Samsung, eski telefonlarını getirenlere Galaxy Note 10 verecek

Güncelleme Tarihi:

Samsung, eski telefonlarını getirenlere Galaxy Note 10 verecek
Oluşturulma Tarihi: Eylül 23, 2019 08:57

Güney Kore merkezli teknoloji üreticisi Samsung, Türkiye'de Galaxy Note 10 ve Galaxy Note 10 Plus model telefonlara sahip olmak isteyen tüketiciler için yeni bir seçenek sundu. Kullanıcıların eski telefonlarını kabul eden şirket, karşılığında yeni telefonlarını veriyor.

Haberin Devamı

Samsung Electronics, Galaxy Note10 veya Galaxy Note10 Plus sahibi olmak isteyenler için değişim kampanyası gerçekleştireceğini duyurdu. Galaxy Note10 ve Galaxy Note10+ modelini satın almak isteyenler, Galaxy’nin En İyi Değişim Kampanyası çerçevesinde Samsung mağazalarında ve kampanyaya katılan yetkili satış noktalarında kampanya şartlarını sağlamaları koşuluyla 1.500 TL’den başlayan ayrıcalıklı değişim kampanyasından faydalanabiliyor. 

Eski telefonun modeline ve fiziki durumuna bağlı olarak 1.500 TL’ye ilave, telefonun tutarı kadar ek bir değerlendirme ile yeni Samsung Note10 veya Note10+ telefona sahip olma imkanı sunuyor. Kullanıcılar Samsung mağazalarına veya kampanyaya katılan yetkili satış noktalarına giderek, kampanya koşullarını, kampanyaya dahil edilen telefon modellerini öğrenebiliyorlar.

Samsung'tan odanın şeklini alan televizyonSamsung, sadece yeni telefonları ve tabletleriyle değil, aynı zamanda 8K teknolojisini destekleyen yeni TV'lerini de görücüye çıkardı. Samsung Türkiye'nin Televizyon Pazarlama Direktörü Erkan Yıldırım ile bir araya geldik ve şirketin yeni ürünlerini konuştuk.
Haberle ilgili daha fazlası: