GeriTeknoloji Black Friday indirimli ürünler neler? İşte Kara Cuma indirimli mağazalar
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Black Friday indirimli ürünler neler? İşte Kara Cuma indirimli mağazalar

Black Friday indirimli ürünler neler? İşte Kara Cuma indirimli mağazalar

Black Friday indirimleriyle tüm dünyada alışveriş çılgınlığı sürmeye devam ediyor. Özellikle teknoloji markalarının indirim yarışına girdiği bu haftada Black Friday ülkemizde yaygın olarak bilinen adıyla Kara Cuma indirimleri merakla takip ediliyor. Peki Black Friday indirimleriyle daha uygun fiyata alabileceğiniz ürünler hangileri? İşte Black Friday indirimini uygulayan mağazalar ve ürünleri!

Black Friday yani Kara Cuma fırtınası tüm hızıyla sürüyor. Türkiye'de Efsane Cuma olarak da dillendirilen Black Friday'da şirketler ciddi oranlarda ürünlerinde indirime gitti. Apple ürünlerinde indirime giderken, Steam de Black Friday'i unutmadı ve oyun fiyatlarını kayda değer bir oranda düşürdü. Kara Cuma indirimleri bir hafta süresince devam edecek. İşte Black Friday (Kara Cuma) indirimiyle ilgili tüm detaylar...

Black Friday diğer adıyla Kara Cuma veya Efsane Cuma indirimleri başladı; indirimler dolayısıyla Apple başta olmak üzere pek çok şirket kendi belirledikleri oranla ürünlerinde ciddi indirimlere gitti. Müşterilerin indirimlerden faydalanabilmek için mağazalarda izdiham yarattığı indirim günlerinden olan Kara Cuma'da pek çok Steam oyunlarına çok daha uygun fiyatlarla sahip olunabilecek. Peki, Steam indirimine giren oyunlar hangileri ve fiyatları ne kadar? Black Friday indirimi ne zamana kadar devam edecek?

BLACK FRIDAY (KARA CUMA) İNDİRİMİ YAPAN DÜNYA DEVLERİ

Microsoft Xbox oyun konsolu üzerinden birçok oyuna Black Friday (Kara Cuma) indirimi uyguladı. Fiyatlar bakın ne oldu? 

 • Battlefield 1: Normal üyelere %25, Gold üyelere %33 indirim
 • FIFA 17 : Normal üyelere %30, Gold üyelere %40 indirim
 • NBA 2K17: Normal üyelere %20, Gold üyelere %30 indirim
 • GTA V: Normal üyelere %40, Gold üyelere %50 indirim
 • Forza Horizon 3: Normal üyelere %35, Gold üyelere %35 indirim
 • The Division : Normal üyelere %30, Gold üyelere %40 indirim

Oyun devi Steam de yüzbinlerce oyunun içinden popüler oyunların fiyatlarını kırdı. İşte Steam'de Black Friday sonrası indirimli oyun fiyatları:

DOOM: 72 TL

Tom Clancy's Rainbow Six Siege: 65 TL

Fallout 4: 59 TL

Counter-Strike: Global Offensive: 16 TL

The Elder Scrolls V: Skyrim: 10 TL

GTA V: 89.5 TL

Far Cry 4: 45 TL

The Witcher 3: Wild Hunt - Game of the Year Edition: 44.99 TL

Rocket League: 18 TL

Euro Truck Simulator 2: 9.75 TL

Just Cause 3 XL: 32 TL

Total War: ATTILA: 20 TL

BLACK FRIDAY'E ÖZEL FIFA 17 BEDAVA OLDU!

Steam'in Black Friday (Kara Cuma) indirimleri bir yana, EA de boş durmadı ve popüler oyunu FIFA 17'yi kısa süreliğine bedava yaptı. Türkiye'de 185 TL'ye satılan FIFA 17'de başta Ultimate Team ve oyuncuların istedikleri Premier Ligi kulubünü tercih edebileceği ve bu ligdeki yükselen yıldız Alex Hunter’ı kontrol edebilecekleri The Journey modu olmak üzere oyundaki tüm özellikler kullanılabilecek. FIFA 17’nin tam sürümü 27 Kasım tarihine kadar PS4 ve Xbox One platformlarında ücretsiz olacak. 28 Kasım’dan sonra oyunun ücretli olacağının altını çizmekte yarar var.

APPLE'DAN BLACK FRIDAY'E ÖZEL 200 DOLAR HEDİYE KARTI

Apple, Amazon, B&H Photo, RadioShack gibi dünya devi firmalar da yine Black Friday'e özel indirimler yapıyor. Amerika’daki Apple Store’da henüz indirimler başlamasa da Avustralya’daki Apple Store’da indirimler başladı. Apple Avustralya, Apple ürünüleri alan müşterilerine 200 dolara varan Apple Hediye kartı hediye ediyor. Türkiye’deki Apple Store’da herhangi bir indirimin olmadığını belirtelim. Black Friday çılgınlığı Amerika ile birlikte Türkiye’de de yaşanıyor. Hepsiburada, Lidyana, Sennheiser ve Morhipo gibi şirketlerin internet sayfalarında birçok ürüne indirim yapılıyor.

PLAYSTATION STORE'DA BLACK FRIDAY (KARA CUMA) İNDİRİMİ

Sony de boş durmadı ve PlayStation Store üzerinden Black Friday'e özel indirim kampanyasına başladı. Bu bağlamda Watch Dogs 2 134 TL’ye, Titanfall 2 119 TL, FIFA 17 164 TL ve Call of Duty Infinite Warfare yine 164 TL’ye satın alınabiliyor.

False