GÜNDEM
SPORARENA
YAZARLAR
EKONOMİ

Uygulamada okumaya devam et.

Apple'dan uygun fiyatlı AirPods Pro Lite mı geliyor?

hurriyet.com.tr / ÖZEL
Abone Ol

Apple'ın düşük fiyatlı yeni nesil kablosuz kulaklığı AirPods Lite üzerinde çalıştığı ve Mart ayında tanıtacağı söyleniyordu. Ancak şirkete yakın kaynaklar, Apple'ın böyle bir fikri olmadığını, AirPods Pro Lite'ın süresiz ertelendiğini belirtiyor.

Apple, gelecek ay uygun fiyatıyla dikkat çeken yeni telefonu iPhone 9'u duyuracak. Ancak şirketin bir sürprizi de AirPods'larla ilgili... Geçen haftalarda çıkan iddialar, şirketin AirPods Pro Lite isminde düşük fiyatlı bir kablosuz kulaklık çıkaracağını söylüyordu.

Yine aynı iddiaya göre Apple, AirPods Pro'nun uygun fiyatlı bir versiyonunu çıkaracak ve böylece hem kullanıcılara farklı seçenekler sunulacak, hem de kablosuz kulaklık satışları artacak. İsmi de AirPods Lite olacak...

Ancak son gelişmeler, Apple'ın böyle bir düşüncesinin bulunmadığını ortaya koydu. Sektöre yakın kaynaklar cihazın AirPods Pro'nun uygun fiyatlı versiyonu olacağını doğruladı ancak üretimin planlandığı gibi ikinci çeyrekte başlamasının pek mümkün olmadığını söyledi.

Yani Apple'ın yol haritasında böyle bir ürün var; ancak özellikle de koronavirüs nedeniyle üretim tarafında yaşanan sıkıntıların bu ürünü geciktirdiği dile getiriliyor.

BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİNİZ

Evde kal ama hijyenle kal: 4 adımda kusursuz ev temizliği!
Müzik her şeyi iyileştirir: Hangi online konserleri keşfetmelisin?
Evde verimli zaman geçirmenizi sağlayacak keyifli ve pratik öneriler
Evde olmanın avantajı: Yeni alışkanlıklar için 21 gün kuralı
'#evdekal #müziklekal’ canlı ev konserleri başlıyor!