MENÜ

80'Li Yıllar

80'Li Yıllar ile ilgili tüm haberleri, son dakika 80'Li Yıllar haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün 80'Li Yıllar haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 1.826 80'Li Yıllar haberi bulunmuştur.

80'Li Yıllar Haberleri

Efsaneler geri döndü

Efsaneler geri döndü

60’lı, 70’li ve 80’li yıllar boyunca eğlence kültürümüzün ayrılmaz bir parçası olan gazinoların kalabalık kadrolu, anlı şanlı eğlenceleri Bostancı Gösteri Merkezi’nde yeniden hayat buluyor.

30.11.2011Kelebek
Bizden başka kimse başbakan asmadı

Bizden başka kimse başbakan asmadı

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin, İş ve Meslek Sahibi Kadınlar Derneği’nin müzeye dönüştürülen Ulucanlar Cezaevi’nde düzenlediği “Kadınlar, Kadınlar İçin Kadınlar Koğuşunda Buluşuyor” toplantısına katıldı.

5.10.2011Gündem
Jüri başkanı Müjde Ar oldu

Jüri başkanı Müjde Ar oldu

48. Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali’nin Ulusal Uzun Metraj Film Yarışması’nda jüri başkanlığını Müjde Ar yapacak.

24.03.2011Kelebek
80’li yıllar partisi

80’li yıllar partisi

“Çocuklar Duymasın” dizisinin kahramanları yeni bölümde 80’li yıllara ışınlanıyor!

22.12.2010Kelebek
Bülent Ersoy’u çekmek için yanıp tutuşuyorum

Bülent Ersoy’u çekmek için yanıp tutuşuyorum

O öyle bir fotoğrafçı ki fotoğrafını çekmediği ünlü gerçekten yok: Madonna, Michael Jackson, Naomi Campbell, Uma Thurman, Angelina Jolie, David Beckham, Britney Spears, Leonardo Di Caprio, Paris Hilton, Elton John, Alexander McQueen, Lady Gaga... Türklerdense onunla çalışmak bir tek Tarkan’a kısmet oldu.

4.12.2010Kelebek
Gençlerimizi Türkiyeye getireceğiz

Gençlerimizi Türkiye'ye getireceğiz

Türkiye'nin bütün illerinde maddi durumu elvermediği için tatil yapma fırsatı olmayan gençlere ücretsiz olarak doğa ve deniz kampı olanaklarını sunan Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü Gençlik Hizmetleri Dairesi Başkan'ı Adnan Gül, DHA'ya yaptığı özel açıklamada bütün vakitlerini çocukları mutlu etmek için harcadıklarını söyledi.

29.06.2010Spor
Karaşimşek, Madonna, Voltran’ı elbise yaptılar Galatamoda’da sergileyecekler

Karaşimşek, Madonna, Voltran’ı elbise yaptılar Galatamoda’da sergileyecekler

İlham kaynakları tabii ki 80’li yıllar. Kara Şimşek, Voltran, Evie, Madonna gibi dönemin kült olmuş müzik, televizyon ve çizgi film karakterlerini tasarımlarına yansıttılar.

14.05.2010Kelebek
En güzel yıllarımdı

En güzel yıllarımdı

Cuma akşamı düzenlenecek WOW Istanbul Party’de 70’li ve 80’li yıllar yeniden yaşanacak.

6.05.2010Kelebek
Efsane, efsanenin kılığına girdi

Efsane, efsanenin kılığına girdi

Dünyanın en zengin üçüncü adamı, efsane yatırımcı Warren Buffett’ın içinde gizli bir rock yıldızının yattığını kim bilebilirdi ki? Bugünlerde internette dolanan bir klip için kamera karşısına geçen Buffett, Guns N’ Roses grubunun efsane solisti Axl Rose’un kılığına girdi.

20.03.2010Dünya
EFSANE, EFSANENİN KILIĞINA GİRDİ

EFSANE, EFSANENİN KILIĞINA GİRDİ

Efsane yatırımcı Warren Buffett’ın içinde gizli bir rock yıldızının yattığını kim bilebilirdi ki? Bugünlerde internette dolanan bir klip için kamera karşısına geçen Buffett, Guns N’ Roses grubunun solisti Axl Rose’un kılığına girdi.Beline kadar uzanan saçları, mor bandanası, siyah ceketi ve 80’li yıllar boyunca Axl’in üzerinden çıkarmadığı kırmızı ekose kiltiyle Rose’dan hiçbir eksiği olmayan Buffet, bugüne kadarki en başarılı Axl Rose taklidi oldu.Buffett’ın şirketi Berkshire Hathaway’in sahip olduğu otomobil sigorta şirketi Geico için hazırlanan eğlenceli klipte Buffett şarkı da söylüyor.Geico çalışanlarının “İnternetten ya da telefonla / Yedi gün 24 saat yanınızdayız” gibi sözler içeren bir şarkı söylediği klipte Buffett, spot ışıkları altında dövmeli kollarıyla görünmeyen bir hayranını işaret ederek “Her şeyi senin için yapıyoruz” diyor.Geico her yıl böyle klipler çekiyor. Şirketin Basın Hizmetleri Direktörü Phil Ovuka “Daha önceki yıllarda bir DJ’i ve bir evsizi ca

20.03.2010Haber
Hepimiz birer çelik manolyayız

Hepimiz birer çelik manolyayız

Dünyanın en çok sahnelenen oyunlarından “Çelik Manolyalar” 4 Mart’ta Rüştü Uzel Lisesi Tiyatro Salonu’nda perdelerini açtı. Tiyatro Kare oyuncuları Suna Keskin, Oya ınci, Suzan Aksoy, şenay Gürler, Saadet Işıl Aksoy ve Aslıhan Erguvan ile büyük gün öncesi provalarda buluştuk

4.03.2010Kelebek
Yüksek fiyat yemek üreticilerini kıskaca aldı

Yüksek fiyat yemek üreticilerini kıskaca aldı

Hızla artan gıda fiyatları hazır yemek üreticilerini fiyat-kalite kıskacında sıkıştırıyor.

23.02.2010Ekonomi
Balayı konser sonrası

Balayı konser sonrası

Yeni Türkü’nün solisti Derya Köroğlu, üç hafta önce tiyatrocu Ayşe Özgürkaya ile evlendi.Grubun 19 Temmuz’da Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda vereceği 30’uncu yıl konserini bekleyen çift, organizasyonun ardından balayına çıkacak.

13.07.2009Gündem
Bakandan Zeki Müren, Bülent Ersoy ve Evren yorumu

Bakan'dan Zeki Müren, Bülent Ersoy ve Evren yorumu

Kültür Bakanı Ertuğrul Günay, çok tartışılacak yorumlarda bulundu. Günay, ''Zeki Müren Türkiye'nin en büyük erkek sanatçısı, Bülent Ersoy ise en büyük kadın sanatçısı seçilmişti, böyle absürd dönemlerden geçtik'' dedi. Bu açıklama üzerine Bülent Ersoy'dan zehir zemberek yanıt gecikmedi. Vatan Gazetesi'ne konuşan Ersoy, tepkisini dile getirdi.

8.05.2009Gündem
GS en başarılı iken FB neden 1 numara

GS en başarılı iken FB neden 1 numara

Aslında herkes farkında da hadi ilk söyleyen ben olayım:

29.04.2009Yazarlar
Çizgi moda ikonları Winx kızlarından moda dersi

Çizgi moda ikonları Winx kızlarından moda dersi

Winx Club aslında bir çizgi film serisi. Evrenin derinliklerinde, Magix adlı sihirli bir boyutta, periler ve cadılar arasında geçen hikayeler anlatılıyor bu dizide. Kahramanlarımız 6 genç kız. Bloom, Stella, Flora, Miusa, Layla ve Tecna, kendi koydukları isimleriyle Winx Club Grubu, sihirli güçlerini geliştirmek ve kötülerle savaşmak için Alfea Koleji’nde eğitim alıyorlar. Gerçek dünyadaki liseli kızlardan çok da farklı bir hayatları yok. Giyinmek, süslenmek, eğlenmek onlar için de çok önemli.

22.08.2008Kelebek
Taktik işe yaradı

Taktik işe yaradı

Polüleritesi yerlerde sürünen eski süpermodel bakın dikkat çekmek için arkadaşının partisine nasıl geldi.

20.11.2007Kelebek
IMF işlevsiz hale geldi yeni para kapısı Çin

IMF işlevsiz hale geldi yeni para kapısı Çin

Eski ABD Başkanı Bill Clinton'ın uluslararası ekonomi ve finans danışmanı olan Robert Wescott, 70'li ve 80'li yıllar boyunca piyasalar ödeme sıkıntısı yaşadığında Uluslararası Para Fonu'nun (IMF) kredi bulmak için tek seçenekleri olduğunu ancak bugünkü küresel likidite bolluğu ortamında bunun söz konusu olmadığını söyledi.

9.06.2007Ekonomi
Neydi o 80li yıllar

Neydi o 80'li yıllar

80'li yıllarda gençliğine yaşayanlar ya da o yılları tanımak isteyenler.. Bu hafta sonu iki ayrı parti sizi bekliyor. Biri Babylon'da diğeri de Riddim'de.

12.04.2007Seyahat
Şah ve mat

Şah ve mat

Tutulan televizyon dizilerinin beyazperde yolculuğu kaçınılmaz oldu. Ne var ki projeye ve özellikle de senaryoya yeterli önem verilmeyince dizinin rüzgarı sinema için cılız kalabiliyor. Zihinsel özürlü 7 gencin bir günlüğüne askere gelmesiyle gelişen olayları anlatan Emret Komutanım: Şah Mat, televizyon dizilerinin sinema macerasının başarısız örneklerinden.

19.01.2007 Kelebek
Hayatımızın fon müziği bu belgeselde

Hayatımızın fon müziği bu belgeselde

NTV, gelecek hafta "Hayatımızın Fon Müziği" adlı yeni bir belgesel yayımlamaya başlıyor.

10.11.2006Kelebek
20:00 Balansta 80lerin partisi

20:00 Balans'ta 80'lerin partisi

Eğlenceyi yakından takip edenlerin çok iyi bildiği Karaoke Parti geceleri başlıyor... Her ay farklı bir konsept ile konuklara neşeli saatler garanti eden E-PRO Organizasyonu karaoke partilerin ilki 9 Kasım’da...

8.11.2006Seyahat
Çağlar: Otomotivde hamallıktan kurtulup mühendis olmamız lazım

Çağlar: Otomotivde hamallıktan kurtulup mühendis olmamız lazım

Oyak Grubu Otomotiv ve Çimento Şirketleri Başkanı Celal Çağlar, Türk otomotiv sektörünün hamallıktan kurtulması gerektiğini belirterek, sektörün geleceğinin mühendislikte olduğunu söyledi. Çağlar, otomotivin fasonculuktan kurtulamayan tekstil sektörünün yaptığı hatadan ders alması gerektiğini belirtti.

13.10.2006Ekonomi
Mekanları 80’ler bastı

Mekanları 80’ler bastı

Rüküşlüğü ile insanlık tarihine damgasını vuran 1980’ler geri döndü. İstanbul mekanlarını o yıllardaki Melike Zobu, Serpil Çakmaklı’ya benzeyen kadınlar bastı. Sıra daha vatkaya gelmedi ama streç kot ve taytlar fora!

12.10.2006Kelebek
Bir tapınak kurmak için ötekini yıkmak gerekir

Bir tapınak kurmak için ötekini yıkmak gerekir

Uzun süren sessizliğini "üretimlerimin şahikası" olarak nitelediği "Cennet İlahileri" albümüyle bozan İlhan İrem, yıllar sonra ilk kez Kelebek'e konuştu. Sorularımızı kendi şiirsel üslubuyla yanıtlayan İrem, "Engizisyon hücrelerinde çığlıklar hâlâ çarmıha gerili... Bir tapınak kurmak için, ötekini yıkmak gerekir" gibi Da Vinci Şifresi'ni anımsatan mesajlar verdi.

6.06.2006Kelebek
24 MAYIS: Sunset defile

24 MAYIS: Sunset defile

Dünya podyumlarının en iyi top model adaylarından Tonia Molyavko Sunset defilesi için Türkiye'ye geliyor. Sunset'in yeni modellerinin tanıtımı bu akşam 20:30'da Çırağan Sarayı'nda gerçekleşecek.

23.05.2006Seyahat
Tonia Molyavko geliyor

Tonia Molyavko geliyor

Dünya podyumlarının en iyi top model adaylarından Tonia Molyavko Sunset defilesi için Türkiye’ye geliyor.

20.05.2006Kelebek

Yazar Sonuçları

Kontrolsüz romantizm, romantizm değildir

Flaş! Flaş! Flaş! Karolin Fişekçi sayesinde, edebiyatla magazin flört halinde yakalandı!

24.01.2012

Cennet vatanımızın potansiyel suçluları

AÇIK açık yazayım: Türkiye’de ceza yargısını hızlandırmanın kolay yollarından biri, yargıyı, daha soruşturma aşamasından başlayarak, gereksiz işlerle uğraşmaktan kurtarmaktır.

23.01.2012

Karizmatik olmak için herhangi bir çaba sarfetmiyorum

Türkiye artık dizi manyağı oldu. Herkesin dizileri var. Bizim Dubai’de yaşamamız da durumu değiştirmiyor. Benim dizilerim, ‘Ezel’, ‘Fatmagül’ün Suçu Ne’, ‘Türk Malı’, ‘Öyle Bir Geçer Zaman ki’ ve ve ve...

9.10.2010

Odun kadınlar

Geçen gece hayatımda çokça önemi olan bir erkek arkadaşımla sohbetteydim, erkek arkadaşım derken, gerçekten arkadaşım olan biri, yani sadece dostum.

4.07.2010

Ne diyeyim

RADİKAL’in manşetinde “Kılıçdaroğlu: Başörtülü kızlar üniversiteye girmeli” cümlesini okuyunca...

Hemen oturup bir “helal olsun” yazısı patlatıverdim.

2.07.2010

YGS

Manşetler ortak...

“Batman, İstanbul’u geçti!”

1.05.2010

VJ Bülent için iyi oldu

En son ne zaman ekranda izlediğimi hatırlamıyorum ama son gördüğümde “Kral TV’nin logosu bile değişti, kanal kırk badire atlattı, değişmeyen tek şey Bülent” demiştim.

1.12.2009

Fenomen dizi yapma sanatı

Bir-iki gün önce Kanal D Genel Yayın Yönetmeni İrfan Şahin’le hem röportaj hem de uzun uzun sohbet etme fırsatı buldum.

2.07.2009

Yaza güçlü kollarla girin

Havalar ısınıyor, kolsuz elbiseler yavaş yavaş gün yüzüne çıkıyor. İşte güzel, sıkı kol kaslarına ve ipek gibi yumuşacık bir cilde sahip olmanın sırları...

29.05.2009

Film festivalinde 12 Eylül sergisi

12. Uçan Süpürge Uluslararası Kadın Filmleri Festivali bu yıl 7 - 14 Mayıs 2009 tarihleri arasında Ankara’da gerçekleştirilecek. Festivalin teması: 80’li Yıllar.

6.04.2009

Da Vinci Baykal’ın şifresini çözdüm

CHP, 7 cümlelik kısa bir açıklamayla yanıt verdi Genelkurmay Başkanlığı’na...

CHP’den gelen 7 cümlelik açıklamadaki "süs"ü kaldırırsak...

6.03.2008

Millet Ay’a biz videoya

Fena hálde yaşlandım. Bunalımlarındayım.

11.05.2007

Türkiye tekrar içine kapandı

BENİM neslimin gençlik dönemine damgasını vuran ruh hali, kendimizi tamamen içimize kapanık hissetmemizdir.

29.01.2007

Adamın adı çok

Yemin ederim baygınlık geçirmek üzereyim.

26.07.2006

80’li yıllar

Şöyle bir zamanda yolculuğa çıkıp, 25 yıl öncesine gidiyoruz bugün...

6.02.2006

Türk insanı restorana smokinle gelir somon fümenin üstüne kebap söyler

Bu hafta niyetim iki kişi artı bir mekanı yazmaktı.

Bunun olamayacağını yazıya oturmadan anladım.

11.11.2005