MENÜ

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 48.496 Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan haberi bulunmuştur.

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan Haberleri

Erdoğan Dolmabahçe’ye dönüyor

Erdoğan Dolmabahçe’ye dönüyor

CUMHURBAŞKANI Tayyip Erdoğan, dört yıl sonra Dolmabahçe’ye dönüyor.

23.09.2018Gündem
Af yanıtı: Gelsin bakarız

Af yanıtı: Gelsin bakarız

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, MHP’nin bugün TBMM’ye sunacağı af teklifi paketiyle ilgili olarak, “Şahıslara karşı işleniyorsa, bunun af yetkisi devlette değildir. Gelsin, görüşürüz, bakarız. Atılabilecek adımlar varsa, buna göre atarız” dedi.
Birleşmiş Milletler’in 73. Genel Kurulu’na katılmak için New York’a hareketinden önce dün Atatürk Havalimanı Devlet Konukevi’nde açıklama yapan Erdoğan, özetle şunları söyledi:

23.09.2018Gündem
Minik Can okul arıyor... Annesinin anlattıkları yürek burktu

Minik Can okul arıyor... Annesinin anlattıkları yürek burktu

ADI Hüseyin Can Kirman, tam 6.5 yaşında... Geçtiğimiz günlerde babasını kaybetti. Okulların açıldığı ilk gün, on binlerce minik öğrenci ilk kez okullu olmanın sevinci ve heyecanını paylaşırken, o akranlarından farklı olarak bedensel engeli olduğu için, hala kendisini kabul edecek bir okul bulamadı.

23.09.2018Gündem
İki vekil Almanyanın Erdoğan onuruna vereceği yemeğe katılmayacağını açıkladı

İki vekil Almanya'nın Erdoğan onuruna vereceği yemeğe katılmayacağını açıkladı

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, 27-29 Eylül tarihlerinde Almanya'ya yapacağı devlet ziyaretinde askeri törenle karşılanacak ve onuruna bir akşam yemeği verilecek. Hür Demokrat Parti ve Sol Partili iki vekil bu yemeğe katılmayacaklarını açıkladı. FDP’li Djir-Sarai Türkiye’de tutuklu bulunan Alman vatandaşlarını gerekçe gösterirken Sol Partili Sevim Dağdelen yemek yerine Erdoğan'ı protesto gösterilerine katılacağını duyurdu.

22.09.2018Avrupa
Kılıçdaroğlundan Erdoğana 9 soru

Kılıçdaroğlu'ndan Erdoğan'a 9 soru

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Twitter’da paylaştığı bir videoyla, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’a yanıtlaması için 9 soru yöneltti:

21.09.2018Gündem
BMde Suriye için çağrı yapacak

BM'de Suriye için çağrı yapacak

CUMHURBAŞKANI Tayyip Erdoğan, dünyanın gözlerinin çevrileceği New York’taki BM Genel Kurulu’nda liderlere seslenerek Suriye’deki krizi gündeme getirip uluslararası toplumu inisiyatif almaya davet edecek.

21.09.2018Gündem
Son dakika… Erdoğan’ın ABD ziyaretinin detayları belli oldu

Son dakika… Erdoğan’ın ABD ziyaretinin detayları belli oldu

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ABD ziyareti kapsamında 25 Eylül'de Birleşmiş Milletler (BM) Genel Kurulu'na hitap edecek, yatırım ve iş çevreleriyle de bir araya gelecek.

21.09.2018Gündem
Son dakika: Almanyadan Türkiyeye övgü

Son dakika: Almanya'dan Türkiye'ye övgü

Almanya Dışişleri Bakanı Heiko Mass: Türkiye İdlib'de çok önemli bir rol oynadı.

21.09.2018Dünya
Beştepede 5 saatlik MGK toplantısı: İdlib ve Münbiç hassasiyeti

Beştepe'de 5 saatlik MGK toplantısı: İdlib ve Münbiç hassasiyeti

Milli Güvenlik Kurulu (MGK), Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan başkanlığında Beştepe’de toplandı. Toplantı sonrası yapılan açıklamada, Soçi’de varılan İdlib mutabakatına ve Münbiç yol haritasının önemine vurgu yapıldı.

20.09.2018Gündem
Meclis’in ilk işi sınır ötesi kararı

Meclis’in ilk işi sınır ötesi kararı

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın yeni yönetim sisteminde Meclis’ten ilk talebi, Irak ve Suriye’de devam eden sınır ötesi operasyonlar ile Mali’de Birleşmiş Milletler görev gücündeki Türk askerlerinin görev süresinin uzatılması oldu.

20.09.2018Gündem
Valilik: Umut Ali 24 Eylülde Türkiyeye dönecek

Valilik: Umut Ali 24 Eylül'de Türkiye'ye dönecek

Valilik: Umut Ali 24 Eylül'de Türkiye'ye dönecek

20.09.2018Kars
İdlib mesajı: Barışa adımdır

İdlib mesajı: Barışa adımdır

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Soçi’deki İdlib zirvesiyle ilgili olarak “Dedik ki İdlib’de artık kan dökülmesin, gözyaşı dinsin. 12 madde sıralandı, imzalar atıldı. İşte bu sınırlarımızın ötesinde bir barışa adımdır. İnşallah devamı gelir” mesajı verdi. Erdoğan, dün Cumhurbaşkanlığı’nda düzenlenen Gaziler Günü etkinliğinde özetle şunları söyledi:

19.09.2018Gündem
Stratejik ortaklığımız ticaretle güçlenecek

Stratejik ortaklığımız ticaretle güçlenecek

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Beştepe’de ABD’li 30 şirketin Türkiye yöneticileriyle buluştu. Erdoğan, “Stratejik ortaklığımız yatırım ve ticaret ile güçlenecek. Bozulan ilişkilerin kopmamasında en büyük sebeplerinden biri de iki ülke arasındaki güçlü ekonomik bağlardır”diye konuştu.

19.09.2018Gündem
Muhalifler Soçi anlaşmasına uymalı

Muhalifler Soçi anlaşmasına uymalı

SURİYE Muhalif ve Devrimci Güçler Ulusal Koalisyonu (SMDK) Başkanı Abdurrahman Mustafa, Soçi’de Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ile Rusya Devlet Baştanı Vladimir Putin arasında varılan 10 maddelik mutabakata tüm muhalif güçlerin uymasının şart olduğunu söyledi.

19.09.2018Dünya
Ermenistanda tutuklu olan Umut Ali: Valizimi topladım

Ermenistan'da tutuklu olan Umut Ali: Valizimi topladım

Ermenistan'da tutuklu olan Umut Ali: Valizimi topladım

19.09.2018Kars
Reddi hâkim talebine ret

Reddi hâkim talebine ret

CUMHURBAŞKANI Tayyip Erdoğan’ın ‘Man Adası belgeleri’ne ilişkin CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu aleyhine açtığı 500 bin liralık manevi tazminat davasına başlandı.

18.09.2018Gündem
Muhalifler de rejim de memnun

Muhalifler de rejim de memnun

TÜRKİYE ve Rusya’nın İdlib’de silahlardan arındırılmış tampon bölge konusunda anlaşması, uluslararası arenada büyük etki yarattı.

18.09.2018Gündem
Kabataştan eğitim mesajları

Kabataş'tan eğitim mesajları

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Kabataş Erkek Lisesi’nin yeni eğitim yılı açılışında, “Evlatlarımızın çoğu bedenen sınıftalar, ancak zihnen başka yerdeler. Zira çok ciddi bir uluslararası kuşatma altındayız” dedi. Tek yönlü eğitim yerine farklı projelerin önemine dikkat çeken Erdoğan özetle şunları söyledi:

18.09.2018Gündem
Katarın uçak hediyesi vatandaş olarak onuruma dokunuyor

'Katar'ın uçak hediyesi vatandaş olarak onuruma dokunuyor'

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 2018-2019 eğitim yılının başlaması nedeniyle ziyaret ettiği okuldan çıkışında gazetecilerin sorularını yanıtladı. Katar’dan uçak hibe edilmesini değerlendiren Kılıçdaroğlu, “Türkiye bir şeyhten uçak alacak kadar küçülmemeli” dedi.

17.09.2018Gündem
Atatürk Havalimanı Devlet Konukevi tamamen yenilendi

Atatürk Havalimanı Devlet Konukevi tamamen yenilendi

İSTANBUL’da Atatürk Havalimanı 29 Ekim’de taşınmaya hazırlanırken Atatürk Havalimanı’ndaki Devlet Konukevi ve özel havacılık terminali çalışmaya devam edecek.

17.09.2018Gündem
İdlib için silahsız bölge uzlaşması

İdlib için silahsız bölge uzlaşması

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Rusya Devlet Başkanı Putin’in Soçi zirvesinden ‘İdlib’de silahlardan arındırılmış bölge’ kararı çıktı. Erdoğan “Rusya ve Türkiye, belirlenecek silahsızlandırılmış bölge sınırlarının iki tarafında koordineli devriye faaliyeti gösterecek” dedi.

17.09.2018Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğandan rallicilere ödül

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan rallicilere ödül

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Dünya Ralli Şampiyonası (WRC) Türkiye Rallisi’nde dereceye giren sporculara ödüllerini verirken, “800 milyon insanın dünyada bunu takip etmesi ve ülkemizin tüm bu güzelliklerinin dünyada tanınmasına vesile olan böyle bir aktivitenin finalini gerçekleştirdik” dedi.

16.09.2018Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğandan İdlib uyarısı: Ortada bir terör devleti var

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan İdlib uyarısı: Ortada bir terör devleti var

CUMHURBAŞKANI Tayyip Erdoğan, Soçi’de bugün Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin yapacağı görüşmede en önemli konunun İdlib olduğunu vurgulayarak, “İçeride muhaliflerin arasında bulunan terör gruplarına karşı hep birlikte adımları atalım. Ama bahane üreterek orayı bombalamak gibi bir adımın içinde de olmayalım” dedi. Erdoğan, Katar Emirinin hediyesi olarak Cumhurbaşkanlığı devlet filosuna katılan VIP uçakla ilgili, “O uçak benim şahsımın değil, Türkiye Cumhuriyeti Devletinindir. Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ne verilecek böyle bir uçak CHP’yi niye rahatsız ediyor?” diye sordu. Azerbaycan ziyaretinden dönerken uçakta soruları yanıtlayan Cumhurbaşkanı Erdoğan özetle şunları söyledi:

16.09.2018Gündem
Menderes, Zorlu ve Polatkan anıldı

Menderes, Zorlu ve Polatkan anıldı

BAŞBAKAN Adnan Menderes, Dışişleri Bakanı Fatin Rüştü Zorlu ve Maliye Bakanı Hasan Polatkan, idam edilişlerinin 57’nci yıldönümünde, İstanbul Vatan Caddesi’ndeki anıtmezarları başında anıldı.

16.09.2018Gündem
Mis gibi Türkiye için

Mis gibi Türkiye için

DÜNYA Temizlik Günü dolayısıyla dün İstanbul Beşiktaş’ta iş ve cemiyet dünyasının önemli isimlerinin katılımıyla çöp toplama etkinliği düzenlendi.

15.09.2018Gündem
Kemik kardeşliğimizi idrak ediyoruz

'Kemik kardeşliğimizi idrak ediyoruz'

CUMHURBAŞKANI Tayip Erdoğan, Bakü Azadlık Meydanı’nda yapılan Kafkas İslam Ordusu’nun teşkilinin ve Bakü’nün kurtuluşunun 100. yıldönümü törenlerinde yaptığı konuşmada “Burada sadece Kafkas İslam Ordusu ve Azerbaycanlı kardeşlerimizin destanlı mücadelesi ile Bakü’nün kurtuluşunun 100. yıldönümünü kutlamıyoruz, aynı zamanda iki devlet bir millet diyerek sembolleştirdiğimiz kemik kardeşliğimizi de idrak ediyoruz” dedi.

15.09.2018Gündem
Erdoğandan il başkanlarına: İhtiyaç olursa ittifak yaparız

Erdoğan'dan il başkanlarına: İhtiyaç olursa ittifak yaparız

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, mart ayında yapılacak yerel seçimler öncesinde partisinin il ve belediye başkanlarına, "Potansiyel belediye başkanı adayı diye bir şey yok. Bana sormadan istifa etmeyin" uyarısında bulundu. Erdoğan, "MHP ile ihtiyaç hasıl olursa ittifak yaparız. Yerel seçimlerde bazı illerde şu an ittifaka ihtiyaç yok" dedi.

15.09.2018Gündem
İdlibin güneyine takviyeli TSK kalkanı

İdlib'in güneyine takviyeli TSK kalkanı

SURİYE’de Türkiye sınırı yakınındaki İdlib vilayetinin geleceğiyle ilgili olarak gözler yarın Soçi’de Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ile Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in yapacağı görüşmeye çevirilirken, TSK’nın İdlib’e takviyesi devam ediyor.

15.09.2018Gündem

Utanma sen de gel... Ana okulu!

Gülfidan Toprak, yedi kardeşine baktı, 16’sında evlendirildi. Beş evladı oldu. 60’ına geldiğinde öğrenebildi okumayı. Havva Bayram 85 yaşında. Tarlada çalıştığı için gönderilmemişti okula. Hâlâ tarlada çalışıyor, bir yandan okuma yazma öğreniyor. ‘Kız çocuğu’ denilerek okutulmayan Zeynep Türkduvan’ın 10 kızı oldu. Hepsi mezun oldu. Şimdi okuma sırası kendisine geldi. şubat ayında başlatılan ‘Okuryazarlık Seferberliği’ kapsamında hayatında ilk kez okul sıralarına oturan annelerin hikâyelerinden bazıları bunlar. Sekiz ayda 564 bin kişi katıldı kurslara. Kursiyerlerden 504 bin 895’i kadın, 59 bin 466’sı erkekti. 40 binden fazla öğretmen kurslarda görev aldı. Kardeşlerini, çocuklarını ve torunlarını mezun edip, okuma hayallerine yeni yeni ulaşabilen annelerin hikâyelerini derledik.

15.09.2018Gündem
Ermenistanda tutuklu Umutun kız kardeşi: Tayyip dede teşekkür ederiz

Ermenistan'da tutuklu Umut'un kız kardeşi: Tayyip dede teşekkür ederiz

Ermenistan'da tutuklu Umut'un kız kardeşi: Tayyip dede teşekkür ederiz

15.09.2018Kars
Suistimal yapanlara gereken yapılacak

Suistimal yapanlara gereken yapılacak

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, AK Parti Genel Merkezi’nde dün düzenlenen Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’nda konuştu: “Gazı alan bastırıp gidiyor. Önüne gelen zam üstüne zam yapıyor. Faizle ilişkisi olsun olmasın ama fırsatı yakalıyor ya oradan giriyor. Hazine ve Maliye Bakanlığımızın kontrol mekanizmalarını çok iyi çalıştırması lazım. Suiistimalleri yapanlara da gereken dersleri vermemiz lazım.”

14.09.2018Ekonomi
Umut Ali eve dönüyor

Umut Ali eve dönüyor

Kars’ta hayvan otlatırken Ermeni sınırını geçtiği için tutuklanan Umut Ali Özmen’in ailesine müjde geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Ermenistan Başbakanı’nı aradığı ve Umut Ali’nin serbest bırakılacağı öğrenildi. Ermenistan’da hapiste olan ağabeyini çok özlediğini belirten 8 yaşındaki Bengü Nisa Özmen de Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’a, “Tayyip dede abimi kurtar” diye seslenerek ağladı. Aile daha sonra müjdeli haberi aldı.

14.09.2018Gündem
Erdoğan’dan MHP ile ittifak açıklaması: Her iki partinin de gücünü arttırır

Erdoğan’dan MHP ile ittifak açıklaması: Her iki partinin de gücünü arttırır

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, MHP ile yerel seçimlerde ittifak olabileceğini belirterek, “Mahalli idareler seçimlerinde böyle bir imkân olur mu, bakacağız. Şayet bu mümkün olursa her iki partinin de mahalli idarelerdeki gücünü arttıracağına inanıyorum” dedi. Erdoğan, dün AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’nda özetle şunları söyledi:

14.09.2018Gündem
Erdoğan’a MB yanıtı: Şikâyet etmeye hakkın yok

Erdoğan’a MB yanıtı: Şikâyet etmeye hakkın yok

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın Merkez Bankası’na yönelik sözlerini eleştirerek, “Hemen bir kararname çıkar, Türkiye Varlık Fonu Anonim Şirketi’nin nasıl başkanı olduysan, Merkez Bankası Başkanı da ol. Niye şikâyet ediyorsun? Senin şikâyet etme hakkın yok” dedi. Kılıçdaroğlu, Parti Meclisi’nin açılışında şunları söyledi:

14.09.2018Gündem
3 yıl sonra Almanyada miting

3 yıl sonra Almanya'da miting

CUMHURBAŞKANI Tayyip Erdoğan, 27-29 Eylül tarihleri arasında yapacağı Almanya ziyareti kapsamında Avrupa’da yaşayan Türklerle de bir araya gelecek.

13.09.2018Gündem
Kazakistana FETÖ  uyarısı: Tüm ülkeler için tehdit

Kazakistan'a FETÖ uyarısı: Tüm ülkeler için tehdit

CUMHURBAŞKANI Tayyip Erdoğan, FETÖ’yle mücadeleye dikkat çekerek, “Bu örgütün ülkemiz ve varlık gösterdiği tüm ülkeler için oluşturduğu tehdidi tüm boyutlarıyla ortaya koyduk” dedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Beştepe’de samimi görüntüler eşliğinde karşıladığı Kazakistan Cumhurbaşkanı Nursultan Nazarbayev ile baş başa görüşerek Yüksek Düzeyli Stratejik İşbirliği Konseyi’nin üçüncü toplantısına başkanlık etti. Erdoğan, Nazarbayev’le düzenlediği ortak basın toplantısında şunları söyledi:

13.09.2018Gündem
Kritik başkentlere yeni isimler

Kritik başkentlere yeni isimler

CUMHURBAŞKANLIĞI Hükümet Sistemi’ne geçilmesiyle birlikte devletteki yeni yapılanma kapsamında merakla beklenen yeni büyükelçiler kararnamesi belli oldu.

13.09.2018Gündem
Artık her işi kendi paramızla yapalım

Artık her işi kendi paramızla yapalım

Cumhurbaşkanı Erdoğan, döviz dalgalanmasına ilişkin pek çok tedbiri hayata geçirdiklerini ve geçirmeye devam ettiklerini belirterek, “Dövizle kira konusunu kökten çözüyoruz. Dün (önceki) akşam imzaladım, Resmi Gazete’de yayımlandı, hayata geçiyor. İhracat ve ithalat gibi dışarı ile işi olmayan hiç kimsenin döviz ile yolu kesişmemelidir. Bu ülkenin içindeki her işin kendi paramızla fiyatlandırılması gerekir” diye konuştu.

13.09.2018Ekonomi
‘Konutta KDV ve tapu harcı indirimi sürmeli’

‘Konutta KDV ve tapu harcı indirimi sürmeli’

Türkiye ekonomisinin lokomotif sektörlerinden inşaat ve gayrimenkuldeki büyüme ikinci çeyrekte çok sert gerilerken; kampanyaların desteğiyle ayakta duran gayrimenkul sektörü bir dizi teşvik beklentisinde.

13.09.2018Ekonomi
Varlık Fonu eleştirisi

Varlık Fonu eleştirisi

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanlığı kararnamesiyle Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın Varlık Fonu Başkanı olmasını eleştirdi.

12.09.2018Gündem
‘200 gün’ talimatı: Halkın taleplerini karşılayın

‘200 gün’ talimatı: Halkın taleplerini karşılayın

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan başkanlığında önceki gün yapılan Cumhurbaşkanlığı Kabinesi toplantısında birinci ve ikinci 100 günlük eylem planı detaylarıyla ele alındı.

12.09.2018Gündem
‘Sakarya Zaferi’ mesajı: İlham olmaya devam edecek

‘Sakarya Zaferi’ mesajı: İlham olmaya devam edecek

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, 13 Eylül Sakarya Zaferi’nin yıldönümü dolayısıyla yayınladığı mesajda Sakarya Zaferi’nin istiklal mücadelesinin seyrini değiştirdiğini belirterek, “Türkiye Cumhuriyeti’ne uzanan yolda elde edilen tüm zaferler, istikbalimiz için bir ilham vesilesi olmaya ve yolumuzu aydınlatmaya devam edecektir” dedi. Erdoğan’ın mesajı özetle şöyle:

12.09.2018Gündem
Başkan Erdoğan, vekili Albayrak

Başkan Erdoğan, vekili Albayrak

Türkiye Varlık Fonu’nun yönetim yapısı değişti. Resmi Gazete’de dün yayınlanan Cumhurbaşkanı kararına göre Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan Varlık Fonu Başkanı olurken, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak ise Varlık Fonu Başkanvekili oldu. Yönetim Kurulu üyeliklerine Selim Arda Ermut, Hüseyin Aydın, Rifat Hisarcıklıoğlu, Erişah Arıcan, Fuat Tosyalı ve Zafer Sönmez atandı. Genel Müdür, Zafer Sönmez oldu.

12.09.2018Ekonomi
Türkiye Varlık Fonunun yeni yönetimi belirlendi

Türkiye Varlık Fonu'nun yeni yönetimi belirlendi

Türkiye Varlık Fonu (TVF) yönetim yapısında yapılan değişiklikle Yönetim Kurulu Başkanı Cumhurbaşkanı olarak belirlenirken Başkan Vekili Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak oldu.

12.09.2018Ekonomi
Türkiye’nin tedbirlerine saygı duyarız

Türkiye’nin tedbirlerine saygı duyarız

Hürriyet’e yaptığı açıklamada ABD Savunma Bakanlığı Sözcüsü Eric Pahon, Türkiye’nin sınır güvenliği için İdlib’te alacağı tedbirlere saygı duyacaklarını söyledi. Pahon, Ankara ile Washington’un geçen haziran ayında anlaştıkları Menbiç yol haritasıyla ilgili çalışmaların sürdüğünü de belirtti, ancak Türk askerinin Menbiç’in içine girmesinin söz konusu olmadığını kaydetti.

11.09.2018Dünya
Karma olmayan eğitim de verilebilir

Karma olmayan eğitim de verilebilir

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan başkanlığında Beştepe’de yapılan Kabine toplantısıyla ilgili açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, şunları söyledi:

11.09.2018Gündem
‘Kepenk kapatma yanlış bir tutumdur’

‘Kepenk kapatma yanlış bir tutumdur’

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik bazı AVM’lerde yaşanan ‘kepenk kapatma’ eylemini eleştirdi.

10.09.2018Ekonomi

Yazar Sonuçları

Vitrin yüzü mü yoksa Tuna mı

Türkiye’nin bitmeyen seçim gündeminde genel seçim, referandum, Cumhurbaşkanlığı seçimi derken sıra yerel seçimlere geldi.

17.09.2018

Türkiye-ABD ilişkilerinde ılık rüzgârlar dönemi

Sinan Narin’in serbest bırakılması... Türkiye’ye dönebilmesi... Ve Adalet Bakanı Gül’ün flaş açıklaması... Bunları giderek sertleşen Türkiye-ABD ilişkilerinde nasıl değerlendireceğiz...

16.09.2018

Amatör denizcilerden Marinalar Birliği’ne

TÜRKİYE’deki marinalarda kiralama ücretleri üzerine bir süredir şikâyet vardı.

15.09.2018