"Ünal Özüak" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Ünal Özüak" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Ünal Özüak

Hakem kararıyla...

HER maça iyi başlayıp, çemberlere hakim olarak ribauntları toplamasına rağmen sonunu getiremeyen, kazanma noktasında kolay kırılan Beşiktaş, Çarşı’dan müthiş beyaz tribün desteği alarak yüreğini koyarak oynadığı gecede “hakem kararıyla” Fenerbahçe’ye 3. kez boyun eğdi.

Sahanın görece küçük olmasından yararlanacak Kartal’ın yaratacağı olası top kayıplarını umursamadan çift uzunuyla başladı ve ev sahibinden çember hakimiyetini aldı Obradovic.

STIMAC DÖNDÜ AMA...

Kostas’ın sayıları ve asist yönlendirmesiyle skor kısırlığını aştı Fenerbahçe. Mutlaka kazanma zorunluluğu Beşiktaş’ı aşırı telaşa soktu ve Fener kontra baskısında çok top kaybettiler. Erkan’ın dümene geçmesiyle pota altında Stimac’ı olumlu kullanmaya başlayan Beşiktaş toparlanarak geri geldi. Fenerbahçe Melih ve Dixon isabetleriyle ev sahibini iyice dışarı itti ve uzatmada da hata yapmadı.

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI