GeriTeknoloji Half-Life 2: Episode 3 geliyor! İşte ilk görüntüler
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Half-Life 2: Episode 3 geliyor! İşte ilk görüntüler

Half-Life 2: Episode 3 geliyor! İşte ilk görüntüler

Half-Life, ciddi anlamda çok büyük kitlenin beğenisini hakkı ile kazanmış olan bir yapım ve seri. Çok uzun süredir ne Half-Life 2: Episode serisinden, ne de Half-Life’ın ana serisinden yeni bir yapım ile karşılaşmadık, tekrar elden geçirilmiş oyunlar dışında.

Başarılı yapımın yolunu gözetleyen insanlarla dolup taşmaya başladı artık her yer. Son zamanlarda çıkan iptal edilen yapımlar, hatta denemeler dışında hiçbir haber alamaz olduk. Leadergamer.com.tr'nin haberine göre Half-Life 2: Episode 3’te, Ravenholm’ün karlı versiyonunda, ufak tefek bulmacalarla ve ayarlanmış çarpışmalar ile karşılaşılacağı öğrenildi. Ana karakterimizin bir gondol ile gerçekleştirdiği kaza sonrasında Duncan ve Scooter isimli iki farklı karakter ile bir depoda uyanması ile hikayemiz başlayacakmış.

Half-Life 2: Episode 3 geliyor İşte ilk görüntüler


İptal edilmiş olan oyunun haritasına ait görseller de bulunuyor. Hatta, görseller dışında birçok değerli bilgi de ValveTime.net’in buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz sayfasında yer alıyor. Bilinmeyen bir kaynak tarafından 24 Mart 2017 tarihinde internete sızdırılan görüntüler ve bilgiler insanı gerçekten hüzünlendiriyor. Aşağıdan ve bir sonraki sayfadan, iptal edilmiş proje hakkında internete sızdırılan görüntüleri inceleyebilirsiniz.

Half-Life 2: Episode 3 geliyor İşte ilk görüntüler


Umarız ki, er ya da geç bir şekilde yepyeni bir yapım ile karşımıza çıkar Valve ve gözü yollarda kalmış oyuncuların derdine çare olur artık. (leadergamer)

False