MENÜ

Odunpazarı

Odunpazarı ile ilgili tüm haberleri, son dakika Odunpazarı haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Odunpazarı haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 2.590 Odunpazarı haberi bulunmuştur.

Odunpazarı Haberleri

MEB’den proje çağrısı

MEB’den proje çağrısı

MEB, Trans Anadolu Doğal Gaz Boru Hattı Projesi (TANAP) yolu üzerindeki Ankara, Eskişehir, Bursa, Balıkesir, Bilecik, Kütahya, Çanakkale, Tekirdağ ve Edirne ile güzergah üzerindeki ilçelerde bulunan meslek liselerine proje hazırlamaları çağrısı yaptı.

10.08.2017Eğitim
Büyükerşen saldırısının perde arkasını anlattı

Büyükerşen saldırısının perde arkasını anlattı

Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, dün kendisine yönelik saldırıyla ilgili "Bunların bana yaptığı saldırının hiçbir önemli yok. Önemli olan hepimizin, el birliği ile hangi partiden olursa olsun bu tür çeteleşme ve mafyalaşmanın önüne geçmek için tabloya bakmamız lazım. Bunlar nereden çıkıyorlar, baş gösteriyorlar görmemiz gerek." dedi.

30.07.2017Gündem
Kemal Kükrer Gıdanın tamamı Japonların oluyor

Kemal Kükrer Gıda'nın tamamı Japonların oluyor

Türkiye'nin en eski markalarından biri olan Kemal Kükrer'in tamamı Japon Ajinomoto'nun oluyor. Rekabet Kurumu'nun onayı ile birlikte kalan hissenin de devri gerçekleşmiş olacak. Ajinomoto, geçen yıl da Yıldız Holding şirketlerinden Örgen Gıda'yı satın almıştı.

24.07.2017Ekonomi
Eskişehirsporun yeni başkanı Sinan Özeçoğlu

Eskişehirspor'un yeni başkanı Sinan Özeçoğlu

Eskişehirspor Kulübü’nün olağanüstü kongresinde başkanlığa, Sinan Özeçoğlu seçildi.

14.07.2017Futbol