Xbox Series X ve Xbox Series S için ön siparişler açıldı

Güncelleme Tarihi:

Xbox Series X ve Xbox Series S için ön siparişler açıldı
Oluşturulma Tarihi: Ekim 02, 2020 12:17

Microsoft’un oyun konsolu Xbox; Xbox Series X ve Xbox Series S modelleriyle yenileniyor. 2 Ekim itibarıyla web mağazalarında ön siparişe açılan Xbox Series X ve S; arttırılmış yükleme hızı, iyileştirilmiş görselleri ve detayların ön plana çıktığı karakterleriyle dikkat çekiyor.

Haberin Devamı

Microsoft’un yeni nesil oyun konsolları “Xbox Series X” ve “Xbox Series S” modelleri için ön siparişler 2 Ekim itibarıyla alınmaya başlandı. Oyunseverler, Xbox Series X için 9299 TL, Xbox Series S içinse 5399 TL’lik tavsiye edilen satış fiyatlarıyla Xbox konsollarının ön siparişini web mağazalarından verebilecekler.

Gerçekçi oyun deneyimi ve 120 FPS’ye kadar akıcılık sunan Xbox Series X ve S,Yüksek Dinamik Aralığı ve Xbox Hız Mimarisi ile geliyor. Xbox Series X ve S için optimize edilen oyunlar; yüksek hızda yükleme özelliği ve iyileştirilmiş görselleriyle öne çıkıyor. Söz konusu oyunların arasında Xbox Series X ve S geliştirme ortamlarında geliştirilmiş oyunların yanı sıra, daha önce piyasaya sürülmüş, ancak Xbox Series X ve S için özel olarak yeniden tasarlanmış oyunlar da yer alıyor.

Haberin Devamı

Akıllı teslimat özelliği sayesinde, kullanıcılar oyunu bir kez satın aldığında, hangi konsolda oynarsa oynasın, o konsol için her zaman kullanılabilen en iyi sürümü elde etmiş oluyor. Ayrıca Microsoft’un oyun üyelik servisi olan Xbox Game Pass ile kullanıcılar Xbox Series X ve S’te 100’ün üzerinde güncel oyunu belli bir ücret karşılığında oynayabilecek.

Yeni nesil Xbox konsolların 10 Kasım itibarıyla piyasada olması bekleniyor.

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!