Almanya'da sahte kızlık zarı satışları patladı

Güncelleme Tarihi:

Almanyada sahte kızlık zarı satışları patladı
Oluşturulma Tarihi: Aralık 16, 2015 11:19

İngiliz Daily Mail gazetesi, Almanya'da yaşanan Suriyeli mülteci akınından sonra ülkede sahte kızlık zarı satışlarının patladığını ileri sürdü.

Haberin Devamı

Daily Mail'in haberine göre, Almanya'da kızlık zarı kanı üreten bir firma, müstakbel eşlerini bakire olduklarına inandırmak isteyen mülteci kadınlar sayesinde sahte kızlık zarı talebinde büyük artış yaşandığını yazdı.

Çin'de üretilen sahte kızlık zarı kanlarının ağırlıklı olarak Ortadoğu ülkelerini hedeflediğini yazan gazete, Almanya'da üretim yapan firmanın son aylarda sadece ülke içinde ve diğer Avrupa ülkelerinde satış yaptığını kaydetti.

İÇİNDE KURUTULMUŞ KAN TOZU VAR

Alman firmanın ürettiği her bir sahte kızlık zarı kanı paketinde ultra incelikte iki adet membran bulunuyor. Her membran iki selüloz deriden ve derilerin arasına yerleştirilmiş steril ve dondurularak kurutulmuş kan tozundan oluşuyor.

Yeni evli gelin gerdek gecesinde bu membranı bizzat kendisi yerleştirebiliyor. Membran bulunduğu yerin sıcaklığı ve nemiyle kadının bedenine yapışıyor ve cinsel ilişki sırasında yırtılarak 'bakireliği kanıtlıyor'.

Haberin Devamı

FİYATI 170 LİRA

Alman firmaya göre ameliyatla kızlık zarı dikimi 1.750 sterline yani yaklaşık 8 bin TL'ye mal olurken, sahte kızlık zarı kanı yaklaşık 49.5 Euro'ya, yani yaklaşık 170 TL'ye mal oluyor.

Gazeteye göre, ürünlerini online satan Alman firma çok küçük bir rakamla hem birçok evliliği hem de birçok mülteci kadının hayatını kurtardıklarını söylüyor.

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!