"Susan Miller" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Susan Miller" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Susan Miller

Susan Miller

Dolunayın gücü

12 Mayıs 2019

KOÇ
Hafta başında, kazanç evinizdeki Merkür kariyer evinizdeki Satürn’le iş birliği yapacak. Önemli bir müşteri kazanabilir ya da işiniz için yatırım alabilirsiniz. Çalışmaya devam edin, karşılığını mutlaka alacaksınız.

BOĞA
Aşk ve güzellik gezegeni Venüs bu hafta kişilik evinize gireceğinden, herkes tarafından fark edileceksiniz. Cumartesi gVenüs sürprizler gezegeni Uranüs’le bağlantı kuracağından, çok romantik bir hafta sonu geçireceksiniz.

İKİZLER
Mars kişilik evinizden çıkıp haritanızın kazanç evine gireceğinden, aklınız para konularında olacak. Hafta sonu dolunay günlük aktiviteler evinizi aydınlatacağından, işle ilgili bir proje olgunluğa ulaşabilir.

YENGEÇ

Yazının devamı...

Burçların yarısına özel hayat alarmı

5 Mayıs 2019

Özgüven patlaması
KOÇ

Aldığınız bir eğitimle ilgili sınava girebilirsiniz. Aşk gezegeni Venüs, perşembe günü şans gezegeni Jüpiter’e harika açı yapacağından, özgüveniniz müthiş artacak ve karşınıza çıkan her zorluğun üstesinden geleceksiniz.

Romantik konulara dikkat
BOĞA

Yazının devamı...

Anlaşmalar şimdi, imzalar haftaya

28 Nisan 2019

KOÇ-Geri planda kalın
Hafta sonu yeniay sürprizlerle dolu Uranüs’e yakın gerçekleşeceğinden, parayla ilgili yeni bilgiler ortaya çıkabilir. İşyerinde fazla öne çıkmayın, geri planda kalıp olayın temel nedenini anlamaya çalışın. Araştırmayla ilgili her tür girişim başarılı olacak ve size maddi kazanç sağlayacak.
BOĞA-Değişim başlıyor
Uranüs önümüzdeki yedi yıl boyunca burcunuzda. Bu dönemde kendinizi nasıl gördüğünüzle ilgili fikirleriniz değişmeye başlayabilir ve ipuçlarını bu hafta görebilirsiniz. Hafta başlarken söylediğiniz sözlere dikkat edin.
İKİZLER-Sözlere dikkat!
Salı günü zekânız daha keskin olacak ve her zamankinden daha hazırcevap olacaksınız. Ancak kime ne söylediğinize dikkat edin. Önümüzdeki hafta sonu gerçekleşecek yeniay sayesinde beklenmedik bir şeyler öğrenebilirsiniz.
YENGEÇ-Planlar yolda

Yazının devamı...

Karmaşaya dikkat!

21 Nisan 2019

KOÇTedbirli olun
Bu hafta Güneş ve Uranüs para evinizde buluşurken, parayla ilgili beklenmedik bir haber alabilirsiniz. Bu haberler olumlu veya olumsuz olabilir. ner ihtimale karşı ihtiyatlı olmanızda fayda var.

BOĞA
Parlayın!
Şimdi parlama sırası sizde sevgili Boğa. Uranüs’ün dahice potansiyelinin sizin özgünlüğünüzü desteklemesinin kıymetini bilin. Dış görünümünüzü değiştirmek isteyebilirsiniz.

İKİZLER

Yazının devamı...

Cuma günkü dolunay hangi burca, ne getirecek?

14 Nisan 2019

Dolunay romantizmi
KOÇ
Bu hafta şans gezegeni Jüpiter yanınızda olacak. Hafta sonunda aşk ve güzellik gezegeni Venüs burcunuza girerek özgüveninizin artmasını sağlayacak. Bütün bunların üzerine, dolunay inanılmaz bir romantizm vaat ediyor.

Moraliniz yükseliyor
BOĞA
Enerji toplama ihtiyacı hissedebilirsiniz. Cuma günü iş yerinde önemli bir görevi bitirmeye hazırlanıyor olabilirsiniz. Sağlıklı yaşamla ilgili gösterdiğiniz çabaların sonuç verdiğini görebilirsiniz. Moraliniz de yükseliyor.

En iyi arkadaşınız kim?

Yazının devamı...

Anahtar kelime: Anlayış

7 Nisan 2019

Zam istemeyin
KOÇ
Burcunuzdaki Güneş otorite gezegeni Satürn ve güç gezegeni Plüton’la kavga ederken patronunuza karşı gelmeyin ve maaşınıza zam istemeyin. Herkes daha sabırsız olacağından, en iyisi ortalıkta pek görünmemek olacak.

Romantizm tohumları
BOĞA
Özellikle yurtdışında bir yere seyahat edecekseniz, vizenizi ve seyahat evraklarınızı dikkatle kontrol edin. Salı günü, aşk ve güzellik gezegeni Venüs, Neptün’le arkadaşlık evinizde bir araya gelecek ve romantizm tohumları ekecek.

Orta yol bulunur

Yazının devamı...

Yeniayla birlikte yeni bir dönem

31 Mart 2019

KOÇ
Parlama zamanı
Şimdi parlama zamanınız. Cuma gerçekleşecek yeniay, kişilik evinizi aydınlatacak. Yeniaylar bizi hayatımızda yapmak istediğimiz değişiklikleri gerçekleştirmeye ve olumlu fırsatları yaratmaya teşvik eder.

BOĞA
Empatik hafta
Arkadaşlarınızla derin ve anlamlı konuşmalar yapabilirsiniz. Neptün empati gezegeni olduğundan bu konuşmalar sizin dinleme becerilerinizi de geliştirebilir ve bunun karşılığında siz de anlaşıldığınızı hissedebilirsiniz.

İKİZLER

Yazının devamı...

Merkür düz hareketine dönüyor,dertler bitiyor!

24 Mart 2019

KOÇ
İlham geliyor
Merkür haritanızın dinlenme evinde gerilemede olduğu için iletişimde yaşanan sorunlar sizi telefonunuzdan uzak durmaya itmiş olabilir. Bu hafta nihayet bu sorunlar son bulacak. Hafta başında Merkür’ün Neptün ile teması da ilham getirecek.

BOĞA
Para enerjisi
Mars burcunuzdan geçtiği için bu ay kendinizi çok daha hırslı hissetmiş olabilirsiniz. Haftanın sonunda Mars sonunda manzarasını değiştirecek ve para evinize girecek. Bu bastırılmış enerjiyi para kazanma çabalarınıza yönlendirebileceksiniz.

İKİZLER

Yazının devamı...