MENÜ

Jinekolog

Jinekolog ile ilgili tüm haberleri, son dakika Jinekolog haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Jinekolog haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 870 Jinekolog haberi bulunmuştur.

Jinekolog Haberleri

Bekaret tabu olmaktan çıktı

Bekaret tabu olmaktan çıktı!

Uğruna cinayetler bile işlenen bekaret, yeni kuşak için tabu olmaktan çıktı. Bekaret yaşı 12'ye kadar düştü. Ancak bu kadar erken yaşta cinsellikle tanışmak doğru mu? Uzmanlar tereddütsüz 'Hayır' diyor ve ekliyor: Sağlıklı cinsellik, 18 yaşından sonra yaşanır.

1.08.2006Cinsellik
Eşlerin kavgası, Anayasa Mahkemesi’ne kadar gitti

Eşlerin kavgası, Anayasa Mahkemesi’ne kadar gitti

Türkiye eski güzellerinden Zeynep Tokuş Nuhoğlu ile jinekolog eşi Ahmet Alpaslan Nuhoğlu’nun "eşe etkili eylem" suçundan yargılandıkları davanın dosyası Anayasa Mahkemesi’ne gönderildi.

30.06.2006Gündem
Seksi noktaları keşfedin

Seksi noktaları keşfedin

Yalnızca kendilerini iyi tanıyan kadınlar partnerlerinin bütün cinsel yeteneklerini sergilemelerine imkan tanıyacak olan bu noktadaki hücreleri bulabilir.

24.06.2006Cinsellik
Kahveye atılan epilepsi ilacıyla Türk filmi klişesi gerçek oldu

Kahveye atılan epilepsi ilacıyla Türk filmi klişesi gerçek oldu

Bu ibret verici hikaye son günlerde moda olan internet efsanelerinden biri değil, buz gibi bir gerçek. Rivotril ismindeki yeşil reçeteyle satılan ve epilepsi hastalarının kullandığı bir ilacın, kötü ellere geçtiğinde neler yapabileceğinin tüyler ürperten öyküsü.

3.06.2006Kelebek
Orgazm büyük sorun

Orgazm büyük sorun!

Evliliklerin yıkılmasına neden olan orgazm sorunu, daha çok kadınlarda görülüyor.

Kadınların cinsel sorunları için özel hastane

Kadınların cinsel sorunları için özel hastane

Evliliklerin yıkılmasına neden olan orgazm sorunu, daha çok kadınlarda görülmekte. Kadınların birçoğu cinsel ilişki sırasında orgazm olmakta zorlanırken, birçoğu da acı çekiyor. Kadınlardaki cinsel sorunların özel bir uzmanlık alanı olduğuna inanan bir Alman jinekolog, Hamburg’da bir "Orgazm Kliniği" açtı.

26.05.2006Spor
Anneler için web siteleri

Anneler için web siteleri

Anneler ve anne adayları artık internetin kolaylıklarını kullanıyorlar. İnternette annelerin kendileri ve bebeklerinin sağlığı hakkında bilgi sahibi olabilecekleri, forumlara katılıp tartışabilecekleri ve alışveriş yapabilecekleri pek çok site var. Bu sitelerde ayrıca çocuklara rahat isim seçebilmek için yöntemler, en moda çocuk kıyafetleri ve doktorlardan yardım alınabilecek bölümler de bulunuyor. İşte anne, kadın ve bebeklerle ilgili internet siteleri.

11.05.2006Kelebek
Seks egzersizi yapın

Seks egzersizi yapın

Kendinizi zorlamadan yapacağınız bazı hareketler, formunuzu korumanızı sağlarken aynı zamanda da cinsel hayatınızı güçlendiriyor. Hatta belki de yepyeni ve muhteşem bir sayfa açıyor.

17.04.2006Cinsellik
Miras kavgasına ömrü yetmedi

Miras kavgasına ömrü yetmedi

Tüm mal varlığını Türk Eğitim Vakfı’na (TEV) bağışlayınca eşi ve çocuklarıyla karşı karşıya gelen Devlet Senfoni Orkestrası’nın kurucularından 86 yaşındaki jinekolog doktor Muvaffak Gören, geçen cumartesi günü vefat etti. Muvaffak Gören’in cenazesine boşanma davası açtığı 55 yıllık eşi Ayten Gören, kızı Anber Tanır ve az sayıda yakını katıldı.

4.04.2006Gündem
Karşılıklı darp davası

Karşılıklı darp davası

Türkiye eski Güzeli Zeynep Tokuş Nuhoğlu ile jinekolog eşi Ahmet Alpaslan Nuhoğlu hakkında eşe etkili eylem suçundan dava açıldı. Zeynep Tokuş Nuhoğlu, 29 Kasım 2005 günü eşi Ahmet Alpaslan Nuhoğlu’nun erkek arkadaşlarıyla yemeğe katıldı.

28.03.2006Kelebek
Karşılıklı darp davası açtılar

Karşılıklı darp davası açtılar

Türkiye eski Güzeli Zeynep Tokuş Nuhoğlu ile jinekolog eşi Ahmet Alpaslan Nuhoğlu hakkında eşe etkili eylem suçundan dava açıldı.

28.03.2006Kelebek
86 yaşında boşanma davası

86 yaşında boşanma davası

Yeniköy’deki trilyonluk "Hamapolos Yalısı" da dahil tüm mal varlığını bir vakfa bağışlayınca, eşi ve kızı ile mahkemelik olan 86 yaşındaki Jinekolog Doktor Muvaffak Gören, 56 yıllık evliliğini bitirmek için açtığı boşanma davasına tekerlekli sandalye ile katıldı.

16.03.2006Gündem
Tanımadığımız adamlar babamı ablukaya aldılar

Tanımadığımız adamlar babamı ablukaya aldılar

Devlet Senfoni Orkestrası’nın kurucularından Jinekolog Dr. Muvaffak Gören, Yeniköy’deki Hamapolos Yalısı da dahil tüm mal varlığını bir vakfa bağışlayınca, eşi ve kızıyla mahkemelik oldu.

1.03.2006Gündem
Babam servet avcısı bir kadınla birlikte

Babam servet avcısı bir kadınla birlikte

Yeniköy’deki trilyonluk yalısını Türk Eğitim Vakfı’na (TEV) bağışlayan Devlet Senfoni Orkestrası’nın kurucularından 86 yaşındaki Jinekolog Dr. Muvaffak Gören’in mirastan mahrum bıraktığı kızı Amber Tanır, savcılığa verdiği dilekçede "Babam servet avcısı bir kadınla" iddiasını ortaya attı. Eşi Ayten Gören de savcılığa başvurup eşinin avukatı ve adamları tarafından ölümle tehdit edildiğini öne sürdü.

14.02.2006Gündem
Almanya’da orgazm kliniği

Almanya’da orgazm kliniği

Almanya’da cinsel tatminsizlik yaşayan kadınları tedavi etmek amacıyla ‘orgazm kliniği’ adı verilen bir tedavi merkezi açıldı.

11.02.2006Kelebek
Cinsel hayatınızı etkileyenler

Cinsel hayatınızı etkileyenler

Cinsel hayatınızı etkileyen faktörler bedensel ve psikolojik nedenler olarak ikiye ayrılıyor.

20 Ocak Cuma günü 9.30’a kadar en çok okunan 10 haber

20 Ocak Cuma günü 9.30’a kadar en çok okunan 10 haber

Gazetecilerin ve televizyoncuların, daha doğrusu, gazeteleri ve (haberler başta) televizyon programlarını hazırlayanların çoğunun kalitesizlik ve seviyesizlik bahanesi aynı: “Biz de daha yüksek bir kültüre ve zekâya hitap eden şeyler yapmayı biliriz ama, halkımız bunu istiyor...”

22.01.2006Gündem
Fransada sahte jinekoloğa 4 yıl hapis

Fransa'da sahte jinekoloğa 4 yıl hapis

Fransa'nın Saint-Etienne kentinde, 48 yaşındaki sahte bir jinekolog, cinsel taciz suçundan dört yıl hapis cezasına çarptırıldı.

20.01.2006Gündem
Zeynep yüzünden hizmetçi kalmadı

Zeynep yüzünden hizmetçi kalmadı

Jinekolog kocasından dayak yiyen Zeynep Tokuş’tan sonra TGRT’de program sunan Zeynep Kasımlıoğlu’nun (Özturan) da, eşinin hışmına uğradığı iddia edildi. Kasımlıoğlu’nun eşi, tanınmış doktor Dilaver Özturan ise, "Aramızda bir tartışma olduğu doğru ama karımı dövmedim. Sinirleri bu aralar çok bozuk. Bu yüzden evde hizmetçi barınamaz oldu" dedi.

19.01.2006Kelebek
İslam ve cinsellik çok satıyor, çok okunuyor

İslam ve cinsellik çok satıyor, çok okunuyor

İslam ve cinsellik. Bu ikisinin bir araya gelmesi, yayıncılık diliyle tiraj garantisi sağlıyor. Dergiler, ne zaman bu konuyu kapaklarına taşısa, satışları fırlıyor. Ne zaman bu alanda yazılmış bir kitap çıksa, yayıncısı ihya oluyor. Cinselliği konuşmayı, hatırlatmayı sevmeyen muhafazakar kesim, İslam’a göre cinsellik, evlilik kitaplarına büyük ilgi gösteriyor. Cinselliği içeren kitapları ikiye ayırmak mümkün. Biri kadın ilmihali (İslam dininin kurallarını öğretmek için yazılmış kitap), İslam’da aile, hanımların özel halleri gibi başlıklar altında yazılan kitaplar. Bunlar anakonuları cinsellik olmasa da, en az bir bölümlerini bu konuya ayırıyorlar.

7.01.2006Kelebek
Anne 57, baba 65 yaşında

Anne 57, baba 65 yaşında

Türk Silahlı Kuvvetleri’nden 1976 yılında emekli olan Nami Doğan, Antalya’da Gülfidan Bitlisli’yle tanıştı. O tarihte 47 yaşında olan Nami Doğan ile yine o tarihte 42 yaşında olan Gülfidan Bitlisli, 1991 yılında evlendi. Gülfidan Doğan, 1992 ve 1993 yılında iki kez nedeni anlaşılamayan düşük yaptı.

5.01.2006Kelebek
Ölüm haberi madalya sevincini yaşatmadı

Ölüm haberi madalya sevincini yaşatmadı

İspanyol şarkıcı Julio Iglesias’ın babası Julio Iglesias Puga, 90 yaşında hayata gözlerini yumdu. Puga, geçtiğimiz hafta eşi Ronna’nın ikinci çocuklarına hamile olduğunu açıklamıştı. Julio Iglesias, babasının ölüm haberini New York’ta aldı.

20.12.2005Kelebek
Iglesias’ın ’Baba adayı’ babası öldü

Iglesias’ın ’Baba adayı’ babası öldü

Ünlü İspanyol şarkıcı Julio Iglesias’ın 90 yaşında yeniden baba olmaya hazırlanan babası ve şarkıcı Enrique Iglesias’ın dedesi Julio Iglesias Puga, başkent Madrid’de öldü. Puga, bir süre önce kendisinden 43 yaş küçük eşinin ikinci çocuklarına hamile olduğunu açıklamıştı. Baba Iglesias Puga’nın ölüm nedeni açıklanmadı. İspanyol Radyosu, kalp krizi sonucu öldüğünü duyurdu.

19.12.2005Dünya
Iglesias’ın 90’lık babası, baba oluyor

Iglesias’ın 90’lık babası, baba oluyor

Üç bin kadınla birlikte olduğunu söyleyen ünlü İspanyol şarkıcı Julio Iglesias’ın 90 yaşındaki babası Julio, oğlunun şöhretini gölgede bırakarak tekrar baba olacağı müjdesini verdi. Emekli jinekolog olan baba Julio Iglesias, 42 yaşındaki ikinci eşi Ronna Kneit’in ikinci çocuklarına hamile kaldığını belirtti.

16.12.2005Kelebek
Zeynep Tokuş evden ayrıldı

Zeynep Tokuş evden ayrıldı

Geçtiğimiz hafta ikinci eşi jinekolog Alp Nuhoğlu’nun kendini dövdüğünü iddia ederek karakola başvuran eski Türkiye güzeli Zeynep Tokuş, evden ayrılarak, butik bir otele yerleşti. Bir çocuk annesi Tokuş, olay tarihinden itibaren Nuhoğlu’na ait Ulus’taki evde, panjurlarını indirerek, telefonlara dahi yanıt vermeden yaşıyordu.

13.12.2005Kelebek
Aile içi şiddet Türkiye Güzeli’ne uzandı

Aile içi şiddet Türkiye Güzeli’ne uzandı

Aile içi şiddete maruz kaldığı iddia edilen son isimse 1998 Türkiye Güzeli Zeynep Tokuş. ‘Deli Yürek’ ve ‘Çocuklar Duymasın’ dizilerinde rol alan Tokuş, Star Gazetesi’nin iddiasına göre jinekolog eşi Alp Nuhoğlu’ndan tekme tokat dayak yedi.

7.12.2005Gündem
Özel konular özen ister

Özel konular özen ister

Kadın sağlığı malum özel, gizli ve özellikle "özen" gerektiren bir alandır.

Kadın boyun eğiyorsa namuslu, eğmiyorsa namussuz

Kadın boyun eğiyorsa namuslu, eğmiyorsa namussuz

Birleşmiş Milletler Nüfus Fonu’nun (UNFPA), 2004 yılında gerçekleştirdiği ‘Türkiye’de Namus Cinayetlerinin Dinamikleri’ başlıklı araştırmanın sonuç raporu geçtiğimiz hafta yayınlandı.

27.11.2005Kelebek
Gündelik sorunlara pratik çözümler

Gündelik sorunlara pratik çözümler

Her gün, aynı derecede sağlıklı olmak ancak robotlara özgü bir özelliktir. Hepimiz zaman zaman önemli, önemsiz sağlık sorunlarıyla karşılaşıyoruz. Gündelik sorunlarımızı ise pek önemsemediğimiz kesin. Gelin bu ufak tefek sorunları gidermek için uzmanların tavsiyelerine kulak verelim.

16.10.2005Kelebek
Öldükten 10 ay sonra baba oldu

Öldükten 10 ay sonra baba oldu

Demir Baytekin, 2 yıl önce İstanbul Merter’de bir magandanın kurşunlarına kurban gitti. Ama bu üzücü olaydan 6 ay önce eşi Esin Baytekin’le tüp bebek tedavisi için gittiği Londra’da spermlerini dondurmuştu. Esin Baytekin, eşi Demir Baytekin’e verdiği sözü tuttu ve ölümünden 305 gün sonra dondurulmuş spermlerinden bir kız çocuğu dünyaya getirdi.

21.09.2005Gündem
Öldükten 10 ay sonra baba oldu

Öldükten 10 ay sonra baba oldu

Cipine çarpan adamın kurşunuyla ölen tekstilci Baytekin, muayene sırasında saklanan spermleriyle öldükten sonra baba oldu.

21.09.2005Kelebek
Kadınların hayatını karartan ağrılar

Kadınların hayatını karartan ağrılar

Adet öncesi, cinsel ilişki sırasında oluşan ağrıları önemseyin!

Kadınların hayatını karartan ağrılar

Kadınların hayatını karartan ağrılar

Jinekolojik ağrılar (adet öncesi, cinsel ilişki sırasında duyulan ağrılar) kadınların sağlık sorunları içinde çoğunlukla ihmal ediliyor. Kadınların yaşam kalitesini bozsa da üzerinde fazla durulmuyor.

5.09.2005Kelebek

Yazar Sonuçları

Klasik otomobil keyfi

Eski Türkiye güzellerinden Zeynep Tokuş ile kendisini dövdüğü gerekçesiyle karakolluk olduğu jinekolog eşi Alp Nuhoğlu arasında sular duruldu.

25.07.2006

Sevişmek genç işidir!

Siz hiç kahramanlarının iki yaşlı insan olduğu sevişme sahnesine rastladınız mı filmin birinde?

2.06.2006

Yüzü gülüyor

Genç şarkıcı Banu Zorlu’nun "Gizli Aşk" adını verdiği albümü cuma günü piyasaya çıktı.

23.04.2006

Siparişle süper bebek

Sperm bankasının bir aşılama için çıkardığı fatura 200-400 dolar, postalama için 100 dolar, ayrıca donör ücreti 100 dolar.

1.04.2006

Yeryüzündeki en duygusal millet Türkler

Floris Ansingh, Karayipler’de büyümüş bir Hollandalı. Kaderi öyle belirlenmiş, bütün dünyayı gezmek zorunda kalmış. 35 yıl Shell’de çalışmış, 4 yılı Türkiye’de olmak üzere.

1.04.2006

Adetliyken ilişkiye girmek

Jinekolog Kağan Kocatepe Mahmure kullanıcılarımızdan gelen soruları yanıtlamaya devam ediyor.

28.03.2006

Okuldan çağrıldım

Bu hafta size Sinan’ın projesi için nasıl çalıştığımızı ve nasıl sunduğumuzu anlatmak istiyordum ki daha çarpıcı bir gelişme oldu.

9.12.2005

Çocuklarımız ve işlerimiz

Çalışmak insana iyi gelir. Buna hep inanmışımdır. Kendim adına paraya ihtiyacım olmasaydı, daha mutlu olur, daha iyi ve çeşitli işler de çıkarabilirdim ama ne yapalım, hayat o kadar kolay değil.

4.11.2005

İnternet aşklarına güvenmeyin

Birkaç gün önce gazetemde bir üçüncü sayfa haberi dikkatimi çekti. ‘Alo Arkadaş hattı cinayetle bitti’ başlıklı bir yazıydı bu.

4.11.2005