MENÜ

Torbalı Ticaret Odası

Torbalı Ticaret Odası ile ilgili tüm haberleri, son dakika Torbalı Ticaret Odası haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Torbalı Ticaret Odası haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 292 Torbalı Ticaret Odası haberi bulunmuştur.

Torbalı Ticaret Odası Haberleri

Bürokratlar da yarışta

Bürokratlar da yarışta

Belediye başkan adayı gösterilecek bürokraların istifaları için süre doldu. Yasal düzenlemeyle, belediye başkanı adayı olduktan sonra seçilememeleri durumunda yeniden görevine dönme olanağı tanınan oda başkanlarının istifaları sınırlı kaldı.

2.12.2018Gündem
‘Geri dönüş’ tepkisi

‘Geri dönüş’ tepkisi

Yerel seçimlerde aday olacak oda ve borsa başkan ve üyelerine görevlerine geri dönme imkânı getiren düzenleme, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden (TOBB) tepki çekti. TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, “Doğru bulmuyoruz” dedi, düzenlemeden üretici ve sanayicilerin zarar göreceğini vurguladı.

14.11.2018Gündem
‘Kriz fırsatçıları cezalandırılsın’ önerisi

‘Kriz fırsatçıları cezalandırılsın’ önerisi

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB)'un başlattığı ‘Enflasyonla Topyekûn Mücadele’ programı kapsamında esnaf ve pazar yeri ziyareti yapan Torbalı Ticaret Odası (TTO) Başkanı Abdulvahap Olgun, "Dolar 5,65 seviyesine kadar düştü. ağustos’da 7,20 seviyesindeyken yapılan zamlar neden geri alınmıyor. Son satıcıyı suçlamak yanlış olabilir; ama ham madde tedariki yapan kriz fırsatçıları cezalandırılsın" dedi.

22.10.2018Ekonomi
Bir ilçe kırmızıya boyandı Kilosu 4 euroya ihraç ediliyor

Bir ilçe kırmızıya boyandı! Kilosu 4 euroya ihraç ediliyor

İzmir’in Torbalı ilçesinde kurutulmak üzere tarlalara serilen domatesler ovaları kırmızıya bürüdü. Kurutulan domatesler Avrupa ve Amerika’ya kilosu 4 euro’dan ihraç edilecek.

21.07.2018Ekonomi

Yazar Sonuçları

Sigara paketiyle ilgili endişeler giderildi mi

SAĞLIKLA İlgili Bazı Kanun ve KHK’lerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi, TBMM Sağlık Komisyonu’ndan geçti. Bu yasa önerisi sigara ve tütün ürünleriyle ilgili düzenlemeler, cezaları içeriyor.

12.11.2018

İzmir partisi; hadi göreve

İZMİR’de iş ve siyaset dünyası, Türkiye’nin ilk yerli otomobilini üretecek fabrikanın İzmir’de kurulması için ortak hareket etme kararı aldı.Zirve bugün...

13.11.2017