MSI ile okula dönüş fırsatları

Güncelleme Tarihi:

MSI ile okula dönüş fırsatları
Oluşturulma Tarihi: Ağustos 17, 2022 09:31

GeForce RTX 30 serisi, oyuncular ve tasarımcılar için dünyanın en güçlü laptoplarına güç veriyor. NVIDIA’nın 2.nesil RTX mimarisi olan ödül sahibi Ampere teknolojisinin yeni RT ve Tensor çekirdeklerinin yanı sıra en gerçekçi RayTracing ve AI özellikleri ile mükemmel seçim.

MSI ile okula dönüş fırsatları
GF63 THIN 11UC-238XTR

Ağır yük altında bile farkedilir düzeyde sessiz ve serin çalışması ile her türlü ortama rahatlıkla uyum sağlar. İnce ve hafif yapısıyla öne çıkan GF63 THIN, metalik üst yüzeyiyle zorlu savaşlar için fütüristik bir tasarımla gelir. Fırçalanmış dokuya sahip metal alaşımlı kapağını araladığınızda, 15.6” boyutunda, %82 ekran / kasa oranına sahip ince çerçeveli bir ekran sizi karşılar. Steel Series imzalı, kırmızı aydınlatmalı oyuncu klavyesi maksimum hissiyat ve konfor sağlarken, Engine 3.0 yazılımı ile geniş özelleştirme seçeneklerini de kullanabilirsiniz. Pozisyonel ses geliştirme çözümü Nahimic 3 ile kullanım senaryonuza (oyun, film ve müzik) göre en uygun ses deneyimini yaşayabilirsiniz. Sadece MSI Notebook’lara özel Dragon Center uygulaması ile bilgisayarınızın anlık donanım durumunu görüntüleyebilir, tercihlerinize göre ayarları değiştirebilirsiniz. MSI APP Player yazılımı ile Android uygulamalarını büyük ekranda deneyimleyebilirsiniz. Dahili webcam sayesinde uzaktan eğitim ve toplantılara rahatlıkla katılabilirsiniz.

MSI ile okula dönüş fırsatları
KATANA GF76 12UC-061TR

1990’lı yıllardan bu yana oyuncuların severek oynadığı heyecan verici “Romance of the Three Kingdoms V” oyununun sıradışı kapak tasarımını yapan Nagano Tsuyoshi tarafından kılıç ve zırh konseptlerinin bir araya getirilmesi ile tasarlanan Katana GF serisi, çelik kılıçların dövüldüğü gibi özenli ve güçlü bir işçiliğe sahiptir. Katana GF76, en yeni 12. Nesil Intel Core i7 işlemciyi, performans ve verimlilik çekirdekleriyle donatarak çoklu görev işlerinde ve ağır oyunlarda benzeri görülmemiş bir performans sağlar. NVIDIA'nın yeni RT ve Tensor çekirdeklerine ek olarak en gerçekçi ışın izleme ve NVIDIA DLSS gibi yapay zekâ özellikleri için çoklu akış işlemcilerine sahip 2.nesil RTX mimarisi olan Ampere ile gelir. Ray Tracing özelliği, 2.nesil RT çekirdekleri sayesinde hızlı çalışarak en gerçekçi ve kapsayıcı grafiklere olanak tanır. CPU ve GPU için bağımsız adanmış soğutma çözümü, 6 adet heatpipe ile uyum içinde çalışarak ısıyı düşük tutarken hava akımını maksimum seviyeye ulaştırır. Console Modu, laptopunuzu tıpkı bir konsol gibi kullanabileceğiniz sezgisel bir tasarıma sahiptir. Ayrıca anaakım kablosuz oyun denetleyicilerini destekler. Katana GF serisi, tavizsiz performans ve farklı dış tasarımı ile kullanıcılarına kendi benzersiz tarzlarını yansıtma fırsatı verir.

KATANA GF76 12UD-060TR

KATANA GF66 12UD-265XTR

MSI ile okula dönüş fırsatları
PULSE GL76 12UEK-248TR

Bilim kurgu filmlerinden çıkmış gibi görünen MSI PULSE laptoplar, kalp çarptıran özellikler barındırır. MSI PULSE serisinin görsel konseptini, filmler, reklamlar ve oyuncaklar için dijital tasarımlar yapma konusunda uzman, The Avengers, The Hobbit ve The Walking Dead gibi önemli prodüksiyonlardaki katkıları ile tanınan Belçikalı 3D sanatçısı Maarten Verhoeven, geleceğin savaşçıları vizyonundan esinlenerek tasarlamıştır. Pulse GL76, en yeni 12.Nesil Intel Core i7 işlemcisi ve NVIDIA GeForce RTX 30 serisi grafikleri, titanyum grisi metal zırhı ve hatları ile sağlam ve futuristik bir tasarım arayanlar için mükemmel seçim. Çoklu görev içeren projelerinizde ve performans gerektiren oyunlarda benzeri görülmemiş bir hız sağlar. NVIDIA'nın yeni RT ve Tensor çekirdeklerine ek olarak en gerçekçi ışın izleme ve yapay zekâ özellikleri için çoklu akış işlemcilerine sahip 2.nesil RTX mimarisi olan Ampere ile gelir. CPU ve GPU için bağımsız adanmış soğutma çözümü, 6 adet heatpipe ile uyum içinde çalışarak ısıyı düşük tutarken hava akımını maksimum seviyeye ulaştırır. Yepyeni Wi-Fi 6 teknolojisi, 802.11ax standardı ile önceki WiFi 5’e göre 3 kat daha hızlıdır. BlueStacks ile yapılan özel iş birliği sayesinde geliştirilen MSI APP Player, konsol modu ile mobil oyunlar ve PC platformu arasında fark etmeden geçiş yapmanızı sağlar. Ayrıca RGB klavye ışıklandırması, daha iyi grafikler ve birden fazla uygulamayı aynı anda çalıştırmak gibi özelliklerden faydalanmanıza olanak tanır.

Vatan Türkiye’nin 55 ilinde 146 mağazası ile bilgisayar donanımı ve teknoloji ürünlerinin yanı sıra oyuncu ekipmanları ile birlikte geniş bir ürün yelpazesine sahip, Türkiye'nin ilk hiperstore'u Vatan Bilgisayar'da MSI Ürünlerini doğrudan deneyimleyebilirsiniz. Bunun için size en yakın VATAN Bilgisayar Mağazasını ziyaret ediniz. 

İLANDIR

 

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!