MENÜ

Çukur Emrah

Çukur Emrah ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Çukur Emrah haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 73 Çukur Emrah haberi bulunmuştur.

Çukur Emrah Haberleri

YouTubeda bu yıl en çok ne izledik

YouTube'da bu yıl en çok ne izledik?

Yılın sonuna yaklaşırken 2018 yılında Türkiye’de YouTube'a damgasını vuran videolar, Genel İçerik ve Müzik olarak iki grupta hazırlanan listelerde 'YouTube Rewind' başlığı altında toplandı. Türkiye’de, Genel kategoride “Dans Eden Yeşil Uzaylı” ilk sıraya yerleşirken, Müzik kategorisinde ise 2018 yılının en popüler videoları arasında “Aleyna Tilki - Yalnız Çiçek”, “Mabel Matiz - Öyle Kolaysa”, “Emrah Karaduman - Dipsiz Kuyum”, “Eli Türkoğlu-Bu Benim Öyküm”, “Veysel Mutlu - Vay Delikanlı Gönlüm”, “İdo Tatlıses - Sen” yer aldı.

6.12.2018Teknoloji
Bugün hangi diziler var Bu akşamki diziler

Bugün hangi diziler var? Bu akşamki diziler

Yeni yayın döneminin başlamasıyla birlikte dizilerin yayın günleri ve saatleri belli olmaya başladı. Ulusal yayın yapan kanallarda ekranlara gelen onlarca dizi olması nedeniyle izledikleri dizilerin takibini yapmakta zorlanan vatandaşlar, 'Bugün hangi diziler var?' ve 'Bugün televizyonda hangi diziler var?' sorularına yanıt arıyor. İşte kanal kanal ve gün gün dizi listesi...

20.09.2018Televizyon

''En Güzel Yenilgim''

Ebru Yaşar, ''En Güzel Yenilgim'' adlı yeni parçası ile müzik dünyasında büyük ilgi gördü.

13.09.2018Keyif
Tekne kazası

Tekne kazası

“Çukur” dizisinin Komiser Emrah’ı Alperen Duymaz, Bodrum tatiline devam ediyor. Ünlü oyuncu, önceki gün Yahşi’den dört günlüğüne kiraladığı tekneyle denize açıldı. Ona sarışın bir güzel de eşlik etti.

14.07.2018Magazin
Darısı Başımıza dizisi oyuncuları kimdir İşte Darısı Başımıza dizisi oyuncu kadrosu

Darısı Başımıza dizisi oyuncuları kimdir? İşte Darısı Başımıza dizisi oyuncu kadrosu

Darısı Başımıza dizisi oyuncuları birçok izleyici tarafından araştırılmaya ve sorgulanmaya başladı. Geçtiğimiz hafta ilk bölümüyle ekranlarda yayınlanmaya başlayan Darısı Başımıza dizisinin oyuncu kadrosunda oldukça renkli isimler yer alıyor. Peki, Darısı Başımıza dizisi oyuncuları kimdir? İşte Darısı Başımıza dizisi oyuncu kadrosu

11.07.2018Televizyon
Tünel bombacısı PKKlı terörist öldürüldü

Tünel bombacısı PKK'lı terörist öldürüldü

Diyarbakır'da, 11 Nisan 2017 tarihinde Emniyet Müdürlüğü ek binasına tünel kazılarak yapılan, 1'i polis, 3 emniyet mensubunun şehit edildiği saldırının firari şüphelisi PKK'lı terörist Hiva Yüksekbağ'ın, 7 Haziran'da Hani ilçesi kırsalında çıkan çatışmada etkisiz hale getirildiği belirtildi.

19.06.2018Gündem
Çukur 33. bölümüyle sezon finali yaptı Çukurun sezon finalinde ne oldu

Çukur 33. bölümüyle sezon finali yaptı! Çukur'un sezon finalinde ne oldu?

Pazartesi akşamları ekranlara gelen Çukur dizisi bu akşam yayınlanan 33. bölümüyle birlikte sezon finali yaptı. İzleyicilerine yine heyecan ve gerilim dolu dakikalar yaşatan dizisinin sezon finalinde Çukur, Koçovalı ile Vartolu tarafının tam ortasında kaldı. Peki, Çukur'un sezon finalinde başka ne oldu?

9.06.2018Televizyon
Darısı Başımıza oyuncuları kimdir İşte Darısı Başımıza dizisinin oyuncu kadrosu

Darısı Başımıza oyuncuları kimdir? İşte Darısı Başımıza dizisinin oyuncu kadrosu

Darısı Başımıza oyuncuları kimdir sorusu pek çok dizisever tarafından merak edilen ve araştırılan konular arasında yer almaya başladı. Darısı Başımıza dizisinin oyuncu kadrosunda oldukça tecrübeli ve sempatik isimler yer alıyor. Peki, Darısı Başımıza oyuncuları kimdir? İşte Darısı Başımıza dizisinin oyuncu kadrosu.

8.06.2018Televizyon
Çukur sezon finali öncesinde yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Çukur sezon finali öncesinde yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Çukur dizisinin son bölümünde yaşananların ardından yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Dizinin yeni bölüm fragmanı aynı zamanda sezon finali de olacak. Peki Çukur dizisinin 33. yeni bölüm fragmanında neler yaşanıyor? İşte Çukur 33. bölüm fragmanı ve yeni bölümün özeti

8.06.2018Televizyon
Çukur 33. bölüm sezon finali fragmanında İdris çukurdan gidiyor

Çukur 33. bölüm sezon finali fragmanında İdris çukurdan gidiyor

Çukur dizisi yayınlanan 33. bölüm sezon finali fragmanıyla izleyicilerine oldukça duygusal dakikalar yaşatacağının sinyallerini verdi. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde mahallelinin tapularını ele geçiren Selim ve arkadaşları, İdris'i zor da bırakıyor ve İdris Çukur'u terk etmek zorunda kalıyor. İşte, Çukur dizisinin sezon finali fragmanı.

7.06.2018Televizyon
Çukur dizisinin son bölümünde heyecan oldukça arttı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Çukur dizisinin son bölümünde heyecan oldukça arttı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Çukur dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine sürükleyici dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Çukur’da büyük sezon finaline iki bölüm kala taşlar yerinden oynadı. Çukur elden gitme tehlikesiyle karşı karşıya kaldı. Son bölümün bitmesinin hemen ardından yeni bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Peki, Çukur dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

4.06.2018Televizyon
Çukur 32. bölüm yeni fragmanında Vartolu ve Selim İdris Koçovalının karşısında

Çukur 32. bölüm yeni fragmanında Vartolu ve Selim İdris Koçovalı'nın karşısında

Çukur 32. bölüm yeni fragmanı ekranlardaki yerini aldı. 60 saniye süren Çukur yeni bölüm fragmanında Vartolu’nun 'Sizin devriniz artık kapandı Sayın İdris Koçovalı. Bundan sonra ben varım. Ben ve…' diyerek Selim’i İdris Koçovalı’nın karşısına çıkardığı Çukur yeni bölüm fragmanı dikkat çekiyor. İdris’in Selim’in ihanetine vereceği karşılık merakla beklenirken, yaşadığı hayal kırıklığı gözlerinden okunuyor. İşte Çukur yeni bölümünden ilk görüntüler!

31.05.2018Televizyon
Çukurun olaylı son bölümü ardından güldüren ilk sahne fragmanı yayınlandı

Çukur'un olaylı son bölümü ardından güldüren ilk sahne fragmanı yayınlandı

Çukur dizisi dün akşam olaylı bir bölümle izleyici karşısına çıktı. Yamaç, Selim, Emmi ve Paşa'nın soğuk hava deposunda kurtuluş anının nefes kestiği Çukur'un 30 bölüm finalinde Vartolu'nun yeni hamlesi kafalarda soru işareti bıraktı. Son gelişmeler hafızalardaki yerini korurken ilk sahne fragmanı da izleyicilerle buluştu. Vartolu ve Medet ikilisinin diyaloglarından oluşan fragmanda komik anlar yaşanıyor. İşte Çukur yeni bölüm ilk sahne fragmanı ve son gelişmelerin kısa bir özeti!

21.05.2018Televizyon
Çukur 30. bölüm fragmanında yer yerinden oynuyor

Çukur 30. bölüm fragmanında yer yerinden oynuyor

Çukur dizisi yayınlanan 30. bölüm fragmanıyla izleyicilerine aksiyon dolu dakikalar yaşatacak. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Soğuk hava deposunda kapana kısılan Yamaç, Selim, Emmi ve Paşa, yaşam savaşı verir. İşte, Çukur dizisinin yeni bölüm fragmanı.

18.05.2018Televizyon
Çukur son bölümün ardından yeni bölüm fragmanında dikkat çeken sahne

Çukur son bölümün ardından yeni bölüm fragmanında dikkat çeken sahne

Çukur dizisinin yayınlanan son bölümünün ardından yeni bölümden ilk sahne ekranlara geldi. Dizinin son bölümünde Yamaç ve Selim silah satın almak için girdikleri teknede büyük bir tuzağa düşüyorlar. Dizinin final sahnesinde ise Çukur'un önemli isimleri ölüm tehlikesi ile karşı karşıya kalıyor. Peki Çukur dizisinin son bölümünün ardından yayınlanan yeni bölüm ilk sahnesinde neler yaşanıyor?

15.05.2018Televizyon
Çukur’a Ezgi rolüyle dahil olan Selen Uçer kimdir

Çukur’a Ezgi rolüyle dahil olan Selen Uçer kimdir?

Afife Jale ve Altın Koza ödüllü Selen Uçer’in Çukur’a dahil oldu. Ezgi karakterine hayat verecek olan Selen Uçer’in özellikle Emrah karakterini canlandıran Alperen Duymaz ile olan sahnesi tansiyonu yükseltecek. Peki, Selen Uçer kimdir, daha önce hangi projelerde yer aldı?

14.05.2018Magazin
Çukur dizisinin son bölümünde şoke eden anlar yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Çukur dizisinin son bölümünde şoke eden anlar yaşandı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Çukur dizisi yayınlanan son bölümüyle izleyicilerine gerilim dolu dakikalar yaşatmaya devam etti. Her hafta pazartesi akşamı yayınlanan Çukur'un son bölümünde Vartolu, Selim, Emrah ve Nazım arasındaki iş birliği giderek güçlenirken Yamaç’ın bu gizli ittifaktan nasıl etkileneceği akıllarda büyük bir soru işareti yarattı. Son bölümün bitmesinin hemen ardından yeni bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Peki, Çukur dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

13.05.2018Televizyon
Çukur sezon finaline bu fragmanla giriş yaptı.. İşte dikkat çeken sahne

Çukur sezon finaline bu fragmanla giriş yaptı.. İşte dikkat çeken sahne

Çukur dizisinin yayınlanan yeni bölüm fragmanında dikkat çeken sahneler yer alıyor.. Dizinin yeni bölüm fragmanında sezon finaline yaklaşılırken yaşanacaklar özetleniyor. Çukur 29. bölüm fragmanında Vartolu'nun hedefinde Yamaç var. Peki bu hafta yayınlanacak bölümde neler yaşanacak? İşte detaylar

12.05.2018Televizyon
Çukur 28. bölüm fragmanı yayınlandı Anıl krizi

Çukur 28. bölüm fragmanı yayınlandı! Anıl krizi

Pazartesi akşamları ekranlara gelen Çukur dizisinin merakla beklenen 28. bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanacak son bölümünde heyecanın dozunun iyi artacağı dizide, seyirciler 28. bölüm fragmanını uzun bir süredir bekliyordu. Yeni bölüm fragmanı, Anıl gerçeğinin peşine düşen Yamaç'ın hesap sorma sahnesiyle başlıyor. Fragmana ayrıca, Sena'nın 'Yaptığımın bir bedeli var ve benim bu bedeli ödemem gerekiyor.' sözleri damga vurdu. Peki, yeni bölümde neler yaşanacak? Fragmanda başka neler var?

4.05.2018Televizyon
Çukur dizisinin son bölümünün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Çukur dizisinin son bölümünün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Çukur dizisinin son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı izleyenler tarafından merakla bekleniyor. Dizinin son bölümünde bir çok olay yaşanırken, Sena'nın sakladığı sır Yamaç'ın takibi altında. Bölümün finali ise Vartolu'nun ateş açtığı aracın içinden Saadet'in çıkması ile son buldu. Peki Çukur son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi mi?

1.05.2018Televizyon
Çukur dizisinin son bölümünde aksiyon dolu anlar yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Çukur dizisinin son bölümünde aksiyon dolu anlar yaşandı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Çukur dizisi yayınlanan son bölümüyle izleyicilerine aksiyon ve gerilimi yüksek anlar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Çukur, uçurumun eşiğine doğru sürükleniyordu. Koçovalılar ile Vartolu arasındaki mücadele artık İdris Koçovalı ile Vartolu arasında yaşanmaktaydı. Son bölümün bitmesinin hemen ardından diziseverler yeni bölüm fragmanını merak etmeye başladılar. Peki, Çukur dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

30.04.2018Televizyon
Çukur yeni bölüm fragmanında Vartolunun hamlesi büyük şokla karşılık buldu

Çukur yeni bölüm fragmanında Vartolu'nun hamlesi büyük şokla karşılık buldu!

Çukur dizisinin yeni bölüm fragmanında Vartolu'nun Çukur'un önemli bölgelerine sahip olmaya çalışırken, Koçavalılar'ın elinde oto yıkama dükkanı park yapılıyor.. İdris Koçavalı'da bu hamleye karşılık Saadet'in düğününü herkesin içinde açıklıyor. Peki Çukur dizisinin yeni bölüm fragmanında başka neler yaşanacak? İşte detaylar

27.04.2018Televizyon
Çukur 27. bölüm fragmanında Vartoluya üzücü haber

Çukur 27. bölüm fragmanında Vartolu'ya üzücü haber

Çukur dizisi yayınlanan 27. bölüm fragmanıyla izleyicilerine oldukça şoke eden dakikalar yaşatacak. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Vartolu’nun mekanını aldığını anlayan İdris, kahvenin önüne gelen kalabalığa dönüyor ve 'Güzel bir haberim var size. Saadet kızımızı bu akşam istemeye gelecekler' diyor. İşte, Çukur dizisinin yeni bölüm fragmanı.

26.04.2018Televizyon
Çukur dizisinin son bölümünün ardından yeni bölümden ilk sahne yayınlandı

Çukur dizisinin son bölümünün ardından yeni bölümden ilk sahne yayınlandı

Çukur dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine heyecan seviyesi yüksek dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Vartolu, Nazım ve Emrah arasında kurulan ittifak yeni bir mücadelenin başlangıcı oldu. Son bölümün bitmesinin hemen ardından dizinin yeni bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Peki, Çukur dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte yeni bölümden ilk sahne

23.04.2018Televizyon
Çukurda tansiyon giderek artıyor.. Vartolu, Ben de sizlerden biriyim..

Çukur'da tansiyon giderek artıyor.. Vartolu, 'Ben de sizlerden biriyim..'

Çukur dizisinin yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi ve tansiyonun yüksek olduğu sahneler yeni bölümden önce izleyenlere tanıtıldı. Vartolu ve İdris'in savaşı artarak devam ediyor. Bir yandan da Saadet'in evlendirilmeye çalışılması Vartolu'yu çileden çıkartıyor. Peki Çukur'un yeni bölümünde bu hafta neler yaşanacak? İşte dizinin son bölümünde meydana gelen olaylar ve yeni bölüm fragmanı

20.04.2018Televizyon
Çukur yeni bölümden ilk sahne fragmanı geldi... Saadetin kocası olamazsın

Çukur yeni bölümden ilk sahne fragmanı geldi... Saadet'in kocası olamazsın

Çukur yeni bölümden ilk sahne fragmanı olaylı son gelişmelerin hemen ardından izleyicilerle paylaşıldı. 16 Nisan tarihli Çukur 25. bölümünde Sultan’ın vurulması, Koçovalılar ile Vartolu-Medet arasındaki savaşın dozunu arttırdı. Öte yandan Nazım ve Emrah ile görüşen Vartolu’nun seçtiği taraf geçmişte yaşanan mücadeleyi yeniden alevlendirdi. Yeni fragmanda ise Vartolu'yla bir kez daha karşı karşıya gelen İdris Koçovalı'nın sözleri dikkat çekiyor. İşte Çukur'un yeni bölümden ilk sahne fragmanı!

16.04.2018Televizyon
Çukur 25. bölüm 2. fragmanı yayınlandı Vartoludan şaşırtan ittifak

Çukur 25. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Vartolu'dan şaşırtan ittifak

Pazartesi akşamları ekranlara gelen Çukur dizisinin merakla beklenen 25. bölüm 2. fragmanı izleyicilerle paylaşıldı. Yayınlanacak son bölümünde heyecanın dozunun iyi artacağı dizide, seyirciler 25. yeni bölüm 2. fragmanının belli olmasını sabırsızlıkla bekliyordu. Çukur'un yeni bölüme dair önemli ipuçları içeren fragmanında Nazım, Emrah ve Vartolu'nun buluşması dikkat çekiyor. Ayrıca fragmanın sonundan Vartolu'nun söylediği 'Yeni bir nizam kuruluyor, bizler bir tarafındayız eskiler de eskide kaldılar' sözleri seyircileri heyecanlandırdı. Peki, Çukur'un yeni bölüm fragmanında başka neler var? Çukur 25. bölümünde neler olacak?

15.04.2018Televizyon
Çukur 25. bölüm fragmanında Medet ölecek mi

Çukur 25. bölüm fragmanında Medet ölecek mi?

Çukur dizisi yayınlanan 25. bölüm fragmanıyla izleyicilerine heyecan seviyesi yüksek anlar yaşatacak. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Sultan, Medet'in ölmesini istiyor. Yamaç, Medet'i öldürecek mi? İşte, Çukur dizisinin yeni bölüm fragmanı.

12.04.2018Televizyon
Çukur yeni bölüm 2. fragmanında Sultan Koçovalı şoku Ölecek mi

Çukur yeni bölüm 2. fragmanında Sultan Koçovalı şoku! Ölecek mi?

Çukur dizisinin yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Sultan Koçovalı'nın vurulduğu haberinin herkesi perişan ettiği Çukur 24. bölüm 2. fragmanın son saniyelerine Vartolu'nun 'Bize bir dirhem mutluluğu çok görenlere bu dünyayı dar edeceğiz' sözleri damga vurdu. Peki yeni bölümde başka neler yaşanacak? Sultan Koçovalı ölecek mi? İşte Çukur yeni bölüm detayları!

7.04.2018Televizyon
Çukur dizisinde o oyuncu veda etti

Çukur dizisinde o oyuncu veda etti

Çukur dizisi pazartesi günü ekrana gelmesinin ardından Baykal'ın öldürülmesi ile diziseverlerin gündemine oturdu. Dizide Beyefendi lakabını taşıyan Burak Sergen, Rus Mafyası tarafından öldürülmesinin ardından diziden ayrılan isim oldu. Baykal'ı vuran isim ise diziye geçtiğimiz haftalarda katılan ve Saygın Soysal'ın canlandırdığı Elvis karakteri oldu

3.04.2018Televizyon
Çukurda iki şok ayrılık

Çukur'da iki şok ayrılık!

Çukur'un son bölümünde dikkat çeken karakterlerden Elvis, Emrah tarafından öldürülürken, Baykal'da oğlunun hazırladığı tuzağa düştü ve yaşamını yitirdi..

3.04.2018Ekran
Çukur yeni bölümünden ilk sahne yayınlandı.. Son bölümde Baykal ve Elvis..

Çukur yeni bölümünden ilk sahne yayınlandı.. Son bölümde Baykal ve Elvis..

Çukur dizisinin dün akşam yayınlanan son bölümünün ardından yeni bölümden ilk sahne ekranlara geldi. Dizinin son bölümünde dikkat çeken karakterlerden Elvis, Emrah tarafından öldürülürken, Baykal'da oğlunun hazırladığı tuzağa düştü ve yaşamını yitirdi.. Peki Çukur'da başka neler yaşandı? İşte detaylar

3.04.2018Televizyon
Çukur son bölümde Baykal öldü mü Çukur yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Çukur son bölümde Baykal öldü mü? Çukur yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Çukur dizisi yayınlanan son bölümüyle izleyicilerine yine gerilim dolu dakikalar yaşatmaya devam etti. Her hafta pazartesi akşamı yayınlanan Çukur'un son bölümünde Vartolu ve Koçovalılar, kadınları kurtarıyor. Yamaç, Vartolu'yu ailesinden uzak durması konusunda uyarıyor. Yeni bölümde en çok merak uyandıran olaylardan biri de Baykal'ın ölüp ölmediği oldu. Son bölümün bitmesinin hemen ardından yeni bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Peki, Çukur dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Baykal öldü mü?

1.04.2018Televizyon
Çukur dizisinin son bölümünde şoke eden anlar yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Çukur dizisinin son bölümünde şoke eden anlar yaşandı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Çukur dizisi yayınlanan son bölümüyle izleyicilerine yine duygusal ve gerilim dolu dakikalar yaşatmaya devam etti. Her hafta pazartesi akşamı yayınlanan Çukur'un son bölümünde İdris’in, 'Bayramlarda gelirsin, elimi öpersin; belki saçını okşarım. Yok ben kalacağım diyorsan, kral olmak istersen sana oğlum demem!' sözleriyle kararı oğlu Salih’e bıraktı. Son bölümün bitmesinin hemen ardından yeni bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Peki, Çukur dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

12.03.2018Televizyon
Çukur 20. bölüm fragmanında İdris ve Vartolu arasında duygusal konuşma

Çukur 20. bölüm fragmanında İdris ve Vartolu arasında duygusal konuşma

Çukur dizisi yayınlanan 20. bölüm fragmanıyla izleyicilerine oldukça şoke eden ve duygu dolu anlar yaşatacak. Her hafta pazartesi akşamı izleyicileriyle buluşmaya devam eden Çukur'un yeni bölümünde İdris ve Vartolu arasında yaşanan duygusal konuşma izleyicilerin gözlerini dolduracak. İşte, Çukur 20. bölüm fragmanı.

8.03.2018Televizyon
Çukur son bölümüne Mihriban damgası Yeni bölümde Yamaç nereyi basıyor

Çukur son bölümüne Mihriban damgası! Yeni bölümde Yamaç nereyi basıyor?

Çukur son bölümü ile aksiyon dolu anları izleyicilerle buluşturdu. Tutsak edilen Vartolu, babası İdris Koçovalı ile karşı karşıya gelmiştir. Kelimelerin kıfayetsiz kaldığı anda çalan Mihriban türküsü, her şeyi özetler nitelikte olmuştur. Peki, son bölüm sonrasında merakla araştırılan Çukur yeni bölüm fragmanında Yamaç'ın baskına geldiği yer neresidir? İşte, Çukur'un 20. yeni bölüm fragmanı ve son bölüm hakkında detaylı bilgiler

6.03.2018Televizyon
Çukur son bölümde Selim öldü mü Yeni bölümden ilk görüntüler geldi

Çukur son bölümde Selim öldü mü? Yeni bölümden ilk görüntüler geldi

Çukur son bölümü ardından yeni fragman araştırmaları başladı. Olayların ardı arkasının kesilmediği 5 Mart tarihli Çukur 19. bölümde Kardeşi Yamaç’ın önüne geçerek kurşunların hedefi olan Selim, yaşam savaşı verirken; finalde Vartolu ve İdris Koçavalı karşı karşıya geldi. Peki son bölümde neler oldu? Selim Koçovalı öldü mü? Yeni bölümde neler olacak? İşte Çukur dizisiyle ilgili son detaylar!

4.03.2018Televizyon
Çukur yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi.. İdris ve Vartolu karşı karşıya geliyor..

Çukur yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi.. İdris ve Vartolu karşı karşıya geliyor..

Çukur'un son bölümünde yaşananların ardından yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Dizinin son bölümünde Emrah Amir, Çukur'a sert bir darbe indirmiş fakat beklemediği şekilde karşılık almıştı. Dizinin son bölümünde dikkat çeken sahnelerden biri de Yamaç ve Vartolu arasındaki diyalog olmuştu. Vartolu'nun oğlu olduğunu öğrenen İdris'in dünya başına yıkılmış ve haberi alır almaz ne yapacağını şaşırmıştı. Yeni bölüm fragmanında ise Vartolu ve İdris gerçeği bilerek ilk defa karşı karşıya geliyor.. Peki Çukur'un yeni bölüm fragmanında başka neler yaşanıyor?

2.03.2018Televizyon
Çukur 19. bölüm fragmanına Vartolu ve İdris damga vuruyor

Çukur 19. bölüm fragmanına Vartolu ve İdris damga vuruyor

Çukur dizisi yayınlanan 19. bölüm fragmanıyla izleyicilerine oldukça şoke eden dakikalar yaşatacağının sinyallerini verdi. Her hafta pazartesi akşamı izleyicileriyle buluşmaya devam eden Çukur dizisinin yeni bölümünde büyük yüzleşme gerçekleşiyor. İşte, Çukur 19. bölüm fragmanı.

1.03.2018Televizyon
Çukur yeni bölümden ilk sahne yayınlandı.. Yamaç, Vartoluyu neden öldürmedi

Çukur yeni bölümden ilk sahne yayınlandı.. Yamaç, Vartolu'yu neden öldürmedi?

Çukur yeni bölüm fragmanı dün akşam yayınlanan son bölümün ardından ekranlara geldi. Dizinin son bölümünde Vartolu final sahnesinde ortaya çıkarken, Yamaç'ın planladığı durumun nedeni ortaya çıktı. Son bölüm final sahnesinde ise Selim, Yamaç'ın vurulmaması için onun önüne atladı ve kurşunların hedefi oldu. PEki Çukur yeni bölüm fragmanında başka neler yaşanıyor? İşte detaylar

27.02.2018Televizyon
Çukur dizisinin yayınlanan son bölümünde heyecan iyice arttı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Çukur dizisinin yayınlanan son bölümünde heyecan iyice arttı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Çukur dizisi yayınlanan son bölümüyle izleyicilerine heyecan dolu anlar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Medet’in kurşununa kendini siper eden Selim’in vurulmasıyla öfkeden deliye dönen Yamaç’ın, “Selim gidiyor. Bir abimi aldın öbürü de ölüyor!” sözleri heyecanı yükseltti. Son bölümün bitmesinin hemen ardından yeni bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Peki, Çukur dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

26.02.2018Televizyon
Çukurdan özür fragmanı geldi... Trafik polisi sahnesi tepki çekmişti

Çukur'dan özür fragmanı geldi... Trafik polisi sahnesi tepki çekmişti

Çukur 18. yeni bölümünden ilk sahne fragmanı, geçtiğimiz bölümde ekrana gelen Komiser Emrah ile trafik polisi arasında geçen ilişkiyi ekrana yeniden ekrana getirdi. Çukur'un 18. yeni bölüm fragmanında trafik polisinin yanından geçen Komiser Emrah, bu kez özür dilemek için aracını kenara çekiyor. İşte, Çukur'un yeni bölüm fragmanında Komiser Emrah ve trafik polisi arasında geçen o diyalog

21.02.2018Televizyon

Yazar Sonuçları

Seda Sayan’ı tebrik etmeli

Seda Sayan, Falling Stars akımına uydu ve İngiltere’de kendini yere attı. Kendisini eleştirenler, yakıştıramayanlar, vır vır söylenenler çok oldu.

17.09.2018