GeriBilgi İnadına Aşk 23.bölüm fragmanı | Yalın Defne 'yi affedecek mi?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

İnadına Aşk 23.bölüm fragmanı | Yalın Defne 'yi affedecek mi?

 İnadına Aşk 23.bölüm fragmanı | Yalın Defne 'yi affedecek mi?

İnadına Aşk 23.bölüm fragmanı yayınlandı. Bu akşam yayınlanacak dizide tüm sorular cevabını bulacak? İnadına Aşk 23.bölümde neler olacak? Son bölüm olan 22.bölümde neler yaşandı?

FOX TV’nin başarılı romantik komedisi İnadına Aşk’ta kıskançlık krizleri eksik olmuyor.
Başrollerini Açelya Topoğlu, Can Yaman, Nilay Duru ve Eren Vurdem'in paylaştığı İnadına Aşk yine heyecan dolu bir bölümle izleyici karşısına çıkacak.

İnadına Aşk, yeni bölümüyle Perşembe 20.00'de FOX'ta.

YALIN DEFNE’Yİ AFFEDECEK Mİ?
Yalın, herkesi dağ evinde bırakıp ortadan kaybolur. Defne, Yalın’a ulaşmak için her yolu dener. Adem’i bile peşine takar ama sonuç alamaz. Oysa Yalın hiç kimsenin ummadığı bir yerdedir. Eski sevgilisi Aslı’nın evinde...

Songül ve Damla, Defne ile Yalın’dan af dileme konuşması için provalar yaparken Yalın hiçbir şey olmamış gibi şirkete gelir. Kendini affettireceğine çok emin olan Defne, Yalın’a her yaklaşmak istediğinde onun duvarlarına toslar.

YEŞİM ÇINAR’IN SÜRPRİZİNE NE KARŞILIK VERECEK?
Yeşim abisinden annesinin düğününe katılması için izin alır. Yalın’ın beklenmedik cevabı Yeşim’i umutlandırır. Çınar ise elleriyle duvarını yıktığı evi Yeşim’e göstereceği için çok heyecanlıdır. Bakalım Yeşim, Çınar’ın bu sürprizini görünce nasıl bir tepki verecektir?

LEYLA YENİDEN ÇALIŞMAK İSTİYOR!
Leyla, velilerle çıktığı kahvaltıda üniversiteden eski bir arkadaşı ile karşılaşır. Leyla’nın aksine kariyerinde ilerlemiş olan bu arkadaş, Leyla da yeniden çalışma isteği doğurur. Bu isteği duyan Toprak’ın tepkisi ne olacaktır?

ADEM VE HABİBE ARASINDA NELER OLACAK?
Deniz ise güven sorununu artık aştığını düşündüğü Ezgi’ye kendini açmaya başlar. Hayatında ilk defa annesine bir kadından bahsedecektir. Adem’in Habibe’ye olan aşkı gün geçtikçe artmaktadır. Aşkının karşısına çıkmaya hazırlanan Adem, Habibe’nin veda manisini okuyunca ne yapacaktır?

İNADINA AŞK 23.BÖLÜM FRAGMANI - 1

İNADINA AŞK 23.BÖLÜM FRAGMANI - 2

İNADINA AŞK 23.BÖLÜM FRAGMANI - 3


İNADINA AŞK 22.BÖLÜMDE NELER OLDU?

İnadına Aşk son bölümünde,
Yalın'ı otel odasının kapısında bulan Defne bir kez daha paçayı kurtardığını zanneder ama yanılır. Yalın bir kere şüphelenmiştir ve gerçekleri anlaması uzun sürmez. Hem annesinin geri dönmesiyle hem de Defne'nin ona yalan söylediği gerçeğiyle sarsılan Yalın, bu sefer herkesi en az kendisi kadar sarsmaya kararlıdır.
Yeşim ise abisinin aksine annesini bulunca sevinçten çılgına dönmüştür ve kendini tüm anneli hayallerini gerçekleştirmeye adar. Bu hayallerden bir tanesi de annesiyle birlikte evlenince oturacağı evi seçmektir. Oysa ev konusunda Çınar'ın da Yeşim için bir sürprizi vardır.

Gül krizini Çınar'ın karakolluk olmasıyla geçiştiren Leyla- Toprak çifti, Adem’in Habibe aşkı yüzünden bu sefer kapıya adaklık horoz bırakmasıyla şaşkına döner. Ezgi ile barışan Deniz ise, aldığı sözle yetinmemeye ve Ezgi'ye güvenilir bir adam olduğunu kendine has yöntemlerle kanıtlamaya kararlıdır. Bu ilginç yöntemler, Ezgi'nin bir daha kıskançlık yapmamaya tövbe etmesine yol açacaktır.

False