MENÜ

Bitcoin Nedir

Bitcoin Nedir ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Bitcoin Nedir haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 162 Bitcoin Nedir haberi bulunmuştur.

Bitcoin, herhangi bir merkez bankası, resmi kuruluş, vs. ile ilişiği olmayan elektronik bir para birimidir. Sembolü: ฿ . Virgülden sonra 100-milyonuncu basamağa kadar birimlere ayrılabilir.

Ayrıca Bitcoin Deep Web'in para birimidir.

Bitcoin ağı 3 Ocak 2009'da hayata geçti. Manifestonun yazarı Satoshi Nakamoto'dur fakat muhtemelen gerçek ismi değildir. Maksimum bitcoin sayısı 21 milyonla sınırlıdır.

22 Temmuz 2013 tarihi itibariyle dolaşımdaki Bitcoin'lerin toplam değeri 1.2 milyar dolar seviyesindeyken 4 Haziran 2014 tarihi itibariyle bu değer 8.2 milyar dolar seviyesine ulaşmıştır.

Bitcoin Nedir Haberleri

Bitcoin nedir Tam bir enerji canavarı

Bitcoin nedir? Tam bir enerji canavarı

İngiltere'deki Cambridge Üniversitesi'nin yayımladığı verilere göre Bitcoin dünya çapında yılda 64,15 terawatt saat elektrik tüketiyor. Siteye göre Bitcoin'in yaklaşık elektrik tüketimi, dünyanın en büyük 18. enerji tüketicisi olan Türkiye'nin çeyreğinden fazla. Bu, Atatürk Barajı'nın kurulu gücünün yaklaşık 7 katı.

5.07.2019Teknoloji
Tesla çok önemli bir ismini kaybetti, işi bıraktı

Tesla çok önemli bir ismini kaybetti, işi bıraktı!

Görünene göre Tesla, Model 3 üretimi hedeflerine ulaşmasının ardından sadece iyi haberlere sahip değil. Firmanın Bloomberg'e doğruladığı üzere kıdemli mühendislik VP'si Doug Field firmayı terk etmiş durumda.

4.07.2018Teknoloji
Bitcoin nedir Bitcoin nasıl alınır, üretilir

Bitcoin nedir? Bitcoin nasıl alınır, üretilir?

Bitcoin nedir sorusu şu sıra Türkiye'de kullanıcıların sıklıkla birbirlerine sorduğu soruların başında yer alıyor. Son günlerde sıkça konuşulan bitcoin, bir sanal para birimi. Ancak gördüğü ilgi öylesine büyük oldu ki herkes bitcoin'in bu kadar kısa sürede nasıl değer kazandığını anlamaya çalışıyor. Ve akıllardaki soru tabii ki şu: Bitcoin doğru bir yatırım aracı mı? Bitcoin nedir? Bitcoin nasıl alınır? Bitcoin ne kadar? Bitcoin neden düşüyor? Bitcoin düşecek mi yükselecek mi? Bitcoin patlamaya hazır bir balon mu? İşte bitcoin hakkında bilmeniz gereken her şey...

15.03.2018Teknoloji
Bitcoin nedir Türkiye’de Bitcoin yasal mı

Bitcoin nedir? Türkiye’de Bitcoin yasal mı?

Son günlerde yoğun ilgi gören ve değeri sürekli değişken olan popüler sanal para birimi bitcoin ülkemizde de oldukça revaçta. Peki nedir bitcoin? Türkiye'de bitcoin almak veya satmak yasal mı? Bitcoin üretimi nasıl oluyor? GÜRDİNÇ Partners kurucu ortağı Av. Bedrettin Gürcan bitcoin'i meraklılarına anlattı.

7.03.2018Teknoloji
Süperbilgisayarda bitcoin üretmeye kalkınca tutuklandılar

Süperbilgisayarda bitcoin üretmeye kalkınca tutuklandılar!

Rus nükleer laboratuvarındaki süper bilgisayarı kendileri için kripto para çıkarmak üzere kullanan bilim adamları, başlarına iş aldı!

14.02.2018Teknoloji
Bitcoin nedir Bitcoin mining nasıl yapılır

Bitcoin nedir? Bitcoin mining nasıl yapılır?

Bitcoin madenciliği aldı başını gidiyor. Bitcoin son bir yıla damga vuran ve değerini neredeyse 17 kat artıran bir sanal para birimi. Dolar ve euro ile alternatif olmaktan ziyade çok farklı bir mantıkta çalışan bitcoin Ocak ayında 1000 dolar seviyelerinde işlem görürken Aralık ayı sonu itibariyle 17 bin TL'yi de aşarak rekor kırdı. Peki bitcoin nereye gidiyor? Bitcoin nedir? Bitcoin nasıl alınır? Bitcoin madenciliği nasıl yapılır? Bitcoin ne kadar? İşte her geçen gün değerlenen bitcoin'le ilgili bilmeniz gerekenler...

13.02.2018Teknoloji
Geleceğin parası Bitcoin hakkında en çok merak edilenler

Geleceğin parası Bitcoin hakkında en çok merak edilenler

Son günlerde herkes bu sanal parayı konuşuyor ancak hakkında merak edilen şeylerin sayısı da bir hayli fazla. Dünyanın en meşhur kripto parası olan bitcoin hakkında bilmeniz gerekenleri sıraladık...

3.02.2018Kobi
Appleın kurucularından Wozniaktan bitcoin açıklaması

Apple'ın kurucularından Wozniak'tan bitcoin açıklaması

Apple'ın adaşı Steve Jobs ile birlikte iki kurucu ortağından biri olan Steve Wozniak, son günlerin sıkça tartışılan sanal para birimi Bitcoin hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

2.02.2018Teknoloji
Bitcoin 9 bin doların altına düştü

Bitcoin 9 bin doların altına düştü

Sanal para birimi Bitcoin, 9 bin doların altına gerileyerek kasım sonundan bu yana elde ettiği kazançları kaybetti.

1.02.2018Teknoloji
Bitcoin nasıl üretilir İşte Bitcoin üretmenin yolu

Bitcoin nasıl üretilir? İşte Bitcoin üretmenin yolu

Bitcoin nedir? Bitcoin nasıl üretilir? Bitcoin son ayların en çok konuşulan; ama hakkında pek çok kişinin fikir sahibi olmadığı bir kripto para. Bitcoin'i almak ve satmak bir yana, bitcoin'in kendisini üretebilmek de mümkün. Peki bitcoin nasıl üretilir? Bitcoin madenciliği nasıl yapılır? Şimdi dikkatlice haber metnimizi okuyun, kendi bitcoin'inizi üretmenin formülünü sizlere açıklıyoruz. Bitcoin üretmek ya da bitcoin madenciliği (bitcoin mining) sanıldığı kadar zor değil!

22.01.2018Teknoloji
Bitcoin nedir Neden sürekli düşüyor

Bitcoin nedir? Neden sürekli düşüyor?

Bitcoin nedir sorusunun yanıtı şu sıra internetten yoğun olarak aranıyor. Son günlerde sıkça konuşulan bitcoin, dünyanın en büyük sanal para birimi. Geçen sene başında 1000 dolar fiyatla satılan 1 bitcoin bugün 14 bin doları aşkın bir fiyattan satılıyor. Elbette bu bitcoin'in son günlerde düşmüş değeri... Yoksa bitcoin'in haftalar önce 20 bin dolara dayandığını da hatırlatmak gerekiyor. Peki bitcoin nedir? Bitcoin madenciliği nasıl yapılır? Bitcoin gerçekten de iyi bir yatırım aracı mı? Bitcoin ne kadar? Bitcoin altın veya dövize alternatif bir yatırım aracı olabilir mi? İşte bitcoin hakkında bilmeniz gerekenler...

14.01.2018Teknoloji
Bitcoin nedir Bitcoin madenciliği ne anlama geliyor

Bitcoin nedir? Bitcoin madenciliği ne anlama geliyor?

Bitcoin son günlerin hatta ayların en çok konuşulan konu başlıklarından biri. En çok sorulan soru ise bitcoin nedir sorusu. Bitcoin geçen sene ocak ayında 1000 dolardan işlem görürken 2018'in ilk gününde ise 13 bin doların üzerinde işlem görüyor. Yani değeri 13 kat artmış durumda. Tabii bitcoin'in 20 bin dolara ulaşıp rekor kırdığını da unutmamak gerekiyor. Peki bitcoin nedir? Bitcoin madenciliği nasıl yapılır? Bitcoin ne kadar? Bitcoin neden düşüyor?

1.01.2018Teknoloji
Diyanetten Bitcoin yanıtı

Diyanet'ten Bitcoin yanıtı

DİYANET İşleri Başkanlığı, son dönemlerde yaygınlaşan Bitcoin gibi sanal paraların kullanımının belirsizlik taşıması, aldatma ve aldanmaya yol açması halinde caiz olmadığını açıkladı.

1.01.2018Ekonomi
Bir evde fabrika kadar elektrik tüketildiği anlaşılınca... Diyarbakırda Bitcoin operasyonu

Bir evde fabrika kadar elektrik tüketildiği anlaşılınca... Diyarbakır'da Bitcoin operasyonu!

Son günlerde dünya gündemini sık sık meşgul eden sanal para Bitcoin üreticileri, Güneydoğu Anadolu Bölgesini kıskaca aldı. Bölgede Bitcoin üretildiği ihbarı alan ekipler, neredeyse bir fabrika kadar elektrik kullanan evlere işlem gerçekleştirdi.

26.12.2017Gündem
Bitcoin nedir Bitcoin nasıl alınır

Bitcoin nedir? Bitcoin nasıl alınır?

Bitcoin nedir sorusu şu sıra Türkiye'de kullanıcıların sıklıkla birbirlerine sorduğu soruların başında yer alıyor. Son günlerde sıkça konuşulan bitcoin, bir sanal para birimi. Ancak gördüğü ilgi öylesine büyük oldu ki herkes bitcoin'in bu kadar kısa sürede nasıl değer kazandığını anlamaya çalışıyor. Ve akıllardaki soru tabii ki şu: Bitcoin doğru bir yatırım aracı mı? Bitcoin nedir? Bitcoin nasıl alınır? Bitcoin ne kadar? Bitcoin neden düşüyor? Bitcoin düşecek mi yükselecek mi? Bitcoin patlamaya hazır bir balon mu? İşte bitcoin hakkında bilmeniz gereken her şey...

24.12.2017Teknoloji
Denizi kıyısı yok ama balığı çok ucuza yiyorlar

Denizi kıyısı yok ama balığı çok ucuza yiyorlar

İstanbul’da balık fiyatlarının yüksek olması sebebiyle hem balıkçılar hem de vatandaşlar şikayetçi. Hamsinin kilogram fiyatı İstanbul’un bazı bölgelerinde 25 liraya kadar çıktı. Ancak denize kıyısı olmayan İç Anadolu şehir Kayseri’de hamsinin kilogram fiyatı 10-11 lira seviyelerinde.

22.12.2017Ekonomi
İngiltere’den üst üste üçüncü kez ödül aldı

İngiltere’den üst üste üçüncü kez ödül aldı

TOFAŞ tarafından Bursa’da üretilerek dünyanın pek çok ülkesine ihraç edilen modeli Fiat Doblo Cargo, İngiltere'de gerçekleştirilen “What Van?” ödülleri kapsamında, üst üste üçüncü defa, “Yılın Hafif Ticari Aracı” ünvanını kazanarak iddiasını ortaya koydu.

22.12.2017Ekonomi
Türkiye’nin ilk özel rakı fabrikasıydı... Tam 42.5 milyon lira

Türkiye’nin ilk özel rakı fabrikasıydı... Tam 42.5 milyon lira!

İzmir’de temeli 2002 yılında atılan Türkiye’nin ilk özel rakı fabrikası vergi borçları nedeniyle satışa çıkarıldı. Rakı fabrikası, 42 milyon 500 bin TL açılış fiyatıyla açık artırma usulüyle 7 Mart’ta satılacak.

22.12.2017Ekonomi
Son dakika... Dolar fiyatlarında son durum ne Dolar/TL kuru ne kadar

Son dakika... Dolar fiyatlarında son durum ne? Dolar/TL kuru ne kadar?

Dolar, haftanın son gününde yükselse de haftayı kayıpla tamamlamaya hazırlanıyor.

22.12.2017Ekonomi
Bitcoin.com kurucusundan korkutan uyarı

Bitcoin.com kurucusundan korkutan uyarı

Bitcoin.com'un kurucu ortaklarından Emil Oldenburg, Bitcoin hakkında uyarılarda bulundu. Bitcoin için geleceğin yatırımı olduğunu söyleyen Oldenburg, aynı zamanda Bitcoin'in çok eski ve riskli olduğunu belirtti. Günden güne artan ilgisiyle gündeme oturan Bitcoin acaba ne? İşte Bitcoin hakkında merak edilenler!

22.12.2017Teknoloji
Bitcoin ne kadar Tekrar yükselişe geçti

Bitcoin ne kadar? Tekrar yükselişe geçti

Son günlerde rekor üstüne rekor kıran bitcoin güne yükselişle başladı. Bu sabah saatlerinde sularında 17000 dolardan işlem gören bitcoin düşüş trendini şimdilik terk etmişe benziyor.

21.12.2017Teknoloji
Bitcoin ne kadar Bugüne düşüşle başladı

Bitcoin ne kadar? Bugüne düşüşle başladı

Son günlerde rekor üstüne rekor kıran bitcoin güne düşüşle başladı. Bu sabah saat 06.40 sularında 16 bin 885 dolardan işlem gören bitcoin düşüş trendini sürdürüyor.

20.12.2017Teknoloji
Bitcoin nedir Nasıl alınır Daha ne kadar yükselecek

Bitcoin nedir? Nasıl alınır? Daha ne kadar yükselecek?

Bitcoin son günlerin en çok konuşulan konu başlıklarından biri ve her geçen gün bitcoin'e olan ilgi katlanarak artıyor. Ülkemizde de konuşulmaya başlanan bitcoin'in değeri yılbaşında 1000 dolar seviyelerinde seyrederken, Aralık ayı içinde 20 bin dolar barajını da aşarak değerini 20 kat birden artırmayı başardı. Peki bitcoin nedir? Bitcoin nasıl alınır? Bitcoin ne kadar? Bitcoin madenciliği veya bitcoin mining nedir? İşte bitcoin'le ilgili merak ettiğiniz her şey...

19.12.2017Teknoloji
Etiketler çözmedi sessiz eylem başladı

Etiketler çözmedi sessiz eylem başladı

İSPANYOL hazır giyim devi Zara’ya Türkiye’de üretim yapan ancak son 3 aydır maaşlarını ve kıdem tazminatlarını alamayan Bravo işçileri eylemlerini sürdürüyor.

18.12.2017Ekonomi
Bitcoinin fiyatı 400 bin dolara fırlayabilir

Bitcoin'in fiyatı 400 bin dolara fırlayabilir

Standpoint Research'un kurucusu Ronnie Moas, "Bitcoin fiyatı 300-400 bin dolara ulaşabilir" dedi.

18.12.2017Teknoloji
Yıl bitmeden 3 rekor geldi

Yıl bitmeden 3 rekor geldi

OTOMOTİV sektörünün her yıl rekorları egale etmesine artık alıştık. Her yıl iç pazarda olmasa bile üretim ve ihracatta yeni rekorlar kırılıyor, otomotiv sanayinin gücü hızla artıyor.

18.12.2017Ekonomi
Haberleşme gönderilerinde temel ücret belirlendi

Haberleşme gönderilerinde temel ücret belirlendi

20 grama kadar haberleşme gönderileri için temel ücret, 2018'de 2 lira olarak uygulanacak.

18.12.2017Ekonomi
15 yılda 7,5 milyon konut yenilenecek

15 yılda 7,5 milyon konut yenilenecek

GYODER Başkanı Yetgin: "Gelecek 15-20 yıllık perspektifte 7,5 milyon konutun yenilenmesi öngörülüyor. Bunun yanı sıra yeni konut ihtiyacı da devam etmekte. Bu itibarla inşaat sektörünün önemi hem genel ekonomik performans hem de kentsel dönüşüm anlamında sürecek" açıklamasında bulundu.

18.12.2017Ekonomi
Son dakika... Ehliyet uygulama sınavlarında yeni dönem

Son dakika... Ehliyet uygulama sınavlarında yeni dönem

Milli Eğitim Bakanlığınca, ehliyet alacak adaylara uygulanan direksiyon uygulama sınavı değerlendirmeleri, 2018'den itibaren tablet bilgisayarlar ile yapılmaya başlanacak. Yeni sistem ile adayların sınav başarı durumları elektronik ortamda anlık olarak iletilecek.

18.12.2017Ekonomi
Hindinin tanesi 120 lira

Hindinin tanesi 120 lira

Hindi yemek isteyenlere yetiştiriciler altın değerinde tavsiyelerde bulundu.

18.12.2017Ekonomi
Pazarda sebze meyve fiyatları el yakıyor

Pazarda sebze meyve fiyatları el yakıyor

Kış aylarının gelmesiyle beraber artan pazar fiyatları hem tüketiciyi hem de satıcıları olumsuz yönde etkiledi. Artan fiyatlar sebebi ile vatandaşlar pazar alış verişlerini daha az yapmak zorunda kalırken, pazarcılar da umdukları satışı yapamamaktan şikayet etti.

18.12.2017Ekonomi
Mantar üreticileri kredi bekliyor

Mantar üreticileri kredi bekliyor

Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, Mantar Yetiştiriciliği Kursu’na katılan vatandaşlar, mantar ekimi yaparken, işi büyütmek için de kredi desteği istediler.

18.12.2017Ekonomi
Ben de G.O.Paşa çocuğuydum

'Ben de G.O.Paşa çocuğuydum!'

Didem Soydan'dan eleştirilere fotoğraflı yanıt...

18.12.2017Magazin
Gazpromun Türkiyeye doğalgaz ihracatı rekor kırdı

Gazprom'un Türkiye'ye doğalgaz ihracatı rekor kırdı

Rus doğalgaz devi Gazprom'un 1 Ocak-15 Aralık döneminde Türkiye'ye ihracatı, yüzde 18,8 artışla 27,6 milyar metreküp seviyesinde gerçekleşerek rekor kırdı.

18.12.2017Ekonomi
Bitcoin nedir, caiz midir | Sarı Mikrofon

Bitcoin nedir, caiz midir? | Sarı Mikrofon

Sarı Mikrofon bu bölümde " Bitcoin caiz midir ? " sorsunu yöneltti.İşte sokağın ilginç cevapları...

18.12.2017Eğlence
Termik santrallerde 8,6 milyar metreküp su kullanıldı

Termik santrallerde 8,6 milyar metreküp su kullanıldı

Termik santraller tarafından geçen yıl 8,6 milyar metreküp su çekildi.

18.12.2017Ekonomi
FT yılın insanı olarak  bir Türkü seçti

FT yılın insanı olarak bir Türk'ü seçti

Financial Times (FT) gazetesi Yılın İnsanı olarak Türk bir ismi seçti. Uluslararası Enerji Ajansı Başkanı Dr. Fatih Birol, Financial Times tarafından "Yılın Enerji İnsanı" ilan edildi.

18.12.2017Ekonomi
Doğa Tarım’da süt üretimi durduruldu

Doğa Tarım’da süt üretimi durduruldu

Denizli Baklan’da kurulu bulunan Doğa Tarım çiftliğinde süt üretimi durduruldu. Söz konusu kararın alınmasına gerekçe ise, yem fiyatlarındaki artış ve çiğ süt ile ilgili son iki yıldır yaşanan sorunlar gerekçe gösterildi.

18.12.2017Ekonomi
Goldman Sachstan Fed açıklaması

Goldman Sachs'tan Fed açıklaması

Goldman Sachs, ABD ekonomik büyümesinin Fed'in sıkılaşma süreci açısından öneminin azımsandığı görüşünde

18.12.2017Ekonomi
Kredi notu neden düşer, nasıl yükselir

Kredi notu neden düşer, nasıl yükselir?

Kredi alabilmek için aranan en önemli şartlardan biri kredi notunun yüksek olması. Bankacılık işlemleri ile şekillenen kredi notu düşebilen ve yükselebilen bir değer. Peki kredi notu neden düşer, nasıl yükselir?

18.12.2017Kredi
Kara listedeyken kredi alabilir miyim

Kara listedeyken kredi alabilir miyim?

Kredi ve kredi kartı borcundaki gecikmeler kredi sicilini bozuyorken borcun hiçbir şekilde ödenmemesi kara listeye girmenize neden oluyor. Kara liste ile ilgili en merak edilen şey ise kara listedeyken kredi alınıp alınamayacağı ve kara listedekilere kredi veren bankaların hangileri olduğu...

18.12.2017Kredi
ABDli dev şirketten 1,6 milyar dolarlık satın alma

ABD'li dev şirketten 1,6 milyar dolarlık satın alma

Hershey, Amplify Snack'i 1,6 milyar dolara almak istiyor.

18.12.2017Ekonomi
Bitcoinde yeni vadeli yeni rekor

Bitcoin'de yeni vadeli yeni rekor

CME'nin Bitcoin vadelilerinin işlem görmeye başladığı gün yeni rekor geldi.

18.12.2017Ekonomi
Brent petrol yeni haftaya nasıl başladı

Brent petrol yeni haftaya nasıl başladı?

Brent petrolün varili, haftanın ilk işlem gününde 63,41 dolardan işlem görüyor.

18.12.2017Ekonomi
Dünyanın en yoğun havalimanında elektrik kesintisi şoku

Dünyanın en yoğun havalimanında elektrik kesintisi şoku!

Dünyanın en yoğun havalimanı olan Atlanta Hartsfield-Jackson Uluslararası Havalimanı'nda yaşanan elektrik kesintisi nedeniyle uçuşlar yapılamıyor.

17.12.2017Dünya
Zurich Grubu’ndan 2.2 milyar dolarlık satın alma

Zurich Grubu’ndan 2.2 milyar dolarlık satın alma

Dünya genelinde 17 ülkede, 70 banka iş ortağı ile 60 milyon banka müşterisine sigorta ürünleri sunan Zurich Grubu, Avustralya’nın lider bankalarından ANZ Bankacılık Grubu’nun hayat sigortası şirketi OnePath Life’ın yüzde 100 hissesini 2.2 milyar ABD doları karşılığında satın aldı. Bu satın alım ile Zurich Grubu, ANZ Bank’ın 6 milyon müşterisine bankanın yaklaşık 700 şubesi, 2 bin 300’den fazla ATM’si ve dijital kanalları üzerinden önümüzdeki 20 yıl boyunca münhasır olarak hayat sigortası sunacak. Zurich Grubu, bu satın alım ile Avustralya perakende hayat sigortacılığı pazarının yüzde 20’sini elde ederek pazarın en büyük oyuncusu oldu.

17.12.2017Ekonomi
Lisanslı depoculuğa kefalet sigortası

Lisanslı depoculuğa kefalet sigortası

Lisanslı depoculukta kefalet sigortası kullanılabilecek. Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, lisanslı depo kullanıcılarına kolaylık sağlayacak çalışma yaptıklarını belirterek, lisanslı depo teminatı olarak kefalet sigortasının da kabul edileceğini söyledi.

17.12.2017Ekonomi
140 milyar liralık krediniz ‘garanti’

140 milyar liralık krediniz ‘garanti’

Kredi Garanti Fonu (KGF) Genel Müdürü Gergerli, bu yıl 200 milyar liralık kefalet verdiklerini 2018’de ise 140 milyar lirayı bulacak kefalete imza atacaklarını söyledi. Gergerli, bunun geri ödemeler ve 50 milyar liralık yeni kefaletle sağlanacağına dikkat çekerken bunun için Bakanlar Kurulu kararı beklediklerini belirtti.

17.12.2017Ekonomi
Gayrimenkule kış gelmedi

Gayrimenkule kış gelmedi

2017 yılına veda etmeye hazırlandığımız şu günlerde emlak piyasasında hareketlilik tam gaz sürüyor. Kış mevsiminde turistik bölgelerde konut fiyatlarının düşmesi beklenirken, tam aksine fiyatlar bu bölgelerde yükselişe geçti. Haziran ayından bu yana Muğla, İzmir, Çanakkale ve Balıkesir’de de fiyatlar ciddi oranda arttı.

17.12.2017Ekonomi

Yazar Sonuçları

Gecekondunun 4 katı değerde daire verdim hak sahibi yanaşmadı

İSTANBUL Beyoğlu’ndaki Piyalepaşa projesine ilk başladığı günden itibaren hak sahipleriyle anlaşmakta sıkıntı çeken Polat Holding Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Polat, bir süre önce sıkıntısını konuyla ilgili üst düzey yetkiliye açtı:

17.12.2017