Çocuklar dijital mikroskop ile keşfe çıkıyor

Çocuklar dijital mikroskop ile keşfe çıkıyor

Bilim dünyasının detaylarını öğrenmek isteyenlere özel tasarlanan Celestron dijital mikroskop, gözlemlenen nesneleri kayıt altına alıyor. Video ve fotoğraf çekme özelliği ile çocukların ve anne babaların dikkatini çeken dijital mikroskop, bilime ilgi duyanları yolculuğa çıkarıyor.

Haberin Devamı

Eyüboğlu’nun distribütörlüğünü yaptığı teleskop, dürbün ve mikroskop markası Celestron, çocukların ilgi alanlarının genişlemesine yardımcı oluyor. Orta düzey, dikey monte edilmiş objektifleri ile farklı görüş açılarına sahip dijital mikroskop öğrencileri ve ailelerini bilgilendiriyor.
 
Celestron dijital mikroskop yapılan incelemeleri özel bir program sayesinde dijital ortama taşıyor. Masaüstü olarak tasarlanan mikroskop yaklaşık 600 gram ağırlığı ile kolay kullanım sağlıyor. USB bağlantıya sahip mikroskop, yanında gelen bilgilendirici CD sayesinde bilgisayarınıza kolayca kuruluyor.

2 MP görüntü sensörü, yansıtıcı ve şeffaf aydınlatma için üst ve alt aydınlatma özelliği sayesinde yüksek kalitede fotoğraf ve video çekimine yardımcı oluyor.

Haberle ilgili daha fazlası: