×
GÜNDEM
DÜNYA
BİGPARA
ANASAYFA
BORSA
DÖVİZ
ALTIN
VİOP&VARANT
ANALİZ
KOBİ
KRİPTO PARALAR
SPOR ARENA
ANASAYFA
FUTBOL
BASKETBOL
VOLEYBOL
E-SPOR
CANLI SKOR
KELEBEK
ANASAYFA
EKRANDA
HAYAT
SEYAHAT
STİL
MUCİZE LEZZETLER
YAŞAM
ANASAYFA
CUMARTESİ
PAZAR
LEZZETLİ HAYAT
SEYAHAT
YAZARLAR
ASTROLOJİ
TÜMÜ
EKONOMİ
TV REHBERİ
MAHMURE
HÜRRİYET AİLE
VİDEO
ASTROLOJİ
BULMACA
EN İYİ ON
DİZİ İZLE
CUMA
LEZİZZ
TEKNOLOJİ
FOTO GALERİ
RAMAZAN
KİTAP SANAT
HAVA DURUMU
AVRUPA
EĞİTİM
IK/YENİ EKONOMİ
SON DAKİKA
YEREL HABERLER
BİZE ULAŞIN
VERİ POLİTİKASI
E-bültenler
Günlük Egazete
© Copyright 2024 Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş
Kullanım Koşulları
,
Gizlilik Politikası
,
İletişim
için bu linklerikullanabilirsiniz. Login olduğunuz taktirde kullanım koşullarınıve gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
GÜNDEM
DÜNYA
BİGPARA
SPOR ARENA
KELEBEK
YAŞAM
YAZARLAR
GÜNÜN PROGRAMLARI
TÜM PROGRAMLAR
FRAGMANLAR
FOTO GALERİ
EUROSPORT 1 YAYIN AKIŞI
00:00
Karate
Saat:
00:00 - 01:00 (60 dakika)
Tür:
Dövüş Sporları
Özet:
01:00
Bisiklet: Across Flanders
Saat:
01:00 - 01:30 (30 dakika)
Tür:
Bisiklet
Özet:
Erkekler Belçika (Tekrar)
01:30
Snooker: World Grand Prix
Saat:
01:30 - 03:30 (120 dakika)
Tür:
Snooker
Özet:
Leicester / Birleşik Krallık (Tekrar)
03:30
Alp Disiplini Dünya Kupası
Saat:
03:30 - 04:15 (45 dakika)
Tür:
Kış Sporları
Özet:
Kadınlar İniş Saalbach-Hinterglemm / Avusturya (Tekrar)
04:15
Alp Disiplini Dünya Kupası
Saat:
04:15 - 05:00 (45 dakika)
Tür:
Kış Sporları
Özet:
Erkekler İniş Saalbach-Hinterglemm / Avusturya (Tekrar)
05:00
Bisiklet: Across Flanders
Saat:
05:00 - 06:30 (90 dakika)
Tür:
Bisiklet
Özet:
Erkekler Belçika (Tekrar)
06:30
Kayakla Atlama Dünya Kupası
Saat:
06:30 - 07:30 (60 dakika)
Tür:
Kayakla Atlama
Özet:
Erkekler Planica / Slovenya (Tekrar)
07:30
Freestyle Ski Dünya Kupası
Saat:
07:30 - 08:30 (60 dakika)
Tür:
Kış Sporları
Özet:
Idre / İsveç (Tekrar)
08:30
Snooker: German Masters
Saat:
08:30 - 10:30 (120 dakika)
Tür:
Snooker
Özet:
Final Berlin / Almanya (Tekrar)
10:30
Bisiklet: Across Flanders
Saat:
10:30 - 11:30 (60 dakika)
Tür:
Bisiklet
Özet:
Erkekler Belçika (Tekrar)
11:30
Discovery Golf
Saat:
11:30 - 12:00 (30 dakika)
Tür:
Golf
Özet:
Amerika ve Avrupa Golf Turu yarışmalarından görüntüler ekrana geliyor.
12:00
Yelken: SailGP
Saat:
12:00 - 13:00 (60 dakika)
Tür:
Yelken
Özet:
Auckland / Yeni Zelanda (Tekrar)
13:00
Alp Disiplini Dünya Kupası
Saat:
13:00 - 13:30 (30 dakika)
Tür:
Kış Sporları
Özet:
Erkekler Büyük Slalom Saalbach-Hinterglemm / Avusturya (Tekrar)
13:30
Alp Disiplini Dünya Kupası
Saat:
13:30 - 14:00 (30 dakika)
Tür:
Kış Sporları
Özet:
Kadınlar Büyük Slalom Saalbach-Hinterglemm / Avusturya (Tekrar)
14:00
Snooker: German Masters
Saat:
14:00 - 15:00 (60 dakika)
Tür:
Snooker
Özet:
Final Berlin / Almanya (Tekrar)
15:00
Cycling Show
Saat:
15:00 - 15:30 (30 dakika)
Tür:
Diğer
Özet:
Eurosport'la sporu canlı yaşayın...
15:30
Bisiklet: Tour of Flanders
Saat:
15:30 - 17:30 (120 dakika)
Tür:
Bisiklet
Özet:
Erkekler Belçika (Tekrar)
17:30
Bisiklet: Tour of Flanders
Saat:
17:30 - 20:00 (150 dakika)
Tür:
Bisiklet
Özet:
Erkekler Belçika (Tekrar)
20:00
Snooker: German Masters
Saat:
20:00 - 22:00 (120 dakika)
Tür:
Snooker
Özet:
Final Berlin / Almanya (Tekrar)
22:00
Kayakla Atlama Dünya Kupası
Saat:
22:00 - 23:00 (60 dakika)
Tür:
Kayakla Atlama
Özet:
Erkekler Planica / Slovenya (Tekrar)
23:00
Alp Disiplini Dünya Kupası
Saat:
23:00 - 23:30 (30 dakika)
Tür:
Kış Sporları
Özet:
Erkekler Büyük Slalom Saalbach-Hinterglemm / Avusturya (Tekrar)
23:30
Alp Disiplini Dünya Kupası
Saat:
23:30 - 00:00 (30 dakika)
Tür:
Kış Sporları
Özet:
Kadınlar Büyük Slalom Saalbach-Hinterglemm / Avusturya (Tekrar)