Akne İzleri Kalıcı Olmasın

Uzman Pervin Dinçer, akne lekelerinden kurtulmanın altın yolu 'Altın Frekans'dan geçtiğini anlatıyor.

Haberin Devamı

İster kadın olsun isterse erkek cildimizde leke, iz kalsın istemeyiz. Ancak bazılarımızın cildinde ergenlik döneminden kalan akne izleri can sıkmaktan başka bir işe yaramıyor. Akneler, yağ oranının fazla olduğu bölgelerde kendini gösteriyor ve deride sivilce, kist,
siyah nokta olarak görülüyor.

Akne İzleri Kalıcı Olmasın

Ancak bu durum hem kadınları hem de erkekleri son derece rahatsız ediyor. Akne lekelerinden kurtulmanın altın yolu ise “Altın Frekans” dan geçiyor. Altın Frekans, son zamanların en çok konuşulan cilt uygulamalarından biri. Akne lekelerinden kurtulmak için can atanlara, çatlaklarında iyileşme görmek isteyenlere müjdelenen leke giderici sistem uzman eller tarafından uygulandığında yüz güldürücü sonuçlar veriyor.

Haberin Devamı

Fraksiyonel CO2 Lazer cilt yenileme işleminin saymakla bitiremeyeceğimiz birçok uygulaması bulunuyor ve işte bu uygulamalardan sadece bazıları. Yüz, göz kapakları, boyun ve dekolte bölgelerindeki izleri yok edilmesinde, ince kırışıklıkların giderilmesinde, yüz gençleştirilmesinde, sivilce izleri ve çukurlarının ortadan kaldırılmasında, yara ve yanık izleri ile derin çatlakların neden olduğu izlerin giderilmesinde başarılı sonuçlar elde ediliyor.

Akne İzleri Kalıcı Olmasın

Peki bu işlem nasıl yapılıyor? Öncelikle lokal anestezi kremi uygulanan cildin üst tabakası mikro iğnelerle uyarılıyor ve bu alt tabakaya etkilerin iletilmesine yardımcı oluyor. Cildin alt tabakasına fraksiyonel radyo frekans enerjisi ve etkisi verilerek kolajen dokusunun yenilenmesi sağlanıyor. Ultra Lift ile cildimiz problemlerden kurtulurken yüzde uzun kızarıklık, ödem ve kabuklanma gibi işlem sonrası etkiler görülmüyor.

İşlem toplamda 20-25 dakika sürüyor ve 2-3 hafta arayla cildin sorununa bağlı olarak 3-4 defa uygulanması yeterli oluyor. İşlem sonrasında oluşan hafif kızarıklıklar da 4-5 saat içerisinde kayboluyor. Problemsiz ciltlerde de tek seans uygulama yapılarak cildin canlanması sağlanabiliyor.

Güzelliğinize...

Yazarın Tüm Yazıları