MENÜ

Bir Zamanlar Çukurova

Bir Zamanlar Çukurova ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Bir Zamanlar Çukurova haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 319 Bir Zamanlar Çukurova haberi bulunmuştur.

Bir Zamanlar Çukurova Haberleri

Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Hünkar ve Yılmaz öldü mü

Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Hünkar ve Yılmaz öldü mü?

Bir Zamanlar Çukurova dizisi dün akşam 10. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Züleyha ve Yılmaz’ın karşı karşıya geldiği anları nefeslerini tutarak takip eden izleyiciler, Bir Zamanlar Çukurova son bölüm finalinde Yılmaz ve Hünkar'ın vurulma anına tanık oldu. Peki, Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

16.11.2018Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova dizisinin son bölümünde neler yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin son bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bir Zamanlar Çukurova dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine heyecan seviyesi yüksek dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Demir'in kolayca alt edebileceğini düşündüğü Yılmaz, Fekeli'nin gücü sayesinde Çukurova'da meydan okudu. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

15.11.2018Televizyon
Bir Zamanlar Çukurovada Fekelinin gençliğini canlandıran Sadri Alışık kimdir

Bir Zamanlar Çukurova'da Fekeli'nin gençliğini canlandıran Sadri Alışık kimdir?

Perşembe akşamları ekrana gelen Bir Zamanlar Çukurova dizisinde 'Fekeli' karakterinin gençliğini canlandıran Sadri Alışık'ın kim olduğu ve kariyeri merak konusu oldu. Aynı zamanda Yeşilçam'ın efsane isimlerinden dedesi Sadri Alışık'la aynı ismi taşıyan genç oyuncunun özel hayatı ve kariyeri araştırılıyor. Peki, Bir Zamanlar Çukurova'da Fekeli'nin gençliğini canlandıran Sadri Alışık kimdir?

15.11.2018Televizyon
Bir Zamanlar Çukurovanın son bölümde neler yaşandı 10. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Bir Zamanlar Çukurova'nın son bölümde neler yaşandı? 10. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Vahide Perçin, Murat Ünalmış, Uğur Güneş ve Hilal Altınbilek'in başrolde yer aldığı Bir Zamanlar Çukurova, 8 Kasım akşamı 9. kez izleyiciyle buluştu. Dizinin son bölümünde, Demir'in kolayca alt edebileceğini düşündüğü Yılmaz, Fekeli'nin gücü sayesinde Çukurova'da meydan okudu. Son bölümün bitmesinin hemen ardından yeni bölüm fragmanı merak konusu oldu. Peki, Bir Zamanlar Çukurova 10. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde neler yaşandı?

9.11.2018Televizyon
Hilal Altınbilek kimdir Estetiksiz haliyle gündemde…

Hilal Altınbilek kimdir? Estetiksiz haliyle gündemde…

Bir Zamanlar Çukurova dizisindeki performansıyla adından söz ettiren Hilal Altınbilek'in yıllar öncesine ait estetiksiz fotoğrafları ortaya çıktı. Bir Zamanlar Çukurova’da Züleyha karakterini canlandıran ünlü oyuncunun değişimi dikkat çekti. Peki,estetiksiz haliyle gündeme gelen Hilal Altınbilek kimdir?

8.11.2018Magazin
Bir Zamanlar Çukurova oyuncuları kimdir Bir Zamanlar Çukurova dizinin konusu ve oyuncu kadrosu

Bir Zamanlar Çukurova oyuncuları kimdir? Bir Zamanlar Çukurova dizinin konusu ve oyuncu kadrosu

Yeni yayın döneminde ekran macerasına başlayan ve ilk günden bu yana ilgiyle izlenen, Bir Zamanlar Çukurova dizisinin oyuncu kadrosunda pek çok başarılı isim yer alıyor. Bir Zamanlar Çukurova'nın oyuncu kadrosunda kimlerin yer aldığını merak eden diziseverler, konuya dair internette araştırma yapıyor. Peki, Bir Zamanlar Çukurova oyuncuları kimdir?

8.11.2018Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova 9. bölümüyle ekranlarda olacak Yeni bölüm fragmanları yayınlandı

Bir Zamanlar Çukurova 9. bölümüyle ekranlarda olacak! Yeni bölüm fragmanları yayınlandı

Vahide Perçin, Uğur Güneş, Murat Ünalmış ve Hilal Altınbilek'in başrollerinde yer aldığı Bir Zamanlar Çukurova'nın 9. bölüm fragmanları, yeni bölümün oldukça heyecanlı geçeceğinin sinyallerini verdi. Fekeli Ali'nin Yılmaz'a söylediği sözlerinin çok konuşulduğu fragman yeni bölüme dair pek çok bilgi veriyor. Peki, Bir Zamanlar Çukurova'nın 9. bölüm fragmanlarında başka neler var? Yeni bölümde neler olacak?

7.11.2018Televizyon
Hilal Altınbilek kimdir kaç yaşında Hangi dizilerde oynadı

Hilal Altınbilek kimdir kaç yaşında? Hangi dizilerde oynadı?

Hilal Altınbilek, son günlerde magazin dünyasında adının sıkça geçmesi dolayısıyla araştırılan isimler arasında yer almaya başladı. Bir Zamanlar Çukurova isimli dizide boy gösteren Hilal Altınbilek, bir dönem Karagül dizisinde de boy göstermiştir. Peki, Hilal Altınbilek kimdir ve kaç yaşındadır? İşte, o isim hakkında merak edilen bazı detaylar

5.11.2018Magazin
Demir’le sevişme sahnesi beni çok zorladı

Demir’le sevişme sahnesi beni çok zorladı

Keskin mavi gözleriyle şu sıralar yıldızı en parlayan ama hakkında en az şey bilinen isimlerden. ‘Bir Zamanlar Çukurova’ dizisinin Züleyha’sı Hilal Altınbilek’le numeroloji takıntısından olacak bazı şeyleri rüyasında görmesine, babasının rahatsızlığından ilişki yaşayacağı kişide aradıklarına kadar her şeyi konuştuk.

3.11.2018Hürriyet Pazar
Bir Zamanlar Çukurova 9. bölüm fragmanı yayınlandı mı Son bölümde neler oldu

Bir Zamanlar Çukurova 9. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde neler oldu?

Demir ile Yılmaz'ın mücadelesinin damga vurduğu Bir Zamanlar Çukurova'nın 8. bölümü dün akşam izleyicilerle buluştu. Dizinin son bölümünde Yılmaz'ı ırgatların sakladığından şüphelenen Demir, adeta çılgına döndü. Son bölümün bitmesinin hemen ardından, gelecek hafta yayınlanacak 9. bölümün fragmanı merak konusu oldu. Peki, Bir Zamanlar Çukurova 9. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde neler oldu?

2.11.2018Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova dizisinin son bölümünde şoke eden anlar yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin son bölümünde şoke eden anlar yaşandı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bir Zamanlar Çukurova dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine aksiyon dolu dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Demir ile Yılmaz'ın mücadelesi alev aldı. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

1.11.2018Televizyon
Yaz planı hazır

Yaz planı hazır

Hilal Altınbilek Latin Amerika turuna hazırlanıyor.

28.10.2018Magazin
Bir Zamanlar Çukurova dizisinin son bölümünde neler yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin son bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bir Zamanlar Çukurova dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine heyecan seviyesi yüksek dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Yılmaz ve Fekeli taşları yerinden oynatmaya geldi. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı araştırılmaya başladı. Peki, Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

25.10.2018Televizyon
Bebek yaşıyor mu Gözler Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanında

Bebek yaşıyor mu? Gözler Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanında

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni bölüm fragmanı son bölümün hemen ardından gündeme geldi. Yılmaz'ın sürpriz bir şekilde özgürlüğüne kavuştuğu Bir Zamanlar Çukurova son bölümüne Ali Felekeli’nin ortaya çıkışı damga vurdu. Final sahnesi ise kafalarda soru işareti bıraktı. Erken doğum yapan Zeliha'nın bebeği merak ediliyor. Peki, Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

19.10.2018Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova dizisinin son bölümünde heyecan arttı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin son bölümünde heyecan arttı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bir Zamanlar Çukurova dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine heyecan seviyesi yüksek dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Yılmaz'ın öldüğünü zanneden Züleyha, sevdiği adam için dua ederken aftan yararlanan Yılmaz cezaevinden çıkıp Demir'den intikam almak istedi. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

18.10.2018Televizyon
Fekeliyi canlandıran Kerem Alışık kimdir

Fekeli'yi canlandıran Kerem Alışık kimdir?

Fekeli'yi canlandıran Kerem Alışık kimdir sorusunun yanıtı diziseverler tarafından araştırılan isimler arasında yer almaya başladı. Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Fekeli karakterine hayat veren Kerem Alışık'ın kişisel hayatı hakkında bilgiler merak ediliyor. Peki, Kerem Alışık kimdir? Kaç yaşındadır?

17.10.2018Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova 6. bölüm fragmanı yayınlandı | Diziye yeni bir isim katılıyor

Bir Zamanlar Çukurova 6. bölüm fragmanı yayınlandı | Diziye yeni bir isim katılıyor!

Bir Zamanlar Çukurova'nın merakla beklenen 6. bölümüne ait fragman diziseverlerle paylaşıldı. 18 Ekim Perşembe akşamı ekranlarda olacak yeni bölüme dair pek çok ipucu veren fragmanda, Yılmaz'ın hapisten çıktığı ve Züleyha'nın merdivenlerden düştüğü görülüyor. Öte yandan fragmanda bir de yeni oyuncu sürprizi var. Peki, Bir Zamanlar Çukurova'nın 6. bölümünde neler olacak? Diziye katılan yeni oyuncu kim?

13.10.2018Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Son bölüm heyecan doluydu

Bir Zamanlar Çukurova 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölüm heyecan doluydu!

Vahide Perçin, Murat Ünalmış, Uğur Güneş ve Hilal Altınbilek'in başrollerde yer aldığı Bir Zamanlar Çukurova'nın 5. bölümünde heyecan yine doruktaydı. Artık sabrı kalmayan Demir'in, Züleyha'ya el kaldıracak kadar gözü döndü. Şimdi ise 18 Ekim Perşembe akşamı yayınlanacak yeni bölüm fragmanı yoğun şekilde internette sorgulanıyor. Peki, Bir Zamanlar Çukurova 6. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

12.10.2018Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova dizisinin son bölümünde neler yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin son bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bir Zamanlar Çukurova dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine dramatik anlar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Züleyha'ya rüya gibi bir hayat bahşettiğini düşünerek karşısında mutlu bir kadın görmek isteyen Demir, onun buğulu gözlerini gördükçe çılgına döndü. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

11.10.2018Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova 5. bölüm fragmanı yayınlandı mı 4. bölümde neler oldu

Bir Zamanlar Çukurova 5. bölüm fragmanı yayınlandı mı? 4. bölümde neler oldu?

Bir Zamanlar Çukurova, dün akşam 4. bölümüyle ekranlara geldi. Züleyha ve Hünkar arasındaki diyalogların dikkat çektiği bölümde heyecan yine doruktaydı. Son bölümün bitmesinin ardından gelecek hafta izleyiciyle buluşacak 5. yeni bölüm fragmanı merak konusu oldu. Peki, Bir Zamanlar Çukurova 5. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

5.10.2018Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova dizisinin Yılmazı Uğur Güneş kimdir Kaç yaşındadır

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin Yılmaz'ı Uğur Güneş kimdir? Kaç yaşındadır?

Bir Zamanlar Çukurova'da 'Yılmaz' karakterini canlandıran Uğur Güneş'in kim olduğu diziseverler tarafından merak ediliyor. Uğur Güneş'in özel yaşamı ve kariyerini sorgulayan vatandaşlar, genç oyuncuya dair bilgi almak adına intenrette araştırma yapıyor. Peki, Bir Zamanlar Çukurova'nın Yılmaz'ı Uğur Güneş kimdir?

4.10.2018Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova dizisinin Züleyhası Hilal Altınbilek kimdir Kaç yaşındadır

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin Züleyha'sı Hilal Altınbilek kimdir? Kaç yaşındadır?

Bir Zamanlar Çukurova'da 'Züleyha' karakterini canlandıran Hilal Altınbilek'in kim olduğu diziseverler tarafından merak ediliyor. Hilal Altınbilek'in özel yaşamı ve kariyerini sorgulayan vatandaşlar, güzel oyuncuya dair bilgi almak adına internette araştırma yapıyor. Peki, Bir Zamanlar Çukurova'nın Züleyha'sı Hilal Altınbilek kimdir?

4.10.2018Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova 4. bölüm 2. fragmanı yayınlandı Sen Yamanların gelinisin

Bir Zamanlar Çukurova 4. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! 'Sen Yamanlar'ın gelinisin'

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 4 Ekim Perşembe günü yayınlanacak 4. bölümü öncesi, yeni bölümden bir fragman daha yayınlandı. Yayınlanan fragmanda Demir ve Züleyha'nın evlendiği görülüyor. Fragmanda en çok dikkat çeken ise Hünkar'ın Züleyha'ya söylediği 'Sen Yamanlar'ın gelinisin artık' sözleri oldu. Peki, Bir Zamanlar Çukurova 4. bölüm fragmanında başka neler var? Yeni bölümde neler olacak?

3.10.2018Televizyon
Buyurun  7 geceye 1 özet...

Buyurun 7 geceye 1 özet...

İZLEMEDEN GEÇMEYİN.. Elçin Yahşi öneriyor

28.09.2018Hürriyet Cumartesi
Hilal Altınbilek kimdir Hilal Altınbilekin biyografisi

Hilal Altınbilek kimdir? Hilal Altınbilek'in biyografisi

Bir Zamanlar Çukurova dizisindeki başarılı performansıyla adından söz ettiren Hilal Altınbilek, diziseverlerin yakından tanıdığı bir isim. Karagül dizisinde 'Özlem Şanverdi' karakterini canlandırarak popüler olan güzel oyuncu, şimdilerde Bir Zamanlar Çukurova'nın kadrosunda yer alıyor. Peki, Hilal Altınbilek kimdir?

28.09.2018Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova 4. bölüm fragmanı yayınlandı mı Son bölümde neler oldu

Bir Zamanlar Çukurova 4. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde neler oldu?

Vahide Perçin, Murat Ünalmış, Uğur Güneş ve Hilal Altınbilek gibi isimlerin rol aldığı Bir Zamanlar Çukurova'nın 3. bölümü izleyicilere yine heyecan dolu anlar yaşattı. Dizinin dün akşam yayınlanan 3. bölümünde Yaman Çiftliği’ne sığınan aşıkların hayatı Hünkar’ın ailesini korumak adına verdiği karar üzerine tamamen değişti. Diziseverler şimdiden yeni bölüm fragmanını sorgulamaya başladı. Peki, Bir Zamanlar Çukurova 4. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

28.09.2018Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova dizisinin son bölümünde neler yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin son bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bir Zamanlar Çukurova dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine şoke eden dakikalar yaşatmaya devam edecek. Dizinin yayınlanan son bölümünde soluk soluğa geçen aşklarıyla izleyicilere heyecanlı anlar yaşatan Züleyha ve Yılmaz, bu defa herkesi ağlattı. Son bölümün bitmesinin hemen ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

27.09.2018Televizyon
Google’da en çok yeni dizi sezonunu aradık

Google’da en çok yeni dizi sezonunu aradık

Yeni sezonla birlikte ekran başına geçmeye başlayan dizi severler Google Arama Trendlerine damgasını vurdu.

24.09.2018Teknoloji
Google’da en çok yeni dizi sezonunu aradık

Google’da en çok yeni dizi sezonunu aradık

Geçtiğimiz haftanın en popüler Google aralamaları arasında Çukur, Sen Anlat Karadeniz, Ufak Tefek Cinayetler, İstanbullu Gelin, Avlu, Söz, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Bizim Hikaye ve Kızım dizileri ilk sıralarda yer aldı.

24.09.2018Televizyon
Bir Zamanlar Çukurovanın yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Bir Zamanlar Çukurova'nın yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

13 Eylül'de 1. bölümüyle ekranlara merhaba diyen Bir Zamanlar Çukuroava, dün akşam 2. bölümüyle diziseverlerle buluştu. 1970'lerde Adana'da geçen dizinin son bölümü bittikten hemen sonra yeni bölüm fragmanı diziseverler tarafından sorgulanmaya başladı. Peki, Bir Zamanlar Çukurova'nın 3. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

21.09.2018Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova dizisinin son bölümünde neler yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin son bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bir Zamanlar Çukurova dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine şoke eden dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Hünkar, Züleyha ve Yılmaz'ın büyük sırrını öğrenince gücü ve vicdanı arasında zor kararlar almak zorunda kaldı. Son bölümün bitmesinin hemen ardından yeni bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Peki, Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

20.09.2018Televizyon
Bugün hangi diziler var Bu akşamki diziler

Bugün hangi diziler var? Bu akşamki diziler

Yeni yayın döneminin başlamasıyla birlikte dizilerin yayın günleri ve saatleri belli olmaya başladı. Ulusal yayın yapan kanallarda ekranlara gelen onlarca dizi olması nedeniyle izledikleri dizilerin takibini yapmakta zorlanan vatandaşlar, 'Bugün hangi diziler var?' ve 'Bugün televizyonda hangi diziler var?' sorularına yanıt arıyor. İşte kanal kanal ve gün gün dizi listesi...

20.09.2018Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı kısa sürede yayınlandı. Ekran macerasına kısa bir süre önce başlayan dönem dizisi Bir Zamanlar Çukurova’nın 2. bölümü perşembe akşamı yayınlanacak. İşte, Bir Zamanlar Çukurova 2. bölüm fragmanı ve dizinin konusunu hatırlamak isteyenler için kısa bir özet…

17.09.2018Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova dizisi nerede çekiliyor, konusu ne

Bir Zamanlar Çukurova dizisi nerede çekiliyor, konusu ne?

Bir Zamanlar Çukurova dizisi ekran macerasına başladı. Züleyha ve Yılmaz’ın aşk hikayelerini anlatan dönem dizisi, gerek oyuncu kadrosu ve konusu gerekse mekanıyla sosyal medyada da konu oldu. Peki, Bir Zamanlar Çukurova dizisi nerede çekiliyor, konusu ne

15.09.2018Televizyon
70. Emmy Ödülleri ile ilgili bilmemiz gereken her şey

70. Emmy Ödülleri ile ilgili bilmemiz gereken her şey

Emmy Ödülleri için ekran dünyasının Oscar’ı diyelim kısaca; klişeler boşuna klişe olmuyor. Televizyon Akademisi’nin 70. kez dağıtacağı ödüllerin bu yılki adayları, 1 Haziran 2017 ile 31 Mayıs 2018 tarihleri arasında ABD’de yayımlanmış programlar arasından belirlendi.

14.09.2018Hürriyet Cumartesi
Bir Zamanlar Çukurova dizisinin ilk bölümünde neler yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin ilk bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bir Zamanlar Çukurova dizisi ekranlara gelen ilk bölümüyle izleyicilerine hareketli dakikalar yaşattı. Dizinin yayınlanan ilk bölümünde anasız babasız büyüyen Yılmaz ile terzi çıraklığı yaparak kumarbaz abisine para yetiştiren Züleyha'nın aşkı yer aldı. Son bölümün bitmesiyle birlikte yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

13.09.2018Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova dizisinin oyuncuları kimdir İşte Bir Zamanlar Çukurova oyuncu kadrosu ve dizinin konusu

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin oyuncuları kimdir? İşte Bir Zamanlar Çukurova oyuncu kadrosu ve dizinin konusu

Yılmaz ile sevgilisi yaşasın diye kendini bir evliliğe hapseden Züleyha’nın hikayesinin anlatıldığı Bir Zamanlar Çukurova dizisinin oyuncularının kim olduğu ve konusu diziseverler tarafından merak ediliyor. 13 Eylül akşamı ilk bölümüyle izleyici karşısına çıkacak Bir Zamanlar Çukurova'nın kadrosunda usta isimler yer alıyor. Peki, Bir Zamanlar Çukurova'nın oyuncuları kimdir?

13.09.2018Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova dizisinin Züleyhası Hilal Altınbilek kimdir Kaç yaşındadır

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin Züleyha'sı Hilal Altınbilek kimdir? Kaç yaşındadır?

1970'li yıllarda Adana'da geçen bir dönem dizisi olan Bir Zamanlar Çukurova'da 'Züleyha' karakterini canlandıran Hilal Altınbilek'in kim olduğu merak konusu oldu. Hilal Altınbilek'in özel yaşamı ve kariyerini merak eden vatandaşlar, güzel oyuncuya dair merak ettikleri detayları internette sorguluyor. Peki, Bir Zamanlar Çukurova'nın Züleyha'sı Hilal Altınbilek kimdir?

13.09.2018Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova dizisinin Demiri Murat Ünalmış kimdir Kaç yaşındadır

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin Demir'i Murat Ünalmış kimdir? Kaç yaşındadır?

1970'li yılların Adana'sında geçen bir dönem dizisi olan Bir Zamanlar Çukurova'da 'Demir Yaman' karakterini canlandıran Murat Ünalmış'ın kim olduğu merak konusu oldu. Murat Ünalmış'ın özel yaşamı ve kariyerini merak eden vatandaşlar, ünlü oyuncuya dair merak ettikleri detayları internette sorguluyor. Peki, Bir Zamanlar Çukurova'nın Demir'i Murat Ünalmış kimdir?

13.09.2018Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova oyuncusu Yılmaz Akkaya kimdir

Bir Zamanlar Çukurova oyuncusu Yılmaz Akkaya kimdir?

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Yılmaz Akkaya karakteri ile başrolde boy gösteren Uğur Güneş, izleyicilerin dikkatini çeken isim oldu. Züleyha ile evlenip bir yeni bir hayata adım atmak isteyen bir genci canlandıran Uğur Güneş, Yılmaz Akkaya karakteri ile izleyici karşısına çıkıyor. Peki, Bir Zamanlar Çukurova'nın Yılmaz Akkaya'sı Uğur Güneş kimdir? İşte, o isim hakında bazı bilgiler

13.09.2018Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova oyuncusu Hünkar Yaman kimdir

Bir Zamanlar Çukurova oyuncusu Hünkar Yaman kimdir?

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Hünkar Yaman karakterine can veren Vahide Perçin, diziyi takip edenlerin araştırdığı isim oldu. Ovanın en büyük ağalarından birisinin hanımı olan Hünkar Yaman, oğlu için hayata tutunan bir karakteri canlandırıyor. Peki, Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Hünkar Yaman karakterine can veren Vahide Perçin kimdir? İşte, karakter ve oyuncunun biyografisi hakkında bazı bilgiler

13.09.2018Televizyon
Bir Zamanlar Çukurovanın yayın tarihi belli oldu İşte, oyuncu kadrosu ve konusu

Bir Zamanlar Çukurova'nın yayın tarihi belli oldu! İşte, oyuncu kadrosu ve konusu

Vahide Perçin, Murat Ünalmış, Uğur Güneş ve Hilal Altınbilek gibi isimlerin rol alacağı, Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yayın tarihi belli oldu. Yılmaz ile sevgilisi yaşasın diye kendini bir evliliğe hapseden Züleyha’nın hikayesinin anlatıldığı Bir Zamanlar Çukurova 13 Eylül Perşembe 20.00'de ilk bölümüyle izleyici karşısına çıkacak.

5.09.2018Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova oyuncuları kimdir İşte dizisinin konusu ve oyuncu kadrosu

Bir Zamanlar Çukurova oyuncuları kimdir? İşte dizisinin konusu ve oyuncu kadrosu

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin oyuncuları birçok dizisever tarafından araştırılan konular arasında yer almaya başladı. Çok yakında ekranlarda yerini alacak olan Bir Zamanlar Çukurova dizisinin oyuncu kadrosunda oldukça deneyimli ve yetenekli isimler yer alıyor. Peki, Bir Zamanlar Çukurova oyuncuları kimdir? İşte dizisinin konusu ve oyuncu kadrosu.

2.09.2018Televizyon
Murat Ünalmış Bir Zamanlar Çukurova ile dönüyor

Murat Ünalmış "Bir Zamanlar Çukurova" ile dönüyor

Yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın üstlendiği “Bir Zamanlar Çukurova” dizisinde Murat Ünalmış, “Demir Yaman” karakteriyle seyirciyle buluşacak.

29.08.2018Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova dizisi ne zaman başlayacak

Bir Zamanlar Çukurova dizisi ne zaman başlayacak?

Yeni dizi Bir Zamanlar Çukurova’nın tanıtım fragmanı ekranlarda dönmeye başladı. Vahide Perçin, Murat Ünalmış, Uğur Güneş ve Hilal Altınbilek gibi isimlerin kadrosunda yer aldığı Bir Zamanlar Çukurova’nın yayın tarihi merak konusu oldu. Peki, Bir Zamanlar Çukurova dizisi ne zaman başlayacak?

7.08.2018Televizyon

Yazar Sonuçları

YİNKADER'den büyük başarı

YİNKADER çok yeni kurulmuş olmasına rağmen 1 buçuk yıl içerisinde çok ses getirecek, büyük projelerle özellikle Üniversite Öğrencilerine ve Sevgi Evleri’nde kalan çocuklarla alakalı çok güzel, dolu dolu projeler gerçekleştirdiler. 

22.10.2018