MENÜ

Katar Havayolları

Katar Havayolları ile ilgili tüm haberleri, son dakika Katar Havayolları haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Katar Havayolları haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 369 Katar Havayolları haberi bulunmuştur.

Katar Havayolları Haberleri

İngiliz uçağı Patriotla vuruldu

İngiliz uçağı Patriot'la vuruldu

Katar'daki ABD Merkez Komutanlığı, Körfez'de kaybolan İngiliz savaş uçağının, Amerikan Patriot füzesi tarafından vurulduğunu doğruladı. Basra Körfezi'nde göreve giden ve kendisinden haber alınamayan İngiliz Kraliyet Havayolları'na ait savaş uçağının, Patriot füzesiyle vurulmuş olabileceği bildirildi.

23.03.2003Gündem
Yaramaz kedinin uçak macerası

Yaramaz kedinin uçak macerası

İngiltere'de, Katar-Londra seferi yapan British Airways'ın yolcu uçağında taşıma kutusundan kaçarak uçağa gizlenen kedi, bu seferi 10 defa tekrarlayarak tam 100 bin kilometre yol katetti.

19.07.2002Gündem
Yaratıcılığı boşver

Yaratıcılığı boşver

Son yılların en başarılı pazarlama uzmanlarından Alfred Koblinger, "Hedef kitlenizle markanız arasında ilişki yaratın" diyor. Pazarlamada yaratıcılığı unutanlara ironik yaklaşıyor:
"Yaratıcılığı boşverin, satmak zorundayız."

8.06.2002Gündem
11 Eylül dünya ekonomisini sarstı

11 Eylül dünya ekonomisini sarstı

Dünyanın finans, ekonomi başkenti New York`ta ikiz kulelere 11 Eylül`de yapılan ve ABD`nin diğer yerlerindeki terörist saldırılar, 2001 yılına epey sağlıklı başlayan dünya ekonomisini sarstı.

17.12.2001Ekonomi
Saddama uçak hediye ettiler

Saddam'a uçak hediye ettiler

Bağdat'a ziyarete gelen bir grup Arap işadamı, Irak liderine Boeing 747 tipi uçak hediye etti.

19.08.2001Dünya