MENÜ

Bar Sohbetleri

Bar Sohbetleri ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Bar Sohbetleri haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 83 Bar Sohbetleri haberi bulunmuştur.

Bar Sohbetleri Haberleri

Avrupanın bittiği ada: Svalbard

Avrupa'nın bittiği ada: Svalbard

Seattle, önce gökyüzünden insanı kendine âşık ediyor. Dağlar hâlâ karlı. Zirvelerine henüz yaz gelmemiş. Yamaçları ormanlarla kaplı. Tıpkı yeşil etek giymiş güzel kadınlara benziyor. Dağlara kadınlık mı, yoksa erkeklik mi yakışır? Aslında duruşları, heybetleri, korkutuculuklarıyla daha erkeğimsi görünüyor. Ama gizemleri, kadınları çağrıştırıyor.

18.08.2014Seyahat
Amerika’daki Avrupa

Amerika’daki Avrupa

Seattle'a varmak için, bir okyanusu bir de koca bir ülkeyi baştan sona geçmek lazım. Beklemelerle birlikte yaklaşık 20 saatlik bir yolculuk. Gittiğim yer, Amerika’nın en batısında, Kanada sınırındaki Seattle. Orada beni kızım bekliyor. Özlem, meğerse uzun yolları kısaltıyormuş. Bu yolculukta öğrendim.

20.07.2014Seyahat
Despina’nın evi; Kelebekler Vadisi

Despina’nın evi; Kelebekler Vadisi

Doğanın kucağına kendinizi atmak istiyorsanız hiç düşünmeden tek adres Kelebekler Vadisi derim. Fethiye Ölüdeniz’den yarım saatlik bir tekne yolculuğu ile kendinizi engin mavinin yeşil ile buluştuğu derin bir vadide bulursunuz. Yerleşimin olmadığı doğa ile iç içe çadır ya da bungalov tipi konaklama sevenler, lükse düşkün olmayanlar için eşsizdir kelebekler vadisi, diğer adıyla 100 yıllık efsane Rum nine Despina’nın evi…

7.10.2016Seyahat
Sicilya tatili planlayanlara  5 nokta atışı öneri

Sicilya tatili planlayanlara 5 'nokta atışı' öneri

THY’nin Catania seferlerine başlamasıyla Türkiye’den Sicilya’ya giden turist sayısında artış oldu. İşte tatil için Sicilya’yı tercih edenlere, adanın en önemli 5 adresinden bazı öneriler.

15.07.2014Seyahat
Mustafa Alabora’nın tatil sırları

Mustafa Alabora’nın tatil sırları

Oyuncu Mustafa Alabora, hem yurtiçi hem de yurtdışında seyahat etmeyi çok seviyor. Gittiği yerlerdeki restoranlar onun özel ilgi alanı. İşte Alabora’nın favori seyahat mekânları.

27.10.2013Seyahat
EĞLENCENİN BESTESİ

EĞLENCENİN 'BESTE'Sİ

25.08.2013Ankara
Bir barda seviştik

Bir barda seviştik

Cinayete kurban giden Sarai Sierra’nın ‘Gmail’den yazıştığı ‘Taylan’ın gerçek adının Tarkan olduğu ortaya çıktı. İkilinin görüşmelerinde şüpheli bir durum bulunmadı. Tarkan’ın ifadesine göre, Instagram’daki fotoğraflara yorumla başlayan arkadaşlıkları, 20 Ocak’ta Beyoğlu’nda bir barda cinsel yakınlaşmaya dönüştü.

7.02.2013Gündem
Ajanda

Ajanda

2.03.2012Kelebek
Nereye gitmeli

Nereye gitmeli

24.07.2011Seyahat
Bardan adam çıkabilir

Bardan adam çıkabilir

Ghetto’daki sahne programlarında Tori Amos’un şarkılarını cover’layan Neslihan Engin, “Ruhum Su Aldı” adlı ilk albümüyle kendi şarkılarını müzikseverlerin beğenisine sundu. Albümün ilk klibi, sözleriyle dikkat çeken “Bardan Adam Çıkmaz” şarkısına çekildi.

8.11.2010Kelebek
Nereye gitmeli

Nereye gitmeli

17.10.2010Seyahat
Dünden bugüne REJANS

Dünden bugüne REJANS

28.06.2010Gündem
Bu kışın en eğlenceli 10 barı

Bu kışın en eğlenceli 10 barı

Malum havalar soğuk, insan açık havada istediği gibi gezemiyor.Ama bu evde tıkılıp kalacaksınız anlamına da gelmiyor.

6.02.2010Seyahat
Bu kışın en eğlenceli 10 barı

Bu kışın en eğlenceli 10 barı

Malum havalar soğuk, insan açık havada istediği gibi gezemiyor. Ama bu evde tıkılıp kalacaksınız anlamına da gelmiyor. Eğlenmek isteyenler için seçenek bol ama her yıl yeni adresler açılır, yeni mekanlardan bahsedilirken en eğlencelisi, en iyisi hangisi? Bu hafta jüri üyelerimize, kışın en iyi barlarını sorduk. Listeye 10 değil, 11 adres girdi, çünkü bu yılın en popüler barlarından 11:11 ile Otto zincirinin Sofyalı halkası ikinciliği paylaştı.

5.02.2010Seyahat
Cihangir’in yeni gözdesi Kiki

Cihangir’in yeni gözdesi Kiki

Kendi aralarında eğlenmek için müzik yapmaya başladılar. Bu partiler o kadar tuttu ki, İstanbul’un ünlü cumhuriyeti Cihangir’in bir numaralı mekânı oldular.

18.09.2009Kelebek
Harun Özakıncı’nın Bodrum’u

Harun Özakıncı’nın Bodrum’u

Yönetmen Harun Özakıncı’nın (46) çocukluğu Bodrum’da geçti. Bu sahil kasabasını tutkuyla sevdi, şimdi eski günlerini özlemle anıyor. Son yıllarda ortaya çıkan bozulmayı hicvettiği, Bodrumluların rol aldığı filmi “Hadigari Cumhur” mayısta vizyona girdi. Temmuza kadar gösterimde kalacak. Özakıncı, Bodrum’da geçmişin dokusunu yaşatan 10 mekanı anlattı.

21.06.2009Seyahat
Gece hayatına kalite getirdi

Gece hayatına kalite getirdi

İstanbul, önemli eğlence merkezi. Sadece Türkiye için mi? Dünya çapında. Ama, "kaliteli ve nitelikli eğlence" anlamında İzmir’de de atılımlar var. Öyle güzel yerler açılıyor ki. Ve çoğunun altındaki imza: Abdullah Özmelek. İzmir gece hayatına kaliteyi getiren adam...

8.02.2008Ege
Nereye gitmeli

Nereye gitmeli

19.08.2007Kelebek
Kar sizi çağırıyor

Kar sizi çağırıyor

İklimler değişiyor, yağışlar azalıyor, son bilmemkaç yılın en sıcak kışı gibi haberler tam kayak tutkunlarının hevesini kaçırıyordu ki, yeni yıl kar yağışıyla birlikte geldi. Evet bir ay kadar yolunu gözletmişti ama gelmişti. Şimdi Türkiye’nin her yanındaki kayak merkezleri, misafirlerini bembeyaz cennet manzaralar eşliğinde neşeyle ağırlıyor.

21.01.2007Seyahat
Sonbaharın renklerinden karın beyazına, trekkingden kayağa Kartepe

Sonbaharın renklerinden karın beyazına, trekkingden kayağa Kartepe

Aybaşında kayak sezonunu açacak olan Kartepe, İstanbul’a sadece bir saat uzaklıkta. İzmit’e ve Sapanca gölüne tepeden bakıyor. Sonbahar burada renklerini doğaya saçarken, 80 santime varan karın beyazıyla müthiş bir uyum sergiliyor. Eteklerinde Maşukiye’nin bulunduğu Kartepe, mart ayından kasım sonuna kadar trekking meraklılarını ağırlıyor.

19.11.2006Seyahat
Nereye gitmeli

Nereye gitmeli

7.08.2005Kelebek
Nereye gitmeli

Nereye gitmeli

7.08.2005Kelebek

Yazar Sonuçları

İşte Obama’ya ruhban okulunu söyleten New Yorklu

11. Cadde üstünde otomobil galerilerinin arasında eski bir bina. Girişte üniformamsı bir kıyafetle gelenleri karşılayan, çevrilmekten yırtılmış muhasebeci defterine ziyaretçi bilgilerini yazan siyah konsiyerj, 50’lerden kalma.

23.05.2009

Çıt çıt gibi, boncuk gibi küçük şeyleri sevmek inanın çok önemli

Bayramda evde oturmaya karar vermişim.

İlk gün hava kötü, film seyredip dinleneceğim.

28.12.2007

“Vasat Tutkusu”nun, “Kahredici Açmaz”ı...

ARALIK 2013’te, bu köşede “Festivaller Kenti İzmir özlemiyle...” diye bir başlık atmıştım.

26.04.2018

Mutluluğun anahtarı beş geyik

Her gün gündeminize düşen ekonomi, savaş, gergin iç ve dış politika haberlerini bir kenara bırakın. Sinirleri aldırıyoruz, mutluluğu yakalıyoruz!

4.04.2018

Hükümet bu artışa müdahale etmeli

MÜTEAHHİTLER Federasyonu Başkanı Necip Nasır, 2 yıl içinde demir ve çelik fiyatlarının yüzde 150 zamlandığını aktardı.

17.12.2017

Gidemezsin!

Nasıl bırakılır ki doğduğun toprak… Şehir değil, ülke değiştirmek, göçmek…

20.09.2017

Gastronomik bir yolculuk...

Uzun bir restorasyon sürecinin ardından bu yılın başında Doğuş tarafından açılan Bomontiada kısa sürede İstanbul’un cazibe merkezlerinden birine dönüştü. Kültür, sanat, yeme-içme ve eğlence ancak bu denli başarılı bir şekilde bir araya getirilebilirdi.

16.12.2016

Tabak tabak yenilik

İstanbul’un iki yakası bir araya geldi, en yeni mekânlarda en leziz yemekler sizi ağırlamaya hazırlanıyor. Peki hangisinde kaç lira harcayacaksınız? Yoksa siz yediniz de mi geldiniz?

30.05.2015

Cumartesi ateşimizi nerede söndürsek?

Eğlenecek yer bulamayan gönüllere en tazesinden üç kulüp: Her birinin yaş ortalaması, müziği/tarzı, geleni/gideni, pick saati farklı. Ama ben İstanbullu ona derim ki biriyle yetinmez; cumartesi ateşini en erken başlayanında rock’la harlar, ikincisinde popla korlar, en son kapananda house’la sonlar!

22.11.2013

Arzu tramvayının son durağı: İlla ki Topçu

Ne AVM ne otel ne rezidans... Topçu Kışlası müze olacakmış.

9.06.2013

Kimse bir eli yağda, öteki balda yaşamıyor

“Allah kimseyi düşürmesin. Düşmek kötü, gördüğünün altına inmek daha da fena.” diye yazmıştım geçen hafta ve sizlerin bu tip durumlarla nasıl başa çıktığınızı bana yazmanızı istemiştim.

16.02.2012

Sosyete meclise giremedi

12 Haziran’da yapılacak Genel Seçimler öncesi partilerin milletvekili adayları belli oldu. Birçok ünlü ismin liste dışı kaldığı aday listelerinde sosyetik isimler de vardı.

12.04.2011

Karikatürdeki adamları buldum

Semih Poroy’un karikatürlerinde yıllardır boy gösteren ünlü tiplerin, İzmir’den Fevzi Palut ve Foça’dan Feyzi Örnek olduğunu keşfettim.

25.12.2010

Yedi aylık bebekle bara gitmek

Çarşamba gecesi Cihangir’deki Kaktüs’teyiz.

12.03.2010

Bebek şenlendi

Önceki gün hava sıcaklığının 20 dereceye yaklaşması, ıstanbul’un elitlerini Bebek’te bir araya getirdi.

21.02.2010

Suudi prensesin İstanbul macerası

Suudi Arabistan’ın en popüler prensesi Nauf Bendar Mohamed Al Saud, 5 yıl önce Monaco Grand Prix’sinde tanıştığı Aylin Livaneli’nin davetlisi olarak geçtiğimiz hafta Türkiye’ye geldi.

10.07.2008

Cahide’ye hayran kaldı

İstanbul’un ünlü eğlence mekanı Cahide, özel gecelerin vazgeçilmez adresi olmaya devam ediyor.

27.04.2008

İki ’Mata Hari’ tesettür otelinde

AKTÜEL dergisinin iki kadın muhabiri, "Uzaydan az önce gelen türbanlı kadınlar, acaba tatilde nasıl bir tutum geliştiriyorlar? Tesettür otellerinde neler dönüyor? Brandaların arkasında nasıl bir hayat var?" sorularına yanıt bulmak gibi çok zorlu bir işe girişmişler.

12.08.2007

Avrupa’nın en iyi restoranları

Tam 27 yıldır dünyanın en iyi restoranlarını belirleyen ve bu konuda en önemli otoritelerden biri sayılan Zagat’ın Avrupa’nın 27 büyük şehrindeki bin 372 restoranını anlatan 2006 sayısı çıktı. Bunların arasından seçtiklerimin bazılarını, kendi yorumlarımı da katarak yazdım. Yaklaşık 12 bin 500 kişinin katkılarıyla belirlenen listedeki restoranlar çok iyi; tek problem, neredeyse tamamının cep yakan fiyatlara sahip olması. Yolunuz Avrupa’ya düşecekse bu listeye mutlaka göz atın.

9.04.2006

Kızını sahneye hazırlıyor

Geçen hafta Rumeli Hisarı’nda iki akşam sahneye çıkan Sibel Can, sahne kostümlerini hazırlayan Nur Yerlitaş ve ekibine, annesi Sezer Hanım’la Etiler’deki Yüzevler adlı kebapçıda bir teşekkür yemeği verdi.

9.08.2005