GeriPervin Dinçer Benler Sorun mu?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Benler Sorun mu?

Benler Sorun mu?
Abone Olgoogle-news

"Lazerle ben aldırma tedavisi Fraksiyonel karbondioksit co2 lazerler ile gerçekleştiriliyor."

Bazı kadınlara ben çok yakışıyor. Dudağın yakınlarında, yanağın dudak üstüne yakın kısmında bulunuyor ve gülümsemesine anlam katıyor. Ama dolgun, koyu renk, et beni dediğimiz türlerden kurtulmak istiyorsanız, iz ve dikiş olmaksızın kurtulmamızı sağlayacak yollar var.

Lazerle ben aldırma tedavisi Fraksiyonel karbondioksit co2 lazerler ile gerçekleştiriliyor. Yüzünüzde ya da vücudunuzda oluşmuş olan zararsız epidermal ve dermal nevuslar sadece sizi estetik açıdan rahatsız ediyorsa onlardan kurtulmanız mümkün. Bu benler tek seansta dikiş olmadan anında yok edilebiliyor. Bu yötem avantajarından biri ise sizi sosyal hayattan koparmadan rutin yaşantınızadevam edebilmenizi sağlıyor.

Benler Sorun mu

Çok derin köklü olan nevusların cerrahi yöntemlerle çıkarılması gerekiyor ki bu da uzman eller tarafından yapılması gerektiğini ifade ediyor. Göz üstlerinde veya altındaki benleri de almak imkansız değil. Hatta birçok kişinin rahatsızlık duyduğu gözaltındaki yağ butoncukları da lazer ile temizlenebiliyor.

Uygulama lokal aneztezi ile yapılıyor ve bu sayede siz de uygulama sırasında ağrı, sancı ya da sızı hissetmiyorsunuz. Benlerin alındığı bölge 4-6 gün arasında normal hal alıyor. Bölgede oluşan pembelik 1-2 ay içerisinde normal cilt renginize uyum sağlayacak. Artık sizi rahatsız eden benleriniz ya da yağ butonlarınız olmadan hayatın tadını çıkarabilirsiniz.
Güzelliğinize…

False