GeriTelevizyon Çukur 33. bölümüyle sezon finali yaptı! Çukur'un sezon finalinde ne oldu?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Çukur 33. bölümüyle sezon finali yaptı! Çukur'un sezon finalinde ne oldu?

Çukur 33. bölümüyle sezon finali yaptı! Çukur'un sezon finalinde ne oldu?

Pazartesi akşamları ekranlara gelen Çukur dizisi bu akşam yayınlanan 33. bölümüyle birlikte sezon finali yaptı. İzleyicilerine yine heyecan ve gerilim dolu dakikalar yaşatan dizisinin sezon finalinde Çukur, Koçovalı ile Vartolu tarafının tam ortasında kaldı. Peki, Çukur'un sezon finalinde başka ne oldu?

Başrollerinde, Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Erkan Kolçak Köstendil, Mustafa Üstündağ ve Ercan Kesal gibi önemli isimlerin yer aldığı Çukur dizisinin yayınlanan son bölümüyle sezon finali yaptı. Her bölümüyle ayrı bir aksiyonu gündeme getiren Çukur dizisinin son bölümünde,  Çukur’un her karakterinin kendi finali ise büyük şaşkınlık yarattı. İşte, sezon finalinde yaşananlar... 

Çukur’da büyük sezon finalinde fırtına son kez kopacak ve Çukur, Koçovalı ile Vartolu tarafının tam ortasında kalacak. Oğlu Selim’in ihanetiyle hayatının en büyük yıkımını yaşayan İdris Koçovalı, bu mücadelede mağlubiyetini ilan ederek Çukur’u Vartolu’ya bırakacak. Yamaç, savaşmaya devam ederken Akşın ve Celasun’un düğünü Koçovalılar için bir nefes olacak. Tansiyonun yüksek olacağı sezon finalinde Çukur’un her karakterinin kendi finali ise büyük şaşkınlık yaratacak.

GEÇEN HAFTA NE OLMUŞTU?

Çukur’un 32. bölümünde; Çukur’da büyük sezon finaline iki bölüm kala taşlar yerinden oynayacak. Çukur elden gitme tehlikesiyle karşı karşıya kalacak. Vartolu’nun meydan okuduğu İdris Koçovalı, hayatının en büyük darbesini alacak. Selim’in, Vartolu’yla aynı tarafta olduğunu gören İdris’in tepkisi büyük merakla beklenecek. Bu sırada mahallede yaşanan beklenmedik bir olay Yamaç ile Vartolu’nun bir arada mücadele etmesine neden olacak. Koçovalı Ailesi’nde yaşanan mutlu bir gelişme ise herkesin yüzünü güldürecek. Ancak Selim’in babası İdris Koçovalı’ya sunacağı teklif ekran başındakileri şaşırtırken Nazım, Emrah, Vartolu ve Selim’in güç birliği karşısında Koçovalılar Çukur’u kurtarmada çaresiz kalacak.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle