MENÜ

Veri Sızıntısı

Veri Sızıntısı ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Veri Sızıntısı haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 82 Veri Sızıntısı haberi bulunmuştur.

Veri Sızıntısı Haberleri

Facebook Messengerda dinleme skandalı

Facebook Messenger'da 'dinleme' skandalı

Sosyal medya devi Facebook’un, üçüncü taraf kişilere para karşılığında kullanıcılarının sesli mesajlarını yazıya dönüştürdüğü açıklandı.

15.08.2019Dünya
Bulgaristandaki siber saldırıda yeni gelişme

Bulgaristan'daki siber saldırıda yeni gelişme

Bulgaristan Milli Gelirler Ajansının (NAP) veri havuzundan 7,6 milyon nüfuslu ülkedeki 5 milyon kişinin kişisel verilerinin çalınmasıyla ilgili siber saldırı skandalı büyüyor.

23.07.2019Dünya
Twitter ayrıntılı konum paylaşımına artık izin vermeyecek

Twitter ayrıntılı konum paylaşımına artık izin vermeyecek

Twitter, ayrıntılı olarak kullanıcıların konum bilgilerini paylaşmayı mümkün kılan özelliğini rafa kaldırıyor. Şirket, geçtiğimiz ay yaşanan veri sızıntısının ardından bu yönde bir karar aldı.

20.06.2019Teknoloji
En büyük şikayet konusu tele pazarlama

En büyük şikayet konusu tele pazarlama

Avrupa Genel Veri Koruma Yönetmeliği (GDPR) 25 Mayıs 2018’dan bu yana yürürlükte. Bilgi güvenliği kuruluşu ESET’in edindiği bilgiye göre 8 aylık süreçte Avrupa çapında 95 binden fazla şikayet bildirildi. En büyük şikayet konusu ise telefon üzerinden yapılan pazarlama faaliyetleri oldu. En dikkat çekici ceza ise 50 milyon Euro ile Google’a kesildi.

28.03.2019Teknoloji
USB belleklerden veri sızıntısını önlemenin yolu

USB belleklerden veri sızıntısını önlemenin yolu

Çalışanların şirket verilerini USB bellekler aracılığıyla bilinçli ya da bilinçsiz bir şekilde dışarıya sızdırması, veri sızıntılarının yaygın nedenlerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. Komtera Teknoloji’nin güvenlik uzmanları, her şirketin ideal USB bellek politikasını oluşturması için 3 farklı alternatifi paylaşıyor.

13.03.2019Teknoloji
Şirketler için 2019’u siber güvende geçirmenin 10 yolu

Şirketler için 2019’u siber güvende geçirmenin 10 yolu

2019 itibarıyla dijital cihaz veya yazılım kullanılmadan yapılan iş kalmadı. Aynı zamanda dijital dünyadaki zararlı yazılım sayısı 850 milyon adeti geçti ve bunların pek çoğu şirketleri hedef alıyor. Peki kurumları, siber saldırıdan uzak tutmak artık mümkün mü? ESET Türkiye Satış Müdürü Asım Akbal’a göre, bu kadar çok tehditle her şirketin dijital saldırıya uğrayacağı kesin. Ama önlem alarak bunları püskürtmek mümkün. Akbal, siber sızıntı ve saldırıları önlemek için kurumların dikkat etmesi gereken 10 konuyu sıraladı.

4.03.2019Teknoloji
NASA’da veri sızıntısı endişesi başladı

NASA’da veri sızıntısı endişesi başladı

ABD Ulusal Havacılık ve Uzay Ajansı NASA, tüm çalışanlarına, iki ay önce keşfedilen bir güvenlik ihlalinde kişisel verilerinin sızdırılmış olabileceğini bildirdi. Antivirüs yazılım kuruluşu ESET’in edindiği bilgiye göre, konuyla ilgili detaylı araştırma başlatıldı ancak hasarın boyutları henüz belirlenebilmiş değil.

28.01.2019Teknoloji
2018e damga vuran veri sızıntıları

2018'e damga vuran veri sızıntıları

Veri sızıntılarının gündemi sürekli meşgul ettiği 2018 geride kaldı. 12 ay boyunca geride bıraktığımız yılın en çok konuşulan 12 veri sızıntısı bakın neler oldu?

2.01.2019Teknoloji
Veri koruma yasaları şirketleri zorlayacak

Veri koruma yasaları şirketleri zorlayacak!

Bitdefender Antivirüs, 2019 yılında öne çıkacak siber saldırı türlerine yönelik öngörülerini açıkladı. Siber güvenlik açısından oldukça çalkantılı geçen 2018’in ardından 2019’da siber saldırıların artacağını ve karmaşık hale geleceğini vurgulayan uzmanlar, 2019’a yönelik 10 siber güvenlik tahminini paylaşıyor.

19.12.2018Teknoloji
Bu kez otel müşterileri siber suçluların hedefinde

Bu kez otel müşterileri siber suçluların hedefinde

Marriott Otelleri’nin de dahil olduğu Starwood Otelller Zincirinde kısa süre önce 500 milyon kişiye ait veri sızıntısı meydana geldiği ortaya çıktı. Konaklama sektöründeki en büyük veri sızıntısı olarak değerlendirilen bu olay nedeniyle pek çok kişisel bilginin sızdığı belirlendi. Konuyu değerlendiren bilgi güvenliği kuruluşu ESET’ten Güvenlik Araştırmacısı Lysa Myers, endişeli gezginlerin hemen alabileceği 4 güvenlik önerisinde bulundu.

13.12.2018Teknoloji
Türkiye siber casusların hedefinde

Türkiye siber casusların hedefinde

Daha önce de özellikle Orta Asya ve Orta Doğu’da saldırılarda bulunan MuddyWater isimli grubun yönteminin kullanıldığı hedefli oltalama saldırısının yeni adresi Türkiye oldu.

5.12.2018Teknoloji
2019un 10 siber güvenlik trendi

2019'un 10 siber güvenlik trendi

Var olan siber tehlikelerin şiddetlenmesi dışında yeni risklerin de ortaya çıkacağı 2019’da şirketlerin ayakta kalmak için siber güvenliğe daha fazla önem vermekten başka çaresi bulunmuyor. Komtera Teknoloji, 2019’a dair 10 siber güvenlik öngörüsünü paylaşıyor.

5.12.2018Teknoloji
Siber saldırganların hedefinde havayolu şirketlerinin müşterileri var

Siber saldırganların hedefinde havayolu şirketlerinin müşterileri var

Hong Kong merkezli havayolu kuruluşu Cathay Pacific’te 9.4 milyon yolcuya ilişkin verilerin sızdığı ortaya çıktı. Havacılık sektöründe meydana gelen en büyük veri sızıntısı olarak değerlendirilen bu güvenlik ihlali, Air Canada ve British Airways’dekilerden sonra iki ay içinde havacılık sektöründe meydana gelen üçüncü benzer olay olarak kaydedildi. Bilgi güvenliği şirketi ESET, konuyu mercek altına aldı.

23.11.2018Teknoloji

Yapay zeka teknolojileri oyun teorisinden besleniyor

Temelinde oyun teorisinin etkileri yatan yapay zeka uygulamalarını günümüzde birçok şirket, kullanıcı davranışlarına ait verileri analiz etmek amacıyla kullanıyor. Komtera Teknoloji’nin Genel Müdür Yardımcısı Ziya Gökalp, yapay zeka uygulamalarının siber güvenlik politikalarına entegre olması gerektiğini vurgulayarak oyun teorisi ve yapay zeka arasındaki ilişkiyi anlatıyor.

21.11.2018Teknoloji
Sadece 6 ayda 4.5 milyar veri sızdırıldı

Sadece 6 ayda 4.5 milyar veri sızdırıldı!

2018’in ilk yarısında gerçekleşen veri ihlalleri ile ilgili hazırlanan yeni bir rapora göre dünya genelinde gerçekleşen 945 veri sızıntısı, 4,5 milyardan fazla verinin açığa çıkmasına neden oldu.

31.10.2018Teknoloji
Finans şirketleri 300 kat daha fazla saldırıya uğruyor

Finans şirketleri 300 kat daha fazla saldırıya uğruyor!

2018’de siber saldırganların en çok hedeflediği sektörlerden biri olan finans sektörü, bir veri sızıntısı yaşandığında diğer sektörlere göre %40 daha fazla bedel ödüyor.

23.10.2018Teknoloji
Facebook’a hemen çıkış - giriş yapın Çünkü...

Facebook’a hemen çıkış - giriş yapın! Çünkü...

Facebook, Eylül ayının sonunda 50 milyon kullanıcıya ait veri sızıntısı ihtimalini duyurmuş, bu durum tüm dünyada kullanıcılar arasında endişeye neden olmuştu. Firma, kullanıcı erişim bilgilerinin resetlendiğini açıklarken, antivirüs yazılım kuruluşu ESET, Facebook web sitesinden çıkış yapıp tekrar girmenin bu güncellemeyi devreye sokacağını duyurdu. ESET, “Önce çıkış-giriş yapın, sonra parolanızı değiştirin” tavsiyesinde bulundu.

12.10.2018Teknoloji
50 milyon Facebook hesabına şok saldırı: Şimdi ne olacak

50 milyon Facebook hesabına şok saldırı: Şimdi ne olacak?

Facebook’un 50 milyon kullanıcıyı etkileyen bir veri sızıntısına uğraması, kullanıcılar arasında bomba etkisi yaratıyor. Açıklamaya göre “Başkasının Gözünden Gör” özelliğindeki bir güvenlik açığından faydalanan hackerler, erişim jetonları olarak adlandırılan dijital anahtarları çalıyor. Dünyada 500 milyondan fazla kullanıcıyı koruyan Bitdefender Antivirüs’ün Türkiye Operasyon Direktörü Alev Akkoyunlu, şifre değişimi başta olmak üzere Facebook kullanıcılarının acilen alması gereken önlemleri paylaşıyor.

1.10.2018Teknoloji
Veri sızıntılarında iki yılda büyük sıçrama yaşanıyor

Veri sızıntılarında iki yılda büyük sıçrama yaşanıyor

2018 veri sızıntılarıyla çalkalanmaya devam ediyor. Facebook, Twitter gibi sosyal medya platformlarından Under Armour, Biletix, Adidas, FedEx, Ticketmaster, Canada Air ve British Airways gibi markalara kadar pek çok şirket veri sızıntısıyla gündeme geliyor. Bulgular, veri sızıntılarının son iki yılda %75 arttığını ve veri sızıntılarının siber saldırılardan çok insan hatalarından kaynaklandığını gösteriyor. Veri sızıntılarında insan faktörünün kritik rol oynadığına dikkat çeken Komtera Teknoloji güvenlik uzmanlarına göre şirketler, veri sızıntılarından korunmak için çalışanlarını daha çok eğitmeye ihtiyaç duyuyor.

19.09.2018Teknoloji
Hackerların hedefi bu kez havayolu şirketi oldu

Hacker'ların hedefi bu kez havayolu şirketi oldu

Hackerlerin son kurbanı olan Kanadalı havayolu şirketi Air Canada, mobil uygulamasındaki bir açık kullanılarak gerçekleştirilen veri sızıntısı nedeniyle ciddi bir güvenlik kriziyle karşı karşıya. 1,7 milyon kullanıcıya ait verilerin yer aldığı sunucuya erişen hackerlerin, 20.000 kullanıcı verisini ele geçirdiği düşünülüyor. Bitdefender Antivirüs, veri sızıntısına uğrayarak itibar, para ve müşteri kaybına uğramamaları için şirketleri uyarıyor.

12.09.2018Teknoloji
Hackerlar bankadan 2.4 milyon dolar çaldı

Hackerlar bankadan 2.4 milyon dolar çaldı!

ABD bankalarından Blacksburg Ulusal Bankası’nın sekiz ayda iki kez oltalama saldırıları ile 2,4 milyon dolar zarara uğraması, çalışanların hala en yaygın siber saldırılara karşı bile bilinçli olmadığını gösteriyor. Dünyada 500 milyondan fazla kullanıcıyı koruyan Bitdefender Antivirüs, çalışanların şirket güvenliğini riske atacak basit hatalar yaptığının altını çizerek oltalama saldırılarına karşı uyarılarda bulunuyor.

1.08.2018Teknoloji
Facebookun piyasa değerinden 122 milyar dolar silindi

Facebook'un piyasa değerinden 122 milyar dolar silindi

ABD'li sosyal paylaşım devi Facebook'un hisseleri bugün yüzde 20'ye yakın düşüş kaydederken, şirketin piyasa değerinden 122 milyar dolar silindi.

27.07.2018Teknoloji
Facebook çakıldı Piyasa değerinden 122 milyar dolar silindi

Facebook çakıldı! Piyasa değerinden 122 milyar dolar silindi

ABD'li sosyal paylaşım devi Facebook'un hisseleri bugün yüzde 20'ye yakın düşüş kaydederken, şirketin piyasa değerinden 122 milyar dolar silindi. Facebook'un değerindeki kayıp ABD tarihinde halka açık bir şirketin bir günde gösterdiği en büyük düşüş olarak kayıtlara geçti. Facebook kurucusu ve CEO'su Mark Zuckerberg'in serveti yaklaşık 16 milyar dolar azalarak 67 milyar dolara geriledi.

26.07.2018Ekonomi
Facebook veri paylaşımı endişesiyle bir analiz şirketini soruşturuyor

Facebook veri paylaşımı endişesiyle bir analiz şirketini soruşturuyor

Facebook, bir Amerikan analiz şirketi hakkında kullanıcı verisini topladığı ve paylaştığı endişesiyle soruşturma başlattı.

21.07.2018Teknoloji
ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonundan Facebooka soruşturma

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonundan Facebook'a soruşturma

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonunun (SEC), veri sızıntısı skandalı kapsamında Facebook'a soruşturma açtığı bildirildi.

13.07.2018Teknoloji
Dev şirketin müşterilerinin bilgileri çalındı İlk açıklama geldi

Dev şirketin müşterilerinin bilgileri çalındı! İlk açıklama geldi

Son dakika haberi... Biletleme şirketi Biletix, üçüncü kişilerin, bazı müşterilerinin kişisel verilerine ve ödeme bilgilerine ulaştığını, konuyla ilgili önlem alınmaya çalışıldığını açıkladı. Açıklamaya göre Biletix'in kendilerine dış kaynaklı hizmet sunan Inbenta'nın bir ürününde kötü amaçlı yazılım, tespit edildiği ve bunun Ticketmaster'ın tüm web sitelerinden anında kaldırıldığı belirtilse de bazı müşterilerin etkilendiği doğrulandı

28.06.2018Ekonomi
Şirket içinden gelebilecek siber tehditleri önlemek için 9 öneri

Şirket içinden gelebilecek siber tehditleri önlemek için 9 öneri

Yapılan bir araştırmaya göre, şirketlerin %69’u son bir yılda iç tehdit sorunuyla karşı karşıya geldi. Git gide artan vakalar nedeniyle iç tehdide sebep olacak ihmalleri anlamanın ve önlem almanın gerekliliği de kaçınılmaz hale geliyor. Bilişim güvenliği alanındaki dağıtım ve çözümleriyle pazarda lider konumda bulunan Komtera Teknoloji’nin Genel Müdür Yardımcısı Ziya Gökalp, iç tehdide karşı şirket sahiplerini ve güvenlik ekiplerini uyarıyor ve pek çok açıdan düzenli takibin önemini vurgulayarak iç tehdidi önleyecek 10 öneri paylaşıyor.

11.06.2018Teknoloji
Facebook kullanıcı verilerini seçilmiş şirketlerle paylaştı

Facebook kullanıcı verilerini "seçilmiş" şirketlerle paylaştı

Sosyal paylaşım sitesi Facebook'un kullanıcı verilerini "seçilmiş" şirketlerle paylaştığı bildirildi.

9.06.2018Dünya
Facebook kullanıcı verilerini seçilmiş şirketlerle paylaştı

Facebook kullanıcı verilerini "seçilmiş" şirketlerle paylaştı

Sosyal paylaşım sitesi Facebook'un kullanıcı verilerini "seçilmiş" şirketlerle paylaştığı bildirildi.

9.06.2018Teknoloji
Facebookta skandal hata: Paylaşımlarınız herkese açık hale gelmiş olabilir

Facebook'ta skandal hata: Paylaşımlarınız herkese açık hale gelmiş olabilir!

Sosyal medya devi Facebook'ta yaşanan bir teknik sorun nedeniyle kullanıcıların sadece arkadaş listesiyle paylaştığı paylaşımların kullanıcıdan habersiz herkesle paylaşılmış olabileceği ortaya çıktı. Sizin de başınıza gelmesi ihtimaline karşılık işte yapmanız gerekenler...

8.06.2018Teknoloji
Veri sızıntıları dijital dönüşüm stratejilerini riske atıyor

Veri sızıntıları dijital dönüşüm stratejilerini riske atıyor

Kaspersky Lab tarafından yapılan son araştırma, veri sızıntılarının META (Orta Doğu, Türkiye ve Güney Afrika) bölgesinde kurumsal şirketlere yaklaşık 1 milyon ABD dolarına mal olduğunu ortaya koydu.

29.05.2018Teknoloji
Fotoğraftaki herkesten izin aldınız mı

Fotoğraftaki herkesten izin aldınız mı?

Genel Veri Koruma Yasası (GDPR), 25 Mayıs’ta Avrupa’da yürürlüğe girdi. Yeni yasa tüketicilere bazı haklar getirse de dernekler, bloggerler, sosyal medya kullanıcılarını endişelendirdi. Yasayı eleştirenler ‘düğün, nişan, konser gibi etkinliklerde çekilen fotoğrafları sosyal medyada paylaşmadan önce, fotoğrafta görünen herkesten izin alınması gerektiğini’ söylüyor.

25.05.2018Avrupa
Zuckerberg, APnin çağrısına yanıt verdi -

Zuckerberg, AP'nin çağrısına yanıt verdi -

Facebook'un kurucusu ve Üst Yöneticisi (CEO) Mark Zuckerberg'in, Avrupa Parlamentosu'ndaki (AP) siyasi grup başkanlarıyla görüşeceği bildirildi.

17.05.2018Ekonomi
Zuckerberg, APnin çağrısına yanıt verdi

Zuckerberg, AP'nin çağrısına yanıt verdi

Facebook'un kurucusu ve Üst Yöneticisi (CEO) Mark Zuckerberg'in, Avrupa Parlamentosu'ndaki (AP) siyasi grup başkanlarıyla görüşeceği bildirildi.

17.05.2018Teknoloji
Milli Savunma Bakanlığı sözleşmeli bilişim personeli alacak.. İşte ilanın detayları ve alınacak personel sayısı

Milli Savunma Bakanlığı sözleşmeli bilişim personeli alacak.. İşte ilanın detayları ve alınacak personel sayısı

Milli Savunma Bakanlığı bilişim personeli alacağını duyurdu. Devlet Personel Başkanlığı'nın resmi sitesinde yapılan duyurunun ardından başvuru şartları ve alınacak personel sayısı açıklandı. Peki Milli Savunma Bakanlığı kaç personel alacak, başvuru şartları nedir? İşte alınacak personel sayısı ve aranan şartlar

12.05.2018Gündem
Facebook hisseleri son 27 ayın en kazançlı gününü yaşadı

Facebook hisseleri son 27 ayın en kazançlı gününü yaşadı

Sosyal paylaşım sitesi Facebook'un hisseleri, New York borsasında son 27 ayın en kazançlı gününü yaşadı.

27.04.2018Teknoloji
Zuckerberg ABD Temsilciler Meclisinde ifade verdi

Zuckerberg ABD Temsilciler Meclisinde ifade verdi

Facebook kurucusu ve Üst Yöneticisi (CEO) Mark Zuckerberg, şirketin veri sızıntısı skandalıyla ilgili ABD Temsilciler Meclisinde ifade verdi. Zuckerberg, konuşmasında kendi profil bilgilerinin de üçünci parti gruplara satıldığını söyledi.

11.04.2018Teknoloji
Facebook hisseleri son 2 yılın en kazançlı gününü yaşadı

Facebook hisseleri son 2 yılın en kazançlı gününü yaşadı

Sosyal paylaşım sitesi Facebook'un hisseleri, New York borsasında son 2 yılın en kazançlı gününü yaşadı.

11.04.2018Teknoloji
Son dakika... Zuckerberg: Üzgünüm, benim sorumluluğumdu

Son dakika... Zuckerberg: Üzgünüm, benim sorumluluğumdu

Son haftalarda sıkça konuşulan ve sosyal medya skandalının kahramanı İngiliz veri analiz firması Cambridge Analytica ile birlikte, skandalda payı bulunan Facebook’un CEO’su Mark Zuckerbeg, gelişmelerle ilişkin ABD Senatosu’nda ifade verdi. Soruşturma öncesi Zuckerberg suçlamaları kabul etti ve “Üzgünüm, benim sorumluluğumdu” dedi. Senatoda soruları yanıtlayan Zuckerberg; servetini bir günde 2.8 milyar dolar artırırken, Facebook hisseleri ise son iki yılın zirvesine tırmandı.

10.04.2018Teknoloji
Dev şirkete siber saldırı 150 milyon kişi etkilendi

Dev şirkete siber saldırı! 150 milyon kişi etkilendi

Siber saldırı nedeniyle spor giyim üreticisi Under Armour'un uygulamasından yararlanan kişilerin kullanıcı adları, şifreleri ve e-posta adresleri dışarı sızdırıldı.

30.03.2018Ekonomi
ABDde yeni veri sızıntısı 150 milyon kişiyi etkiledi

ABD'de yeni veri sızıntısı 150 milyon kişiyi etkiledi

ABD'de yeni bir veri sızıntısının 327 milyon nüfuslu ülkede 150 milyon kişiyi etkilediği bildirildi.

30.03.2018Teknoloji
Zuckerbergden hata itirafı

Zuckerberg'den 'hata' itirafı

Facebook kurucusu ve Üst Yöneticisi (CEO) Mark Zuckerberg, Rusya'nın 2016'da ABD başkanlık seçimlerine karışması iddiasına ilişkin, şirketin seçimler sırasında sorunlara yeterince hakim olmadığını söyledi.

22.03.2018Dünya
Zuckerbergden bir itiraf daha

Zuckerberg'den bir itiraf daha!

Veri skandalıyla ilgili Facebook hesabından "hata yaptık" açıklamasında bulunan Facebook kurucusu Mark Zuckerberg'den, Rusya'nın 2016'da ABD başkanlık seçimlerine karışması iddiasına ilişkin de açıklama geldi. Facebook'un CEO'su, şirketin seçimler sırasında sorunlara yeterince hakim olmadığını söyledi.

22.03.2018Ekonomi
Forcepoint Türkiye Siber Güvenlik Akademisi için geri sayım başladı

Forcepoint Türkiye Siber Güvenlik Akademisi için geri sayım başladı

Siber güvenlik konusunda öncü şirketlerden biri olan Forcepoint’in, müşterileri ve iş ortakları için düzenlediği Siber Güvenlik Akademisi 2017 yılı 1. yarıyıl programının başlamasına sayılı günler kaldı. 31 Mart’ta başlayıp 14 Temmuz’da sona erecek eğitim programı çerçevesinde siber saldırılardan, gelişmiş kalıcı tehditlere, Sandboxing’den siber savaşlar ve sıfırıncı gün ataklarına kadar pek çok önemli güvenlik başlığı, konuların uzmanları tarafından anlatılacak.

24.03.2017Teknoloji
Milyonlarca oyuncunun hesabı çalındı

Milyonlarca oyuncunun hesabı çalındı!

Xbox ve PlayStation oyuncularının kişisel bilgileri yine hack'lendi. İki konsol devinin maruz kaldığı veri sızıntısı 2.5 milyon oyuncuyu etkiledi ve doğal olarak bu kullanıcıların diğer online hesapları da tehlikeye girdi.

3.02.2017Teknoloji

Yazar Sonuçları

Mağaradaki çocuklar ve 'sonlu deneyimler'

Son günlerde dünya medyası için belki de en önemli açıklamayı geçen hafta oyun devi Ubisoft'un bir yetkilisi yaptı ki bu açıklamanın, haftanın haberi olan Tayland’daki çocuklarla da ilgisi kurulabilir…

10.07.2018

Facebook'a 'Bilgilerim çalındı' diyorsun, gelen cevap: ¯\_(ツ)_/¯

50 milyon Facebook kullanıcısının kişisel verilerinin çalındığı ortaya çıktı. Ve Facebook yine ciddi bir krize, gayriciddi bir tepki gösterdi. Böyle giderse Mark Zuckerberg'in günleri sayılı olabilir.

20.03.2018

Eyvah, Twitter’ım hacklendi! Şimdi ne yapacağım?

Ciddi hastalıklar ya da kazalar gibi hacker kurbanı olmanın da hep başkalarının başına geleceğini düşünüyoruz. Ama öyle değil...Peki, başınıza gelirse ne yapacaksınız?

19.08.2016