MENÜ

dayan yuregim

dayan yuregim ile ilgili tüm haberleri ve son dakika dayan yuregim haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 46 dayan yuregim haberi bulunmuştur.

dayan yuregim Haberleri

Nilay Deniz kimdir Ateşböceği Aslı kaç yaşında

Nilay Deniz kimdir? Ateşböceği Aslı kaç yaşında?

Nilay Deniz, yer aldığı yapımlar ve magazin gündeminde yer almasına neden olan gelişmeler nedeniyle kariyeri merak edilen isimler arasında yer almaya devam ediyor. Oynadığı yapımlarda oyunculuk kabiliyeti dışında güzelliğiyle de büyüleyen Nilay Deniz, geçmişiyle merak ediliyor. Peki, Nilay Deniz kimdir, kaç yaşında? İşte, ünlü oyuncu hakkında bazı detaylar

9.9.2017Magazin
Büyük Ankara Festivali toplu nikah şöleniyle sona erdi

Büyük Ankara Festivali toplu nikah şöleniyle sona erdi

Büyük Ankara Festivali toplu nikah şöleniyle sona erdi

7.8.2017Ankara
İbrahim Kalın, Erol Parlak ve Yavuz Bingölden Memete Ağıt türküsü

İbrahim Kalın, Erol Parlak ve Yavuz Bingöl'den "Memet'e Ağıt" türküsü

İbrahim Kalın, Erol Parlak ve Yavuz Bingöl'den "Memet'e Ağıt" türküsü

15.7.2017İstanbul
Ünlü yapım şirketi Türkiyede iflas başvurusunda bulundu

Ünlü yapım şirketi Türkiye'de iflas başvurusunda bulundu!

Endemol Türkiye'nin iflas başvurusunda bulunduğu ortaya çıktı.

7.7.2017Ekonomi
Ateşböceği dizisi oyuncuları kimdir

Ateşböceği dizisi oyuncuları kimdir?

Ateşböceği oyuncuları, dizinin ilk bölümünün yayınlanmasının ardından merakla araştırılmaya başlandı. İkinci bölümün ekrana gelmesinin akabinde dizinin baş ve yan rollerinde oynayan oyuncuların kim olduğu ve daha önce hangi projelerde yer aldığı bilgisi merakla araştırılmaya başlandı. Peki, Ateşböceği dizisi oyuncuları kimdir? İşte, ikinci bölümün ardından sorgulanmaya başlanan Ateşböceği oyuncuları ve detaylı bilgiler

6.7.2017 Televizyon
Erkan Petekkaya: 15 bölümlük alacağım var

Erkan Petekkaya: 15 bölümlük alacağım var

Endemol Shine Türkiye'nin paralarını ödemediği oyuncular ve set işçileri dün ikinci kez şirket binasına giderek eylem yaptı

15.6.2017Televizyon
Endemol Shine Türkiye krizi büyüyor: Gerekirse Türkiyeye gideriz

Endemol Shine Türkiye krizi büyüyor: Gerekirse Türkiye'ye gideriz

Hollanda merkezli yapım şirketi Endemol Shine’ın Türkiye ofisindeki kriz tırmanıyor. Şirketi protesto eden dizi sektörü çalışanlarına “Paramparça” ve “Evlat Kokusu” ekipleri de katıldı.

15.6.2017Magazin
Bugün eylem var

Bugün eylem var!

Uluslararası yapım şirketi Endemol Shine'nın Türkiye organizasyonunda sıkıntılar devam ediyor.

14.6.2017Magazin
Köşkün sahibinden Paramparçanın yapımcısına icra takibi

Köşkün sahibinden Paramparça'nın yapımcısına icra takibi

PARAMPARÇA ve Kördüğüm gibi dizilerin yanı sıra Big Brother Türkiye ve Sıradaki Gelsin isimli yarışma programlarına da imza atan Hollandalı Endemol kritik bir icra takibi ile karşı karşıya kaldı. Endemol'a karşı, dizi çekimlerinin yapıldığı köşkün kirası ödenmeyince mülk sahibi harekete geçti. Kira alacağına karşılık, tamamı sponsorlu 190 parça eşya 'Kiralayanın Hapis Hakkı' kapsamında haczedildi. Endemol Shine Türkiye adına yapılan açıklamada ise , "Yapılan işlem hukuka aykırı olarak alınmış olan bir hapis hakkı kararı... Buna ilişkin uygulama ise usulsüz" değerlendirmesinde bulunuldu.

14.6.2017Ekonomi
Dayan Yüreğim dizisinin oyuncuları isyan etti

'Dayan Yüreğim' dizisinin oyuncuları isyan etti

13’üncü bölümde final yapan “Dayan Yüreğim” dizisinin oyuncuları ve set ekibi, önceki gün emeklerinin karşılığını alamadıkları gerekçesiyle yapım şirketi Endemol Shine’ın önünde eylem yaptı.

9.6.2017Televizyon
Dayan Yüreğim ekibi haklarının peşinde

Dayan Yüreğim ekibi haklarının peşinde

13 bölüm yayınlandıktan sonra kaldırılan 'Dayan Yüreğim' dizisinin set ekibi ve oyuncuları yapım şirketi Endemol Shine Türkiye’nin önünde toplanarak haklarını istedi.

7.6.2017Televizyon
Türk dizileri mercek altında

Türk dizileri mercek altında

Nova TV ekibi, Kanal D’nin sevilen dizisi “Evlat Kokusu”nun setini ziyaret etti.

1.5.2017Televizyon
Dayan Yüreğim final yapıyor Final fragmanı yayınlandı

Dayan Yüreğim final yapıyor! Final fragmanı yayınlandı

Dayan Yüreğim dizisi final bölümüyle ekranlara veda etmeye hazırlanıyor. Ece Uslu, Cansel Elçin ve Berk Atan'ın başrollerini paylaştığı Dayan Yüreğim dizisi 13. bölümüyle ekran macerasını noktalayacak. Peki, finalde neler yaşanacak? Av. Fuat, Elvan'ın katilini öğrenebilecek mi? Dayan Yüreğim final bölümü fragmanı ve özeti detayda!

28.4.2017Televizyon
Dayan Yüreğim 12. bölüm fragmanında Ekrem için zor günler başlıyor

Dayan Yüreğim 12. bölüm fragmanında Ekrem için zor günler başlıyor!

Dayan Yüreğim 12. bölüm fragmanında Ekrem'in daha fazla dayanacak gücü kalmamıştır. Atıf'ın hapsi boylaması ve İnci'nin kendisini aldatması onun için zor bir dönemin başlamasına neden olmuştur. Dayan Yüreğim 12. yeni bölüm fragmanında Seray ise kendisini büyük acıların beklediğinden habersizdir. İşte, Dayan Yüreğim 12. yeni bölüm fragmanı ve yaşanacak olaylardan detaylar

21.4.2017Televizyon
Tükenmişlik sendromu değil silikon

Tükenmişlik sendromu değil silikon!

Sette sinir krizi geçirdiği söylenen Ece Uslu'nun, aslında o gün patlayan silikonları nedeniyle öfkeli olduğu iddia ediliyor.

15.4.2017Magazin
Dayan Yüreğim 11. bölüm fragmanında Remzi kabullenemiyor

Dayan Yüreğim 11. bölüm fragmanında Remzi kabullenemiyor!

Dayan Yüreğim 11. bölüm fragmanında Seray'ın bir inat ile evliliğe adım atmasının ardından Remzi bu durumu kabul edilemez bulur ve tepkisini ortaya koyar. Dayan Yüreğim 11. bölüm fragmanında Taner, karşılaştığı tepki karşısında bazı olayların içerisine dahil olacaktır. İşte, Elvan'ın sürprize neden olduğu Dayan Yüreğim 11. bölüm fragmanı ve detaylı bilgiler

14.4.2017Televizyon
Dayan Yüreğim dizisi bu akşam yayınlanan son bölümüyle nefes kesti Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Dayan Yüreğim dizisi bu akşam yayınlanan son bölümüyle nefes kesti! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Dayan Yüreğim dizisi bu akşam ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine oldukça nefes kesen dakikalar yaşattı. Yayınlanmaya başladığı günden itibaren izleyiciler tarafından benimsenen ve sevilen dizi Dayan Yüreğim'de heyecan doruktaydı. Dizinin bu akşam yayınlanan yeni bölümünde izleyiciler adeta şoke eden dakikalara şahitlik etti. Son bölümde Mahmut, Av. Fuat ve Elvan’a Selim’e çarpan otomobili kullananın Atıf olduğunu itiraf etti. Elvan bu gerçeğin karşısında yıkıldı. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Dayan Yüreğim yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

7.4.2017Televizyon
Dizilerde deprem...

Dizilerde deprem...

Senaryo Yazarları Derneği (SENDER) yaptıkları açıklama ile dizi sürelerine isyan etti. 97 dizi senaristinin imzaladığı metinde "Senaryo yazarları olarak 60 dakikadan uzun süren diziler yazmamak için bir araya geldiğimizi, güç birliği oluşturduğumuzu ve görmezden gelinemeyecek, gözden çıkarılamayacak bir çoğunluğa ulaşmak için çalıştığımızı sektöre ve kamuoyuna ilan etmek isteriz" denildi.

31.3.2017Televizyon
Dayan Yüreğim 9. bölüm fragmanında Seray için zor anlar

Dayan Yüreğim 9. bölüm fragmanında Seray için zor anlar!

Dayan Yüreğim 9. bölüm fragmanında karşılaşılan görüntüler, inanılmaz dakikaların göstergesi olacak. Fox TV ekranlarında yayınlanan Dayan Yüreğim, 9. bölüm fragmanında etkileyici ve gerilim dolu dakikaların yayınlanacağı sinyalini verdi. Suzan'ın aldığı kan parası, Remzi için karışıklığa neden olmuştur. Dans sahnesi ise Seray için bir şok olacaktır. İşte, Dayan Yüreğim 9. bölüm fragmanı ve detayları

31.3.2017Televizyon
Dayan Yüreğim bu akşam yayınlanan son bölümün ardından 9. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Dayan Yüreğim bu akşam yayınlanan son bölümün ardından 9. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Dayan Yüreğim dizisi bu akşam yayınlanan son bölümüyle izleyicilerini ekran başına kilitlemeye devam etti. Ekranların herkes tarafından büyük bir hızla devam eden hareketli dizisi Dayan Yüreğim yeni bölümleriyle cuma akşamları ekranlarda olmaya devam edecek. Sevilen dizinin bu akşam yayınlanan son bölümünde şoke eden dakikalar hakim oldu. Son bölümde İnci Şanal’ın şeytani planı sonucu duruşmaya gidemeyen Elvan için korkulan olur; görüldüğü yerde tutuklanacaktı.Elvan yakalanacağını bile bile Selim’in yanına, eve koştu. Son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Peki, Dayan Yüreğim 9. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

24.3.2017Televizyon
Dayan Yüreğim bu akşam yayınlanan son bölümünün ardından 8. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Dayan Yüreğim bu akşam yayınlanan son bölümünün ardından 8. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Dayan Yüreğim dizisi bu akşam yayınlanan son bölümüyle izleyicilerine şoke eden dakikalar yaşattı. Ekranların herkes tarafından fenomen dizilerinden biri haline gelen Dayan Yüreğim dizisi yeni bölümleriyle cuma akşamı ekranlarda olacak. Dizinin bu akşam yayınlanan son bölümünde oldukça hareketli anlar yer aldı. Son bölümde Seray’ı görmek için hastaneye gelen Atıf, burada Rıfat’ın müdahalesi ile karşılaştı. Elvan ise, kızına olan sevgisini gördüğü Atıf’a destek oldu. Nefes kesen son bölümün bitmesinin hemen ardından yeni bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Peki, Dayan Yüreğim 8. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

17.3.2017Televizyon
Dayan Yüreğim yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı İşte son bölümden detaylar

Dayan Yüreğim yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte son bölümden detaylar

Dayan Yüreğim bu akşam yayınlanan son bölümüyle izleyicilerine şoke eden dakikalar yaşatmayı başardı. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren hareketli dakikalar yaşatan Dayan Yüreğim dizisi yeni bölümleriyle cuma akşamı ekranlarda olmaya devam edecek. Dayan Yüreğim dizisinin bu akşam yayınlanan yeni bölümünde Av. Fuat’ın annesine yardım etmek için evlerine giden Elvan burada Fuat’ın kızı Nazlı ile karşılaştı. Nazlı, Elvan’ı hatırlamıştı. Peki, Dayan Yüreğim 7. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

10.3.2017Televizyon
Dayan Yüreğim 5. Bölüm 2.Fragmanı

Dayan Yüreğim 5. Bölüm 2.Fragmanı

Dayan Yüreğim 5. Bölüm 2.Fragmanı yayınlandı.

3.3.2017Ekran
Dayan Yüreğim 5. bölüm 2. fragmanında Atıf gerçeği öğreniyor

Dayan Yüreğim 5. bölüm 2. fragmanında Atıf gerçeği öğreniyor

Dayan Yüreğim yeni bölüm fragmanları yayınlandı. Dram yüklü senaryo örgüsüyle dikkatleri üzerine çeken Dayan Yüreğim bugün 5. bölümüyle izleyici karşısına çıkacak. Bu haftaki bölümde olayların ardı arkası kesilmeyecek. Atıf’ın anne ve babası İnci ve Ekrem, Atıf'ın Seray ile beraber olduğunu öğreniyor. Atıf duydukları karşısında büyük bir şok yaşıyor. Peki, yeni bölümde başka neler yaşanacak? İşte, Dayan Yüreğim 5. bölüm fragmanları ve detayları!

3.3.2017Televizyon
Nilay Deniz: Dinlenmek iyi geldi

Nilay Deniz: Dinlenmek iyi geldi

Nilay Deniz, “Aşk Yeniden”in hemen ardından tatile çıktı ve yenilenip tüm enerjisiyle setlere döndü. Birkaç hafta önce başlayan “Dayan Yüreğim” dizisinde Seray karakterini canlandıran genç oyuncu, “Güzel bir tatil yaptım, bol bol gezdim, dinlendim. İyi geldi” diyor.

3.3.2017Magazin
Ayşegül Atik yıllar sonra döndü

Ayşegül Atik yıllar sonra döndü

Dayan Yüreğim’in kadrosuna, usta oyuncu Ayşegül Atik de dahil oldu.

24.2.2017Televizyon
Dayan Yüreğim 4. bölüm fragmanında yürekler dağlanacak

Dayan Yüreğim 4. bölüm fragmanında yürekler dağlanacak!

Dayan Yüreğim 4. bölüm fragmanında duygu dolu anlar yaşanıyor. Fox TV'nin Cuma akşamları yayınlanan dizisi Dayan Yüreğim 4. bölüm fragmanı ile yine yürekleri dağladı. Hayata tutunmak için çırpınan bir kız çocuğunun kardeşiyle birlikte feryadının ekranlara geldiği yeni bölümde, acı yine doruklarda olacak. Fuat ve Aysun arasındaki durum giderek gerginleşirken, Remzi'nin Elvan'a olan kini dinmek bilmemektedir. İşte, Dayan Yüreğim 4. bölüm fragmanı ve detayları

24.2.2017Televizyon
Dayan Yüreğim yeni bölüm fragmanı yayınlandı 3. bölüm tarihi değişti

Dayan Yüreğim yeni bölüm fragmanı yayınlandı! 3. bölüm tarihi değişti

Dayan Yüreğim dizisinin yayın günü değişti. Başrollerini Ece Uslu, Cansel Elçin, Nilay Deniz ve Berk Atan’ın paylaştığı Dayan Yüreğim 3. bölümü itibariyle cuma günleri yayınlanacak. Peki, bu akşam ekranlarda olacak dizinin 3.. bölümünde neler yaşanacak? İşte, Dayan Yüreğim 3. bölüm fragmanı ve yeni bölümden ilk detaylar!

17.2.2017Televizyon
Sezonun talihsiz dizileri

Sezonun talihsiz dizileri

Sezon ortasında büyük bir patlamayla yayına giren büyük prodüksiyonların neredeyse hepsi dökülüyor. Yıldız gücü, PR kampanyası, popülist hikâye oyunları da yeni dizileri kurtarmaya yetmedi.

10.2.2017Televizyon
Dayan Yüreğim 2. bölüm fragmanında Elvan hapse mi girecek Dayan Yüreğim oyuncuları

Dayan Yüreğim 2. bölüm fragmanında Elvan hapse mi girecek? Dayan Yüreğim oyuncuları

Dayan yüreğim ilk bölümünün yayınlanmasının ardından 2. bölüm fragmanı ile merak edilmeye başlandı. Ekranlardaki yolculuğuna bu cuma akşamı başlayan Dayan Yüreğim, 2. bölüm fragmanı ile dizi tutkunlarının karşısına çıktı. Kocasının işkencesine daha fazla dayanamayarak öldürmek zorunda kalan Elvan, artık zor günlere kendisini hazırlamaktadır. İşte, Dayan Yüreğim 2. bölüm fragmanı ve detaylı bilgiler

5.2.2017Televizyon
Dayan Yüreğim bu akşam yayınlanan ilk bölümüyle oldukça heyecan yarattı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Dayan Yüreğim bu akşam yayınlanan ilk bölümüyle oldukça heyecan yarattı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Dayan Yüreğim bu akşam yayınlanan ilk bölümüyle ekranlara ve dizi hayatına merhaba dedi. Bu akşam yayınlanan dizi ilk bölümüyle izleyiciler tarafından oldukça güzel tepkiler aldı. Dizinin yayınlanan ilk bölümünde oldukça hareketli dakikalar yer aldı. İlk bölümde Elvan’ın kocası Tahir, alkolik, kumarbaz ve çıkarı neredeyse orada duran bir adamdır. Üstelik Elvan’a şiddet de uygulamaktadır. Dizinin yayınlanan ilk bölümünün ardından diziseverler yeni bölüm fragmanını merak etmeye başladılar. Peki, Dayan Yüreğim 2. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

3.2.2017Televizyon
Dayan Yüreğim dizisine dahil olan Cansel Elçin kimdir Kaç yaşındadır

Dayan Yüreğim dizisine dahil olan Cansel Elçin kimdir? Kaç yaşındadır?

Dayan Yüreğim dizisine dahil olan Cansel Elçin, izleyiciler tarafından oldukça merak konusu oldu. Geçmişte birçok dizi ve projede yer alan Cansel Elçin uzun zamandır ekranlarda gözükmüyordu. Başarılı oyuncunun sevenleri Cansel Elçin'i Dayan Yüreğim dizisinde görünce oldukça mutlu oldular. Peki, Türk dizi ve sinema oyuncusu olan Cansel Elçin kimdir? Kaç yaşındadır?

3.2.2017Kelebek
Berk Atan kimdir Kaç yaşında

Berk Atan kimdir? Kaç yaşında?

Berk Atan, bir kadının her şeyini kaybettikten sonra çocukları için hayatta kalma mücadelesini anlatan yeni projesiyle ekranlara döndü. Yeni neslin başarılı isimlerinden Berk Atan, Dayan Yüreğim dizisinde Atış Şanal karakterini canlandıracak. Peki Güneşin Kızları dizisiyle tanınan Berk Atan kimdir, kaç yaşında?

3.2.2017Televizyon
Ece Uslu ve Cansel Elçinin başrollerinde olduğu Dayan Yüreğim cuma günü başlıyor

Ece Uslu ve Cansel Elçin'in başrollerinde olduğu Dayan Yüreğim cuma günü başlıyor

Endemol Shine Türkiye’nin yapımcılığını gerçekleştirdiği, başrollerini Ece Uslu, Cansel Elçin, Nilay Deniz ve Berk Atan’ın paylaştığı ‘Dayan Yüreğim’ 3 Şubat Cuma günü FOX'da izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor.

29.1.2017Televizyon
Ece Uslu: Umarım bu kötü günleri daha güzel günleri getirmesi için yaşıyoruzdur

Ece Uslu: Umarım bu kötü günleri daha güzel günleri getirmesi için yaşıyoruzdur

27 yıldır ekranda. Birçok kişi onu ‘Kara Melek’le tanıdı. Masum bakışı ve mavi gözleriyle çok sevildi. Ardından ‘Zerda’ ve ‘Karagül’ gibi uzun soluklu projelerde yer aldı. Ece Uslu’yla yeni başlayacak dizisi ‘Dayan Yüreğim’ ve haftaya vizyona girecek olan, yönetmenliğini Mahsun Kırmızıgül’ün yaptığı ‘Vezir Parmağı’ vesilesiyle bir araya geldik.

20.1.2017Hayat
Dayan Yüreğim için geri sayım başladı

'Dayan Yüreğim' için geri sayım başladı

Endemol Shine Türkiye’nin yapımcısı olduğu ve altı aydır hazırlıkları sürdürülen ‘Dayan Yüreğim’ için geri sayım başladı.

12.1.2017Televizyon
Dayan Yüreğim fragmanı yayınlandı

Dayan Yüreğim fragmanı yayınlandı

Başrollerini Ece Uslu, Cansel Elçin, Berk Atan ve Nilay Deniz’in paylaştığı, yönetmenliğini Deniz Çelebi Dikilitaş’ın üstlendiği ‘Dayan Yüreğim’in ilk tanıtımı yayınlandı.

12.1.2017Ekran
Ece Uslunun yeni dizisi: Dayan Yüreğim

Ece Uslu'nun yeni dizisi: Dayan Yüreğim

Cansel Elçin ve Ece Uslu’nun Dayan Yüreğim dizisi için geri sayım başladı.

2.12.2016Televizyon
Nihat Doğan Kimdir

Nihat Doğan Kimdir?

Yaptığı işler kadar attığı tweetlerle de gündemden düşmeyen, ünlü şarkıcı Nihat Doğan hakkında bilinmeyenler ve merak ettikleriniz haberimizde. Nihat Doğan kimdir?

28.3.2016Hayat
Demet Akalın, Pırlanta Albümüyle Altın Plak Ödülü Aldı

Demet Akalın, Pırlanta Albümüyle Altın Plak Ödülü Aldı

Ünlü Sanatçı Demet Akalın çıkardığı son albümü ''Pırlanta'' ile Altın Plak ödülü aldı. Sanatçının sekizinci albümü olan Pırlanta’ya Doğan Music Company DMC tarafından 2015 yılının en çok satan olması sebebiyle ''Altın Plak'' ödülü verildi.

4.1.2016Kelebek
Yıldız Tilbe Başkente geliyor

Yıldız Tilbe Başkent'e geliyor

Şarkıcı Yıldız Tilbe, 12 Ocak Cumartesi gecesi Çayyolu'nda bulunan Meşrep’te sahne alacak.

9.1.2013 Ankara

Yazar Sonuçları

Endemol Türkiye neden battı?

 Endemol, Hollanda kökenli dünyanın en önemli format şirketlerinden biri...

14.6.2017

Neyi tam anlatamadım acaba? :(

Gecenin şu saatinde bile hiç durmadan çalışıyorlar...

27.11.2014

945 yaşındaki zeytine can suyu

Hiç çekirdekten, tohumdan, fideden bitki yetiştirdiniz mi?

21.1.2016