MENÜ

Foça

Foça ile ilgili tüm haberleri, son dakika Foça haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Foça haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 5.465 Foça haberi bulunmuştur.

Foça Haberleri

Foça Fransız Tatil Köyü yeniden açılıyor

Foça Fransız Tatil Köyü yeniden açılıyor

13 yıl önce kapanan Türkiye’nin ilk tatil köylerinden Foça Fransız Tatil Köyü, yeniden turizme kazandırılması amacıyla ihaleyle 49 yıllığına kiralanacak.

23.05.2018Ekonomi
13 yıl önce kapanan tatil köyü turizme kazandırılacak

13 yıl önce kapanan tatil köyü turizme kazandırılacak

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, "Türkiye'nin ilk tatil köylerinden Foça Fransız Tatil Köyü, yeniden turizme kazandırılması amacıyla ihaleyle 49 yıllığına kiralanacak" dedi.

23.05.2018Ekonomi
Marmariste teknede tura çıktılar... Denizde gören fotoğrafını çekti

Marmaris'te teknede tura çıktılar... Denizde gören fotoğrafını çekti

MARMARİS açıklarında görülen köpek balığı heyecan yarattı. Bir süre gezi teknesinin çevresinde yüzen köpek balığı daha sonra gözlerden kayboldu. O anlar cep telefonuyla görüntülendi.

20.05.2018Gündem
İki haftalık yaz tatili tüm sezona nasıl yayılır

İki haftalık yaz tatili tüm sezona nasıl yayılır?

Otel odalarından sıkılanlar, yazı iki hafta yerine doyasıya yaşamak isteyenler ve tatile çıktığında ev konforunu arayanlar... Bu haberimiz size göre! Dört kişilik bir ailenin iki hafta otele ödediği parayla en az iki aylık bir yazlık ev tutması mümkün. Gayrimenkul uzmanlarıyla görüştük, emlak yazarlarına danıştık, Hürriyet bölge temsilcilerinden mekân önerileri aldık: Yazlık ev hangi dönemde, nerede ve nelere dikkat ederek kiralanır?

12.05.2018Hürriyet Pazar
Yeryüzü Pazarı öksüz kaldı

'Yeryüzü Pazarı' öksüz kaldı

Türkiye'nin ilk, dünyanın 28'inci yeryüzü pazarı olarak ilan edilen Slow Food Foça Zeytindalı Birliği'nin kurucusu Gül Girişmen (69) yaşamını yitirdi. Girişmen, 1,5 yıldır Amyotrofik Lateral Skleroz (ALS) hastalığı ile mücadele ediyordu.

9.05.2018Gündem
Babaları anlamak her zaman mümkün değil

Babaları anlamak her zaman mümkün değil!

Refik Durbaş’ın minik okurlar için kaleme aldığı 'Zuzu ile Babası'ndaki meraklı Zuzu ve babasının maceralarına ortak olmak herkese iyi gelecek.

4.05.2018Kitap Sanat

Yazar Sonuçları

Turizmi çeşitlendirme projeleri yürütüyoruz

EGE Turistik İşletmeler ve Konaklamalar Birliği (ETİK) Başkanı Mehmet İşler, 9 Eylül Gazetesi’nden Gökmen Küçüktaşdemir’e konuk olmuştu.

18.05.2018

Mutlu olmanın 7 sihirli yolu

BAKIYORUM da konsantrasyon ibren dibe vurmuş şu sıralar; kayalara oturmuş.

2.05.2018

Nihat Erdin

BÖLGEMİZ DENİZCİLERİ

27.04.2018