GeriTelevizyon Çukur sezon finali öncesinde yeni bölüm fragmanı yayınlandı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Çukur sezon finali öncesinde yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Çukur sezon finali öncesinde yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Çukur dizisinin son bölümünde yaşananların ardından yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Dizinin yeni bölüm fragmanı aynı zamanda sezon finali de olacak. Peki Çukur dizisinin 33. yeni bölüm fragmanında neler yaşanıyor? İşte Çukur 33. bölüm fragmanı ve yeni bölümün özeti

İdris Koçovalı’nın “Biz buradan gideriz, yeter ki Çukur kalsın!” sözleri karşısında çaresiz kalan Yamaç’ın babasını ikna etmeye çalıştığı anlar heyecanı yükseltiyor. Çukur sakinlerinin İdris’i gözyaşları içinde uğurladığı anlarda, “Çukur ölüyor, sen gidiyorsun!” haykırışları dikkat çekiyor. İdris’e meydan okuyan Selim ve Vartolu’nun bundan sonraki hamlesi merakla bekleniyor.

SON BÖLÜMDE YAŞANANLAR

Çukur’un 32. bölümünde; Çukur’da büyük sezon finaline iki bölüm kala taşlar yerinden oynayacak. Çukur elden gitme tehlikesiyle karşı karşıya kalacak. Vartolu’nun meydan okuduğu İdris Koçovalı, hayatının en büyük darbesini alacak. Selim’in, Vartolu’yla aynı tarafta olduğunu gören İdris’in tepkisi büyük merakla beklenecek. Bu sırada mahallede yaşanan beklenmedik bir olay Yamaç ile Vartolu’nun bir arada mücadele etmesine neden olacak. Koçovalı Ailesi’nde yaşanan mutlu bir gelişme ise herkesin yüzünü güldürecek. Ancak Selim’in babası İdris Koçovalı’ya sunacağı teklif ekran başındakileri şaşırtırken Nazım, Emrah, Vartolu ve Selim’in güç birliği karşısında Koçovalılar Çukur’u kurtarmada çaresiz kalacak.

 

Vartolu Sadettin'den Salih Koçovalı'ya

Çukur'a Vartolu Sadettin olarak giren ama esas kimliği açığa çıkan Salih Koçovalı'nın büyük değişimi. Çukur'a ilk geldiğinde Çukur'u yıkmak Koçovalılar'dan geri almak için hamlelerde bulunan Vartolu'nun öfkesinin nedeni açığa çıkmıştı. İdris Koçovalı'nın oğlu olan Vartolu'nun öfkesinin sebebi annesi Mihriban'ın öldürülmesiydi. Hem geçmişte yaşadığı acıların, hem de annesinin intikamını almak isteyen Vartolu, Beyfendi ile anlaşmıştı. Kahraman Koçovalı'yı öldürülmesinde de adı geçince geri dönüşü olmayan bir yola girmişti. Artık Koçovalılar'ın baş düşmanıydı. Ancak Vartolu çocukluk aşkı Sadiş'i (Saadet) gördüğünde her şey değişti. İçinde bir nebzede olsa yatan Salih'i bulan Vartolu yaşadıkları karşısında duygularını kontrol edemez hale geldi.

Hem Sadiş'ini geri kazanmak isterken hem de Koçovalılar'dan intikam almak istiyordu. Ancak Sadiş'i Vartolu'ların evinde onların kendi kızı olmuştu. Eli kolu bağlanan Vartolu aşkını geride bırakarak intikamını almanın peşinden gitti. Ancak en zor anlarda istemsiz bir şekilde kendini belki Sadiş'inden dolayı belki de içinde bastırdığı baba sevgisinden dolayı Koçovalılar'ın yanında onlara yardım ederken buldu. Yamaç, Vartolu'nun yanında yer alıyordu. Alttan alta onun yaşadıklarını anlıyor ve sakin olması belki bir umut babasıyla Vartolu'nun arasındaki bağı kurmak için bekliyordu. Sadiş'in Vartolu ile olan bağlantısı Koçovalılar'ın evinde açığa çıkınca her şey bitti. Sadiş evden ayrıldığında Vartolu Sadiş'in yanına gitti. Çocuklar gibi şen bir gün geçirdiler. Ta ki İdris Koçovalı gidip Sadiş'i ordan alana kadar. Sadiş'ini tekrar kaybeden Vartolu'nun öfkesi ona üstünü kapamaya çalıştığı acılarının da açığa çıkmasına sebep oldu. Tekrar intikam ateşiyle tutuşuyordu.

Ve Sultan Ana'nın Sadiş'i Cemil'le evlendirmeye karar vermesinden sonra Vartolu çılgına döndü. Babasının karşısına geçerek açık açık konuştu. Onu insan yapanın içindeki bir damla umudun sebebin Sadiş olduğunu onu da elinden alırsa elinde sadece ölümün kalacağını söyledi. İdris Koçovalı'nın sessizliği onda ipleri kopardı.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle