MENÜ

Otogaz

Otogaz ile ilgili tüm haberleri, son dakika Otogaz haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Otogaz haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 869 Otogaz haberi bulunmuştur.

Otogaz Haberleri

Ödül avcısı

Ödül avcısı

LPG üreticisi Aygaz son bir yılı ödül alarak geçirdi. Şirket son beş ayda altı ödül aldı. Ödüllerin dördü ´Aygaz Ev Kazalarına Karşı Uyarıyor´ kampanyasıyla geldi. İki Aygaz çalışanı Milli Prodüktivite Merkezi tarafından yılın en verimli çalışanları seçildi. LPG üretiminde pazar lideri olan Aygaz, Halkla İlişkiler Derneği tarafından Yılın En Başarılı LPG Şirketi ödülünü de aldı.

21.07.2001Gündem
Tüpgaz ve otogaz ucuzladı

Tüpgaz ve otogaz ucuzladı

Mutfak ve araçlarda kullanılan likit petrol gazının (LPG) fiyatında bugünden geçerli olmak üzere yüzde 1.2 ile yüzde 2 arasında değişen oranlarda indirim yapıldı.

9.08.2001Ekonomi

Tüpgaz ve otogaza zam

Tüpgaz ve otogaza % 3.1 ile 3.6 arasında zam yapıldı. Böylece 12 kg'lik ev tüpünün fiyatı İstanbul'da 14 milyon 100 bin lira oldu.

18.08.2001Ekonomi
Tüpgaz ve otogaz fiyatları zamlandı

Tüpgaz ve otogaz fiyatları zamlandı

Sıvılaştırılmış Petrol Gazı (LPG) fiyatlarına, bugünden geçerli olmak üzere yüzde 3.1 ile 3.6 arasında değişen oranlarda zam yapıldı.

18.08.2001Ekonomi
Akaryakıt ve tüpgaza zam

Akaryakıt ve tüpgaza zam

Tüpgaz olarak bilinen likit petrol gazına ve akaryakıt ürünlerine zam geldi.

4.09.2001Ekonomi
Türkpetrolden otogazlı sürücülere yemek çeki

Türkpetrol'den otogazlı sürücülere yemek çeki

Ekonomik krizin bunalttığı otogaz kullanıcıları için Türkpetrol ile İpragaz tarafından ortaklaşa yemek çeki kampanyası düzenlendi.

19.09.2001Ekonomi

Yazar Sonuçları