GeriGündem Gözyaşları içinde arıyordu, genç kadının 'Mavi' isimli köpeği bulundu
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Gözyaşları içinde arıyordu, genç kadının 'Mavi' isimli köpeği bulundu

Gözyaşları içinde arıyordu, genç kadının 'Mavi' isimli köpeği bulundu
Abone Olgoogle-news

İstanbul Kadıköy'de 5 gün önce sahilde gezdirmek için dışarı çıkardığı köpeğini kaybeden genç kadın, gözyaşları içinde köpeğini aradığını söylemişti. 'Mavi' isimli köpek Pendik'te bulundu.

Özel bir hastanede yönetici olarak çalışan Esma Özer, 5 gün önce 2 yaşındaki Pekinez kırması 'Mavi' adlı köpeği ile birlikte Moda sahiline dolaşmaya gelmiş, Özer sandalyede oturduğu sırada diğer köpeklerle vakit geçiren 'Mavi' bir anda gözden kaybolmuştu. Panik içinde sahilde köpeğini aramaya başlayan genç kadın tüm çabalarına rağmen köpeğini bulamadı.

5 gündür gözyaşları içinde sahilde köpeğini arayan Esma Özer'e müjdeli haber bugün nihayet geldi. Yayınlanan haberleri gören Pendik'te bulunan bir vatandaş, Özer'e sabah saatlerinde ulaştı. Büyük bir sevinçle verilen adrese giden genç kadın, köpeğine kavuştu. Köpeği bulan kişinin Moda sahilinde gece saatlerinde dolaştığını ve sahipsiz şansını köpeği alarak evine getirdiği ortaya çıktı. Esma Özer Mavi'ye kavuşmasının ardından bir teşekkür videosu yayınladı.

BU VİDEO İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Gözyaşları içinde kayıp köpeğini arıyor
False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle