerdeki Insert, Home gibi tuşlardaki İngilizce ibareler yerini Türkçe kelimelere bırakacak.
 • AK Partili Korkmaz'dan muhalefet liderlerine ağır sözler - ak parti
  AK Partili Korkmaz'dan muhalefet liderlerine ağır sözler22.01.2015
  GündemAK Parti Düzce Milletvekili İbrahim Korkmaz, "Hazret kelimesini kullanmışım gene kullanırım, bir daha kullanırım, yine kullanırım.AK Parti'nin bir vekili olarak, AK Parti'yi sıkıntıya sokacak bir yanlışım varsa bedelini öderim" dedi.Korkmaz MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye "Sapık görmek istiyorsan aynaya bak" dedi.
 • MHP lideri Bahçeli: AKP'de derin çatlak ve çatışmaların varlığı gün yüzüne çıktı - ak parti
  MHP lideri Bahçeli: AKP'de derin çatlak ve çatışmaların varlığı gün yüzüne çıktı22.01.2015
  GündemMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Yüce Divan oylamasında AK Parti'nin fire vermesini değerlendirdi.''Önemli sayıda AKP'li milletvekilinin dört eski bakan aleyhinde tutum takınması mühim bir gelişmedir'' diyen Bahçeli, ''Böylelikle AKP'de derin, alttan alta kaynayan, örtülemez, geçiştirilemez, bastırılamaz çatlak ve çatışmaların varlığı gün yüzüne çıkmıştır'' ifadelerini kullandı.
 • Sosyal medyayı karıştıran Sırrı Süreyya Önder fotoğrafı - ak parti
  Sosyal medyayı karıştıran Sırrı Süreyya Önder fotoğrafı20.01.2015
  GündemHDP İstanbul milletvekili Sırrı Süreyya Önder'in 4 eski Bakan hakkındaki gensoruların oylanması sırasında Ak Partili milletvekilleriyle görüntüleyen fotoğraflara sosyal medyada yorum yağdı.
 • Ayşe ARMAN

  Çocuk taciz ve tecavüzünde yüzde 400 artış - ak parti
  Çocuk taciz ve tecavüzünde yüzde 400 artış20.01.2015
  YazarlarKADIN meseleleriyle ilgili tartışmaya bugün de devam ediyoruz.
 • Feyzi İşbaşaran’a tahliye - ak parti
  Feyzi İşbaşaran’a tahliye20.01.2015
  GündemESKİ AK Parti Elazığ Milletvekili Feyzi İşbaşaran, 8 Aralık’ta Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Twitter’dan “hakaret” ve “tehdit” ettiği iddiasıyla tutuklanmıştı.
 • AK Parti'den fireli aklama - ak parti
  AK Parti'den fireli aklama20.01.2015
  GündemMeclis, hakkında yolsuzluk ve rüşvet iddiaları olan eski bakanlar Zafer Çağlayan’ın Yüce Divan’a gönderilmesini 242’ye karşı 264, Muammer Güler’in gönderilmesini 241’e karşı 258, Egemen Bağış’ın gönderilmesini 245’e karşı 255, Erdoğan Bayraktar'ın gönderilmesini 219'a karşı 288 oyla reddetti.Bu sonuçlarla güvenoyu için gerekli olan 276 sayısını sadece Bayraktar geçebildi.
 • Oy kovasından 50 TL çıktı - ak parti
  Oy kovasından 50 TL çıktı20.01.2015
  GündemEski Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar için yapılan gizli oylamanın sayımında ilginç bir an yaşandı.Oy kovasından 50 TL çıktı.Meclis Başkanvekili Ayşenur Bahçekapılı, "Oy kupasından 50 TL çıktı, arkadaşlar.Para Hazine'ye." dedi.Daha sonra CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal, parayı kendisinin koyduğunu söyledi.
 • Şamil Tayyar: İçimizdeki hainlerdir bunlar - ak parti
  Şamil Tayyar: İçimizdeki hainlerdir bunlar20.01.2015
  GündemAK Parti Milletvekili Şamil Tayyar, Meclis'teki Zafer Çağlayan oylamasında yaşanan fire sonrası "İçimizdeki hainlerdir bunlar" dedi.
 • Başbakan'dan Yüce Divan açıklaması - ak parti
  Başbakan'dan Yüce Divan açıklaması20.01.2015
  GündemDavutoğlu 4 eski bakan hakkında mecliste çıkan Yüce Divan'a göndermeme kararıyla ilgili olarak açıklamalarda bulundu.Davutoğlu, "Eğer muhalefet blok olarak oy vermişse bu şu anlama gelir, ya bir grup kararı var ki bu yasal değildir ya da bir baskı var ki bu da bu sürecin ruhuna, özüne aykırıdır" diye konuştu.
 • Polis memuru Saldoğan 4 yıl 2 ay sonra serbest - ak parti
  Polis memuru Saldoğan 4 yıl 2 ay sonra serbest20.01.2015
  Ekonomi10 yıl 10 ay hapis cezası verilen polis memuru Mevlüt Saldoğan’ın avukatı Mutlu Karayılan, müvekkili Saldoğan’ın 4 yıl 2 ay hapis cezası yattıktan sonra denetimli serbestlik kapsamında tahliye olacağını ifade etti.
 • Faiz tartışmalarında kim ne dedi? - ak parti
  Faiz tartışmalarında kim ne dedi?20.01.2015
  Ekonomi6 ayda yaklaşık 50 dolar düşen petrol fiyatlarının ardından enflasyon oranında önümüzdeki aylarda beklenen düşüş faiz indirim tartışmalarını yeniden gündeme getirdi.Yılbaşından bu yana piyasa aktörleri ve uzmanlar Merkez Bankası'nın ölçülü faiz indirimi yapacağını dile getirilirken Ankara'da faiz tartışması yeniden alevlendi.
 • Kocaoğlu ve meclis üyelerinin yargılanmasına başlandı - ak parti
  Kocaoğlu ve meclis üyelerinin yargılanmasına başlandı20.01.2015
  EgeİZMİR Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu ve eski ilçe belediye başkanları ile Büyükşehir Belediye Meclisi'nin AK Partili ve CHP'li üyelerinin aralarında bulunduğu 128 sanığın imar düzenlemeleriyle ilgili olarak "görevi kötüye kullanma" suçlamasıyla 1-3 yıl arası hapis cezası istemiyle yargılandığı davaya başlandı.Kocaoğlu ifadesinde, "16 büyükşehir belediyesinde bu tür davalar görülmüş mü" diye sordu.
 • Denizli'de rant tartışması - ak parti
  Denizli'de rant tartışması20.01.2015
  EgeDENİZLİ'nin Merkezefendi İlçesi'ndeki 7 yıl önce kapanan Göveçlik İplik Fabrikası'nın geçen 13 Kasım'da Naturel Gayrimenkul tarafından satın alınan 98 bin metrekarelik arazisinin, sanayiden konut alanına dönüştürülmesi ve kat yüksekliğinin 2'den 8'e çıkartılması, tepkilere neden oldu.Denizli Büyükşehir Belediyesi MHP Grup Başkan Vekili Avukat Yusuf Garip, bu düzenlemenin rant amacı taşıdığını belirtip, konuyu yargıya taşıyacaklarını söyledi.Denizli Büyükşehir Belediyesi CHP Grup Başkanvekili Bekir Çapar da kat artırımının 'kentleşme adaletine uygun olmadığını' savundu.
 • AK Parti Grup Başkanvekili Elitaş: Hadlerini aştılar - ak parti
  AK Parti Grup Başkanvekili Elitaş: Hadlerini aştılar20.01.2015
  GündemAk Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş, Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM)'nde düzenlediği basın toplantısında açıklamalarda bulunarak gazetecilerin gündeme ilişkin sorularını yanıtladı.
 • Erdoğan ve Türel'e hakarete tazminat - ak parti
  Erdoğan ve Türel'e hakarete tazminat20.01.2015
  GündemANTALYA’da, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Büyükşehir Belediye Başkanı Ak Partili Menderes Türel’e, Facebook paylaşımlarıyla ’hakaret’ ettiği iddiasıyla hakkında dava açılan CHP eski İl Gençlik Kolları Başkanı 29 yaşındaki Eren Kurt, 14 bin 160 lira tazminat ödemeye mahkum edildi ancak mahkeme, hükmün açıklanmasının geri bırakılmasına karar verdi.
 • Anadolu Partisinden Emine Ülker Tarhan açıklaması - ak parti
  Anadolu Partisinden Emine Ülker Tarhan açıklaması20.01.2015
  GündemAnadolu Partisi'nden, Genel Başkan Emine Ülker Tarhan'ın dün genel durumunun kötüleşmesi nedeniyle hastanede müşahede altına alındığı, bugün takip ve tedavisine aynı hastanede devam edildiği belirtildi.
 • "Bir siyasetçi 700 bin TL'lik saat alamaz kardeşim" - ak parti
  "Bir siyasetçi 700 bin TL'lik saat alamaz kardeşim"20.01.2015
  GündemAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, partisinin Yüce Divan oylamasında verilen fireler hakkında "Firelerin yolsuzlukla ilgisi yok.Tepki oylarıdır onlar.700 bin liralık saate ve Bakara suresine tepki olaylarıdır" diye konuştu.
 • Para Politikası Kurulu iç ve dış baskılara karşı hamlesini yapacak - ak parti
  Para Politikası Kurulu iç ve dış baskılara karşı hamlesini yapacak19.01.2015
  EkonomiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi'nin faizle ilgili sözlerinin ardından Merkez Bankası bugün yılın ilk faiz toplantısını yapacak.Dün Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın başkanlık ettiği Bakanlar Kurulu sonrası açıklamalarda bulunan Bülent Arınç "Para Piyasası Kurulu’nun toplanacağı ve muhtemelen faiz indirimine gidileceğini bakanlarımız temenni olarak ifade ettiler" diyerek faiz indiriminin sinyalini verdi.
 • Davutoğlu seferberliği - ak parti
  Davutoğlu seferberliği19.01.2015
  EgeAK Parti İzmir İl Başkanı Bülent Delican, 31 Ocak Cumartesi günü yapılacak İl Kongresi öncesi partisinin ilçe yönetimlerini ziyarete başladı.Delican, kongrede aday olduğunu ilan ederken, yeni seçilen yönetimlere salona çok sayıda partili getirmeleri talimatını da verdi.
 • Taha AKYOL

  Kurallar kurumlar - ak parti
  Kurallar kurumlar19.01.2015
  YazarlarYÜCE Divan oylaması bugün yapılıyor.Genel tahmin, iktidarın oylarıyla ret kararının verileceğidir.
 • Suç duyurusu - ak parti
  Suç duyurusu19.01.2015
  GündemCHP’li Umut Oran, “Osmanlı’nın 90 yıllık reklam arası bitti” diyen AK Parti Milletvekili Tülay Babuşcu hakkında, TCK’nın 301 maddesi uyarınca soruşturma yapılması istemiyle Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı’na suç duyurusunda bulundu.
 • Yüce Divan günü: 223+53 olur mu - ak parti
  Yüce Divan günü: 223+53 olur mu19.01.2015
  GündemMeclis Genel Kurulu’nda bugün AK Partili 4 eski bakan hakkında yapılacak ‘Yüce Divan’ oylamasıyla 17-25 Aralık’a son nokta konulacak.Eski bakanların yargılanabilmeleri için gizli oylamada en az 276 oyun Yüce Divan yönünde çıkması gerekli.Meclis’te muhalefet partileri ile bağımsızların 223 sandalyesi bulunuyor.Bunlar arasında hiç fire olmazsa, en az 53 AK Partili vekilin de kabul oyu kullanması gerekiyor.Ancak muhalefetteki beklentinin tersine AK Partili vekiller böyle blok bir görünüm sergilemiyor ve aralarında rahatsızlık duyanlar olsa da parti yönetimiyle benzer görüşleri paylaşıyorlar.
 • Torba’dan atama formülü - ak parti
  Torba’dan atama formülü19.01.2015
  Gündem16 Ocak Cuma günü Meclis’e verilen ‘Torba teklif’te yer alan “İlçe milli eğitim müdürü ve üstü kadrolara yapılacak atamalarda görevde yükselme veya unvan değişikliği sınavı uygulanmaz” ifadeleri ortalığı karıştırdı.Bir yandan bakanlığın sınav yapmadan şube müdürü atamak istemesine itiraz edilirken, diğer yandan da ‘sadece sözlü sınavla atandıkları’ gerekçesiyle Danıştay’ın ‘yürütmeyi durdurma’ kararı verdiği 1709 şube müdürü ataması ile ilgili yargı kararının uygulanmayacağı savunuluyor.
 • 4 saatte internet yasağı torba yasayla geliyor - ak parti
  4 saatte internet yasağı torba yasayla geliyor19.01.2015
  GündemAK Parti, Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı’nın (TİB) internette sakıncalı bulduğu yayınları 4 saat içinde kapatmasını düzenleyen ve geçen yıl Anayasa Mahkemesi’nce iptal edilen hükümleri yeni bir torbayla yeniden düzenliyor.Yeni teklifte, TİB Başkanı’nın doğrudan talimatı yerine, Başbakan ve bakanların talebiyle harekete geçilen kademeli bir düzenleme öngörüldü.
 • TİB İnternet sitelerini mahkeme kararı gerekmeksizin 4 saatte kapatabilecek - ak parti
  TİB İnternet sitelerini mahkeme kararı gerekmeksizin 4 saatte kapatabilecek19.01.2015
  TeknolojiTelekomünikasyon İletişim Başkanlığı (TİB), Başbakanlık ve ilgili bakanlıkların talebi üzerine “kişilerin can ve mal güvenliğinin korunması, milli güvenlik, kamu düzenin korunması, suç işlenmesinin önlenmesi ve genel sağlığın korunması” gerekçesiyle, hakim kararı olmadan “içerik çıkarma veya erişimin engellenmesi kararı” verebilecek.
 • Torba’dan atama formülü - ak parti
  Torba’dan atama formülü19.01.2015
  Eğitim16 Ocak Cuma günü Meclis’e verilen ‘Torba teklif’te yer alan “İlçe milli eğitim müdürü ve üstü kadrolara yapılacak atamalarda görevde yükselme veya unvan değişikliği sınavı uygulanmaz” ifadeleri ortalığı karıştırdı.Bir yandan bakanlığın sınav yapmadan şube müdürü atamak istemesine itiraz edilirken, diğer yandan da ‘sadece sözlü sınavla atandıkları’ gerekçesiyle Danıştay’ın ‘yürütmeyi durdurma’ kararı verdiği 1709 şube müdürü ataması ile ilgili yargı kararının uygulanmayacağı savunuluyor.
 • Davutoğlu'nun yerine kim oy kullanacak - ak parti
  Davutoğlu'nun yerine kim oy kullanacak19.01.2015
  GündemTBMM Genel Kurulu'nda bugün, dört eski bakan hakkında kader oylaması var.
 • Başbakan Davutoğlu İngiltere’de - ak parti
  Başbakan Davutoğlu İngiltere’de19.01.2015
  PlanetBaşbakan Ahmet Davutoğlu, resmi ziyaretlerde bulunmak üzere İngiltere’nin başkenti Londra’ya geldi.
 • Zafer Çağlayan'ın acı günü - ak parti
  Zafer Çağlayan'ın acı günü19.01.2015
  GündemEkonomi eski Bakanı Zafer Çağlayan’ın üvey annesi Perihan Çağlayan Muş'ta toprağa verildi.Cenaze töreninde, daha önce TBMM'deki oylama nedeniyle Muş'a gidemeyeceği iddia edilen Zafer Çağlayan da hazır bulundu.Çağlayan, Yüce Divan oylaması için Meclis'e gidip gitmeyeceği yönündeki sorulara cevap vermedi.
 • AK Parti'den ilk faiz tepkisi - ak parti
  AK Parti'den ilk faiz tepkisi19.01.2015
  EkonomiEkonomi Bakanı Nihat Zeybekci'den Merkez Bankası'nın faiz indirimi kararına ilk tepki geldi.Zeybekci karar için 'Yeterli değil' dedi.
 • İki bakan hakkında karar verildi - ak parti
  İki bakan hakkında karar verildi19.01.2015
  GündemDört eski bakanın Yüce Divan'a gönderilip gönderilmemesine ilişkin Meclis Genel Kurulu'ndaki gizli oylama işlemine başlandı.Meclis'te ilk olarak eski Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan'ın Yüce Divan'a sevk edilmesiyle ilgili gizli oylama yapıldı.Oylamada 242 kabul oyuna karşılık 264 ret oyuyla, eski Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan'ın Yüce Divan'a sevk edilmesi talebi reddedildi.Oylamada 7 milletvekili çekimser oy kullandı, 1 oy boş, 3 oy geçersiz sayıldı.Şu anda Meclis'te Muammer Güler hakkında önerge oylandı.Muammer Güler için 241 kabul oyuna karşılık 258 ret oyu kullanıldı.Bu sonuçlu Muammer Güler'in Yüce Divan'a sevk edilmesi reddedildi.
 • Polise Güven Araştırması’nın sonucu açıklandı - ak parti
  Polise Güven Araştırması’nın sonucu açıklandı19.01.2015
  GündemTÜRKİYE Ekonomik ve Sosyal Etüdler Vakfı (TESEV) Demokratikleşme Paketi olarak, "Toplum ve Polis: Türkiye’de Polise Güven Araştırması" sonuçlarını yayınladı.
 • TBMM'de tarihi oturum - ak parti
  TBMM'de tarihi oturum19.01.2015
  Gündem4 eski Bakan’la ilgili oylama öncesinde TBMM Genel Kurulu’nda görüşmeler sürüyor.MHP'li Oktay Vural Zafer Çağlayan'ın annesinin hayatını kaybetmesi nedeniyle AK Parti'ye oylamanın ertelenmesini teklif ettiklerini söyledi.Vural AK Partililerin teklifi kabul etmediğini belirtti.
 • Meclis'te ilginç pankart - ak parti
  Meclis'te ilginç pankart19.01.2015
  GündemTBMM’de dört bakanın Yüce Divan’a gönderilip gönderilmemesi görüşmeleri TBMM Genel Kurul’nda görüşülmeye başlandı.Görüşmeler sırasında CHP İstanbul Milletvekili İhsan Özkes üzerınde “HZ.Muhammed’in sözünün bulunduğu hırsızlık yapan kızım Fatima da olsa mutlaka cezalandırırım” yazılı dövizi Genel Kurul’da milletvekıllerine gösterdi.
 • Ak Parti’nin yeni İstanbul İl Başkanı adayı Selim Temurci - ak parti
  Ak Parti’nin yeni İstanbul İl Başkanı adayı Selim Temurci19.01.2015
  Gündemİstanbul’da ilçe kongreleri devam ederken, Ak Parti İl Başkanlığı görevine genç bir isim getiriliyor.Partinin 7 Şubat’ta yapılacak İstanbul İl Kongresi’nde yeni başkan adayı dün gece belirlendi.
 • Feyzi İşbaşaran'a tahliye - ak parti
  Feyzi İşbaşaran'a tahliye19.01.2015
  GündemCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a "hakaret" ve "tehdit" ettiği iddiasıyla hakkında 6 buçuk yıla kadar hapis istemiyle dava açılan eski Ak Parti Elazığ Milletvekili Feyzi İşbaşaran tahliye edildi.
 • Davutoğlu soruları yanıtladı - ak parti
  Davutoğlu soruları yanıtladı19.01.2015
  GündemBaşbakan Davutoğlu, iki günlük resmi ziyaret için geldiği Londra'da basın mensuplarının sorularını yanıtladı.Davutoğlu, "62'inci hükümet olarak bundan sonra 2023 hedefini kapsamlı bir şekilde uluslararası yatırımcılarla paylaşma imkanı buldum.Türkiye'nin önümüzdeki dönem, yabancı yatırımcılar için cazip bir atmosfer olduğunu görmekten memnuniyet duydum." dedi.
 • Baykal: Bu Cumhuriyet nefreti ne? - ak parti
  Baykal: Bu Cumhuriyet nefreti ne?18.01.2015
  EgeCHP eski Genel Başkanı, Antalya milletvekili Deniz Baykal, TBMM'de 4 eski bakan ile ilgili yapılacak oylamayla ilgili, "Herkesin gördüğünü Meclis kararıyla yok etmek mümkün mü? Yok olan yaşanan olaylar değil senin haysiyetin olur.Salı günü TBMM bir sınav verecek" dedi.Baykal, Cumhuriyet'e '90 yıllık reklam arası' sözünü de sert şekilde eleştirirken, "Bu Cumhuriyet nefreti ne?" diye konuştu.
 • Altındağ’da 5 yeni parkın temeli atıldı - ak parti
  Altındağ’da 5 yeni parkın temeli atıldı18.01.2015
  AnkaraAltındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki, Çamlık, Gülpınar, Alemdağ, Plevne Mahallesi ile Ali Ersoy ve Yıldıztepe mahallelerinin birleştiği alana yapılacak olan parklar için düğmeye bastı.
 • Gece mesaisi hakkı ortadan kalkıyor - ak parti
  Gece mesaisi hakkı ortadan kalkıyor18.01.2015
  Ekonomiİş güvenliği paketine eklenmesi planlanan önergeyle, gece çalışanların mesai ücreti tehlikeye giriyor.Ak Parti Manisa Milletveki Muzaffer Yurttaş imzalı önergenin kabul edilmesi halinde sanayi dışındaki işlerde gece 7.5 saatlik çalışma sınırı kaldırılacak.
 • Nihai Yüce Divan haftası - ak parti
  Nihai Yüce Divan haftası18.01.2015
  GündemAK Partili eski bakanlar Zafer Çağlayan, Muammer Güler, Egemen Bağış ve Erdoğan Bayraktar’ın Yüce Divan’a gönderilip gönderilmeyeceğiyle ilgili son karar bu hafta Meclis Genel Kurulu’nda alınacak.
 • Ahmet HAKAN

  ‘Reklam arası’ mı, ‘lale parası’ mı? - ak parti
  ‘Reklam arası’ mı, ‘lale parası’ mı?18.01.2015
  YazarlarBİR milletvekilinin Cumhuriyet için “90 yıllık reklam arası” demesinde bir sorun yok.
 • CHP’nin cumhuru Cumhuriyet değil - ak parti
  CHP’nin cumhuru Cumhuriyet değil18.01.2015
  GündemBaşbakan Ahmet Davutoğlu, “Cumhuriyet Halk Partisi’nin cumhuriyetçiliği cumhurla ilgili değildir.Belki bir gazeteyle ilgilidir.Olabilir.Cumhuriyet gazetesi ile ilgili olabilir.Ama cumhurla ilgili değildir, cumhuriyetle ilgili değildir.Dikkat edin, o gazete Peygamber Efendimize hakaret ima eden karikatürleri bastığında yanında Kılıçdaroğlu vardı, cumhur yoktu.Kılıçdaroğlu, o hakaretlerin yanında durdu, arkasında durdu” dedi.
içinde

Ak Parti


geçen her haberden
Mind ile anında haberdar olabilirsiniz