GeriTelevizyon Dayan Yüreğim 9. bölüm fragmanında Seray için zor anlar!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Dayan Yüreğim 9. bölüm fragmanında Seray için zor anlar!

Dayan Yüreğim 9. bölüm fragmanında Seray için zor anlar!

Dayan Yüreğim 9. bölüm fragmanında karşılaşılan görüntüler, inanılmaz dakikaların göstergesi olacak. Fox TV ekranlarında yayınlanan Dayan Yüreğim, 9. bölüm fragmanında etkileyici ve gerilim dolu dakikaların yayınlanacağı sinyalini verdi. Suzan'ın aldığı kan parası, Remzi için karışıklığa neden olmuştur. Dans sahnesi ise Seray için bir şok olacaktır. İşte, Dayan Yüreğim 9. bölüm fragmanı ve detayları

Dayan Yüreğim yayınlanan 9. bölüm fragmanında izleyiciler nefes kesen dakikalara şahitlik edecek. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren izleyiciler tarafından tam not alan Dayan yüreğim dizisi yeni bölümüyle cuma akşamı ekranlarda olacak. Dizinin yeni bölümünde Cengiz’in, ‘Suzan, Şanallar’dan Selim’in kan parasını alıyor’ itirafı ile çılgına dönen Elvan, Suzan’ın kapısına dayanır. İşte, Dayan Yüreğim 9. bölüm fragmanı.

YENİ BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK

Cengiz’in, ‘Suzan, Şanallar’dan Selim’in kan parasını alıyor’ itirafı ile çılgına dönen Elvan, Suzan’ın kapısına dayanır. Suzan, kan parası aldığını inkar eder ama, Remzi’nin kafası karışmıştır. Elvan ise bu işin peşini bırakmaz, ucu nereye, kime giderse gitsin oraya kadar gitmeye kararlıdır. 
Atıf ile bir geleceğinin olmadığını düşünen Seray, Ali ile evlenmeyi kabul eder. Rıfat, Seray’ın bu kararından dolayı şoktadır. Seray ile Ali yüzük alışverişine gider. Onları uzaktan izleyen Rıfat, yanında Atıf’ı görünce öfkesine yenilir. Seray’ın evleneceğini öğrenen Elvan, bir kez daha Remzi ile karşı karşıya gelir. 
Av. Fuat ile Aysun tek celsede boşanır ancak Aysun için bu defter kapanmamıştır. Elvan ile Av. Fuat’ı baş başa gören Aysun kendisini kaybeder. Taner, bir yandan Aysun’u diğer yandan İnci Şanal’ı idare etmektedir. Taner, her iki ilişkisinde de, arkada görgü tanığı bıraktığının farkında değildir.

SON BÖLÜMDE YAŞANANLAR

İnci Şanal’ın şeytani planı sonucu duruşmaya gidemeyen Elvan için korkulan olur; görüldüğü yerde tutuklanacaktır. Polis, Elvan’ın peşinde, Elvan’ın aklı ise hastalanan oğlu Selim’dedir. Elvan yakalancağını bile bile Selim’in yanına, eve koşar. 
Seray, Atıf’ın eski sevgilisi Melis ile şehir dışında baş başa olduklarını öğrenir. Atıf’tan ayrılmaya karar veren Seray’ı çok daha büyük zorluklar beklemektedir. Atıf ile Seray’ı baş başa gören Rıfat öfkesine yenilir. Remzi ise Seray için kararını vermiştir: Seray, Ali ile evlenecektir! 
Aysun ile boşanmaya kesinkes kararlı olan Av. Fuat, Aysun’un çevirdiği entrikalardan ve Taner ile yakınlaşmasından habersizdir. Aysun, kayınvalidesinin gönlünü almak ve Fuat’ı yeniden kazanmak için Türkan Hanım’ın evine gider ancak, orada karşısına hiç beklemediği biri çıkar…

Yorumları Göster
Yorumları Gizle