MENÜ

Murat Özdemir

Murat Özdemir ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Murat Özdemir haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 4.503 Murat Özdemir haberi bulunmuştur.

Murat Özdemir Haberleri

Murat Özdemir özür diledi...

Murat Özdemir özür diledi...

Papağınına işkence ederek öldürünce büyük tepki çeken Murat Özdemir ortaya çıktı.

18.03.2019Magazin
Murat Özdemir özür diledi

Murat Özdemir özür diledi

Masterchef Türkiye yarışmasında diskalifiye olmasının ardından papağanına işkence uygulayarak sosyal medyada infial uyandırarak gözaltına alınan Murat Özdemir'den özür videosu geldi.

18.03.2019Magazin
Atama kararları Resmi Gazetede yayımlandı

Atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandı

CUMHURBAŞKANI Başdanışmanlığı, büyükelçilik ve general atamaları ile hakim ve savcı atamalarına ilişkin kararlar, Resmi Gazete'de yayımlandı.

22.02.2019Gündem
Yapay zeka hukuk merkezi

Yapay zeka hukuk merkezi

Ankara Barosu Yasa İzleme Enstitüsü bünyesinde Yapay Zekâ Hukuk Merkezi kuruldu. Merkez bu alanda bir ilk olma özelliğini taşıyor.

13.02.2019Gündem
Türk bilim insanları kokain tespitinde yeni biyosensör geliştirdi

Türk bilim insanları kokain tespitinde yeni biyosensör geliştirdi

Üsküdar Üniversitesi ve NPİSTANBUL Beyin Hastanesi iş birliği ile kokain tespitinde yeni bir çalışmaya imza atıldı. Yürütülen araştırmada, insan idrarında kokain metabolitlerinin tespit edilmesi ile ilgili yeni bir mikrobiyal biyosensör geliştirildi.

23.01.2019Kampüs
Global birikimini Türkiyeye taşımayı planlıyor

Global birikimini Türkiye'ye taşımayı planlıyor

Uçtan uca teknoloji çözümleri sunan PGI, önemli isimleri transfer ederek başladığı 2019 yılında yeni sektörlerde büyümeyi hedefliyor.

14.01.2019Teknoloji
Tehdit paniği

Tehdit paniği

Emel Müftüoğlu’nun, Murat Özdemir ile ölümüne sebep olduğu papağan hakkındaki sözleri tepki çekti.

6.01.2019Magazin
‘Bu adam da ölsün, kamyon altında kalsın’ demek yanlış

‘Bu adam da ölsün, kamyon altında kalsın’ demek yanlış

Papağana işkence edip ölümüne neden olan Murat Özdemir için 'Papağanın boğazını sıkmıyor aslında onlar zaten böyle ses çıkarır' açıklaması yapan Emel Müftüoğlu, konuya açıklık getirdi.

Fotoğraflar: Hürriyet arşiv

27.12.2018Magazin
Şiddete hapis cezası gelmeli

"Şiddete hapis cezası gelmeli"

Bu haftanın en çok konuşulan olayı eski MasterChef yarışmacısı Murat Özdemir’in yayınladığı papağana işkence videosu oldu.

24.12.2018Magazin
“Yandım”ı Medine’de yazdım

“Yandım”ı Medine’de yazdım

MAZHAR Alanson, Üsküdar Belediyesi’nin Bağlarbaşı Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlediği etkinlikte konser verdi. “Yandım Yandım”, “Sarı Laleler”, “Ah Bu Ben” gibi unutulmaz eserlerini seslendiren Mazhar Alanson şarkılarının hikayesini de anlattı.

23.12.2018Magazin
Son dakika: Murat Özdemirin işkence yaptığı papağan öldü

Son dakika: Murat Özdemir'in işkence yaptığı papağan öldü!

KATILDIĞI televizyon programındaki yemek yarışmasıyla tanınan Murat Özdemir’in kötü muamelede bulunduğu, sol bacağının diz ekleminde çıkık ve başında yumuşak doku zedelenmesi olduğu tespit edilen ’Bahtiyar’ isimli papağan, kurtarılamadı.

20.12.2018Gündem
Emel Müftüoğlundan çok konuşulacak papağan açıklaması

Emel Müftüoğlu'ndan çok konuşulacak 'papağan' açıklaması

Masterchef yarışmacısı Murat Özdemir'in papağana yaptığı işkence ortalığı ayağa kaldırırken, Emel Müftüoğlu'ndan çok konuşulacak bir açıklama geldi.

20.12.2018Magazin
Murat Özdemiri komşuları anlattı: Yarışmada tanınınca böyle oldu

Murat Özdemir'i komşuları anlattı: Yarışmada tanınınca böyle oldu

PAPAĞANA yaptığı işkence videosu büyük tepki gören Murat Özdemir, akli dengesinin yerinde olup olmadığının tespiti için Bakırköy Ruh ve SinirHastalıkları Hastanesi’nde kontrol altına alınırken Ortaköy’de oturduğu ev boş kaldı.

20.12.2018Gündem
Murat Özdemir’in işkence ettiği papağan ameliyat edildi

Murat Özdemir’in işkence ettiği papağan ameliyat edildi

Katıldığı televizyon programındaki yemek yarışmasıyla tanınan Murat Özdemir’in kötü muamelede bulunduğu, sol bacağının diz ekleminde çıkık ve başında yumuşak doku zedelenmesi olduğu tespit edilen papağan, İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Veteriner Fakültesi’nde ameliyat edildi. Ameliyatı yapan Prof.Dr. Serhat Özsoy, 1-2 ay sürecek tedaviye alınan papağanın erkeklere karşı tepki gösterdiğini söyledi.

19.12.2018Gündem
Acun Ilıcalıdan ilk açıklama: Adamın bu kadar psikopat...

Acun Ilıcalı'dan ilk açıklama: Adamın bu kadar psikopat...

Acun Ilıcalı, kızı Melisa ile Etiler Akmerkez’de görüntülendi. Ünlü televizyoncuya geçtiğimiz gün papağanına uyguladığı işkenceyi sosyal medya hesabından paylaşan Murat Özdemir hakkında konuştu.

19.12.2018Magazin
Özalın papağanı cabbara eş arıyor

Özal'ın papağanı 'cabbar'a eş arıyor

Antalya'da sekizinci Cumhurbaşkanı Turgut Özal'ın papağanı 'Cabbar'ı 24 yıldır besleyen turizmci Metin Suna, yavru almak için eş aradığını söyledi. Suna, papağanına işkence yapan Murat Özdemir'in görüntülerini izlediğinde tüylerinin diken diken olduğunu belirterek, O işkenceyi kendisine çektirmek lazım dedi.

19.12.2018Haber
Turgut Özal’ın papağanı ’Cabbar’a eş aranıyor

Turgut Özal’ın papağanı ’Cabbar’a eş aranıyor

ANTALYA’da 8’inci Cumhurbaşkanı Turgut Özal’ın papağanı ’Cabbar’ı 24 yıldır ağzıyla besleyen turizmci Metin Suna, yavru almak için eş aradığını söyledi. Suna, papağanına işkence yapan Murat Özdemir’in görüntülerini izlediğinde tüylerinin diken diken olduğunu belirterek, "O işkenceyi kendisine çektirmek lazım" dedi.

19.12.2018Gündem
Kıvanç Tatlıtuğu çıldırtan suçlama  Kanıtlasınlar oyunculuğu bırakırım

Kıvanç Tatlıtuğ'u çıldırtan suçlama! "Kanıtlasınlar oyunculuğu bırakırım"

Kıvanç Tatlıtuğ, köpeği Mars'ın kulaklarını 'yakışıklı olsun' diye kestiği iddialarına isyan etti...

19.12.2018Magazin
İşkencecinin bahanesine bak Papağana eziyet eden Özdemir elendi diye yapmış

İşkencecinin bahanesine bak! Papağana eziyet eden Özdemir elendi diye yapmış

Papağanına yaptığı işkence videosunu sosyal medyada paylaştıktan sonra yaşanan büyük infial üzerine polis tarafından gözaltına alınan bir televizyon programı eski yarışmacısı Murat Özdemir, savcılık ifadesinin ardından serbest bırakıldı. Özdemir polisteki ifadesinde “Yarışmadan haksız yere diskalifiye edildim, alkolün etkisiyle ne yaptığımı bilmiyorum” dedi.

19.12.2018Gündem
Murat Özdemir için karar belli oldu

Murat Özdemir için karar belli oldu

Sosyal medya hesabından papağana yaptığı işkence videosunu paylaştıktan sonra büyük tepki gören Murat Özdemir 21 gün Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'nde yatacak. Özdemir'e ayrıca 5 bin 254 lira para cezası uygulandı.

18.12.2018Gündem
İşkence edilen papağan Kuşların Einsteinı

İşkence edilen papağan 'Kuşların Einstein'ı

Yemekteyiz ve MasterChef yarışmalarında yer alan Murat Özdemir'in dün sosyal medyada paylaştığı videoda bir gri papağana yaptığı işkence büyük tepki çekmiş, Özdemir gözaltına alınmasının ardından da Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'ne sevk edildi.

18.12.2018Dünya
Son dakika: Murat Özdemir serbest bırakıldı, akıl hastanesine gönderildi

Son dakika: Murat Özdemir serbest bırakıldı, akıl hastanesine gönderildi

Papağana işkence görüntüleriyle büyük tepki toplayan Murat Özdemir, savcılık sorgusunun ardından serbest kaldı. Savcılık, Özdemir'i akli dengesinin yerinde olup olmadığının tespit edilmesi için Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'ne sevk etti.

18.12.2018Gündem

İşkence edilen papağanın son durumu böyle görüntülendi

Gözaltına alınan Murat Özdemir isimli şahıs tarafından işkence edilen ve tedavi altına alınan papağanın son görüntüleri yürekleri ısıttı.

18.12.2018Haber
Türkiyenin konuştuğu papağan artık emin ellerde

Türkiye'nin konuştuğu papağan artık emin ellerde!

Gözaltına alınan Murat Özdemir isimli şahıs tarafından işkence edilen ve tedavi altına alınan papağanın son görüntüleri yürekleri ısıttı.

18.12.2018Gündem
Son dakika: Murat Özdemir’in ifadesi ortaya çıktı

Son dakika: Murat Özdemir’in ifadesi ortaya çıktı

Papağana yaptığı işkence videosunu sosyal medya hesabından paylaşarak tüm Türkiye'nin tepkisini çeken Murat Özdemir’in ifadesi ortaya çıktı.  Özdemir, ifadesinde 'Yarışmadan haksız yere diskalifiye edildim, alkollün etkisiyle ne yaptığımı bilmiyorum' dedi.

18.12.2018Gündem
Papağana işkence yapan murat özdemir adliyeye sevkedildi

Papağana işkence yapan murat özdemir adliyeye sevkedildi

Papağana yaptığı işkence videosunu sosyal medya hesabından paylaşarak tüm Türkiye'nin tepkini çeken Murat Özdemir adliyeye sevkedildi. Gece polis merkezinde tutulan Özdemir'in alkollü olduğu belirtildi. Murat Özdemir işlemlerinin ardından adliyeye sevkedildi.

18.12.2018Haber
Şiddete uğrayan papağan koruma altında

Şiddete uğrayan papağan koruma altında

Bir televizyon kanalında yayımlanan yemek yarışmasıyla tanınan Murat Özdemir'in kötü muamelede bulunduğu papağan, Doğa Koruma ve Milli Parklar 1. Bölge Müdürlüğü yetkililerince koruma altına alındı.

18.12.2018Gündem
Son dakika Murat Özdemir serbest bırakıldı, tekrar gözaltına alındı

Son dakika! Murat Özdemir serbest bırakıldı, tekrar gözaltına alındı

Papağana yaptığı işkence videosunu sosyal medya hesabından paylaşarak tüm Türkiye'nin tepkisini çeken Murat Özdemir serbest bırakıldı. Özdemir'in linç edilme korkusuyla geceyi karakolda geçirdiği öğrenildi. Ancak bu kararın ardından savcıdan yeni talimat geldi ve Özdemir yeniden gözaltına alınarak adliyeye sevk edildi.

18.12.2018Gündem
Gündem 24 Saat - 18.12.2018

Gündem 24 Saat - 18.12.2018

Gündem 24 Saat - 18.12.2018

18.12.2018Özet
Son dakika: Murat Özdemirin bu görüntüleri olay oldu Niye çığlık çığlığa bu papağan

Son dakika: Murat Özdemir'in bu görüntüleri olay oldu! 'Niye çığlık çığlığa bu papağan?'

Papağana yaptığı işkence videosunu sosyal medya hesabından paylaşarak tüm Türkiye'nin tepkini çeken Murat Özdemir, polis ekipleri tarafından gözaltına alındı. Sağlık kontrolünden getirildiği sırada ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'ya seslenen Özdemir’den Tarım ve Orman Bakanlığı da şikayetçi oldu.

18.12.2018Magazin
Türkiye bu görüntüleri konuşuyor

Türkiye bu görüntüleri konuşuyor

Adını Yemekteyiz ve MasterChef yarışmalarıyla duyuran Murat Özdemir'in papağana işkence yaptığı videonun yankıları sürüyor. İlk olarak Onur Büyüktopçu'nun sunduğu 'Yemekteyiz' programına katılan Özdemir, yarışmacıları evinde ağırlamıştı. Onur Büyüktopçu'nun 'papağanınız konuşmuyor mu hiç' sorusuna Özdemir 'konuşur, yaklaşayım' cevabını vermişti. Murat Özdemir'in papağanın yanına yaklaşmasıyla papağan bağırmaya başlamışını gören Onur Büyüktopçu; 'Niye çığlık çığlığa papağan' sorusunu sormuştu.

18.12.2018Magazin
MasterChef Murat kimdir Murat Özdemir’in biyografisi

MasterChef Murat kimdir? Murat Özdemir’in biyografisi

Katıldığı yarışma programlarıyla tanınan Murat Özdemir, sosyal medya hesabından paylaştığı videoyla binlerce kişinin tepkisini çekti. Murat Özdemir, garip davranışları nedeniyle MasterChef Türkiye yarışmasından diskalifiye edilmişti. Peki, Murat Özdemir kimdir?

18.12.2018Gündem
Murat Özdemir gözaltına alındı

Murat Özdemir gözaltına alındı

PAPAĞANA yaptığı işkence videosunu sosyal medya hesabından paylaşarak tüm Türkiye'nin tepkini çeken Murat Özdemir, polis ekipleri tarafından gözaltına alındı.

18.12.2018Gündem
Murat Özdemir tepki çeken görüntüler üzerine gözaltında

Murat Özdemir tepki çeken görüntüler üzerine gözaltında

Paylaştığı papağana işkence videosu ile kan donduran Murat Özdemir Ortaköy'deki evinde gözaltına alındı. Ortaköy polis karakoluna götürülen Özdemir'e mahalleli de tepki gösterdi. İstanbul Barosu hayvan hakları biriminden avukatların da olay yerine geldiği kaydedildi. Polisin papağana el koyduğu ve İstanbul Tarım ve Orman Müdürlüğü yetkililerine teslim edeceği öğrenildi.

17.12.2018Haber
Murat Özdemir gözaltına alındı

Murat Özdemir gözaltına alındı

Paylaştığı papağana işkence videosu ile infial yaratan Murat Özdemir Ortaköy'deki evinde gözaltına alındı. Ortaköy polis karakoluna götürülen Özdemir'e mahalleli de tepki gösterdi. Özdemir'e yöneltilen suçlamalar arasında kızını dövmek de yer aldı.

17.12.2018Haber
Son dakika... Murat Özdemir gözaltına alındı

Son dakika... Murat Özdemir gözaltına alındı

PAPAĞANA yaptığı işkence videosunu sosyal medya hesabından paylaşarak tüm Türkiye'nin tepkini çeken Murat Özdemir, polis ekipleri tarafından gözaltına alındı. Sağlık kontrolünden getirildiği sırada ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'ya seslenen Özdemir hakkında Tarım ve Orman Bakanlığı da şikayetçi oldu.

17.12.2018Gündem
Ömür Gedik: Acun da tehlike altında...

Ömür Gedik: Acun da tehlike altında...

MasterChef yarışmasından diskalifiye olan Murat Özdemir'in Instagram hesabından paylaştığı video infial yarattı. Ünlüler de olaya tepki gösterdi.

17.12.2018Magazin
O görüntülere tepki yağdı

O görüntülere tepki yağdı

MasterChef yarışmasından diskalifiye olan Murat Özdemir Instagram hesabından paylaştığı video ile büyük tepki çekti. Sosyal medyada infial yaratan görüntüler üzerine çok sayıda kullanıcı şikayette bulundu.

17.12.2018Magazin
Eşimi öyle görünce çok ağladım

'Eşimi öyle görünce çok ağladım'

MasterChef yarışmasıyla adını duyuran Murat Özdemir eşi Nebahat Özdemir ile görüntülendi.

3.12.2018Magazin
MasterChef Murat gözaltına alındı

'MasterChef Murat' gözaltına alındı!

TV8'de yayınlanan 'MasterChef' yarışmasından diskalifiye edilmesiyle gündeme gelen Murat Özdemir, gözaltına alındığını iddia etti. Fenomen yarışmacının, ifadesinin alınmasının ardından serbest bırakıldığı öğrenildi.

26.11.2018Televizyon
Cebimde sadece 10 lira var, keşke bu yarışmaya katılmasaydım

Cebimde sadece 10 lira var, keşke bu yarışmaya katılmasaydım!

MasterChef yarışmasıyla tanınan Murat Özdemir, dün bir AVM'de olay çıkarmıştı. 2. Sayfada yayınlanan görüntülerin ardından Murat Özdemir'den yeni açıklama geldi.

Fotoğraflar: Instagram

20.11.2018Magazin
Acun Ilıcalıdan açıklama: Survivor 2019 ne zaman başlayacak

Acun Ilıcalı'dan açıklama: Survivor 2019 ne zaman başlayacak?

Survivor’ın 2019 sezonu merakla beklenirken Acun Ilıcalı’dan açıklama geldi. Cengiz Semercioğlu’na konuşan Acun Ilıcalı, Murat Özdemir’in Survivor’a katılacağı iddialarına da yanıt verdi. Peki, Survivor 2019 ne zaman başlayacak?

20.11.2018Televizyon
Masterchef Murat AVMyi birbirine kattı

Masterchef Murat AVM'yi birbirine kattı

Masterchef yarışmasıyla tanınan Murat Özdemir, bu kez AVM'de olay çıkardı.

19.11.2018Magazin
Masterchef Murat buy kez AVMyi birbirine kattı

Masterchef Murat buy kez AVM'yi birbirine kattı

Masterchef yarışmasıyla tanınan  Murat Özdemir, agresif davranışları nedeniyle yarışmadan diskalifiye edilmişti.Yarışmadan elenince çılgına dönen Murat, sosyal medya hesabında canlı yayın yaptı. Ardından da Kanal D'de yayınlanan  2. Sayfa programına telefonla bağlanarak 'biraz abartmışım, özür dilerim' dedi. Survivor'a katılması da zorlaşan Murat hafta sonu gittiği AVM'de olay çıkardı. Murat Özdemir'in görüntüleri ilk kez 2. Sayfa'da yayınlandı. 

19.11.2018Magazin
Boşanma sonrası frenleri boşalan erkek sendromu

Boşanma sonrası frenleri boşalan erkek sendromu

Mustafa Sandal önce Ceren Hindistan sonra Irmak Ünal derken, en son Londra’da Serel Yereli ile buluşarak gündeme geldi. Neler oluyor Mustafa’ya, boşanmak yaramadı mı? Eski çapkınlık günlerini mi özledi?

19.11.2018Magazin

Yazar Sonuçları

Şimdi de papağan meşhur oldu!

Murat Özdemir’in papağanına yaptığı işkenceyi sosyal medyada paylaşmasının ardından yaşananları biliyorsunuz.

20.12.2018

Yarışmacıya terapiyi Acun mu yapacak?

Özel televizyonumuzun 30 yıla yaklaşan tarihi her dönem ekranda ‘sorunlu isimler’ yarattı.

19.12.2018