MENÜ

Fuat Bol

Fuat Bol ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Fuat Bol haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 320 Fuat Bol haberi bulunmuştur.

Fuat Bol Haberleri

Oyların yeniden sayılmaması

Oyların yeniden sayılmaması

Milliyet Gazetesi Yazarı Fuat Bol, İstanbul Büyükşehir Belediyesi seçimleriyle ilgili yazdı...

17.06.2019Gündem
Fuat Bol yazdı: Kendini bitirdi

Fuat Bol yazdı: Kendini bitirdi

Milliyet Gazetesi Yazarı Fuat Bol, CHP İstanbul büyükşehir belediye başkan adayı Ekrem İmamoğlu ile ilgili yazdı.

12.06.2019Gündem
Develioğlundan Kabataş çağrısı

Develioğlu'ndan Kabataş çağrısı

Gezi olayları esnasında Başbakan Erdoğan'ın iddiasıyla Kabataş'ta saldırıya uğradığı öne sürülen kadının kayınpederi Bahçelievler Belediye Başkanı Osman Develioğlu açıklama yaptı.

28.02.2014Gündem
Emine Erdoğan Türkiyeye geldi

Emine Erdoğan Türkiye'ye geldi

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, sel felaketi nedeniyle temaslarda bulunmak üzere gittiği Pakistan'dan, THY'ye ait uçakla Ankara'ya geldi.

3.09.2010Gündem
Emine Erdoğan gördüklerine inanamadı

Emine Erdoğan gördüklerine inanamadı

On sekiz milyon insan etkilendi. Yoksul ülkenin çaresiz insanlarının tek umudu dünyadan uzanacak bir yardım eli. Her taraf sular altında, sular çekilse bile her yan balçık çamur. “İki bine yakın ölü var” deniyor. Ama burası Pakistan. Nereye bakılsa aynı manzara: Temiz su yok. Yiyecek yok. İlaç yok. Bebekler için mama yok. Üstte yok başta yok…

2.09.2010Gündem
Yardıma uçtular

Yardıma uçtular

Başbakan Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, incelemelerde bulunmak, para ve ilaç yardımını teslim etmek üzere bir heyetle Pakistan’a gitti.

1.09.2010Gündem
Emine Erdoğan Pakistana gitti

Emine Erdoğan Pakistan'a gitti

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, incelemelerde bulunmak, para ve ilaç yardımını teslim etmek üzere bir heyetle Pakistan'a gitti.

1.09.2010Gündem
Meclis’in favorisi Fener

Meclis’in favorisi Fener

Türkiye’nin sonucunu merakla beklediği derbiyi milletvekillerine göre F.Bahçe kazanacak. En çok tahmin edilen sonuç, sarı lacivertlilerin 2-1 galibiyeti.

22.10.2009Futbol
Milletvekillerinin favorisi Fenerbahçe

Milletvekillerinin favorisi Fenerbahçe

Fenerbahçe ile Galatasaray arasında hafta sonu oynanacak derbide milletvekillerinin favorisi Fenerbahçe oldu. En çok tahmin edilen skor ise Fenerbahçe'nin maçı 2-1 kazanacağı yönünde.

22.10.2009Futbol
Onlar da öğrenci oldu

Onlar da öğrenci oldu

Türkiye genelinde milyonlarca çocuk okula ilk adımını atarken, yine milyonlarcası yeni sınıflarına, yeni okullarına başlarken, bugün Türkiye'yi yöneten, ülkenin kaderinde söz sahibi olan yöneticiler de ülkenin değişik yerlerinde bugünden oldukça farklı koşullarda ama şimdiki çocukların heyecanıyla okul sıralarına oturmuştu.

4.10.2009Gündem
Yeni vekillerde türbanlı eş azaldı

Yeni vekillerde türbanlı eş azaldı

Bir önceki dönemde 274 milletvekilinin eşi tesettürlü olan TBMM’de, bu oran azaldı. Yeni seçilen milletvekillerinin 235’inin eşi tesettürlü. Bunların arasından, birisi çarşaflı olmak üzere 226’sı AKP’li milletvekillerinin eşleri. CHP’den ise, TBMM’de eşi tesettürlü milletvekili kalmadı.

12.08.2007Gündem
Yemin eden milletvekilleri

Yemin eden milletvekilleri

TBMM'de 23. Dönem Milletvekillerinin yemin töreni 15.00 itibariyle başladı. İşte yemin eden milletvekilleri..

4.08.2007Gündem
İşte 550 vekil

İşte 550 vekil

Milletvekili genel seçiminden birinci parti çıkan AKP, resmi olmayan kesin sonuçlara göre 340 milletvekili çıkardı. Umduğunu bulamayan anamuhalefet partisi CHP’nin milletvekili sayısı 112’de kalırken, bir önceki seçimde barajı aşamayan MHP bu kez 71 milletvekiliyle Meclis’e girdi. Asıl patlama bağımsız sayısında yaşandı. 23’ü DTP’li toplam 27 bağımsız da TBMM’de bu yasama döneminde görev yapacak.

23.07.2007Spor Arena
İşte seçilen milletvekilleri

İşte seçilen milletvekilleri

İşte il il Meclis'e girmeye hak kazanan milletvekilleri.

23.07.2007Gündem
Büyükşehirlerde AKP zirve yaptı

Büyükşehirlerde AKP zirve yaptı

Milletvekili Genel Seçimlerinin resmi olmayan kesin sonuçlara göre bazı illerde milletvekilleri belli oldu. Bu sonuçlara göre Ankara Birinci bölgeden AKP 8, CHP 5, MHP 2, Ankara 2. bölgeden AKP 8, CHP 4, MHP 2 milletvekili çıkartacak.

22.07.2007Gündem
AKP listelerinin satır araları

AKP listelerinin satır araları

AKP'ye adaylık başvurusunda bulunan birçok ünlü liste dışı kalırken bunların arasında yer alan bazı isimler dikkat çekti. Bunların arasında yer alan en ilginç isimlerden biri de Başbakan makam aracında kilitli kaldığında kurtarmak için kullanılan balyozu satın alan Berdibek oldu.

4.06.2007Gündem
İşte AKPnin adaylarının tam listesi

İşte AKP'nin adaylarının tam listesi

AKP aday listeleri açıklandı. AKP'nin adayları ve seçim bölgeleri şöyle :

4.06.2007Spor Arena
İşte partilerin yeni yüzleri

İşte partilerin yeni yüzleri

Partiler 22 Temmuz seçimlerine girerken her kesimden oy kaygısı ile hem sağdan hem de soldan toplumun tanıdığı isimleri aday gösterme yolunu seçti. İşte şimdiye kadar adaylıkları kesinleşen partilerin yeni yüzleri...

25.05.2007Gündem
AKP İstanbul İl Başkanı Aziz Babuşçu oldu

AKP İstanbul İl Başkanı Aziz Babuşçu oldu

AKP’den milletvekili olmak isteyen ve görevlerinden istifa eden il başkanlarından boşalan makamların bir bölümüne atama yapıldı. İstanbul İl Başkanlığına Aziz Babuşçu, Ankara İl Başkanlığına ise Halis Bilge getirildi.

17.05.2007Gündem
AKPde aday adaylığı başvuru süresi sona erdi

AKP'de aday adaylığı başvuru süresi sona erdi

AKP’de 22 Temmuz genel seçimleri için aday adaylığı başvuru süresi sona erdi. Türkiye genelinde milletvekili olmak isteyen yaklaşık 4 bin kişinin başvuruda bulunduğu öğrenildi.

16.05.2007Gündem
Gazeteci adaylar

Gazeteci adaylar

Çalışmaları sırasında partilere olan yakınlıklarıyla dikkat çeken bazı gazeteciler 22 Temmuz'da bu partilerden milletvekilli seçilmek için başvuru yaptı. İşte 23'üncü Dönem'de Meclis'te görev almak isteyen gazeteciler...

15.05.2007Gündem
159 gazeteciye ilk kez sarı basın kartı

159 gazeteciye ilk kez sarı basın kartı

Basın Kartı Komisyonu, 159 gazeteciye ilk kez sarı basın kartı, 70 gazeteciye de sürekli basın kartı verilmesini kararlaştırdı.

12.10.2006Gündem
Turkey press scan

Turkey press scan

These are some of the major headlines and their summaries in Turkish press on March 10th, 2005. The Anadolu Agency does not verify these stories and does not vouch for their accuracy.

10.03.2005Gündem
Cemil Şov destek bekliyor

'Cemil Şov' destek bekliyor

Başrollerinde Ozan Çelik, Nesrin Cavadzade, Alican Yücesoy ve Cezmi Baskın gibi ünlü oyuncuların yer aldığı sinema filmi 'Cemil Şov' post prodüksiyon sürecini başarıyla tamamlamak için 'Fongogo' üzerinden bir destek kampanyası açtı.

25.09.2019Kitap Sanat
Son dakika… Cumhurbaşkanı Erdoğan, Atatürk Fen Lisesi’nde konuştu

Son dakika… Cumhurbaşkanı Erdoğan, Atatürk Fen Lisesi’nde konuştu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Kadıköy’deki Atatürk Fen Lisesi’nde yapımı tamamlanan okulların ortak açılışı ve 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı Açılış Töreni’nde konuştu. Erdoğan, "Asıl önemli işimiz, bundan sonra başlıyor. Artık hep birlikte eğitimde kalite artışı gibi daha fazla emek ve zaman isteyen meselelere yoğunlaşmamız gerekiyor'' dedi.

9.09.2019Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan noktayı koydu: Bitmiştir

Cumhurbaşkanı Erdoğan noktayı koydu: 'Bitmiştir'

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ticari olarak kullanılan araçların yenilenebilmesi için ÖTV'yi sıfırladıklarını hatırlatarak, "Gerekirse önümüzdeki ay sonunda biten bu uygulamanın süresini de uzatabiliriz." dedi. Erdoğan Uber olayının korsan taksicilikten bir farkı olmadığını belirterek "Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti olarak bizde bitmiştir. Böyle bir şey yok." ifadelerini kullandı.

24.05.2019Gündem

Yazar Sonuçları

Referandum duası mı yoksa hayır duası mı

İHLAS Haber Ajansı’na göre, Türkiye’den umreye giden bir gruba “referandum duası” okutulmuş...

30.01.2017

Bir duaya bir pardösü

BAŞKENT kulislerinde, sempatik tavırlarıyla dikkat çeken Devlet Bakanı ve Ankara Milletvekili Zafer Çağlayan’ın AK Parti İstanbul Milletvekili Fuat Bol’a aldığı pardösü konuşuluyor.

7.07.2010

Marifet iltifata tabi

ANKARA
BAŞBAKAN’la canlı yayın öncesinde sohbetteyiz. Önündeki masada seçim meydanında kullandığı malzeme yığılı.

20.07.2007

Gazeteci olmanın zorluğu

WASHINGTON’daki "Senaryo skandalı" haberini ortaya çıkaran gazeteci Yasemin Çongar, sizce "feci" mi, yoksa "mükemmel mi" bir iş yaptı?

Genelkurmay Başkanlığı’nın önceki gün yayınladığı bildiriye bakarsanız, "Yasemin Çongar çok yanlış bir iş yaptı".

21.06.2007

Çankaya’yı gündemden düşürün

BAŞBAKANLIK’taki güvenlik zirvesinde hangi dosyalar açıldı? Komutanlar ne dedi, Başbakan ne yanıt verdi? Yeni Şafak Yazarı Fehmi Koru’nun önceki akşam gazetecilere verdiği yemeğe katılan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’dan ipucu diyemesek de izlenim edindik.

7.01.2006

Feriye buluşmasının altı çizilmemiş notları

Yer: Feriye Lokantası...

Davet Sahibi: Fehmi Koru...

Baş konuk: Başbakan Tayyip Erdoğan...

7.01.2006

24 Şubat günü havalanan helikopter

TAM tarihi ile 24 Şubat günü Diyarbakır Havaalanı’ndan bir helikopter havalanıyor.

Helikopterin içinde altı yolcu var.

6.06.2005

24 Şubat günü havalanan helikopter

TAM tarihi ile 24 Şubat günü Diyarbakır Havaalanı’ndan bir helikopter havalanıyor.

Helikopterin içinde altı yolcu var.

6.06.2005

Nilüfer’de 3 gün

Zeytinli Rock Festivali’ni yazarken söylemiştim “bu hafta Nilüfer’deyim” diye. Geçen yıl pek memnun ayrılmıştım, bu yıl da koşarak gittim haliyle.6-8 Eylül tarihlerinde Balat Atatürk Ormanı’nda gerçekleşen festivalde 30 performans vardı. Üç günlük etkinlikte toplam 50 bin kişi ağırlandı.Hem de çocuğundan evcil hayvanına, barışçıl, neşeli ve medeni olarak..

12.09.2019

Babalar sahnede...

Geçen gün Mazhar Alanson aradı, “Baba belki de son kez çıkıyoruz, gelip izlemez misin Açıkhava’da bizi” dedi...

8.08.2019