GeriTeknoloji 'Mutlu Cuma' için bağış kampanyası başlattı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

'Mutlu Cuma' için bağış kampanyası başlattı

'Mutlu Cuma' için bağış kampanyası başlattı

Bir e-ticaret sitesi, Black Friday kampanyası kapsamında yeni bir sosyal sorumluluk projesine imza attı. Depodaki binlerce ürünün 10-15 liradan satışa çıkarılacağı 29 Kasım Cuma günü elde edilen tüm gelir, LÖSEV VE MORÇATI başta olmak üzere ülkemiz için önemli sosyal projeler geliştiren çeşitli vakıflara bağışlanacak.

“Mutlu Cuma” için böyle bir bağış kampanyası başlattıklarını aktaran denizbutik.com'un kurucusu Deniz Topçuoğlu, “100-200 liradan sattığımız ürünleri kampanya kapsamında 10-15 liraya satıp gelirini bağışlayarak, Black Friday’i anlamlı bir gün haline getirmeyi hedefledik. Hem güzel işlere vesile olacağından, hem de insanlara pozitif bir enerji vermesini istediğimizden dolayı Mutlu Cuma kampanyasını başlattık” dedi.

Bir tekstil cenneti olan Türkiye’de, ithal markaların çoğu ürününü ülkemizde üretip, yine ülkemizde yüksek fiyatlara satıyor olmasından rahatsız olan Topçuoğlu, denizbutik macerasına 2013 yılında 30 metrekarelik küçük bir butikte başladı. Söz konusu platform, 2013 yılında 30 metrekarelik bir butikten, bugün yüzde 85’i kadınlardan oluşan 100 kişilik bir e-ticaret markası. 

Oyunlar 150 milyar dolara dayandıPC ve konsol oyunları geride kalıyor, mobil oyunlar dahil oyun sektörü sadece 2019'da 150 milyar dolara yakın gelir yaratarak geleceği şekillendirmeye başladı bile. Dubai'de gerçekleştirilen On.DXB etkinliği kapsamında PUBG Mobile'ın mimarı Tencent'in daveti üzerine oyun zirvesini yakından takip ederken, Digital Age Yazı İşleri Müdürü Savaş Önemli ve ShiftDelete.Net'ten Gökey Yılmazer ile oyunlar üzerine bir söyleşi gerçekleştirdik.

 

False