MENÜ

Harvard Üniversitesi

Harvard Üniversitesi ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Harvard Üniversitesi haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 3.852 Harvard Üniversitesi haberi bulunmuştur.

Harvard Üniversitesi Haberleri

Sanko Üniversitesi Sankonuk programı

Sanko Üniversitesi Sankonuk programı

Sanko Üniversitesi Sankonuk programı

15.4.2018Gaziantep
Nobel için adı geçen Hotamışlıgil: En büyük rüyam insanları 100 yıl sağlıklı yaşatmak

Nobel için adı geçen Hotamışlıgil: En büyük rüyam insanları 100 yıl sağlıklı yaşatmak

Gökhan Hotamışlıgil, Türkiye’nin bilimdeki en parlak yıldızlarından. Genetik, metabolizma ve kompleks hastalıklar uzmanı.

14.4.2018Hürriyet Pazar
Akbank Düşünce Kulübünün 10. Yıl projesi: Hangi ekosistemlere bankalar nasıl dâhil olmalı

Akbank Düşünce Kulübü'nün 10. Yıl projesi: Hangi ekosistemlere bankalar nasıl dâhil olmalı?

Akbank Düşünce Kulübü'nün 10. Yıl projesi: Hangi ekosistemlere bankalar nasıl dâhil olmalı?

12.4.2018Merkez
O haberlerin ardından TÜBİTAKtan açıklama geldi

O haberlerin ardından TÜBİTAK'tan açıklama geldi

Manisa’da lise öğrencilerinin hazırladığı bakteri temizlenmesi ve Kobalt 60 izotopunun alternatif enerji kaynağı olarak kullanılmasına yönelik iki projenin TÜBİTAK tarafından reddedildikten sonra ABD’nin Harvard Üniversitesi ve Almanya’da yapılacak Uluslararası Sanat ve Bilim Konferansı’ndan davet aldığı yönündeki haberlerin ardından TÜBİTAK'tan açıklama geldi. TÜBİTAK'ın açıklamasında sözkonusu haberlerin yanlış anlamalara sebep olduğu belirtildi. Açıklamada, "Kurum olarak bütün öğrencilerimizin yaptığı projelere büyük önem vermekteyiz. Yapılan tüm projeler bizim nezdimizden bir emek ürünüdür ve çok anlamlıdır. Mevcut kriterlere göre değerlendirme neticesinde geride kalan projeler de başarısız çalışmalar değildir." denildi.

9.4.2018Gündem
Manisalı öğrencilerin projesine Harvarddan davet

Manisalı öğrencilerin projesine Harvard'dan davet

Öğrenciler, Harvard Üniversi'nde gerçekleşecek Uluslararası Sanat ve Bilim Konferansı'na davet edildi.

9.4.2018Kampüs
TÜBİTAK kabul etmedi, Harvard davet etti

TÜBİTAK kabul etmedi, Harvard davet etti

Lise öğrencilerinin melisa, okaliptüs ve karanfil yağlarının havadaki bakterileri temizleme özelliğiyle ilgili araştırması, TÜBİTAK tarafından ’eksik belge’ nedeniyle kabul edilmedi ancak liseliler ABD’deki Harvard Üniversitesi’nden davet aldı. Kobalt 60 izotopunun alternatif enerji kaynağı olarak kullanılabilmesine yönelik diğer projeyi tasarlayan öğrenciler de hem Harvard Üniversitesi’ne hem de Almanya’da yapılacak Uluslararası Sanat ve Bilim Konferansı’na davet edildi.

9.4.2018Eğitim
Projelerini sunmak için Harvarddan davet aldılar

Projelerini sunmak için Harvard'dan davet aldılar

Projelerini sunmak için Harvard'dan davet aldılar

9.4.2018 Manisa
Akıllı hissedin Eyal Winter İstanbulda

Akıllı hissedin! Eyal Winter İstanbul'da

Uluslararası Oyun Teorisi Derneği üyesi, davranışsal ekonomi ve oyun teorisi uzmanı Eyal Winter çevrildiği dillerde ilgi uyandıran kitabını tanıtmak ve okurlarıyla söyleşi yapmak üzere, Bilgi Üniversitesi'ne geliyor. Söyleşi, 2 Nisan Pazartesi günü Enerji Müzesi Seminer Salonu’nda saat 15:00 ile 17:00 arasında gerçekleşecek.

29.3.2018Keyif
Rowling’den ilham veren konuşma: Sevdiğiniz şeyi yapın

Rowling’den ilham veren konuşma: Sevdiğiniz şeyi yapın

‘Harry Potter’ kitaplarının yaratıcısı J. K. Rowling’in 2008 Harvard mezunlar gününde yaptığı ilham verici konuşma nihayet Türkçede. ‘Güzel Bir Hayat-Başarısızlığın Faydaları ve Hayal Gücünün Önemi’nde, düştüğünüzde sizi kaldıracak ve hayattaki amacınızı bulmanıza yardım edecek ipuçları var.

22.3.2018Kitap Sanat
Bu okul mutluluğun peşine düşüyor... Öğrenciler kendi müfredatlarını oluşturacak, tarım yapacak

Bu okul mutluluğun peşine düşüyor... Öğrenciler kendi müfredatlarını oluşturacak, tarım yapacak

Hindistan’da kurulacak yeni bir okul, notlar yerine mutluluğa odaklanacak. Bu yıl başlayacak yapım süreci 2020’de sona erecek. Riverbend Okulu, ilk etapta 300 öğrenci alacak. Okulda müfredatı öğrenciler oluşturacak ve tarım yapacaklar.

20.3.2018Eğitim
Girişimcilik üssü Türkiye

Girişimcilik üssü Türkiye!

Global Girişimcilik Kongresi’nin 10’uncusu bu yıl İstanbul’da 16-19 Nisan tarihlerinde yapılıyor. ‘Girişimciliğin Davos’u’ diyebileceğimiz bu toplantı öncesinde Organizasyon Komitesi Başkanı Ali Sabancı ve Endeavor Başkanı Emre Kurttepeli, “İstanbul bölgenin girişimcilik üssü olabilir” mesajını verdiler.

17.3.2018Ekonomi
BÖRÜ dizisinin oyuncuları kimdir İşte BÖRÜ dizisinin oyuncu kadrosu ve genel konusu

BÖRÜ dizisinin oyuncuları kimdir? İşte BÖRÜ dizisinin oyuncu kadrosu ve genel konusu

BÖRÜ dizisi oyuncuları, yayınlanan ilk bölümün ardından izleyicilerin merakına neden oldu. Özel Harekat Kuvvetleri içerisinde yer alan bir timin yaşamını anlatan dizi, birbirinden yetenekli oyuncuları içerisinde barındırıyor. Mesut Akusta, Ahu Türkpençe gibi isimleri oyuncu kadrosu içerisinde barındıran BÖRÜ, oyuncuları dışında konusu ile de dikkat çekiyor. İşte, BÖRÜ oyuncuları ve dizinin genel konusu hakkında bazı bilgiler

14.3.2018Televizyon
ABDnin yeni dışişleri bakanı Mike Pompeo kimdir

ABD'nin yeni dışişleri bakanı Mike Pompeo kimdir?

ABD Başkanı Donald Trump'ın yeni dışişleri bakanı olarak atadığı CIA Direktörü Mike Pompeo, CIA'in başına atandığında ilk yurtdışı ziyaretini Türkiye'ye yapmıştı. 52 yaşındaki Mike Pompeo, ABD Başkanı Donald Trump ile benzer dünya görüşlerini paylaşan muhafazakar bir isim olarak biliniyor. Tillerson ,ile karşılaştırıldığında ise özellikle İran konusunda 'daha şahin' bir görüntü veriyor.

13.3.2018Dünya
Eğitim Nobel’i 18 Mart’ta sahibini bulacak

Eğitim Nobel’i 18 Mart’ta sahibini bulacak

İngiliz Varkey Vakfı tarafından verilen ve ‘Eğitim Nobel’i’ olarak bilinen ‘Küresel Öğretmen Ödülü’nde bu yıl ilk 10 finalist arasına giren Nurten Akkuş, 18 Mart’ta Dubai’de olacak. Samsun’da anaokulu öğretmeni olan Akkuş’un finale kaldığını Bill Gates duyurmuştu. ‘Küresel Eğitim ve Beceriler Forumu’nda ödülün sahibi olan öğretmen açıklanacak. Kazanan eğitimci 1 milyon dolarlık para ödülünün de sahibi olacak.

13.3.2018Eğitim
10 bin yıl öncesi gibi yaşayan Türkler

10 bin yıl öncesi gibi yaşayan Türkler

Moğolistan’ın Sayan Dağları’nda ren geyikleriyle birlikte göçebe hayatı süren ve Türkçe’nin bir lehçesini konuşan bir kabile var: Dukhalar… Bir başka deyişle ise Tsaatan halkı… Avlarını paylaşarak, ormanlardan yemiş toplayarak doğayla uyum içinde yaşıyorlar. Harvard Üniversitesi'nde Çin-Tibet Dilleri üstüne doktora yapan ve aynı zamanda fotoğrafçı da olan Sardar-Afkhami Dukhalar’ın hayatına konuk oldu. Çektiği fotoğrafların yanı sıra elde ettiği bilgiler de oldukça ilginç… İşte Dukhalar’ın ilginç hayatları…

13.3.2018Seyahat
Benim kahramanım annem - #SenDePaylaşUmutOl

Benim kahramanım annem - #SenDePaylaşUmutOl

Türkiye’de kadınların yoğun olarak çalıştığı bankacılıkta kadın yönetici sayısı düşük. ING Bank Genel Müdürü Pınar Abay, “Gençliğimde çok zorlandım. Ailem tutucuydu. Önümde şeffaf duvarlar vardı. Babam çok ders çalışmayayım diye odamın ışıklarını kapattırırdı” diyor.

8.3.2018Gündem
Bitcoin için en kötü tahmin

Bitcoin için en kötü tahmin

Geçtiğimiz Aralık ayında 20 bin dolar seviyesini test eden Bitcoin 11 bin dolar seviyelerine kadar gerilerken, kripto para birimi için oldukça kötümser bir öngörü geldi. Harvard Üniversitesi'nden Profesör Rogoff, "Bitcoin'in 100 dolara düşme olasılığı daha yüksek" dedi.

6.3.2018Ekonomi
BÖRÜ dizisinin oyuncuları kimdir BÖRÜ dizisi oyuncu kadrosu ve dizinin genel konusu

BÖRÜ dizisinin oyuncuları kimdir? BÖRÜ dizisi oyuncu kadrosu ve dizinin genel konusu

BÖRÜ oyuncuları dizinin ilk yayın günü itibariyle ilgi odağı oldu. Başrollerinde Mesut Akusta, Serkan Çayoğlu, Murat Arkın gibi önemli isimlerin yer aldığı BÖRÜ oyuncuları arasında birçok deneyimli karakter yer alıyor. Peki, vatan aşkıyla tutuşmuş yalnız kahramanların hikayesinin konu alındığı BÖRÜ oyuncuları arasında kimler yer almaktadır? İşte, dizinin konusu ve oyuncu kadrosu

28.2.2018Televizyon
Yaşar Kemal ölüm yıl dönümünde anılıyor - Yaşar Kemal’in hayatı

Yaşar Kemal ölüm yıl dönümünde anılıyor - Yaşar Kemal’in hayatı

Anadolu insanının zulmün karşısında başkaldırışını çarpıcı bir şekilde aktaran Yaşar Kemal, ölüm yıl dönümünde anılıyor. Sosyal medya kullanıcıları da Türk edebiyatının dev ismi Yaşar Kemal, için paylaşımda bulunuyor. İşte, İnce Memed, Ölmez Otu, Yer Demir Gökbakır’ı ve diğer eserleriyle yaşamaya devam edecek olan Yaşar Kemal’in hayatı!

28.2.2018Gündem
BÖRÜ ne zaman başlayacak İşte oyuncuları ve karakterleri

BÖRÜ ne zaman başlayacak? İşte oyuncuları ve karakterleri

BÖRÜ dizisi için geri sayım başladı. Başrollerinde yer alan oyuncular ve konusu ile dikkat çeken BÖRÜ dizisi, Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşacak. Geçtiğimiz yaz aylarında tanıtımına başlanan, çekimleri devam ettiği için net tarih verilemeyen dizi, şubat ayında izleyicisiyle buluşacak. Peki, BÖRÜ dizisi ne zaman başlayacak? İşte, dizinin başlayacağı tarih ve detaylı bilgiler

18.2.2018Televizyon
Prof. Berker: Başarıya giden yol sevgiden geçiyor

Prof. Berker: Başarıya giden yol sevgiden geçiyor

Fizik Profesörü Nihat Berker, bir vakıf üniversitesinde söyleşiye katıldı. Gençlere seslenen Berker, başarıya giden yolun sevgiden geçtiğini belirtti.

13.2.2018Eğitim
Prof. Dr. Berker: Sevdiği işi yapıp başarısız olan birine rastlamadım

Prof. Dr. Berker: Sevdiği işi yapıp başarısız olan birine rastlamadım

Prof. Dr. Berker: Sevdiği işi yapıp başarısız olan birine rastlamadım

12.2.2018İzmir
Beyaz Sarayı karıştıran eski eşlere şiddet skandalı

Beyaz Saray'ı karıştıran 'eski eşlere şiddet' skandalı

ABD Başkanı Donald Trump'ın kıdemli danışmanlarından Rob Porter, geçmişte iki eski eşine şiddet uyguladığı suçlamaları ardından geçen hafta görevinden istifa etmesi ve yerine gelen David Sorensen'ın da aynı tür suçlamalarla karşılaşması Beyaz Saray'ı karıştırdı.

10.2.2018Dünya
Z kuşağı bu yönteme emanet

Z kuşağı bu yönteme emanet

Teknoloji geliştikçe ve öğrenme yöntemleri değiştikçe, yeni metotlar da dünya gündemine geliyor.

9.2.2018Eğitim
Trumpın danışmanı eşine şiddet iddialarından sonra istifa etti

Trump'ın danışmanı 'eşine şiddet' iddialarından sonra istifa etti!

ABD Başkanı Donald Trump'ın üst düzey danışmanlarından Rob Porter, iki eski eşinin kendisini "fiziksel şiddet uygulamakla" suçlaması sonrası istifa etti.

8.2.2018Dünya
Holdingler İzmir’de yer bakıyor

Holdingler İzmir’de yer bakıyor

47 ülkede faaliyet gösteren gayrimenkul danışmanlık şirketi RealtyCo’nun kurucusu Fatih Elibol, “Son dönemde en çok İzmir ve çevresine ilgi var. Bazı holdingler de İzmir’de yer bakıyor. Allianz İzmir’e taşıyor merkezini. Ankara’dan 2, İstanbul’dan da 4 holding İzmir’e taşınacak. İleride bunun gibi örnekler artacak” dedi.

7.2.2018Ekonomi
Facebook tamamen değişiyor İki hafta içinde...

Facebook tamamen değişiyor! İki hafta içinde...

Facebook'un kurucusu Mark Zuckerberg, yakın bir zaman içinde sitenin "daha az reklam, haber ve tanıtım içerecek şekilde" önemli bir değişim geçireceğini açıkladı.

12.1.2018Teknoloji
Yapay zekâya Türk vicdanı

Yapay zekâya Türk vicdanı

Teknoloji devi Microsoft’ta yapay zekâ algoritmaları üzerine araştırmalar yapan Türk mühendis Ece Kamar, bir taraftan Beyaz Saray için rapor hazırlıyor, diğer taraftan Microsoft’un CEO’su Satya Nadella’ya danışmanlık veriyor. Hürriyet’e özel açıklamalar yapan 34 yaşındaki Kamar’ın uzman olduğu konu ise yapay zekâların ahlaklı ve vicdanlı olması.

31.12.2017Ekonomi
Nobel’i beklerken...

Nobel’i beklerken...

2006’da Orhan Pamuk, Nobel Edebiyat Ödülü’ne, 2015’te Prof. Dr. Aziz Sancar, Nobel Kimya Ödülü’ne layık görüldü. 2018, bir Türkiyeli’nin, ülkesine üçüncü Nobel’i kazandırdığı yıl olabilir mi? Çalışmalarını yurtdışındaki farklı üniversitelerde sürdürseler de bu topraklarda doğan ve adı Nobel ile yan yana anılan biliminsanlarımız...

30.12.2017Hürriyet Pazar
Eski lidere af ülkeyi karıştırdı

Eski lidere af ülkeyi karıştırdı

Peru Devlet Başkanı Pedro Pablo Kuczynski, insan hakları ihlalleri, yolsuzluk ve seçim hilesi nedeniyle 25 yıl hapse mahkûm edilen eski Devlet Başkanı Alberto Fujimori’yi hastalığı nedeniyle affetti.

25.12.2017Dünya
Mucize doğum

Mucize doğum

İngiltere’de annesinin yırtılan rahminden karın boşluğuna düşen bir bebek doktorun acil sezaryan müdahalesiyle mucize eseri kurtuldu.

24.12.2017Dünya
Elektrikli otomobil acıları dindirecek

Elektrikli otomobil acıları dindirecek

Cumhurbaşkanı Erdoğan, elektrikli otomobil pazarının öncüsü Tesla Motor CEO’su Elon Musk ile yaptığı görüşmeyi hatırlatarak, “Elektrikli araç projesinin tek başına insanlığın son 1-1.5 asrına damga vuran petrol odaklı çatışmaların, yıkımların acıların dinmesi anlamına geleceğine inanıyorum” dedi. Erdoğan, TÜBA 2017 Akademi Ödülleri Töreni’nde şöyle konuştu:

12.12.2017Gündem
Dünyanın en iyi üniversitesi hangisi... Oxford, Harvard, MIT

Dünyanın en iyi üniversitesi hangisi?... Oxford, Harvard, MIT?

Harvard, MIT, Caltech, Stanford, Oxford ve Cambridge; yükseköğretim dünyasında zirvedeki üniversiteler olarak biliniyor. Peki hangisi daha iyi? Hepsi çok iyi olsa da bazıları ipi burun farkı ile daha erken göğüslüyor. İşte Times Higher Education (THE) ve OS’ten 2018’in en iyi 10 üniversitesi.

11.12.2017Eğitim
İşte üç sıra dışı eğitimci

İşte üç 'sıra dışı' eğitimci

İngiliz Varkey Vakfı, 2015’ten beri dünyanın en iyi öğretmenlerini ödüllendiriyor. Yaptıkları faaliyetlerle öğrencilerinin hayatlarında büyük değişimler yaratan dünyanın en iyi eğitimcilerinin sıra dışı hikayelerini derledik.

10.12.2017Eğitim
Euro Grubu’nun yeni başkanı Centeno

Euro Grubu’nun yeni başkanı Centeno

Portekiz Maliye Bakanı Mario Centeno, Euro Grubu Başkanlığı’na getirildi. Centeno, Brüksel’de yapılan ve euro kullanan 19 AB üyesi ülkenin maliye bakanlarının bir araya geldiği Euro Grubu toplantısı bitiminde açıklamalarda bulundu.

5.12.2017Ekonomi
Canan Karatay: Bana şarlatan diyenlere cevap veriyorum

Canan Karatay: Bana şarlatan diyenlere cevap veriyorum

Canan Karatay: Bana şarlatan diyenlere cevap veriyorum

2.12.2017İstanbul
Graham Fuller kimdir

Graham Fuller kimdir?

Amerikan RAND Corporation düşünce kuruluşunun daimi politik danışmanı, ABD Merkezi Haberlama Teşkilatı'nın Milli Haberlama Konseyi eski başkan yardımcısı, yazar, Graham Fuller, Twitter'da trend topic listesine girdi. Bu ismi ilk kez duyan sosyal medya kullanıcıları, Graham Fuller'in geçmişini sorgulamaya başladı. Peki Graham Fuller kimdir?

1.12.2017Dünya
Fizikte ilk 500’de Türkiye’den 4 üniversite

Fizikte ilk 500’de Türkiye’den 4 üniversite

Londra merkezli yükseköğretim derecelendirme kuruluşu Times Higher Education (THE) fiziksel bilimlerde dünyanın en iyilerini sıraladı. 500 yükseköğretim kurumunun yer aldığı 2018 listesinde Türkiye’den en iyi dereceyi 301-400 sıra bandı ile Atılım ve Koç üniversiteleri elde etti. Bilkent ve Boğaziçi de 401-500 sıra bandında temsil edildi. Dünyanın en iyisi ise Harvard ve Stanford’un önünde Princeton oldu.

1.12.2017Eğitim
Beyrut Amerikan Üniversitesi Rektör Yardımcısı: Gelecekte beyin dijitalleşecek

Beyrut Amerikan Üniversitesi Rektör Yardımcısı: Gelecekte beyin dijitalleşecek

Beyrut Amerikan Üniversitesi Rektör Yardımcısı Hassan Baha Eddine Diab, yükseköğrenimde gelecekte olağanüstü bir devrim yaşanacağını belirterek, “İlerleme hızına baktığımızda bu, eğitim sistemine bağlı ve en iyi yenilikçi araştırmacıların üniversitelere çekilmesiyle mümkün, tıpkı ABD’nin yaptığı gibi” dedi. Gelecekte özellikle kontakt lenslerin insan hayatında önemli bir rol oynayacağına da değinen Diab, “Mesela gözünüzü kırparak internete girebileceksiniz, öğrenciler bu yolla sınava girecek, doktora gideceksiniz, avukat tutabileceksiniz, avukatınız kol saatiniz üzerinden birçok lisanda konuşarak size tavsiyeler verebilecek. Beyin dijitalleştirilecek.” diye konuştu.

1.12.2017Eğitim
Dünyanın en iyi üniversitelerinden ücretsiz dersler bir tık uzakta

Dünyanın en iyi üniversitelerinden ücretsiz dersler bir 'tık' uzakta

Kitlesel çevrimiçi açık dersler (MOOC) 21’inci yüzyılda eğitim konusunda tüm bildiklerimizi değiştiriyor. Haber ve fikir sitesi Quartz, ABD’den Güney Kore’ye 200 üniversiteden 600 ücretsiz online ders listesini paylaştı. Aralarında Harvard, Stanford ve Massachusetts Teknoloji Enstitüsü (MIT) gibi lider yükseköğretim kurumları da var.

29.11.2017Eğitim
Mutluluğun sırlarını 75 yıllık araştırma ortaya çıkardı

Mutluluğun sırlarını 75 yıllık araştırma ortaya çıkardı

Mutluluğun sırlarını 75 yıllık araştırma ortaya çıkardı

28.11.2017Merkez
THE araştırdı: Mezunları işsiz kalmayan üniversiteler hangileri

THE araştırdı: Mezunları işsiz kalmayan üniversiteler hangileri?

Londra merkezli yükseköğretim derecelendirme kuruluşu Times Higher Education (THE) ‘Dünyanın İstihdamda En İyi Üniversiteleri 2017’ sıralamasını açıkladı. Buna göre ilk 10’da ABD üniversiteleri öne çıktı ve ilk sırada California Teknoloji Enstitüsü (Caltech) yer aldı. 150 üniversitenin bulunduğu listeye hiçbir Türk üniversitesi giremedi.

27.11.2017Eğitim
İSTE Öğrencileri genç mucit Canan Dağdeviren ile buluştu

İSTE Öğrencileri genç mucit Canan Dağdeviren ile buluştu

İSTE Öğrencileri genç mucit Canan Dağdeviren ile buluştu

26.11.2017İskenderun

Yazar Sonuçları

Suriye’de en etkili 1 numara, 2 numara, 3, 4 ve 5 numara kim

TRUMP Twitter hesabından gürleyip gürleyip bir tür yağdıramayınca, dünyanın gözü liderlere çevrildi.

13.4.2018

Facebook'a 'Bilgilerim çalındı' diyorsun, gelen cevap: ¯\_(ツ)_/¯

50 milyon Facebook kullanıcısının kişisel verilerinin çalındığı ortaya çıktı. Ve Facebook yine ciddi bir krize, gayriciddi bir tepki gösterdi. Böyle giderse Mark Zuckerberg'in günleri sayılı olabilir.

20.3.2018
Bahar Bey

Bahar Bey!

Kadın Mütevelli Heyeti Başkanı olabilirsiniz ama bu bile “kadın yönetici” olarak algılanmanıza yetmez!

7.3.2018

Bu dilde “satmak” ve “satın almak” sözcükleri yok

KAPİTALİZMİN krizde olduğunun konuşulduğu,  neoliberalizmin giderek daha fazla sorgulandığı bir dönemdeyiz.

17.2.2018

Z kuşağı bu yönteme emanet

Teknoloji geliştikçe ve öğrenme yöntemleri değiştikçe, yeni metotlar da dünya gündemine geliyor.

8.2.2018

Doğru beslenme neden çok önemli

Beslenme meselesi sağlığımızın “1 numaralı” karar vericisi. O nedenle sağlıklı beslenmeyi öğrenme konusunda durmak yok, yola devam!

17.1.2018