MENÜ

Yılbaşı Süsleri

Yılbaşı Süsleri ile ilgili tüm haberleri, son dakika Yılbaşı Süsleri haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Yılbaşı Süsleri haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 150 Yılbaşı Süsleri haberi bulunmuştur.

Yılbaşı Süsleri Haberleri

Harika bir kış rotası: Viyana

Harika bir kış rotası: Viyana

Viyana 2018 yılında The Spectator Index tarafından da dünyanın en yaşanabilir birinci şehri seçilmiş. Bunu ilk okuduğumda çok şaşırmış olsam da sokaklarda sadece bir gün geçirdikten sonra nedenini anlamanız işten bile değil. Birbirlerine inanılmaz saygılılar, oldukça sosyaller ve mutlular. Kısaca yaşamayı biliyor ve seviyorlar. İşte Viyana gezi rehberi...

19.12.2018Seyahat
Nilüfer: Terk edilmeyi bir daha yaşamamak için arkasını dönüp giden olmayı tercih ediyordum

Nilüfer: 'Terk edilmeyi bir daha yaşamamak için arkasını dönüp giden olmayı tercih ediyordum'

İlk albümünü çıkardığından bu güne 44 yıl geçmiş. Şarkıları hep dilimizde. Nilüfer, bu kez çok iyi bildiğimiz başka şarkıları seslendirdi. ‘Seni Kimler Aldı’yı, ‘Ellerimde Çiçekler’i artık onun sesinden de dinleyebileceğiz. Sanatçıyla buluştuk. Albümünü konuştuk. Ve elbette hayatı, Türkiye’yi, aşkı, aileyi, Kayahan’ı... Bu röportajdan sonra Nilüfer’in neden mesafeli biri olduğunu, çocukluktaki kalp kırıklığının hayatını nasıl şekillendirdiğini de en samimi haliyle okuyacaksınız.

17.12.2016Hayat
Saint Joseph ve Piri Reisten anlamlı kermes

Saint Joseph ve Piri Reis'ten anlamlı kermes

İZMİR’deki, Orion Eğitim Vakfı Özel Karşıyaka ve Güzelbahçe Piri Reis Okulları öğrencileri, Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi Onkoloji Servisi’nde yatan kardeşleri için kermes düzenledi.

23.12.2015Ege
Yeni Yıla Hazırlanma Önerileri

Yeni Yıla Hazırlanma Önerileri!

Her yeni yılda bir önceki yılı eski sevgilimmiş gibi bir an önce terk etmek istiyorum. Sanki 1 Ocak olunca tuttuğum tüm dilekler kabul olacak, hayatım tümden değişecekmiş geliyor. O yüzden ben yılbaşı moduna Aralık ayını ortaladığım an itibariyle girmeye başlıyorum.

30.12.2014Advertorial
Karşıyakada aydınlık bir yılbaşı

Karşıyaka'da aydınlık bir yılbaşı

İZMİR'in Karşıyaka İlçesi'nde cadde ve sokaklar yılbaşı gecesi için süslendi. Kentin merkezi noktaları rengârenk ışıklar ve süslerle donatılırken Karşıyakalıları yeni yıl heyecanı sardı.

29.12.2014Ege
Sebepsiz mutlulukDenemesi bedava

Sebepsiz mutluluk!Denemesi bedava!

Viyana ve Salzburg’da kurulan masal tadındaki Noel pazarlarının tuhaf bir büyüsü var. Tüm o alışveriş çılgınlığına kapılmanız şart değil. Tezgâhlar arası bir boy yürümek bile insanı sürekli sebepsiz yere gülümsetecek kadar huzur kokuyor, neşe saçıyor.

28.12.2014Seyahat
Bayram mı alışveriş mi Black Friday (Kara Cuma)

Bayram mı alışveriş mi? Black Friday (Kara Cuma)

Amerikalı dediğin “Bugün bayram” diyerek evden çıkıyor, televizyon almak için birbirini ezip akşam evine eli boş dönüyor. Şükran Günü’nden indirim günü ‘Black Friday’e uzanan izlenimleri Ali Abaday kaleme aldı.

14.12.2014Seyahat
28 santimlik kutuda kocaman bir dünya

28 santimlik kutuda kocaman bir dünya

İZMİRLİ genç girişimci Eda Evdüzen tarafından yaratılan ‘Kidolindo’, çocuklarıyla kaliteli zaman geçirirken bir yandan da onların el, zihin ve bedensel gelişmelerine katkıda bulunmak isteyen ebeveynlerin aradığı pek çok materyali 28 santimlik bir kutuda sunuyor.

27.01.2014Ege
Yılbaşı Süsleri Canlanıyor

Yılbaşı Süsleri Canlanıyor

Yeni yıl ağacına asılan süsler canlanıyor ve ağacın arkasından bakın ne çıkıyor?

27.02.2013Ekran
İstanbulda ikinci doğalgaz faciası

İstanbul'da ikinci doğalgaz faciası

İstanbul Zeytinburnu’nda dün gece yaşanan ve 5 kişinin hayatanı kaybettiği doğalgaz faciasının şoku geçmeden ikinci bir haber geldi. Fatih'teki bir apartmanda yılbaşı gecesi 3 kişi doğalgazdan zehirlenerek hayatını kaybettiği belirlendi.

3.01.2013Gündem
Danimarka kasabası hem de Kaliforniya’da

Danimarka kasabası hem de Kaliforniya’da

Yeni Dünya’da asimile olmadan kalan, Avrupalı kültürünü tüm özellikleriyle koruyan nadir yerleşimlerden biri Solvang. Okurumuz Şerif Antepli gitti, izlenimlerini yazdı.

23.12.2012Seyahat
Kermesin geliri hasta çocuklara

Kermesin geliri hasta çocuklara

Özel Karşıyaka ve Güzelbahçe Piri Reis Okulları öğrencileri Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi Onkoloji Servisi’nde yatan kardeşleri için kermes düzenledi.

16.12.2012Ege
En iyi 10 alternatif hediye adresi

En iyi 10 alternatif hediye adresi

Yılbaşı yaklaştıkça hediye heyecanı da artıyor. Sevdiklerine hep aynı hediyeleri vermekten sıkılanlar için alternatif hediye dükkânlarını merak ettik. Çoğu ithal ve özel tasarım ürünler satan bu mekânların bazıları, yılbaşı için özel koleksiyonlar hazırlamış ya da indirim yapıyor.

16.12.2011Kelebek
Ankaralı’ya Gökçek yönetimindeki belediyeden yılbaşı darbesi

Ankaralı’ya Gökçek yönetimindeki belediyeden yılbaşı darbesi

2010 yılını uğurlamaya, 2011’i ise yeni umutlarla karşılamaya hazırlandığımız bugünlerde en çok ihtiyaç duyduğumuz şey huzur ve mutluluk.

12.12.2010Gündem
Yeni yıla sizde çok renkli girin

Yeni yıla sizde çok renkli girin

Yeni yıla bir aydan az bir zaman kala renkli görüntüler daha şimdiden yılbaşı süsü satan işyerlerinin vitrinlerine yansımaya başladı.

4.12.2010Ege
Yılbaşı dekorasyonu

Yılbaşı dekorasyonu

Yılbaşıyla ilgili aklınıza gelen ilk üç şeyi söyleyin desek, çam ağacı ve süslemeler mutlaka sıralamada kendine bir yer edinecektir.

19.12.2009Kelebek
Yılbaşı dekorasyonu için en iyi 10 adres

Yılbaşı dekorasyonu için en iyi 10 adres

Yılbaşıyla ilgili aklınıza gelen ilk üç şeyi söyleyin desek, çam ağacı ve süslemeler mutlaka sıralamada kendine bir yer edinecektir. Yılbaşı biraz da bu demek değil mi zaten, hediyeler ve süslemeler yardımıyla hayatınıza getirdiğiniz bir gecelik coşku... Ve elbette en az bir hafta öncesinden başlayan heyecanlı hazırlık süreci... 31 Aralık gecesi nerede olursanız olun, ister evde ister bir kulüpte, evinizde ya da ofisinizde mutlaka bir- iki süslemeye yer vereceksinizdir. Biz de bu hafta jüri üyelerimize, yılbaşı dekorasyonu için gidebileceğimiz adresleri sorduk.

18.12.2009Kelebek

Yazar Sonuçları

Noel’in en renkli ve lezzetli şehri

Yeni yıl ruhunu doyasıya yaşamak, ışıltılı meydanlarda yürümek, sokak müzisyenlerinin melodileri eşliğinde caddelerde dans etmek ve sıcak şarabınızı yudumlayarak Noel tezgâhlarını gezmek istiyorsanız, Fransa’nın bir ucu Almanya’ya diğer ucu ise İsviçre’ye uzanan şehri Strasbourg güzel bir alternatif olacaktır.

7.12.2018

Münih’te yılbaşı pazarı

Münih Noel sokaklarında her yer Noel baba dekorlu. Ağaca çıkan, hediye torbası tutan, çocuklara hediye dağıtan Noel babalar ve hanımlar. Ev ve iş yerlerinde ise yılbaşı ağacı olmayan yok gibi. Her yere hediyeler ve süsler asılmakta. Dilekler tutulmakta ve yeni yıl dilekleri konuşulmakta. Asla aşırılığa kaçan yok. Saygı en ön sırada. Yesinler, içsinler, dans edip eğlensinler... Münih'te yılbaşı gerçekten çok renkli, işte detaylar...

6.12.2018

Yılbaşı Kıpırtıları

Bir kıpırdanma, bir telaş, evlerden süzülen yılbaşı ağacı ışıkları, pencerelerden sarkan Noel Babalar.

13.12.2017

Bartholomeos’tan hayırlı işler hediyesi

Tanfer Sağlık Grubu’nun sağlık ve estetik kliniği Tanfer Health & Aesthetic’in açılışı önceki gün yapıldı.

25.12.2016

Kişiye özel hikâyeler

Kutlama dekorlarında farklı olmanın yolu acele etmemekten, araştırma yapmaktan, sıradışı düşünmekten ve biraz da el becerisinden geçiyor.

20.12.2014

Yılbaşına girerken faydalı tüyolar

Yoksa siz de bu yılbaşı, “Sevdiklerime ne alsam?” diye kara kara düşünenlerden misiniz?

21.12.2013

2012 ağacı beyazı seçti

Yeni yılın geleneksel kırmızı-yeşil renk teması, bu sene kar beyazı bir örtüyle kaplandı! Avrupa ve Amerika’daki pek çok ünlü mağazanın yılbaşı vitrinleri beyaz giyindi; yılbaşı ağaçları ve süsleri başrolü beyaza verdi. Işık dizileri, mumlar, kristaller, çam kozalakları ve kuş tüyleri eşliğinde...

9.12.2011

Bu ülkede hayat tarzı endişesi bitmez

ANKARA polisinin işgüzarlığını duydunuz; Çocuk Şubesi polisleri içkili lokantaları dolaşıyor, aileleriyle birlikte yemeğe gelen 18 yaş altı çocukların kimliklerini tespit edip lokanta sahiplerini uyarıyormuş.

13.12.2010

Yahya Kemal'in o meşhur sözü Gökçek'ten sonra anlam buldu

Şu sıralar leylekler mi beni, yoksa ben mi leylekleri havada görüyorum bilemiyorum, ama iş için sık sık seyahat ediyorum.

26.12.2009

Katil pırıltıda saklı

İster William Shakespeare’in Venedik Taciri’ndeki Fas Prensi gibi, “All that glisters is not gold” (Her parlayan altın değildir) deyin, isterseniz Tolkien’in Yüzüklerin Efendisi’ndeki gibi “All that is gold, does nor glitter” (Her altın, parlamaz) şeklinde ters çevirmeyi uygun görün, biz adli bilimciler için her pırıltı, tecavüzleri, cinayetleri aydınlatan, altın değerinde bir delildir.

4.04.2009