MENÜ

Adrasan

Adrasan ile ilgili tüm haberleri, son dakika Adrasan haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Adrasan haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 409 Adrasan haberi bulunmuştur.

Adrasan Haberleri

Antalya’ya bayram çıkartması

Antalya’ya bayram çıkartması

RAMAZAN Bayramı'nda başta İstanbul olmak üzere birçok kentten tatil için Antalya’ya akın oldu. Bazı oteller yüzde 100 dolarken, ortalamada yüzde 80 doluluğa ulaşıldı. Bayram yoğunluğu nedeniyle Antalya Havalimanı ve kentin büyük bölümünde sıkı güvenlik önlemleri alındı.

4.07.2016Gündem
Kumluca yangınında elektrik hattı şüphesi

Kumluca yangınında elektrik hattı şüphesi

ANTALYA’nın Kumluca İlçesi’nde Erentepe Mahallesi ve Adrasan’daki iki yangının çıkış noktalarının yerleşim alanları olduğu üzerinde duruluyor. Erentepe’deki yangının elektrik tellerinden kaynaklı olduğu yönünde bölgede keşif yapılacak. Keşif sonrası ilgililer hakkında suç duyurusunda bulunulacak.

1.07.2016Gündem
Eroğludan flaş Kumluca yangını açıklaması

Eroğlu'dan flaş Kumluca yangını açıklaması

Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Antalya'daki orman yangınlarıyla ilgili, "Kumluca'da terörden ziyade bir serada, içeride temizlik yapılırken malzemeler çıkarılmış, dışarıda ateşe verildiği iddia ediliyor. Onu araştırıyoruz. Adrasan için de araştırıyoruz." dedi.

28.06.2016Gündem
Korkunç şüphe

Korkunç şüphe

Antalya’nın ciğerlerini kül eden Kumluca orman yangınlarının çıkış sebebini özel olarak oluşturulacak uzman bir ekip tarafından araştıracak. Ekip, sabotaj ihbarlarını da değerlendirecek. Uzman ekip özellikle 7 evin yandığı, 150 hektar orman arazisinin yok olduğu Adrasan’ı mercek altına alacak

28.06.2016Gündem
CHP’li vekilden yangın iddiaları

CHP’li vekilden yangın iddiaları

CHP Antalya Milletvekili Niyazi Nefi Kara, Antalya’da yüzlerce hektar orman ve tarım alanı yok eden orman yangınının yaşandığı bölgeleri gezerek incelemelerde bulundu.

27.06.2016Gündem
Ülkece yanıyoruz

Ülkece yanıyoruz

Orman ve Su İşleri Bakanlığı, yangında korkunç tabloyu açıkladı.

27.06.2016Gündem
Dumanı yetti

Dumanı yetti!

Adrasan’daki orman yangını turizm bölgelerine yakınlığı nedeniyle sıkıntı yarattı. Olimpos ve Adrasan’daki oteller boşaltılırken işyeri sahipleri rezervasyonlarda düşüş yaşandığını belirtiyor. Seralar ve bahçelerde ise yangının etkisi büyük.

27.06.2016Ekonomi
Adrasanda bugün bu görüntüler ortaya çıktı

Adrasan'da bugün bu görüntüler ortaya çıktı

Adrasan Musa Dağı’nda etrafı çevrilen yangını soğutma çalışmaları ise devam ediyor. 3 uçak, 8 helikopter, 400 orman işçisi, 50 arazöz, iş makineleri ve Büyükşehir Belediyesi’ne ait itfaiye araçlarıyla soğutma çalışmaları sürerken, Olimpos’a girişler de yeniden serbest bırakıldı. - DHA

27.06.2016Gündem
Adrasanda son durum

Adrasan'da son durum

Antalya’nın Kumluca İlçesi’ne bağlı tatil cenneti Adrasan’da dün öğle saatlerinde başlayan ve hemen yanındaki bir başka tatil cenneti Olimpos’a kadar uzanıp 20 saatte kontrol altına alınabilen orman yangınında 150 hektar alan zarar gördü. Soğutma çalışmaları sürerken, Olimpos’a girişler için işletme sahiplerine izin verildi. Turistik girişler için tedbir amaçlı yasak sürüyor.

27.06.2016Gündem
150 hektar zarar gördü, soğutma çalışmaları sürüyor

150 hektar zarar gördü, soğutma çalışmaları sürüyor

ANTALYA’nın Kumluca İlçesi’ne bağlı tatil cenneti Adrasan’da dün öğle saatlerinde başlayan ve hemen yanındaki bir başka tatil cenneti Olimpos’a kadar uzanıp 20 saatte kontrol altına alınabilen orman yangınında 150 hektar alan zarar gördü. Soğutma çalışmaları sürerken, Olimpos’a girişler için işletme sahiplerine izin verildi. Turistik girişler için tedbir amaçlı yasak sürüyor.

27.06.2016Gündem
Eline valizini alan kaçıyor

Eline valizini alan kaçıyor

 Antalya'nın Kumluca ilçesi Erentepe Mahallesinden başlayıp tatil bölgesi Adrasan ve Olimpos'a yayılan orman yangını kısmen kontrol altına alındı. Yangın, karşı ateş yöntemiyle dün Erentepe, Toppaş, Belenobası ile tatil bölgesi Adrasan'da (Çavuşköy) kontrol altına alınırken ağaç evler ve pansiyonların bulunduğu Olimpos'ta bulunan Milli Parkların üst kısımları yanmaya devam ediyor.

27.06.2016Gündem
flaş

flaş

27.06.2016Antalya
Antalyadaki yangın söndürüldü

Antalya'daki yangın söndürüldü!

Kumluca’ya bağlı tatil merkezi Adrasan Mahallesi Seylemit mevkiinde dün saat 11.00 sıralarında başlayan orman yangını, gece boyu müdahaleyi sürdüren kara ekiplerinin çalışmasının ardından sabah saat 07.00 sıralarında kontrol altına alındı.

27.06.2016Gündem
Adrasanda orman yangın

Adrasan'da orman yangın

Antalya'nın Kumluca İlçesi’nde tatil merkezi Adrasan’da orman yangını başladı. Antalya'nın Kumluca ilçesinde yaklaşık iki gündür devam eden orman yangının ardından bu kez alevler tatil merkezi Adrasan’dan yükselmeye başladı. Ekipler yangına havanda ve karadan müdahale ediyor.

26.06.2016Gündem
Tatil cenneti Adrasanda yangın

Tatil cenneti Adrasan'da yangın

Antalya'nın Kumluca İlçesi'nde tatil merkezi Adrasan'da orman yangını başladı. Seylemit mevkisindeki yangına ilk müdahale Antalya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılırken, bölgeye takviye ekipler sevk edildi.

26.06.2016Haber

Yazar Sonuçları

#evladıniçinağaçdik!

Çağan Irmak’ı seviyorum. Filmlerini, anlattığı hikâyeleri seviyorum. Hayattaki duruşunu seviyorum.

2.07.2016