MENÜ

12 Kasım On Numara Sonuçları

12 Kasım On Numara Sonuçları ile ilgili tüm haberleri ve son dakika 12 Kasım On Numara Sonuçları haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 16 12 Kasım On Numara Sonuçları haberi bulunmuştur.

12 Kasım On Numara Sonuçları Haberleri

On Numara çekiliş sonuçları açıklandı... 12 Kasım On Numara sonuçları Milli Piyango sorgulama sayfası

On Numara çekiliş sonuçları açıklandı... 12 Kasım On Numara sonuçları Milli Piyango sorgulama sayfası

On Numara çekiliş sonuçlarında büyük heyecan sona erdi ve bu haftanın kazanan şanslı numaraları açıklandı. Her hafta pazartesi akşamı milyonlarca vatandaşa umut kapısı açan On Numara'da bu hafta büyük ikramiyeyi kazanan şanslı talihli bulunacak mı merak ediliyor. İşte, 12 Kasım On Numara sonuçları sorgulama ekranı.

12.11.2018Gündem
On Numara sonuçları açıklandı... 26 Kasım On Numara sonuçları Milli Piyango sorgulama

On Numara sonuçları açıklandı... 26 Kasım On Numara sonuçları Milli Piyango sorgulama

On Numara çekiliş sonuçlarında büyük heyecan sona erdi ve bu haftanın kazanan şanslı rakamları açıklandı. Her hafta pazartesi akşamı milyonlarca vatandaşa umut kapısı açan On Numara'da bu hafta büyük ikramiyeyi kazanan talihli bulunacak mı merak ediliyor. İşte, 26 Kasım On Numara sonuçları Milli Piyango sorgulama sayfası.

26.11.2018Gündem
On Numara sonuçları açıklandı... 19 Kasım On Numara sonuçları MPİ sorgulama

On Numara sonuçları açıklandı... 19 Kasım On Numara sonuçları MPİ sorgulama

On Numara çekiliş sonuçlarında büyük heyecan sona erdi ve bu haftanın kazanan şanslı numaraları açıklandı. Her hafta pazartesi akşamı milyonlarca vatandaşa umut kapısı açan On Numara'da bu hafta büyük ikramiyeyi kazanan şanslı talihli bulunacak mı merak ediliyor. İşte, 19 Kasım On Numara sonuçları MPİ sorgulama.

19.11.2018Gündem
On Numara çekiliş sonuçları açıklandı... 27 Kasım On Numara sonuçları MPİ sorgulama sayfası

On Numara çekiliş sonuçları açıklandı... 27 Kasım On Numara sonuçları MPİ sorgulama sayfası

On Numara çekiliş sonuçları Milli Piyango İdaresi tarafından açıklandı. Her pazartesi akşamı milyonlarca vatandaşa umut kapısı açan On Numara'da bu hafta büyük ikramiyeyi kazanan çıktı mı merak ediliyor. İşte, 27 Kasım On Numara sonuçları sorgulama sayfası.

27.11.2017Gündem
Süper Loto sonuçları 527. hafta | Süper Loto yeniden devretti - Büyük ikramiye ne kadar

Süper Loto sonuçları 527. hafta | Süper Loto yeniden devretti - Büyük ikramiye ne kadar?

Süper Loto sonuçları Milli Piyango İdaresi tarafından duyuruldu. Şans oyunu tutkunlarının her hafta olduğu gibi bu hafta da yakından takip ettiği Süper Loto çekilişinin detaylı sonuçları MPİ'nin resmi sayfası üzerinden de paylaşıldı. Son 2 haftadır olduğu gibi bu hafta da büyük ikramiye devretti. Peki 527. hafta Süper Loto sonuçları neticesinde büyük ikramiye ne kadar oldu?

23.11.2017Gündem
On Numara sonuçları Milli Piyango İdaresi tarafından duyuruldu

On Numara sonuçları Milli Piyango İdaresi tarafından duyuruldu!

On Numara sonuçları Milli Piyango İdaresi tarafından yapılan çekilişin ardından kamuoyu ile paylaşıldı. Noter huzurunda gerçekleşen On Numara çekilişinin ardından büyük ikramiyeyi kazanan kişiler belli oldu. İşte, Milli Piyango İdaresi'nin yapmış olduğu On Numara sonuçları açıklaması ve büyük ikramiyenin hangi illere gittiğine dair detaylı bilgiler

20.11.2017Gündem
On Numara sonuçları hangi illerde yüzleri güldürdü 13 Kasım On Numara sonuçları

On Numara sonuçları hangi illerde yüzleri güldürdü? 13 Kasım On Numara sonuçları

On Numara çekiliş sonuçları Milli Piyango İdaresi internet sitesi üzerinden açıklandı. 10 bilen bir kişinin büyük ikramiyenin sahibi olduğu bu hafta, Milli Piyango İdaresi toplam 2 milyon 145 bin liralık ikramiye dağıttı. Peki, On Numara sonuçları bilgisine göre büyük ikramiye hangi ile isabet etti? İşte, On Numara sonuçlarına göre merak edilen detaylı bilgiler

13.11.2017Gündem
KPSS sınav giriş yerleri için ÖSYMden bekleyiş devam ediyor

KPSS sınav giriş yerleri için ÖSYM'den bekleyiş devam ediyor

KPSS sınavı giriş yerlerinin ÖSYM'nin Aday İşlemleri Sayfası üzerinden açıklanması bekleniyor. Sınavdan önce son hazırlıklarını tamamlayan adaylar, KPSS ortaöğretim sınav giriş yerleri ne zaman açıklanacak sorularını yöneltmeye başladı. Peki adayların merakla beklediği KPSS sınav giriş yerleri ne zaman açıklanacak? İşte sınav öncesi detaylar ve KPSS 2016 sınav konuları haberimizde

8.11.2016Gündem
Ahmet Ercanlarla 24 saat Fenerbahçe

Ahmet Ercanlar'la 24 saat Fenerbahçe

Sarı lacivert kulüpte neler oluyor, transeferde kim, gelecek kim gidecek, kamptan son dakika haberleri, taraftar gruplarından haberler, sosyal medyada kulüple ilgili önemli paylaşımlar, röportajlar hepsi ve daha fazlası 24 saat Ahmet Ercanlar'la burada olacak.

18.07.2014Futbol
Çankaya ve Yenimahalleye  51 kez ikramiye çıktı

Çankaya ve Yenimahalle'ye 51 kez ikramiye çıktı

Antalya’nın Muratpaşa ilçesinde olduğu gibi Ankara’nın iki ilçesi, Çankaya ve Yenimahalle’de de ‘ikramiye patlaması’ yaşandığı anlaşıldı. Her iki ilçeye 2010’dan bu yana 51 kez ikramiye çıktığı anlaşıldı. Yenimahalle’ye kıyasla Çankaya’ya daha fazla ikramiye çıkarken, en son dün Süper Loto’dan 493 bin 260 lira bu ilçeye çıktı. Her iki ilçeye çıkan ikramiye tutarı 25 milyon TL dolayında.

13.07.2012Ekonomi
Aziz Yıldırımın savunmasının ilk bölümü

Aziz Yıldırım'ın savunmasının ilk bölümü

Futbolda şike davasında Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Mahkeme Heyeti’ne savunmasını verdi. Aziz Yıldırım’ın savunmasının ilk bölümü şöyle:

23.02.2012Futbol
Belediye gelirlerini artırma çalışması

Belediye gelirlerini artırma çalışması

“Kamu Yönetiminde Yeniden Yapılanma” çalışmaları kapsamında hazırlanan “İl Özel İdaresi ve Belediye Gelirleri Kanunu Tasarısı Taslağı”, belediye ve il özel idarelerinin gelirleri açısından yeni düzenlemeler içeriyor.

29.06.2005Ekonomi

Yazar Sonuçları

Şans oyunlarında inanılmaz oyunlar

CHP Konya milletvekili ve TBMM Anayasa Uzlaşma Komisyonu üyesi Atilla Kart, haziran 2012’de Milli Piyango İdaresi’nce gerçekleştirilen talih oyunlarına müdahale edilerek ‘devir’ yoluyla ikramiye tutarlarının yükseltildiğini, ardından da belli kişilere aktarıldığını öne sürmüştü.

14.11.2012