TÜMÜ
FİLM
DİZİ
SPOR
EĞLENCE
YAŞAM
HABER
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
24:00
01:00

Emre Dorman İle Aklımdaki Sorular

02:30

Zuhal Topal'la Yemekteyiz

04:30

Demet ve Jess'le Gel Konuşalım

06:00

Dizi

06:30

Tuzak

07:45

Süper 1 Takım

08:00

Türkiye’nin Doktorları

09:00

Bir Yemek Olsan

10:00

Gazete Magazin

13:00

Gazete Magazin

14:15

Cevap Ver Türkiye

14:15

Cevap Ver Türkiye

16:30

Çarkıfelek

16:30

Çarkıfelek

20:00

Survivor All Star 2024

20:00

Survivor All Star 2024

01:00

Ben Bilirim

02:30

Aileler Yarışıyor

04:30

Fosforlu Cevriyem

06:00

Gökyüzünden

06:15

Çaresizler

08:00

Fosforlu Cevriyem

10:00

Kaçak

12:00

Seksenler

14:00

Gezmek Olsun

15:00

Gelin

17:00

Gökyüzünden

18:00

Kaçak

19:45

Meraklı Köfteci

21:45

Seksenler

23:30

Meraklı Köfteci

00:05

The David Rubenstein Show

00:30

Aslı Şafak'la İşin Aslı

01:20

Great British Railway Journeys

01:50

Reklamarkası

02:15

Sürdürülebilir Gelecek

02:40

Yapay Zeka Merkezi

03:05

İş Dünyası

03:30

Akustikhane

04:20

Reklamarkası

04:45

Sürdürülebilir Gelecek

05:10

Yapay Zeka Merkezi

05:35

İş Dünyası

06:05

Aslı Şafak'la İşin Aslı

07:00

Grand Designs House Of The Year

07:50

Great British Railway Journeys

08:20

The David Rubenstein Show

08:45

Tarım Analiz

09:15

Tarım Analiz

09:15

İş Dünyası

09:45

Reklamarkası

10:05

Finansal Teknoloji

10:10

Finansal Teknoloji

10:30

Aile Ekonomisi

10:35

Aile Ekonomisi

11:00

Eğitim Merkezi

11:30

Akıllı Tarım

12:00

Sürdürülebilir Gelecek

12:30

Güneşin Rotası

13:00

Tarih Keyfi

14:30

Gündem Teknoloji

14:55

İş Dünyası

15:25

Pandoranın Merakı

15:30

Pandoranın Merakı

16:50

Finansal Teknoloji

17:15

Yapay Zeka Merkezi

17:45

Üstat

18:15

Üst Düzey

18:30

Ali ile Aramızda

18:40

Ali ile Aramızda

20:00

Aslı Şafak'la İşin Aslı

21:00

Ece Saruhan'la Oyuna Devam

21:00

Bloomberg HT Life

22:00

Akustikhane

22:45

Great British Railway Journeys

23:15

The David Rubenstein Show

23:45

Aslı Şafak'la İşin Aslı

00:00

Gece Ajansı

02:00

A Haber Gece

03:30

Aklın Yolu

05:00

Ajans Yeni Gün

06:00

Ajans Hafta Sonu

07:00

Ajans Hafta Sonu

08:00

Ajans Hafta Sonu

09:00

Ajans Hafta Sonu

10:00

Ajans Hafta Sonu

11:00

Ajans Hafta Sonu

12:00

Ajans Hafta Sonu

13:00

Ajans Hafta Sonu

14:00

Ajans Hafta Sonu

15:00

Ajans Hafta Sonu

16:00

Ajans Hafta Sonu

17:00

Akşam Ajansı

18:00

Akşam Ajansı

20:00

Akşam Ajansı

20:50

Hava Durumu

21:00

Satır Arası

01:20

İkimizin Yerine

02:45

Aşk Bir Rüya

06:30

Kanal 7'de Sabah Hafta Sonu

08:15

Merhaba Hayat

09:50

Nursaçan'la Sohbetler

11:30

Gündüz Gece

13:10

Dr. Feridun Kunak'la Evinize Sağlık

13:10

Dr. Feridun Kunak'la Evinize Sağlık

15:00

TV Filmi

17:00

Dünyanın Tadı

18:00

Kanal 7 Hafta Sonu Haberleri

19:00

Bahar Kapıda

19:15

Berat Kandili Özel

21:00

Emanet

21:15

Emanet

23:20

Sakarya Fırat

01:00

Günün Manşeti

02:00

Brifing Saati

02:30

Temsil Heyeti

04:00

Esas Mesele

07:00

An ve Zaman

10:00

24 Hafta Sonu

12:00

Haber

12:15

8. Etap

13:00

Hafta Sonu Gün Ortası

14:00

Güzel Oyun

15:00

Haber

16:15

24 Portre

17:15

Kırmızı Halı

18:00

Hafta Sonu Akşam Haberleri

20:00

Bu Ülke

21:15

Doğrusu Ne?

23:15

An ve Zaman

01:00

Mehmet Akif Ersoy ile 5. Gece

01:00

Mehmet Akif Ersoy ile 5. Gece

03:00

Açık ve Net

05:00

Haber Bülteni

06:00

Haber Bülteni

06:15

Airport

07:00

Haber Bülteni

08:00

Burası Hafta Sonu

11:15

HT Spor

12:00

Haber Bülteni

12:15

Adnan Şahin ile Keşfet

12:15

Adnan Şahin ile Keşfet

13:00

Haber Bülteni

13:45

Spor Bülteni

14:00

Haber Bülteni

14:15

Zaman Çizgisi

14:15

Zaman Çizgisi

15:00

Haber Bülteni

15:45

Spor Bülteni

16:00

Haber Bülteni

16:15

Ne Yapsak?

16:30

Ne Yapsak?

17:00

Haber Bülteni

18:00

Ana Haber

20:00

Yerel Seçim 2024

20:30

Gerçek Fikri Ne?

21:00

Gerçek Fikri Ne?

02:30

Saint Tropez'deki Gizem

03:15

Seksenler

03:45

Seksenler

05:30

Belma Belen'le Geziyoruz

06:15

FİLM

06:15

Yakın Tehlike

08:00

Tahir Sarıkaya ile Uyan Türkiyem

10:00

Ebru Doğdu ile Eğitim

11:00

Bu Cumartesi

11:00

Özlem Acar ile Hayatın Ritmi

12:00

Büşra Meşe Yıldırım'la İyi ki Varsın

13:00

Söz Sende

14:00

Aşçın Olayım

15:00

Ivana Sert'le İş Dünyası

16:00

İz Bırakanlar

16:30

İz Bırakanlar Plus

17:00

Belma Belen'le Geziyoruz

18:30

Beyaz Ana Haber

19:30

FİLM

19:30

İntikam Peşinde

21:30

Satılık Ruh

23:30

Beyaz Futbol