MENÜ

Bir Zamanlar Çukurova

Bir Zamanlar Çukurova ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Bir Zamanlar Çukurova haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 374 Bir Zamanlar Çukurova haberi bulunmuştur.

Bir Zamanlar Çukurova Haberleri

Bir Zamanlar Çukurovanın Sabahattini Turgay Aydın kimdir

Bir Zamanlar Çukurova'nın Sabahattin'i Turgay Aydın kimdir?

Adana'da geçen bir dönem dizisi olan Bir Zamanlar Çukurova'da 'Sabahattin' karakterine hayat veren ünlü oyuncu Turgay Aydın'ın kim olduğu, kariyeri ve özel yaşamı diziseverler tarafından merak ediliyor. Peki, Bir Zamanlar Çukurova'nın Sabahattin'i Turgay Aydın kimdir?

21.02.2019Televizyon
Bir Zamanlar Çukurovanın 21. bölümünden 2. fragman yayınlandı Yeni bölümde neler olacak

Bir Zamanlar Çukurova'nın 21. bölümünden 2. fragman yayınlandı! Yeni bölümde neler olacak?

Bir Zamanlar Çukurova'nın 21 Şubat Perşembe akşamı yayınlanacak 21. bölümü öncesi, yeni bölümden detaylar veren 2. fragman yayınlandı. Tansiyonun dozunun yeni bölümde de yüksek olacağının sinyalini veren fragmandaki diyaloglar oldukça dikkat çekici. Peki, Bir Zamanlar Çukurova'nın yeni bölümünde neler olacak? Fragmanlarda neler var?

21.02.2019Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova 21. bölüm fragmanı yayınlandı Yeni bölümde neler olacak

Bir Zamanlar Çukurova 21. bölüm fragmanı yayınlandı! Yeni bölümde neler olacak?

ATV ekranlarında izleyiciyle buluşan Bir Zamanlar Çukurova'nın bu hafta ekranlara gelecek 21. bölümü öncesi, yeni bölümden ipuçları veren fragmanı yayınlandı. Diziseverlerle paylaşılan fragmanda, pek çok dikkat çeken diyalog var. Peki, Bir Zamanlar Çukurova'nın yeni bölümünde neler olacak?

19.02.2019Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova 21. Bölüm fragmanına damga vuran yüzleşme

Bir Zamanlar Çukurova 21. Bölüm fragmanına damga vuran yüzleşme

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Bir dakikayı aşan Bir Zamanlar Çukurova 21. Bölüm fragmanına Fekeli ve Hünkar’ın yüzleşme sahnesi damga vurdu. Öte yandan Yılmaz’ın konağı bastığı anlar merak uyandırdı. İşte, Bir Zamanlar Çukurova 21. Bölüm fragmanı ve son gelişmelerin kısa bir özeti

17.02.2019Televizyon
Şimdi bu belgeseller izleniyor

Şimdi bu belgeseller izleniyor

Şu sıralar en çok izlenen ve sohbetlere konu olan belgesellerden bir demet...

16.02.2019Hürriyet Cumartesi
Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Vahide Perçin, Murat Ünalmış, Uğur Güneş ve Hilal Altınbilek'in rol aldığı Bir Zamanlar Çukurova, 14 Şubat Perşembe akşamı 20. bölümüyle ekranlara geldi. Dizinin yayınlanan son bölümünde heyecan yine zirve yaptı. Son bölümün bitmesiyle birlikte yeni bölüm fragmanı sorgulanmaya başladı. Peki, Bir Zamanlar Çukurova 21. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde neler oldu?

15.02.2019Televizyon
Bir Zamanlar Çukurovanın Gaffuru Bülent Polat kimdir

Bir Zamanlar Çukurova'nın Gaffur'u Bülent Polat kimdir?

Adana'da geçen bir dönem dizisi olan Bir Zamanlar Çukurova'da 'Gaffur' karakterine hayat veren ünlü oyuncu Bülent Polat'ın kim olduğu, kariyeri ve özel yaşamı diziseverler tarafından merak ediliyor. Peki, Bir Zamanlar Çukurova'nın Gaffur'u Bülent Polat kimdir?

14.02.2019Televizyon
Bir Zamanlar Çukurovanın 20. bölümünde tüm oyunlar ortaya mı çıkıyor

Bir Zamanlar Çukurova'nın 20. bölümünde tüm oyunlar ortaya mı çıkıyor?

Yaman ailesinin etrafında geçen olayların anlatıldığı ve güçlü kadrosuyla dikkat çeken Zamanlar Çukurova'nın 14 Şubat Perşembe akşamı yayınlanacak 20. bölümü öncesi yeni bölüme dair detaylar veren fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde, Fekeli ve Demir'in Yamanlar konağındaki karşılaşması tüm kirli çamaşırları ortaya dökecek olayları başlatacak. Peki, Bir Zamanlar Çukurova'nın 20. bölüm fragmanında başka neler var?

13.02.2019Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Son bölüme ölüm haberi damga vurmuştu

Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölüme ölüm haberi damga vurmuştu!

Atv ekranlarının entrika yüklü dizisi Bir Zamanlar Çukurova, 7 Şubat Perşembe günü 19. Bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Son bölümde Çukurova'da sesler yükseldi. Gizlediği sırların ağırlığıyla sessiz kalanlar, gerçekleri haykırdı, yer yerinden oynadı. Finalde Sait’in vurulduğu haberi Fekeli’yi adeta yıktı. Konağı basan Fekeli’nin sözleri finalde merak uyandırdı. 'Katil sensin' sözleri ardından yeni bölüm fragmanı araştırılmaya başlandı. Peki, Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

8.02.2019Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova yayınlanan son bölümüyle şoke etti Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Bir Zamanlar Çukurova yayınlanan son bölümüyle şoke etti! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bir Zamanlar Çukurova dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine nefes kesen anlar yaşattı. Dizinin yayınlanan son bölümünde gizlediği sırların ağırlığıyla sessiz kalanlar, gerçekleri haykırdı ve yer yerinden oynadı. Son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı araştırılmaya başladı. Peki, Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

7.02.2019Televizyon
Bir Zamanlar Çukurovanın 19. bölüm fragmanı yayınlandı Züleyhadan Demire sert sözler

Bir Zamanlar Çukurova'nın 19. bölüm fragmanı yayınlandı! Züleyha'dan Demir'e sert sözler

Bir Zamanlar Çukurova'nın 7 Şubat Perşembe akşamı yayınlanacak 19. bölümü öncesi, yeni bölümden ilk fragman diziseverlerle paylaşıldı. 19. bölümün oldukça gerilim dolu olacağının sinyallerinin verildiği fragmana, Züleyha'nın Demir'e karşı sarf ettiği sözler damga vuracak. Peki, Bir Zamanlar Çukurova'nın yeni bölümünde neler olacak. Fragmanda başka neler var?

4.02.2019Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova 19. Bölüm fragmanında zehir zemberek sözler

Bir Zamanlar Çukurova 19. Bölüm fragmanında zehir zemberek sözler

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni bölüm fragmanı kısa sürede izleyicilerle buluştu. Yaklaşık 1 dakika uzunluğundaki Bir Zamanlar Çukurova 19. Bölüm fragmanına Züleyha’nın zehir zemberek sözleri damga vurdu. Peki, yeni bölümde neler yaşanacak? Yeni bir yol çizmeye karar veren Yılmaz, Züleyha’dan uzak durabilecek mi? İşte, Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümünden ilk görüntüler

3.02.2019Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bir Zamanlar Çukurova’nın 18. Bölümü ardından yeni fragman araştırmaları başladı. Sürprizlerle dolu gelişmelerin yaşandığı Bir Zamanlar Çukurova’nın yayınlanan son bölümüne Demir’in başına gelen felaket damga vurdu. Finalde ise Züleyha, karşılaştığı sahneyle yıkıldı. Peki, Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

1.02.2019Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova dizisinin son bölümünde neler yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin son bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bir Zamanlar Çukurova dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine şoke eden anlar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde son nefesini vermeden Hünkar'la görüşmek isteyen Hüsamettin Sözübir'in söyleyemeden öldüğü gerçek ortaya çıktı. Son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

31.01.2019Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı yayınlandı 18. bölüm bölümde neler olacak

Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı yayınlandı! 18. bölüm bölümde neler olacak?

Vahide Perçin, Uğur Güneş, Murat Ünalmış ve Hilal Altınbilek'in rol aldığı Bir Zamanlar Çukurova'nın 18. bölüm fragmanı yayınlandı. Fekeli Ali'nin mezarlıkta ağladığı sahneler, izleyenlerin dikkatlerinden kaçmadı. Peki, Bir Zamanlar Çukurova 18. bölüm fragmanında neler var?

28.01.2019Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova son bölümde çok eden manzara Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Bir Zamanlar Çukurova son bölümde çok eden manzara! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin son bölümünde olayların ardı arkası kesilmedi. Melike İpek’in Müjgan karakteriyle dahil olduğu Bir Zamanlar Çukurova 17. Bölüm finaline Sanayi Odası Başkanlığı'nı Demir'e kaptıran Yılmaz'ın tuzağı damga vurdu. Öte yandan geçmişin sırlarını açığa çıkaracak olan Hüsamettin’in ölüm döşeğindeki görüntüleri nefeslerin tutulmasına sebep oldu. Peki, Bir Zamanlar Çukurova yen bölüm fragmanı yayınlandı mı?

25.01.2019Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova dizisinin son bölümünde şoke eden anlar yer aldı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin son bölümünde şoke eden anlar yer aldı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bir Zamanlar Çukurova dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine şoke eden dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Hünkar ile Fekeli, olaylı gecenin ardından, yıllar sonra ilk defa karşılıklı konuştu. Son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı merak edilmeye başladı. Peki, Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

24.01.2019Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova dizisinin Müjganı Melike İpek Yalova kimdir İşte hayatı hakkında bilgiler

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin Müjgan'ı Melike İpek Yalova kimdir? İşte hayatı hakkında bilgiler

Muhteşem Yüzyıl dizisinde Isabella Fortuna rolüyle dikkatleri üzerine çeken Melike İpek Yalova, Bir Zamanlar Çukurova'nın ekibine katıldı. Bir Zamanlar Çukurova'ya 17. Bölüm itibariyle dahil olan Melike İpek Yalova, Doktor Müjgan karakterini canlandırıyor. Peki, Bir Zamanlar Çukurova dizisinin Müjgan'ı Melike İpek Yalova kimdir?

24.01.2019Televizyon
Bir Zamanlar Çukurovada uykular kaçıyor 17. yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Bir Zamanlar Çukurova'da uykular kaçıyor! 17. yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Bir Zamanlar Çukurova, 24 Ocak Perşembe akşamı 17. bölümüyle izleyici karşısına çıkacak, sevilen dizi son olarak 27 Aralık 2018'de ekranlara gelmişti. Dizinin bu haftaki yeni bölümünde, Hünkar ile Fekeli, olaylı gecenin ardından, yıllar sonra ilk defa karşılıklı konuşacak. Peki, Bir Zamanlar Çukurova'nın yeni bölümünde neler olacak? 17. bölüm fragmanında neler var?

23.01.2019Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova 17. bölüm fragmanı yayınlandı Yeni bölümde neler olacak

Bir Zamanlar Çukurova 17. bölüm fragmanı yayınlandı! Yeni bölümde neler olacak?

Dizilerin yılbaşı nedeniyle yayınlarına ara vermesi sebebiyle bir süredir yeni bölümüyle izleyicileriyle buluşamayan Bir Zamanlar Çukurova'nın bu hafta yayınlanacak 17. bölümüne ait fragman diziseverlerle paylaşıldı. Yayınlanan fragman, yeni bölümün oldukça heyecan dolu geçeceğinin sinyallerini verdi. Peki, Bir Zamanlar Çukurova 17. bölüm fragmanında neler var? Yeni bölümde neler olacak?

21.01.2019Televizyon
Kerem Alışık ile Hilal Altınbilek aşk yaşıyor mu

Kerem Alışık ile Hilal Altınbilek aşk yaşıyor mu?

'Bir Zamanlar Çukurova' dizisinde Kerem Alışık (58) 'Ali Rahmet Fekeli'yi, Hilal Altınbilek (27) ise 'Züleyha'yı canlandırıyor. İki ünlü oyuncunun aşk yaşamaya başladığı iddia edildi...

20.01.2019Magazin
Nerede kalmıştık

Nerede kalmıştık?

Ocak ayı tatili sona erdi, diziler dönüyor. Ekran karşısında yerimizi almadan, nerede kalmıştık; bir bakıp hafıza tazeleyelim mi?

19.01.2019Hürriyet Cumartesi
Bir Zamanlar Çukurova bu hafta var mı Bir Zamanlar Çukurovanın yeni bölümü ne zaman

Bir Zamanlar Çukurova bu hafta var mı? Bir Zamanlar Çukurova'nın yeni bölümü ne zaman?

Ekranlara geldiği ilk günden bu yana ilgiyle izlenen Bir Zamanlar Çukurova, dizilerin yılbaşı nedeniyle yayınlarına ara vermesi sebebiyle bir süredir yeni bölümüyle izleyicileriyle buluşamıyor. Dizinin yayın gününün gelmesiyle birlikte araştırmalarına hız veren diziseverler, Bir Zamanlar Çukurova'nın yeni bölümü hakkında araştırma yapıyor. Peki, Bir Zamanlar Çukurova bu hafta var mı? Bir Zamanlar Çukurova'nın yeni bölümü ne zaman?

17.01.2019Televizyon
O iddiaya yalanlama

O iddiaya yalanlama

TIMS&B Productions, "Bir Zamanlar Çukurova' dizisinin Adana'daki setinde isyan çıktı" iddialarını yayınladı.

16.01.2019Televizyon
17. Bölüm tarihi belli oldu Bir Zamanlar Çukurovanın yeni bölüm ne zaman

17. Bölüm tarihi belli oldu! Bir Zamanlar Çukurova'nın yeni bölüm ne zaman?

Vahide Perçin, Uğur Güneş, Murat Ünalmış ve Hilal Altınbilek'in başrollerinde yer aldığı Bir Zamanlar Çukurova'nın 17. bölüm tarihi belli oldu.Peki, Bir Zamanlar Çukurova'nın 17. yeni bölümü ne zaman?

16.01.2019Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova dizisi bu akşam yayınlanacak mı Yeni bölüm ne zaman

Bir Zamanlar Çukurova dizisi bu akşam yayınlanacak mı? Yeni bölüm ne zaman?

Perşembe akşamları Atv'de yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova'nın bu hafta yeni bölümüyle ekranlara gelip gelmeyeceği merak konusu oldu. Son olarak 27 Aralık 2018'de 16. bölümüyle diziseverlerle buluşan dizi, yılbaşı nedeniyle yayın hayatına kısa bir ara vermişti. Peki, Bir Zamanlar Çukurova'nın yeni bölümü ne zaman? Bir Zamanlar Çukurova bu hafta var mı?

10.01.2019Televizyon
ATV yayın akışında bugün hangi programlar var 10 Ocak ATV yayın akışı

ATV yayın akışında bugün hangi programlar var? 10 Ocak ATV yayın akışı

İçeriğindeki dizi, film, sabah kuşağı programları ve yarışmalarla dikkat çeken ATV'nin yayın akışı, televizyonseverler tarafından araştırılıyor. Yılbaşı dolayısıyla dizilerin ara vermesinin ardından vatandaşlar 10 Ocak'ta ATV yayın akışında nelerin olduğu merak ediliyor. Peki, ATV yayın akışında bugün hangi programlar var?

10.01.2019Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova dizisi bu akşam neden yok Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak

Bir Zamanlar Çukurova dizisi bu akşam neden yok? Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni bölüm fragmanı ve tarihi merak konusu oldu. Perşembe akşamları yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova, en son 29 Aralık’ta izleyicileriyle buluşmuştu. Yılmaz, Züleyha ve Demir arasında yaşanacak yeni gelişmeleri merak eden izleyiciler, ‘Bir Zamanlar Çukurova bu hafta yok mu, yeni bölüm ne zaman?’ sorusuna yanıt arıyor.

3.01.2019Televizyon
Sadri Alışık’ın oğlu Kerem Alışık kimdir

Sadri Alışık’ın oğlu Kerem Alışık kimdir?

18 Mart 1995 tarihinde hayatını kaybeden efsane oyuncu Sadri Alışık’ın oğlu Kerem Alışık, yer aldığı dizi ve sinema projeleriyle adından söz ettirmeye devam ediyor. Kerem Alışık, Vahide Perçin, Murat Ünalmış, Uğur Güneş ve Hilal Altınbilek'in başrollerini paylaştığı 2018 yapımı Bir Zamanlar Çukurova dizisinin kadrosuna sonradan dahil olmuştu. İşte, Kerem Alışık'ın hayatına ilişkin bilgiler.

31.12.2018Magazin
Bir Zamanlar Çukurova 17. bölüm fragmanı yayınlandı mı Son bölümde neler yaşandı

Bir Zamanlar Çukurova 17. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde neler yaşandı?

Perşembe akşamları atv ekranlarında yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova 16. bölümüyle izleyiciyle buluştu. Hünkar'ın, kocasının katili Fekeli ile tokalaşması adeta son bölüme damga vurdu. Öte yandan yaşanan gelişmeler 'Züleyha İstanbul'a mı kaçıyor?' sorusunu akıllara getirdi. Peki, Bir Zamanlar Çukurova 17. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde neler yaşandı?

28.12.2018Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova son bölümde neler yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Bir Zamanlar Çukurova son bölümde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bir Zamanlar Çukurova dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine dramatik dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde sırlar bir bir ortaya çıkıyor, yer yerinden oynuyor. Kendi kafasına göre iş yapan Gaffur, bunun bedelini ağır bir şekilde ödüyor. Son bölüm bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni bölüm fragmanı.

27.12.2018Televizyon
Bir Zamanlar Çukurovanın Züleyhası Hilal Altınbilek kimdir

Bir Zamanlar Çukurova'nın Züleyhası Hilal Altınbilek kimdir?

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde 'Züleyha' karakterine hayat veren genç oyuncu Hilal Altınbilek'in özel yaşamı ve kariyeri merak konusu oluyor. Oyunculuk eğitimini Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde tamamlayan Hilal Altınbilek, Bir Zamanlar Çukurova'nın yanı sıra Karagül dizisinde rol almıştı. Peki, Bir Zamanlar Çukurova'nın Züleyhası Hilal Altınbilek kimdir?

27.12.2018Televizyon
2018’in en iyileri Onlarla zenginleştik, güzelleştik, eğlendik

2018’in en iyileri! Onlarla zenginleştik, güzelleştik, eğlendik

Koskoca bir yılı daha geride bırakıyoruz. Yaşam koşturmacası içinde bazen zor ve yorucu zamanların üstesinden dizilerle, filmlerle, kitaplarla, sergilerle, şarkılarla ve yeni açılan mekânlarla geldik. Yıl boyu, bu alanlardaki yenilikleri sizlerle paylaşmıştık. 2018’i uğurlamaya hazırlanırken sıra geldi, en iyileri seçmeye...

23.12.2018Hürriyet Pazar
Nasıl bir travma bizi Çukurova’ya getirdi

Nasıl bir travma bizi Çukurova’ya getirdi?

‘Bir Zamanlar Çukurova’da her hafta kötülüğün en saf haline şahit oluyoruz. Herkesin insanlığın en karanlık yerlerinde gezindiği bu dizi neden ilgimizi çekiyor?

22.12.2018Hürriyet Cumartesi
Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Son bölümde neler oldu

Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde neler oldu?

Bir Zamanlar Çukurova dizisi dün akşam 15. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Sevilen dizinin yayınlanan son bölümünde Yamanlar çiftliğini basan Fekeli, herkesin içinde Demir'in yakasına yapışıp, adeta gözdağı verdi. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı merak konusu oldu. Peki, Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

21.12.2018Televizyon
Hilal Altınbilek kimdir Hilal Altınbilekin biyografisi

Hilal Altınbilek kimdir? Hilal Altınbilek'in biyografisi

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin Züleyha’sı Hilal Altınbilek, son dönemde yıldızı parlayan genç oyuncular arasında dikkat çekiyor. Dizideki başarılı performansı ile adından söz ettiren Hilal Altınbilek, Angelina Jolie’ye olan benzerliği ile de çok konuşuluyor. Peki, Hilal Altınbilek kimdir?

20.12.2018Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova oyuncuları kimdir Bir Zamanlar Çukurova oyuncu kadrosu

Bir Zamanlar Çukurova oyuncuları kimdir? Bir Zamanlar Çukurova oyuncu kadrosu

Sürükleyici hikayesi ve güçlü kadrosuyla bu sezonun en çok dikkat çeken dizilerinden olan Bir Zamanlar Çukurova, ekran macerasına tüm hızıyla devam ediyor. Züleyha, Yılmaz ve Demir'in arasında geçen heyecan dolu olaylara yakın zaman önce Fekeli Ali de dahil olmuştu. Bir Zamanlar Çukurova'nın oyuncu kadrosunda kimlerin yer aldığını merak eden diziseverler, bu hususta bilgi almak adına internette araştırma yapıyor. Peki, Bir Zamanlar Çukurova oyuncuları kimdir?

20.12.2018Televizyon
Demir ve Yılmaz karşı karşıya geliyor | Bir Zamanlar Çukurova 15. bölüm fragmanı yayınlandı

Demir ve Yılmaz karşı karşıya geliyor | Bir Zamanlar Çukurova 15. bölüm fragmanı yayınlandı

Vahide Perçin, Uğur Güneş, Murat Ünalmış ve Hilal Altınbilek'in başrollerinde yer aldığı Bir Zamanlar Çukurova'nın 15. bölümünden kesitler içeren yeni bölüm fragmanı diziseverlerle paylaşıldı. Yeni bölüm fragmanında Züleyha ve Fekeli Ali'nin ağladığı sahneler dikkat çekiyor: Peki, yeni bölüm fragmanında başka neler var? 15. bölümde neler olacak?

19.12.2018Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova 15. bölüm fragmanı yayınlandı Yeni bölümde neler yaşanacak

Bir Zamanlar Çukurova 15. bölüm fragmanı yayınlandı! Yeni bölümde neler yaşanacak?

Bir Zamanlar Çukurova dizisi yayınlanan 15. bölüm fragmanıyla izleyicilerine gerilim dolu anlar yaşatmaya devam edecek. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde neler yaşanacağı merak ediliyor. İşte, Bir Zamanlar Çukurova 15. bölüm fragmanı.

15.12.2018Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova 14. bölüm fragmanında ölüm sessizliği yaşanıyor

Bir Zamanlar Çukurova 14. bölüm fragmanında ölüm sessizliği yaşanıyor

Bir Zamanlar Çukurova dizisi yayınlanan 14. bölüm fragmanıyla izleyicilerine hareketli dakikalar yaşatmaya devam edecek. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde 10 kişinin hayatını kaybettiği büyük patlama, Çukurova'da büyük yankı yapıyor. İşte, Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni bölüm fragmanı.

12.12.2018Televizyon
Googlea giren soyağacını arıyor

Google'a giren 'soyağacını' arıyor

Google, her yıl olduğu gibi bu yıl da Türkiye’de ve dünyada yükselen arama trendleri içeren listesini açıkladı.

12.12.2018Teknoloji
Bir Zamanlar Çukurova 14. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Bir Zamanlar Çukurova 14. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Perşembe akşamları atv ekranlarında yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova 13. bölümüyle izleyiciyle buluştu. Sevilen dizinin son bölümünde Fekeli ve Yılmaz, Demir ve Cengaver'in hazırladığı tuzağın tam ortasına düştü. Öte yandan, Fekeli'nin öldüğünü sanan Hünkar, onu karşısında görünce çok şaşırdı. Peki, Bir Zamanlar Çukurova 14. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

8.12.2018Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova dizisinin son bölümünde neler yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin son bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bir Zamanlar Çukurova dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine şoke eden dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde yüzleştiği acı gerçeklerden sonra, 'Hayallerimiz vardı, çocuğumuz olacaktı' diyerek acı çeken Yılmaz, intikam ateşini yeniden harladı. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

6.12.2018Televizyon
Ekranların en çok konuşulan dizileri belli oldu

Ekranların en çok konuşulan dizileri belli oldu

Televizyon ekranlarında Kasım ayının en çok konuşulan dizileri belli olurken, ekranlara veda eden diziler ve yeni sezon bölümleriyle start alan projeler merak uyandıran başlıklar arasında yer aldı.

4.12.2018Televizyon
Ekranı aydınlatan kadınlar

Ekranı aydınlatan kadınlar

Severek izlediğiniz dizilerde bile bazen kendinizi erkekler koğuşuna kapatılmış gibi hissediyor musunuz siz de?

1.12.2018Hürriyet Cumartesi
Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Son bölümde neler yaşandı

Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde neler yaşandı?

Züleyha’nın kaçmaya çalıştığı anları nefeslerini tutarak takip eden izleyiciler Bir Zamanlar Çukurova’nın 12. bölümünün bitmesiyle birlikte, gelecek hafta ekranlara gelecek yeni bölüm fragmanını sorgulamaya başladı. Peki, Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

30.11.2018Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova dizisinin son bölümünde neler yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin son bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bir Zamanlar Çukurova dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine dramatik dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde umudunu da alıp esaretten kaçmak isteyen Züleyha, acısı ve öfkesi harmanlanan Demir'e bir kez daha yenildi. Son bölümün bitmesinin ardından dizinin yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

29.11.2018Televizyon

Yazar Sonuçları

2018’de, Google’da neler aradık neler!

Sene bitiyor tabi, bir ortalığı toparlayalım. Merak ettim ve sizler için baktım. Google Trends sayfasında, ülkelere göre ayrılmış bir şekilde, bir sene içerisinde en çok nelerin arandığı ile ilgili bir rapor var. Raporlar çok ilginç!

30.12.2018

Bütün korkularım sessizliğe gömüldü

Son dönemde ağırlıklı olarak ses getiren tiyatro projeleriyle adından söz ettiren Kerem Alışık, bu kez iki koldan geldi. Bir yandan “Esaretin Bedeli” filminden aynı adla tiyatroya uyarlanan oyunda Red’i canlandırıyor, diğer yandan “Bir Zamanlar Çukurova”nın Ali Rahmet Fekeli’si olarak izleyici karşısına çıkıyor. Bu yoğun tempoda şiirden de kopmayan, hem okuyup hem yazmaya devam eden Alışık’la geçtiğimiz günlerde bir araya geldik. Çocukluğundan çocuğuna, dünden bugüne şiir tadında bir söyleşi yaptık.

25.12.2018