"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Gökyüzü fırsat dağıtıyor! Değerlendirelim!

Dağları aşmakla kalmayıp, dağları devirecek güçteyiz ve potansiyeli çok yüksek bir haftalık süreç diyebilirim Niobe’ce.

Gerek iş hayatımızda, gerek kariyerimizde, gerekse özel hayatımızda hedef ve amaçlarımız doğrultusunda çalışıyor, ilerleme fırsatı buluyoruz.
Enerjimizi olumlu kullanmamız durumunda çok şey başarabiliriz. Ancak baskıcı ve aşırı rekabetçi olmamaya dikkat etmeliyiz. Zira, herkes o güçte hissedebilir önümüzdeki bir haftalık süreçte.
Bu hafta, bilinçli davrandığımız sürece istediğimiz her şeyi yapmaya muktediriz. Ancak, tekrar etmeliyim: İçten veya dıştan gelen ani koşulları veya beklenmedik tahrikleri yönetmemiz koşuluyla.
Hareket gerektiren işler, girişimler veya işbirliklerinin önü açık görünüyor bugün. Eğitim, yurtdışı başlıklı işler, yabancılarla ilişkiler, güvenlik kuvvetleri dahil güvenlik başlıklı konular, seyahatler, uzman ya da tecrübeli kişilerle paylaşımlar, otorite konumundaki kişilerle ilişkiler, spor aktiviteleri ve ikili ilişkiler, astrolojik açıdan olumlu açılar altında olan başlıklar arasında.
Oldukça pozitif denebilecek gökyüzü açılarını en iyi şekilde kullanabilmeniz dileğiyle, sağlık ve sevgi ile kalın...

KOÇ
Çevrenizdeki kişilerin bazı konulardaki düşüncelerini net olarak öğrenmeden, kendi fikirlerinizi veya endişelerinizi dile getirmemenizde fayda var. Ani hareketlerinizin veya kararlarınızın sonradan pişmanlık duyacağınız sonuçları olabilir. İmajınıza ya da toplum içindeki yerinize zarar verebilecek kişilerle tartışmalara girmemeye çalışmalısınız.

BOĞA
Sevdiğiniz kişilerle seyahat planları yapabilirsiniz. Konusunda uzman ya da tecrübeli kişilerle geçireceğiniz vakitlerde bazı yeteneklerinizi farklı şekilde kullanmanın yollarını öğrenebilir veya bazı eğitimlere başlayabilirsiniz. Aniden birtakım fırsatlar dikkatinizi çekebilir.

İKİZLER
Diğerlerinin duygu ve düşüncelerinizi anlamasına veya bilmesine izin vermemelisiniz. Kendi amaç ve isteklerinize yoğunlaşın. Birlikte iş yaptığınız ya da çalıştığınız kişiler sizi kıskanarak sizden bilgi saklayabilirler. Yanlış bilgilere dayalı hatalar yapabilirsiniz.

YENGEÇ
Beklenmedik kaynaklardan gelen bilgi veya haberler söz konusu olabilir. Ortaya çıkan bilgileri yararınıza kullanmanın yollarını arayabilirsiniz. Yapılacak yol, günlük bir ziyaret ya da iletişim ağlarını kullanarak yapılan sohbetler esnasında yeni girişimler veya işbirlikleri söz konusu olabilir.

ASLAN
Fark yaratmanızı sağlayabilecek ya da size bazı konularda yardım edebilecek kişilerle bazı endişelerinizi paylaşabilirsiniz. Mental ya da fiziksel olarak mücadele gerektiren ortamlara girebilir, bu sayede hem kendinizi yenileme fırsatı bulurken hem de diğerlerine neler yapabileceğinizi ve yeteneklerinizi gösterebilirsiniz.

BAŞAK
Yeteneklerinizi göstermenizi ve özelliklerinizi kullanmanızı sağlayan işlere vakit ayırmalısınız. Samimi ve dost canlısı kişiler size ilham verebilir. Sevdiğiniz kişilerle yapacağınız planlar veya paylaşacağınız anılar sizi yakınlaştırabilir ve ortak noktalarınızı çoğaltmanızı sağlayabilir.

TERAZİ
Hayatınıza yön vermek veya sizi kontrol altına almak isteyen kişiler planlarınızın değişmesine neden olabilir. Dolayısıyla, araştırmalarınızı tamamlamadan, sunumunuzu dört dörtlük hale getirmeden ve seçeneklerinizi tam olarak anlamadan yapmak istediğiniz şeyleri diğerleriyle paylaşmamanızda fayda var.

AKREP
Başkalarının yararı ya da sizi endişelendiren hedefler için bazı iş veya projelere başlayabilirsiniz. Elinize geçecek bilgi veya haberler fikirlerinizin değişmesine ve hayatı nasıl yaşayacağınıza dair düşüncelerinizin farklılaşmasına sebep olabilir. Yaşam tarzınızda özgün değişiklikler yapabilirsiniz.

YAY
Yanlış anlaşılmalara, hatalı haberlere veya yanlış bilgilendirmelere bağlı endişeli durumlar oluşabilir. Sadece birkaç gün için, çok fazla sosyalleşmeden veya iletişime yüklenmeden yapacağınız çalışmalardan daha fazla verim alabilir ve yalnız kalarak kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz.

OĞLAK
Başkalarının yaptığı değişikliklerin kararlarınızı etkilemesine izin vermemelisiniz. Kendinize karşı dürüst olmalı ve ilkelerinize göre davranmalısınız. Güvenebileceğiniz kişi ya da kurumlarla kuracağınız işbirlikleri veya ortak kaynak kullanımı gerektiren konular daha önemli fırsatların kapısını açabilir.

KOVA
Birkaç gün için, duygusal konularda iniş çıkışlar söz konusu olabilir veya duygularınızı kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Özgün veya normal gidişata ya da toplumsal normlara ters fikirler, elinize geçen bilgi ve haberlerle birlikte değerlendirildiğinde önünüzde yol açabilir. İş hayatınızla ilgili değişiklikler korktuğunuzun tersine toplum içindeki duruşunuzu güçlendirebilir veya popülaritenizi artırabilir.

BALIK
Aşk hayatınız özel yaşamınızı olumlu etkileyebilir veya sevgi temalı ilişkilerinizi ön plana almalı, ilişkilerde samimiyete önem vermelisiniz. Yaşam tarzınızı geliştirmenize veya olaylara daha olumlu bakmanıza yardımı olacak projelere zaman ayırabilirsiniz. Yaratıcılık gerektiren iş, plan ya da projelere katılımda bulunmanız durumunda hayata farklı gözlerle bakabilirsiniz.

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI